Spelprogram - P11-16

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF 5 Elias Kokkinos 0708190093 Svart/Svart/Svart/Vit
Bollstanäs SK 23 Blå Marcus Johansson 0723302951 GUL/GRÖN/GRÖN
Bro IK Vit Anna-Lena Kristina Karlsson Vita(Herr)Blå(Dam)/Blå (Herr & Dam)
FC Järfälla Röd Göran Andersson 0705143064 Vit/Svart/Svarta
Hässelby SK FF 4 Angelika Thor 0739293225 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 8 Ola Andersson 0705090101 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 1 Mathias Åhlén 0737847151 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kallhälls FF 1 Magnus Paulsson Blå/Blå/Blå
Kista SC KFUM VIT Christer Bjerke Mörkblå/Svart/Mörkblå
Kungsängens IF 1 Mats Valger vit/blå/vit
Rotebro IS FF 1 Linda Bajra 0704468719 Röd/blå/Röd/Röd
Sollentuna FK 9 Pontus Holm 0765267317 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 10 Anna Maria Broman 0707546560 Blå-vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:15 Bro IK Vit - Hässelby SK FF 4 Bro IP 22
2019-04-27 12:30 Kista SC KFUM VIT - Kallhälls FF 1 Kvarnbacka BP 12
2019-04-27 13:30 Bollstanäs SK 23 Blå - FC Järfälla Röd Bollstanäs IP 22
2019-04-27 14:00 Spånga IS FK 10 - IFK Viksjö 1 Nälsta BP 11
2019-04-28 11:00 Sollentuna FK 9 - Kungsängens IF 1 Helenelunds IP 126
2019-04-28 16:00 Rotebro IS FF 1 - IF Brommapojkarna 8 Skinnaråsens IP 22
Maj
2019-05-04 11:30 Kungsängens IF 1 - Kista SC KFUM VIT Kungsängens IP 31
2019-05-04 11:30 IFK Viksjö 1 - Bollstanäs SK 23 Blå Viksjövallen 3
2019-05-04 12:00 Kallhälls FF 1 - Bele Barkarby FF 5 Bolindervallen 22
2019-05-04 15:00 Hässelby SK FF 4 - Rotebro IS FF 1 Hässelby IP 21
2019-05-05 11:15 IF Brommapojkarna 8 - Sollentuna FK 9 Helenelunds IP 2
2019-05-05 12:00 FC Järfälla Röd - Bro IK Vit Tallbohovs IP 11
2019-05-11 09:30 Rotebro IS FF 1 - FC Järfälla Röd Skinnaråsens IP 22
2019-05-11 11:15 Bro IK Vit - IFK Viksjö 1 Bro IP 22
2019-05-11 12:30 Kista SC KFUM VIT - Sollentuna FK 9 Kvarnbacka BP 12
2019-05-11 15:00 Hässelby SK FF 4 - IF Brommapojkarna 8 Hässelby IP 21
2019-05-11 15:15 Spånga IS FK 10 - Kallhälls FF 1 Nälsta BP 11
2019-05-11 15:15 Bele Barkarby FF 5 - Kungsängens IF 1 Strömvallen 2
2019-05-18 10:15 Sollentuna FK 9 - Bele Barkarby FF 5 Helenelunds IP 125
2019-05-18 11:30 Kungsängens IF 1 - Spånga IS FK 10 Kungsängens IP 31
2019-05-18 11:30 IF Brommapojkarna 8 - Kista SC KFUM VIT Vällingby BP 12
2019-05-18 12:00 Kallhälls FF 1 - Bollstanäs SK 23 Blå Bolindervallen 22
2019-05-18 12:45 IFK Viksjö 1 - Rotebro IS FF 1 Viksjövallen 3
2019-05-19 14:30 FC Järfälla Röd - Hässelby SK FF 4 Järfällavallen 21
2019-05-25 11:15 Bro IK Vit - Kallhälls FF 1 Bro IP 22
2019-05-25 12:45 Spånga IS FK 10 - Sollentuna FK 9 Nälsta BP 11
2019-05-25 13:30 Bollstanäs SK 23 Blå - Kungsängens IF 1 Bollstanäs IP 22
2019-05-25 14:00 Bele Barkarby FF 5 - Kista SC KFUM VIT Strömvallen 2
2019-05-25 15:00 Hässelby SK FF 4 - IFK Viksjö 1 Hässelby IP 21
2019-05-26 14:30 FC Järfälla Röd - IF Brommapojkarna 8 Järfällavallen 21
Juni
2019-06-01 11:30 Sollentuna FK 9 - Bollstanäs SK 23 Blå Helenelunds IP 125
2019-06-01 11:30 Kungsängens IF 1 - Bro IK Vit Kungsängens IP 31
2019-06-01 11:30 IFK Viksjö 1 - FC Järfälla Röd Viksjövallen 3
2019-06-01 11:30 IF Brommapojkarna 8 - Bele Barkarby FF 5 Vällingby BP 12
2019-06-01 12:00 Kallhälls FF 1 - Rotebro IS FF 1 Bolindervallen 22
2019-06-01 12:30 Kista SC KFUM VIT - Spånga IS FK 10 Kvarnbacka BP 12
2019-06-02 15:00 Rotebro IS FF 1 - Kungsängens IF 1 Skinnaråsens IP 22
2019-06-08 10:15 IFK Viksjö 1 - IF Brommapojkarna 8 Viksjövallen 3
2019-06-08 11:15 Bro IK Vit - Sollentuna FK 9 Bro IP 22
2019-06-08 13:30 Bollstanäs SK 23 Blå - Kista SC KFUM VIT Bollstanäs IP 22
2019-06-08 14:00 Spånga IS FK 10 - Bele Barkarby FF 5 Nälsta BP 11
2019-06-08 16:15 Hässelby SK FF 4 - Kallhälls FF 1 Hässelby IP 21
Augusti
2019-08-24 10:15 IF Brommapojkarna 8 - Spånga IS FK 10 Vällingby BP 12
2019-08-24 10:45 Kallhälls FF 1 - FC Järfälla Röd Bolindervallen 22
2019-08-24 11:30 Sollentuna FK 9 - Rotebro IS FF 1 Helenelunds IP 125
2019-08-24 11:30 Kungsängens IF 1 - Hässelby SK FF 4 Kungsängens IP 31
2019-08-24 13:45 Kista SC KFUM VIT - Bro IK Vit Kvarnbacka BP 12
2019-08-25 15:30 Bele Barkarby FF 5 - Bollstanäs SK 23 Blå Strömvallen 2
2019-08-31 11:15 Bro IK Vit - Bele Barkarby FF 5 Bro IP 22
2019-08-31 12:45 IFK Viksjö 1 - Kallhälls FF 1 Viksjövallen 3
2019-08-31 14:45 Bollstanäs SK 23 Blå - Spånga IS FK 10 Bollstanäs IP 22
2019-08-31 16:15 Hässelby SK FF 4 - Sollentuna FK 9 Hässelby IP 21
2019-08-31 16:45 Rotebro IS FF 1 - Kista SC KFUM VIT Skinnaråsens IP 22
September
2019-09-01 14:30 FC Järfälla Röd - Kungsängens IF 1 Järfällavallen 21
2019-09-06 19:00 Spånga IS FK 10 - Bro IK Vit Nälsta BP 11
2019-09-07 09:00 IF Brommapojkarna 8 - Bollstanäs SK 23 Blå Vällingby BP 12
2019-09-07 11:30 Sollentuna FK 9 - FC Järfälla Röd Helenelunds IP 125
2019-09-07 11:30 Kungsängens IF 1 - IFK Viksjö 1 Kungsängens IP 31
2019-09-07 13:45 Kista SC KFUM VIT - Hässelby SK FF 4 Kvarnbacka BP 12
2019-09-08 16:00 Bele Barkarby FF 5 - Rotebro IS FF 1 Skinnaråsens IP 22
2019-09-14 10:00 Bro IK Vit - Bollstanäs SK 23 Blå Bro IP 22
2019-09-14 12:00 Kallhälls FF 1 - IF Brommapojkarna 8 Bolindervallen 22
2019-09-14 12:45 IFK Viksjö 1 - Sollentuna FK 9 Viksjövallen 3
2019-09-14 15:00 Hässelby SK FF 4 - Bele Barkarby FF 5 Hässelby IP 21
2019-09-15 12:45 Rotebro IS FF 1 - Spånga IS FK 10 Skinnaråsens IP 22
2019-09-15 14:30 FC Järfälla Röd - Kista SC KFUM VIT Järfällavallen 21
2019-09-21 10:15 IF Brommapojkarna 8 - Bro IK Vit Vällingby BP 12
2019-09-21 11:30 Kungsängens IF 1 - Kallhälls FF 1 Kungsängens IP 31
2019-09-21 12:15 Bollstanäs SK 23 Blå - Rotebro IS FF 1 Bollstanäs IP 22
2019-09-21 13:45 Kista SC KFUM VIT - IFK Viksjö 1 Kvarnbacka BP 12
2019-09-21 14:00 Spånga IS FK 10 - Hässelby SK FF 4 Nälsta BP 11
2019-09-22 15:30 Bele Barkarby FF 5 - FC Järfälla Röd Strömvallen 2
2019-09-28 11:30 Kungsängens IF 1 - IF Brommapojkarna 8 Kungsängens IP 31
2019-09-28 11:30 IFK Viksjö 1 - Bele Barkarby FF 5 Viksjövallen 3
2019-09-28 12:00 Kallhälls FF 1 - Sollentuna FK 9 Bolindervallen 22
2019-09-28 15:00 Hässelby SK FF 4 - Bollstanäs SK 23 Blå Hässelby IP 21
2019-09-29 12:45 Rotebro IS FF 1 - Bro IK Vit Skinnaråsens IP 22
2019-09-29 13:15 FC Järfälla Röd - Spånga IS FK 10 Järfällavallen 21