Spelprogram - P11-36

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 17 Pia Hultin Adler 0763083102 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 3 Mats Ottran 0707720585 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK RV 1 Anders Corlin 0768692315 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 2 vit Isadora Cuellar 0704881587 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF F2008 Måns Ribrant 0704998734 Vit/Grön/Vit
Ingarö IF 3 Göran Bengtsson 0708402052 Svart/Svart/Svart
Jarlabergs IF 7 Victor Nelén Gul/Svart/Gul
Reymersholms IK 9 Bengt Barck 0735451550 Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 5 Anne Björkestrand Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Röd 1 Adam Petryla 0707214506 Röd/Blå/Röd
Stuvsta IF 6 Erik Norberg 0704622026 Grön/svart randig, Svart, Svart
Värmdö IF Blå 1 Patrik Schéele Blå/Blå/Blå
Älta IF 1 Mattias Erlandsson Gul/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 20:00 Hammarby IF FF 2 vit - Älta IF 1 Kärrtorps IP 31
2019-04-27 10:15 Jarlabergs IF 7 - Enskede IK RV 1 Nacka IP 216
2019-04-27 11:30 Värmdö IF Blå 1 - Stuvsta IF 6 Värmdövallen 226
2019-04-27 16:00 Reymersholms IK 9 - Hammarby IF FF F2008 Tantolundens BP 12
2019-04-28 11:30 Saltsjöbadens IF 5 - Ingarö IF 3 Saltsjöbadens IP 2
2019-04-28 17:15 Boo FF 3 - Sickla IF Röd 1 Boovallen 126
Maj
2019-05-03 17:30 Ingarö IF 3 - Reymersholms IK 9 Ingarö IP 226
2019-05-04 10:15 Älta IF 1 - Boo FF 3 Älta IP 2
2019-05-04 12:45 Boo FF 17 - Värmdö IF Blå 1 Orminge BP 1
2019-05-04 12:45 Stuvsta IF 6 - Jarlabergs IF 7 Stuvsta IP 12
2019-05-05 09:00 Hammarby IF FF F2008 - Hammarby IF FF 2 vit Kärrtorps IP 31
2019-05-05 18:00 Enskede IK RV 1 - Saltsjöbadens IF 5 Enskede IP 4
2019-05-11 09:00 Boo FF 17 - Stuvsta IF 6 Orminge BP 1
2019-05-11 11:30 Värmdö IF Blå 1 - Sickla IF Röd 1 Värmdövallen 226
2019-05-11 14:45 Reymersholms IK 9 - Enskede IK RV 1 Tantolundens BP 12
2019-05-12 11:30 Saltsjöbadens IF 5 - Jarlabergs IF 7 Saltsjöbadens IP 2
2019-05-12 13:00 Hammarby IF FF 2 vit - Ingarö IF 3 Kärrtorps IP 32
2019-05-12 18:30 Boo FF 3 - Hammarby IF FF F2008 Boovallen 126
2019-05-17 17:30 Ingarö IF 3 - Boo FF 3 Ingarö IP 226
2019-05-18 12:45 Stuvsta IF 6 - Saltsjöbadens IF 5 Stuvsta IP 12
2019-05-18 14:00 Älta IF 1 - Värmdö IF Blå 1 Älta IP 2
2019-05-19 11:30 Sickla IF Röd 1 - Boo FF 17 Sicklavallen 1
2019-05-19 16:00 Jarlabergs IF 7 - Reymersholms IK 9 Orminge BP 1
2019-05-19 18:00 Enskede IK RV 1 - Hammarby IF FF 2 vit Enskede IP 4
2019-05-25 09:00 Hammarby IF FF 2 vit - Jarlabergs IF 7 Kärrtorps IP 31
2019-05-25 11:30 Värmdö IF Blå 1 - Hammarby IF FF F2008 Värmdövallen 226
2019-05-25 15:15 Boo FF 17 - Älta IF 1 Orminge BP 1
2019-05-25 16:00 Reymersholms IK 9 - Saltsjöbadens IF 5 Tantolundens BP 12
2019-05-26 11:30 Sickla IF Röd 1 - Stuvsta IF 6 Sicklavallen 1
2019-05-26 17:15 Boo FF 3 - Enskede IK RV 1 Boovallen 126
2019-05-31 17:30 Ingarö IF 3 - Värmdö IF Blå 1 Ingarö IP 226
2019-05-31 19:30 Saltsjöbadens IF 5 - Hammarby IF FF 2 vit Saltsjöbadens IP 2
Juni
2019-06-01 12:45 Stuvsta IF 6 - Reymersholms IK 9 Stuvsta IP 12
2019-06-01 14:00 Älta IF 1 - Sickla IF Röd 1 Älta IP 2
2019-06-07 18:45 Hammarby IF FF 2 vit - Reymersholms IK 9 Kärrtorps IP 31
2019-06-08 09:00 Älta IF 1 - Stuvsta IF 6 Älta IP 2
2019-06-08 11:30 Värmdö IF Blå 1 - Enskede IK RV 1 Värmdövallen 226
2019-06-08 15:15 Boo FF 17 - Ingarö IF 3 Orminge BP 1
2019-06-08 17:00 Jarlabergs IF 7 - Boo FF 3 Orminge BP 1
2019-06-09 14:00 Sickla IF Röd 1 - Hammarby IF FF F2008 Sicklavallen 1
2019-06-09 17:15 Boo FF 3 - Saltsjöbadens IF 5 Boovallen 126
2019-06-09 18:15 Hammarby IF FF F2008 - Boo FF 17 Eriksdals BP 11
Augusti
2019-08-23 18:45 Ingarö IF 3 - Sickla IF Röd 1 Ingarö IP 226
2019-08-24 08:00 Stuvsta IF 6 - Hammarby IF FF 2 vit Stuvsta IP 12
2019-08-24 13:30 Reymersholms IK 9 - Boo FF 3 Tantolundens BP 12
2019-08-25 09:00 Hammarby IF FF F2008 - Älta IF 1 Kärrtorps IP 31
2019-08-25 16:00 Jarlabergs IF 7 - Värmdö IF Blå 1 Fisksätra IP 11
2019-08-25 16:45 Enskede IK RV 1 - Boo FF 17 Enskede IP 4
2019-08-30 18:45 Hammarby IF FF F2008 - Stuvsta IF 6 Kärrtorps IP 32
2019-08-31 12:45 Värmdö IF Blå 1 - Saltsjöbadens IF 5 Värmdövallen 226
2019-08-31 14:00 Älta IF 1 - Ingarö IF 3 Älta IP 2
2019-08-31 15:15 Boo FF 17 - Jarlabergs IF 7 Orminge BP 1
September
2019-09-01 11:30 Sickla IF Röd 1 - Enskede IK RV 1 Sicklavallen 1
2019-09-01 12:00 Boo FF 3 - Hammarby IF FF 2 vit Boovallen 126
2019-09-06 18:45 Ingarö IF 3 - Hammarby IF FF F2008 Ingarö IP 226
2019-09-07 11:30 Stuvsta IF 6 - Boo FF 3 Stuvsta IP 12
2019-09-07 13:30 Reymersholms IK 9 - Värmdö IF Blå 1 Tantolundens BP 12
2019-09-07 17:00 Jarlabergs IF 7 - Sickla IF Röd 1 Orminge BP 1
2019-09-08 14:00 Saltsjöbadens IF 5 - Boo FF 17 Saltsjöbadens IP 2
2019-09-08 18:00 Enskede IK RV 1 - Älta IF 1 Enskede IP 4
2019-09-13 18:45 Ingarö IF 3 - Stuvsta IF 6 Ingarö IP 226
2019-09-13 20:00 Hammarby IF FF F2008 - Enskede IK RV 1 Kärrtorps IP 31
2019-09-14 12:45 Värmdö IF Blå 1 - Hammarby IF FF 2 vit Värmdövallen 226
2019-09-14 14:00 Älta IF 1 - Jarlabergs IF 7 Älta IP 2
2019-09-14 15:15 Boo FF 17 - Reymersholms IK 9 Orminge BP 1
2019-09-15 14:00 Sickla IF Röd 1 - Saltsjöbadens IF 5 Sicklavallen 1
2019-09-21 10:15 Hammarby IF FF 2 vit - Boo FF 17 Kärrtorps IP 31
2019-09-21 10:15 Jarlabergs IF 7 - Hammarby IF FF F2008 Nacka IP 216
2019-09-21 14:45 Reymersholms IK 9 - Sickla IF Röd 1 Tantolundens BP 12
2019-09-21 16:30 Enskede IK RV 1 - Ingarö IF 3 Enskede IP 4
2019-09-22 12:45 Saltsjöbadens IF 5 - Älta IF 1 Saltsjöbadens IP 2
2019-09-22 16:30 Boo FF 3 - Värmdö IF Blå 1 Orminge BP 1
2019-09-27 17:30 Ingarö IF 3 - Jarlabergs IF 7 Ingarö IP 226
2019-09-28 09:00 Hammarby IF FF F2008 - Saltsjöbadens IF 5 Kärrtorps IP 31
2019-09-28 12:45 Boo FF 17 - Boo FF 3 Orminge BP 1
2019-09-28 15:15 Älta IF 1 - Reymersholms IK 9 Älta IP 2
2019-09-28 17:45 Enskede IK RV 1 - Stuvsta IF 6 Enskede IP 4
2019-09-29 14:00 Sickla IF Röd 1 - Hammarby IF FF 2 vit Sicklavallen 1