Spelprogram - P11-30

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 1 Christoffer Ladestam GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF 1 Jennie Broqvist Grön/Vit/Vit
IFK Stocksund 5 Henrik Pettersson Vit/Blå/Vit
IFK Österåker FK 1 Carin Nygårds Vit/Blå/Vit
Rotebro IS FF 2 Linda Bajra 0704468719 Röd/blå/Röd/Röd
Sollentuna FK 15 Jonas Stridh 0708493093 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 17 Gunilla Demirian 0766073725 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 22 blå Lek Rune Rickard Bohl 0703879890 Blå-Svart/Svart/Blå
Täby United FC Grön Mikael Källström Svart/Svart/Svart
Vallentuna BK 2 Markus Pettersson Blå/blå/blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 10:15 Täby FK 22 blå - IFK Österåker FK 1 Kryssarvallen 11
2019-04-28 11:00 Bollstanäs SK 1 - Sollentuna FK 17 Viby BP 1
2019-04-28 12:45 IFK Stocksund 5 - Rotebro IS FF 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-04-28 13:45 Täby United FC Grön - Sollentuna FK 15 Erikslund 12
Maj
2019-05-04 09:00 Sollentuna FK 17 - Vallentuna BK 2 Norrvikens IP 116
2019-05-04 14:30 Bällsta FF 1 - Täby FK 22 blå Bällstabergs BP 12
2019-05-05 10:15 IFK Österåker FK 1 - IFK Stocksund 5 Åkersberga IP 22
2019-05-05 11:30 Rotebro IS FF 2 - Bollstanäs SK 1 Skinnaråsens IP 22
2019-05-11 13:30 Bollstanäs SK 1 - IFK Österåker FK 1 Bollstanäs IP 22
2019-05-12 11:30 Vallentuna BK 2 - Rotebro IS FF 2 Vallentuna IP 32
2019-05-12 12:45 IFK Stocksund 5 - Bällsta FF 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-18 14:30 Bällsta FF 1 - Bollstanäs SK 1 Bällstabergs BP 12
2019-05-19 09:00 Sollentuna FK 15 - Täby FK 22 blå Edsbergs Sportfält 21
2019-05-19 10:15 IFK Österåker FK 1 - Vallentuna BK 2 Åkersberga IP 22
2019-05-19 11:30 Rotebro IS FF 2 - Sollentuna FK 17 Skinnaråsens IP 22
2019-05-25 09:00 Sollentuna FK 17 - IFK Österåker FK 1 Norrvikens IP 116
2019-05-25 11:30 Täby FK 22 blå - Täby United FC Grön Kryssarvallen 11
2019-05-26 12:45 Vallentuna BK 2 - Bällsta FF 1 Vallentuna IP 32
2019-05-26 14:00 IFK Stocksund 5 - Sollentuna FK 15 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Juni
2019-06-01 09:00 IFK Österåker FK 1 - Rotebro IS FF 2 Åkersberga IP 22
2019-06-01 15:45 Bällsta FF 1 - Sollentuna FK 17 Bällstabergs BP 12
2019-06-02 09:00 Sollentuna FK 15 - Bollstanäs SK 1 Edsbergs Sportfält 21
2019-06-02 13:45 Täby United FC Grön - IFK Stocksund 5 Erikslund 12
2019-06-08 14:45 Bollstanäs SK 1 - Täby United FC Grön Bollstanäs IP 22
2019-06-09 11:30 Vallentuna BK 2 - Sollentuna FK 15 Vallentuna IP 32
2019-06-09 15:30 Rotebro IS FF 2 - Bällsta FF 1 Skinnaråsens IP 22
Augusti
2019-08-25 10:15 Sollentuna FK 15 - Sollentuna FK 17 Edsbergs Sportfält 21
2019-08-25 12:30 Bällsta FF 1 - IFK Österåker FK 1 Bällstabergs BP 12
2019-08-25 13:45 Täby United FC Grön - Vallentuna BK 2 Erikslund 12
2019-08-25 15:00 Rotebro IS FF 2 - Sollentuna FK 15 Skinnaråsens IP 21
2019-08-31 09:00 Sollentuna FK 17 - Täby United FC Grön Norrvikens IP 116
September
2019-09-01 15:15 IFK Stocksund 5 - Täby FK 22 blå Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-08 10:15 Sollentuna FK 15 - IFK Österåker FK 1 Edsbergs Sportfält 21
2019-09-08 11:30 Täby FK 22 blå - Bollstanäs SK 1 Kryssarvallen 11
2019-09-08 13:45 Täby United FC Grön - Rotebro IS FF 2 Erikslund 12
2019-09-14 14:30 Bällsta FF 1 - Sollentuna FK 15 Bällstabergs BP 12
2019-09-15 10:15 IFK Österåker FK 1 - Täby United FC Grön Åkersberga IP 22
2019-09-15 11:30 Vallentuna BK 2 - Täby FK 22 blå Vallentuna IP 32
2019-09-15 12:00 Bollstanäs SK 1 - IFK Stocksund 5 Bollstanäs IP 22
2019-09-22 11:30 IFK Stocksund 5 - Vallentuna BK 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-22 11:30 Täby FK 22 blå - Sollentuna FK 17 Kryssarvallen 11
2019-09-22 13:45 Täby United FC Grön - Bällsta FF 1 Erikslund 12
2019-09-28 09:00 Sollentuna FK 17 - IFK Stocksund 5 Norrvikens IP 116
2019-09-29 11:30 Vallentuna BK 2 - Bollstanäs SK 1 Vallentuna IP 32
2019-09-29 11:30 Rotebro IS FF 2 - Täby FK 22 blå Skinnaråsens IP 22