Spelprogram - P11-22

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 2 Karin Margareta Warnemo 0703226400 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Blå Tara Cohrs 0734475716 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 10 grön Joachim Henriksson 0702301296 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 28 grön Karl Lindfors Vit/Grön/Vit
Hägersten SK Gul Per Strand 0701845051 Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Claes Karlsson Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 7 vit Jens Gullfeldt 0708622885 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK Blå 2 Massimiliano Sacco 0702916164 Röd/Vit/Röd
Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Martin Wahlström 0706175398 Röd/Vit/Röd
Reymersholms IK 2 Niklas Carlsson Grön/Vit/Grön
Sickla IF Vit 1 Henrik Svensson 0766115024 Röd/Blå/Röd
Älvsjö AIK FF Lila Daniel Collin 08982302 vit/blå/vita
Älvsjö AIK FF Vit Max Pantzar vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Älvsjö AIK FF Vit Västberga IP 12
2019-04-27 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Hammarby IF FF 28 grön Axelsbergs BP 11
2019-04-27 15:15 Älvsjö AIK FF Lila - Sickla IF Vit 1 Älvsjö IP 4
2019-04-28 10:15 IFK Lidingö FK 7 vit - Hägersten SK Gul Bodal 1
2019-04-28 15:15 Enskede IK Blå - Boo FF 2 Enskede IP 4
2019-04-28 17:45 Hammarby IF FF 10 grön - Reymersholms IK 2 Kärrtorps IP 32
Maj
2019-05-04 10:15 Hägersten SK Gul - Karlbergs BK Blå 2 Hägerstensåsens BP 2
2019-05-04 11:00 Reymersholms IK 2 - Älvsjö AIK FF Lila Tantolundens BP 12
2019-05-05 09:30 Boo FF 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Boovallen 126
2019-05-05 09:30 Älvsjö AIK FF Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Älvsjö IP 4
2019-05-05 16:30 Sickla IF Vit 1 - IFK Lidingö FK 7 vit Sicklavallen 1
2019-05-05 17:45 Hammarby IF FF 28 grön - Hammarby IF FF 10 grön Kärrtorps IP 32
2019-05-11 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Enskede IK Blå Västberga IP 12
2019-05-11 14:00 Älvsjö AIK FF Lila - Hammarby IF FF 28 grön Älvsjö IP 4
2019-05-11 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Boo FF 2 Axelsbergs BP 11
2019-05-12 11:30 Karlbergs BK Blå 2 - Sickla IF Vit 1 Kristinebergs IP 2
2019-05-12 12:45 IFK Lidingö FK 7 vit - Reymersholms IK 2 Bodal 1
2019-05-12 19:15 Hammarby IF FF 10 grön - Älvsjö AIK FF Vit Kärrtorps IP 32
2019-05-18 14:45 Reymersholms IK 2 - Karlbergs BK Blå 2 Tantolundens BP 12
2019-05-19 09:30 Älvsjö AIK FF Vit - Älvsjö AIK FF Lila Älvsjö IP 4
2019-05-19 15:15 Sickla IF Vit 1 - Hägersten SK Gul Sicklavallen 1
2019-05-19 15:30 Enskede IK Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Enskede IP 4
2019-05-19 16:00 Boo FF 2 - Hammarby IF FF 10 grön Boovallen 126
2019-05-19 17:45 Hammarby IF FF 28 grön - IFK Lidingö FK 7 vit Kärrtorps IP 32
2019-05-25 11:30 Hägersten SK Gul - Reymersholms IK 2 Hägerstensåsens BP 2
2019-05-25 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Axelsbergs BP 11
2019-05-25 14:00 Älvsjö AIK FF Lila - Boo FF 2 Älvsjö IP 4
2019-05-26 11:30 Karlbergs BK Blå 2 - Hammarby IF FF 28 grön Kristinebergs IP 2
2019-05-26 11:30 IFK Lidingö FK 7 vit - Älvsjö AIK FF Vit Bodal 1
2019-05-26 17:45 Hammarby IF FF 10 grön - Enskede IK Blå Kärrtorps IP 32
Juni
2019-06-01 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Hammarby IF FF 10 grön Västberga IP 12
2019-06-01 13:30 Reymersholms IK 2 - Sickla IF Vit 1 Tantolundens BP 12
2019-06-01 16:30 Älvsjö AIK FF Vit - Karlbergs BK Blå 2 Älvsjö IP 4
2019-06-02 10:45 Boo FF 2 - IFK Lidingö FK 7 vit Boovallen 126
2019-06-02 15:15 Hammarby IF FF 28 grön - Hägersten SK Gul Kärrtorps IP 32
2019-06-02 17:45 Enskede IK Blå - Älvsjö AIK FF Lila Enskede IP 4
2019-06-08 11:30 Hägersten SK Gul - Älvsjö AIK FF Vit Hägerstensåsens BP 2
2019-06-08 16:30 Älvsjö AIK FF Lila - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Älvsjö IP 4
2019-06-09 10:15 IFK Lidingö FK 7 vit - Enskede IK Blå Bodal 1
2019-06-09 11:30 Karlbergs BK Blå 2 - Boo FF 2 Kristinebergs IP 2
2019-06-09 16:30 Sickla IF Vit 1 - Hammarby IF FF 28 grön Sicklavallen 1
2019-06-09 19:00 Hammarby IF FF 10 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Kärrtorps IP 32
Augusti
2019-08-24 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - IFK Lidingö FK 7 vit Västberga IP 12
2019-08-24 11:30 Älvsjö AIK FF Vit - Sickla IF Vit 1 Älvsjö IP 4
2019-08-24 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Älvsjö AIK FF Lila Axelsbergs BP 11
2019-08-25 12:00 Boo FF 2 - Hägersten SK Gul Boovallen 126
2019-08-25 14:15 Enskede IK Blå - Karlbergs BK Blå 2 Enskede IP 4
2019-08-25 15:15 Hammarby IF FF 28 grön - Reymersholms IK 2 Kärrtorps IP 32
2019-08-31 11:30 Hägersten SK Gul - Enskede IK Blå Hägerstensåsens BP 2
2019-08-31 16:00 Reymersholms IK 2 - Älvsjö AIK FF Vit Tantolundens BP 12
September
2019-09-01 09:00 IFK Lidingö FK 7 vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Bodal 1
2019-09-01 10:45 Älvsjö AIK FF Lila - Hammarby IF FF 10 grön Älvsjö IP 4
2019-09-01 12:45 Karlbergs BK Blå 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Kristinebergs IP 2
2019-09-01 14:00 Sickla IF Vit 1 - Boo FF 2 Sicklavallen 1
2019-09-07 12:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Hägersten SK Gul Västberga IP 12
2019-09-07 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Karlbergs BK Blå 2 Axelsbergs BP 11
2019-09-07 14:00 Älvsjö AIK FF Vit - Hammarby IF FF 28 grön Älvsjö IP 4
2019-09-08 16:00 Boo FF 2 - Reymersholms IK 2 Boovallen 126
2019-09-08 16:45 Enskede IK Blå - Sickla IF Vit 1 Enskede IP 4
2019-09-14 12:45 IFK Lidingö FK 7 vit - Älvsjö AIK FF Lila Bodal 1
2019-09-14 12:45 Hägersten SK Gul - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Hägerstensåsens BP 2
2019-09-14 16:00 Reymersholms IK 2 - Enskede IK Blå Tantolundens BP 12
2019-09-15 11:30 Karlbergs BK Blå 2 - Hammarby IF FF 10 grön Kristinebergs IP 2
2019-09-15 16:30 Sickla IF Vit 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Sicklavallen 1
2019-09-15 17:45 Hammarby IF FF 28 grön - Boo FF 2 Kärrtorps IP 32
2019-09-21 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Reymersholms IK 2 Västberga IP 12
2019-09-21 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 3 - Sickla IF Vit 1 Axelsbergs BP 11
2019-09-21 15:15 Älvsjö AIK FF Lila - Karlbergs BK Blå 2 Älvsjö IP 4
2019-09-22 12:00 Boo FF 2 - Älvsjö AIK FF Vit Boovallen 126
2019-09-22 16:45 Enskede IK Blå - Hammarby IF FF 28 grön Enskede IP 4
2019-09-22 19:00 Hammarby IF FF 10 grön - Hägersten SK Gul Kärrtorps IP 32
2019-09-28 12:30 Hammarby IF FF 10 grön - IFK Lidingö FK 7 vit Kärrtorps IP 12
2019-09-28 12:45 Hägersten SK Gul - Älvsjö AIK FF Lila Hägerstensåsens BP 2
2019-09-28 14:45 Reymersholms IK 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 3 Tantolundens BP 12
2019-09-29 10:15 Karlbergs BK Blå 2 - IFK Lidingö FK 7 vit Kristinebergs IP 2
2019-09-29 12:00 Älvsjö AIK FF Vit - Enskede IK Blå Älvsjö IP 4
2019-09-29 16:30 Hammarby IF FF 28 grön - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Kärrtorps IP 32
2019-09-29 17:45 Sickla IF Vit 1 - Hammarby IF FF 10 grön Sicklavallen 1