Spelprogram - P12- 8

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 4 Rasmus Hiort 00436608159303 Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 3 Emil Åhlberg 0707716664 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Gröndals IK 3 Erik Josef Cernjul Vit/Blå/Svart
Hammarby IF FF 4 grön Daniel Stolpe 0767681181 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 6 vit Yvette Vignuolo 0705987618 Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 19 Frederik Bergstedt 0707897838 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 6 Gunnar Lindahl 0704224475 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Bror Sten Thomas Podal 0703610000 Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 5 Marcus Lundgren 0724499444 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK Röd 1 Karlbergs BK Kansli 0701904090 Röd/Vit/Röd
Reymersholms IK 2 Niclas Mesterton Grön/Vit/Grön
Stadshagen Vasalunds IF 1 Fredrik Kjällander
Vasalunds IF U2 Jose Salomon 0704247090 0704247090 Röda/Svarta/Röda
Vårby Gårds IF Grön Jimmy Teranishi Lundqvist 0704850648 Vinröd, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:15 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - IFK Lidingö FK 5 Aspuddens IP 11
2019-04-27 10:15 IF Brommapojkarna 6 - Hammarby IF FF 6 vit Stora Mossens IP 2
2019-04-27 11:00 Reymersholms IK 2 - Vårby Gårds IF Grön Tantolundens BP 12
2019-04-27 15:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Vasalunds IF U2 Kristinebergs IP 2
2019-04-27 15:15 Gröndals IK 3 - Djurgårdens IF FF 3 Gröndals BP 11
2019-04-28 15:15 Hammarby IF FF 4 grön - Karlbergs BK Röd 1 Kärrtorps IP 31
Maj
2019-05-01 10:00 AIK FF 4 - IF Brommapojkarna 19 Bergshamra IP 2
2019-05-03 17:30 Karlbergs BK Röd 1 - AIK FF 4 Stadshagens IP 22
2019-05-04 11:00 Vårby Gårds IF Grön - Gröndals IK 3 Vårbyparkens BP 11
2019-05-04 14:00 Djurgårdens IF FF 3 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Östermalms IP 2
2019-05-04 16:30 IF Brommapojkarna 19 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Ängby IP 2
2019-05-05 10:15 IFK Lidingö FK 5 - Reymersholms IK 2 Hersby BP 1
2019-05-05 11:30 Vasalunds IF U2 - IF Brommapojkarna 6 Råsunda IP 12
2019-05-05 17:45 Hammarby IF FF 6 vit - Hammarby IF FF 4 grön Kärrtorps IP 31
2019-05-10 17:15 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Hjorthagens IP 2
2019-05-11 10:15 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Karlbergs BK Röd 1 Aspuddens IP 11
2019-05-11 11:00 Reymersholms IK 2 - IF Brommapojkarna 19 Tantolundens BP 12
2019-05-11 11:30 IF Brommapojkarna 6 - Djurgårdens IF FF 3 Stora Mossens IP 2
2019-05-11 14:00 IFK Lidingö FK 5 - Vårby Gårds IF Grön Hersby BP 1
2019-05-11 16:30 AIK FF 4 - Hammarby IF FF 6 vit Råsunda IP 12
2019-05-12 18:00 Hammarby IF FF 4 grön - Vasalunds IF U2 Kärrtorps IP 31
2019-05-17 17:30 Karlbergs BK Röd 1 - Reymersholms IK 2 Stadshagens IP 22
2019-05-18 11:30 Djurgårdens IF FF 3 - Hammarby IF FF 4 grön Östermalms IP 2
2019-05-18 12:15 Vårby Gårds IF Grön - Stadshagen Vasalunds IF 1 Vårbyparkens BP 11
2019-05-19 09:00 Hammarby IF FF 6 vit - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Kärrtorps IP 31
2019-05-19 10:15 Vasalunds IF U2 - AIK FF 4 Råsunda IP 12
2019-05-19 14:00 Gröndals IK 3 - IF Brommapojkarna 6 Gröndals BP 11
2019-05-19 16:30 IF Brommapojkarna 19 - IFK Lidingö FK 5 Ängby IP 2
2019-05-25 10:15 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Vasalunds IF U2 Aspuddens IP 11
2019-05-25 14:00 Hammarby IF FF 4 grön - Gröndals IK 3 Kärrtorps IP 31
2019-05-25 15:15 IFK Lidingö FK 5 - Karlbergs BK Röd 1 Hersby BP 1
2019-05-26 16:30 IF Brommapojkarna 6 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Stora Mossens IP 2
2019-05-26 16:30 IF Brommapojkarna 19 - Vårby Gårds IF Grön Ängby IP 2
2019-05-31 17:30 Karlbergs BK Röd 1 - IF Brommapojkarna 19 Stadshagens IP 22
Juni
2019-06-01 Vårby Gårds IF Grön - IF Brommapojkarna 6 Vårbyparkens BP 11
2019-06-01 12:45 Vasalunds IF U2 - Reymersholms IK 2 Råsunda IP 12
2019-06-01 14:00 Gröndals IK 3 - AIK FF 4 Gröndals BP 11
2019-06-01 15:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Hammarby IF FF 4 grön Kristinebergs IP 2
2019-06-02 16:30 Hammarby IF FF 6 vit - IFK Lidingö FK 5 Kärrtorps IP 31
2019-06-03 18:00 AIK FF 4 - Djurgårdens IF FF 3 Bergshamra IP 11
2019-06-05 19:00 Reymersholms IK 2 - Hammarby IF FF 6 vit Långholmens BP 11
2019-06-06 13:30 IF Brommapojkarna 19 - Hammarby IF FF 6 vit Ängby IP 2
2019-06-07 17:30 Karlbergs BK Röd 1 - Vårby Gårds IF Grön Stadshagens IP 22
2019-06-08 10:15 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Gröndals IK 3 Aspuddens IP 11
2019-06-08 11:00 Reymersholms IK 2 - Djurgårdens IF FF 3 Tantolundens BP 12
2019-06-08 12:45 AIK FF 4 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Råsunda IP 12
2019-06-08 14:00 Hammarby IF FF 4 grön - IF Brommapojkarna 6 Kärrtorps IP 31
2019-06-08 15:15 IFK Lidingö FK 5 - Vasalunds IF U2 Hersby BP 1
2019-06-16 14:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Gröndals IK 3 Gröndals BP 11
Augusti
2019-08-24 11:30 IF Brommapojkarna 6 - AIK FF 4 Stora Mossens IP 2
2019-08-24 12:15 Vårby Gårds IF Grön - Hammarby IF FF 4 grön Vårbyparkens BP 11
2019-08-24 12:45 Vasalunds IF U2 - IF Brommapojkarna 19 Råsunda IP 12
2019-08-24 14:00 Gröndals IK 3 - Reymersholms IK 2 Gröndals BP 11
2019-08-24 15:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Kristinebergs IP 2
2019-08-24 15:15 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Lidingö FK 5 Östermalms IP 2
2019-08-25 17:45 Hammarby IF FF 6 vit - Karlbergs BK Röd 1 Kärrtorps IP 31
2019-08-30 17:30 Karlbergs BK Röd 1 - Vasalunds IF U2 Stadshagens IP 22
2019-08-31 10:15 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - IF Brommapojkarna 6 Aspuddens IP 11
2019-08-31 12:15 Reymersholms IK 2 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Tantolundens BP 12
2019-08-31 14:00 Hammarby IF FF 6 vit - Vårby Gårds IF Grön Kärrtorps IP 31
September
2019-09-01 12:45 AIK FF 4 - Hammarby IF FF 4 grön Råsunda IP 12
2019-09-01 16:30 IF Brommapojkarna 19 - Djurgårdens IF FF 3 Ängby IP 2
2019-09-01 16:30 IFK Lidingö FK 5 - Gröndals IK 3 Hersby BP 1
2019-09-07 12:15 Vårby Gårds IF Grön - AIK FF 4 Vårbyparkens BP 11
2019-09-07 12:30 Djurgårdens IF FF 3 - Karlbergs BK Röd 1 Ekhagens BP 1
2019-09-07 12:45 Vasalunds IF U2 - Hammarby IF FF 6 vit Råsunda IP 12
2019-09-07 14:00 Hammarby IF FF 4 grön - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Kärrtorps IP 31
2019-09-07 15:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - IFK Lidingö FK 5 Kristinebergs IP 2
2019-09-08 09:45 Gröndals IK 3 - IF Brommapojkarna 19 Tantolundens BP 12
2019-09-13 17:30 Karlbergs BK Röd 1 - Gröndals IK 3 Stadshagens IP 22
2019-09-14 10:15 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - AIK FF 4 Aspuddens IP 11
2019-09-14 12:15 Reymersholms IK 2 - Hammarby IF FF 4 grön Tantolundens BP 12
2019-09-14 12:45 Vasalunds IF U2 - Vårby Gårds IF Grön Råsunda IP 12
2019-09-14 14:00 Hammarby IF FF 6 vit - Djurgårdens IF FF 3 Kärrtorps IP 31
2019-09-14 15:15 IFK Lidingö FK 5 - IF Brommapojkarna 6 Hersby BP 1
2019-09-15 14:00 IF Brommapojkarna 6 - Reymersholms IK 2 Vällingby BP 11
2019-09-15 15:15 IF Brommapojkarna 19 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Ängby IP 2
2019-09-21 11:30 AIK FF 4 - Reymersholms IK 2 Råsunda IP 12
2019-09-21 11:30 IF Brommapojkarna 6 - IF Brommapojkarna 19 Stora Mossens IP 2
2019-09-21 12:15 Vårby Gårds IF Grön - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Vårbyparkens BP 11
2019-09-21 15:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Karlbergs BK Röd 1 Kristinebergs IP 2
2019-09-21 15:15 Gröndals IK 3 - Hammarby IF FF 6 vit Gröndals BP 11
2019-09-21 16:30 Djurgårdens IF FF 3 - Vasalunds IF U2 Östermalms IP 2
2019-09-22 15:15 Hammarby IF FF 4 grön - IFK Lidingö FK 5 Kärrtorps IP 31
2019-09-27 17:30 Karlbergs BK Röd 1 - IF Brommapojkarna 6 Stadshagens IP 22
2019-09-28 12:15 Reymersholms IK 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Tantolundens BP 12
2019-09-28 14:00 IFK Lidingö FK 5 - AIK FF 4 Hersby BP 1
2019-09-29 10:30 Djurgårdens IF FF 3 - Vårby Gårds IF Grön Hjorthagens IP 11
2019-09-29 11:30 Vasalunds IF U2 - Gröndals IK 3 Råsunda IP 12
2019-09-29 15:15 IF Brommapojkarna 19 - Hammarby IF FF 4 grön Ängby IP 2
2019-09-29 19:00 Hammarby IF FF 6 vit - Stadshagen Vasalunds IF 1 Kärrtorps IP 31