Spelprogram - P12-11

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 17 Annelie Jonson 0709963051 Vinröd/Svart/Svarta
Hammarby IF FF 11 grön Solomon Tumizghi 0763050942 Vit/Grön/Vit
Huddinge IF 4 Mattias Larsson Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Haninge 24 Stefan Lindstråhle Vit/Blå/Vit
Stuvsta IF 1 Kamilla Dahl 0708115626 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Magnus Jansson Grön/Vit/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Grön 1 Karin Stenström vit/blå/vita
Örby IS Röd Peter Nilsson 0733265751 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:30 Huddinge IF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Källbrinks IP 2
2019-04-27 14:00 Boo FF 17 - Stuvsta IF 1 Boovallen 22
2019-04-28 16:30 Hammarby IF FF 11 grön - IFK Haninge 24 Kärrtorps IP 31
2019-04-28 17:00 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Örby IS Röd Älvsjö IP 4
Maj
2019-05-03 17:30 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Grön 1 Stuvsta IP 11
2019-05-04 10:15 Örby IS Röd - Huddinge IF 4 Örby BP 1
2019-05-04 13:45 IFK Haninge 24 - Boo FF 17 Torvalla IP 32
2019-05-05 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Hammarby IF FF 11 grön Brantbrinks IP 21
2019-05-10 18:30 Huddinge IF 4 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 2
2019-05-11 10:15 Örby IS Röd - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Örby BP 1
2019-05-11 14:00 Boo FF 17 - Hammarby IF FF 11 grön Boovallen 22
2019-05-12 17:00 Älvsjö AIK FF Grön 1 - IFK Haninge 24 Älvsjö IP 4
2019-05-17 17:30 Stuvsta IF 1 - Örby IS Röd Stuvsta IP 11
2019-05-19 13:45 IFK Haninge 24 - Huddinge IF 4 Torvalla IP 32
2019-05-19 14:00 Hammarby IF FF 11 grön - Älvsjö AIK FF Grön 1 Kärrtorps IP 31
2019-05-19 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Boo FF 17 Brantbrinks IP 21
2019-05-24 18:45 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Boo FF 17 Älvsjö IP 4
2019-05-24 18:45 Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Stuvsta IP 11
2019-05-25 10:15 Örby IS Röd - IFK Haninge 24 Örby BP 1
2019-05-26 16:30 Huddinge IF 4 - Hammarby IF FF 11 grön Källbrinks IP 2
Juni
2019-06-01 12:30 IFK Haninge 24 - Stuvsta IF 1 Torvalla IP 32
2019-06-01 14:00 Boo FF 17 - Huddinge IF 4 Boovallen 22
2019-06-02 14:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Älvsjö AIK FF Grön 1 Brantbrinks IP 21
2019-06-02 17:45 Hammarby IF FF 11 grön - Örby IS Röd Kärrtorps IP 31
2019-06-07 17:30 Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 11 grön Stuvsta IP 11
2019-06-07 18:30 Huddinge IF 4 - Älvsjö AIK FF Grön 1 Källbrinks IP 2
2019-06-08 10:15 Örby IS Röd - Boo FF 17 Örby BP 1
2019-06-11 18:00 IFK Haninge 24 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Torvalla IP 32
Augusti
2019-08-11 13:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - IFK Haninge 24 Brantbrinks IP 21
2019-08-17 14:00 Boo FF 17 - Örby IS Röd Boovallen 22
2019-08-18 11:30 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Huddinge IF 4 Långbro BP 1
2019-08-18 16:30 Hammarby IF FF 11 grön - Stuvsta IF 1 Kärrtorps IP 31
2019-08-23 17:30 Stuvsta IF 1 - IFK Haninge 24 Stuvsta IP 11
2019-08-23 18:30 Huddinge IF 4 - Boo FF 17 Källbrinks IP 2
2019-08-24 10:15 Örby IS Röd - Hammarby IF FF 11 grön Örby BP 1
2019-08-25 15:45 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Älvsjö IP 4
2019-08-25 18:15 Hammarby IF FF 11 grön - Huddinge IF 4 Kärrtorps IP 21
2019-08-31 13:45 IFK Haninge 24 - Örby IS Röd Torvalla IP 32
2019-08-31 15:15 Boo FF 17 - Älvsjö AIK FF Grön 1 Boovallen 22
September
2019-09-01 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Stuvsta IF 1 Brantbrinks IP 21
2019-09-06 18:30 Huddinge IF 4 - IFK Haninge 24 Källbrinks IP 2
2019-09-07 14:00 Boo FF 17 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Boovallen 22
2019-09-07 14:00 Örby IS Röd - Stuvsta IF 1 Lisebergs BP 11
2019-09-08 15:45 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Hammarby IF FF 11 grön Älvsjö IP 4
2019-09-13 17:30 Stuvsta IF 1 - Huddinge IF 4 Stuvsta IP 11
2019-09-15 13:45 IFK Haninge 24 - Älvsjö AIK FF Grön 1 Torvalla IP 32
2019-09-15 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Örby IS Röd Brantbrinks IP 21
2019-09-15 16:30 Hammarby IF FF 11 grön - Boo FF 17 Kärrtorps IP 31
2019-09-20 18:30 Huddinge IF 4 - Örby IS Röd Källbrinks IP 2
2019-09-21 14:00 Boo FF 17 - IFK Haninge 24 Boovallen 22
2019-09-22 15:45 Älvsjö AIK FF Grön 1 - Stuvsta IF 1 Älvsjö IP 4
2019-09-22 17:45 Hammarby IF FF 11 grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Kärrtorps IP 31
2019-09-27 17:30 Stuvsta IF 1 - Boo FF 17 Stuvsta IP 11
2019-09-28 10:15 Örby IS Röd - Älvsjö AIK FF Grön 1 Örby BP 1
2019-09-29 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Huddinge IF 4 Brantbrinks IP 21
2019-09-29 12:30 IFK Haninge 24 - Hammarby IF FF 11 grön Torvalla IP 32