Spelprogram - P11- 6

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF 3 Ingemar Ztorm 0736881671 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IF Brommapojkarna 12 Annika Katarina Ingmansson Hall 0737215329 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 18 Lovisa Agardh 0761050713 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 5 vit Hampus Stenberg 0703418022 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Sollentuna 2 Christer Carlson 0707350750 0707350750 Blå Vit randig
Sollentuna FK 14 Karl Nicklas Sievert Augustsson 0736639042 Svart/vit/Svart/Svart
Spånga IS FK 4 Anna Maria Broman 0707546560 Blå-vit/Blå/Blå
Vasastans BK 2 Johan Lager 0703258881 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:15 Spånga IS FK 4 - IFK Sollentuna 2 Nälsta BP 11
2019-04-27 11:30 Djurgårdens IF FF 3 - Sollentuna FK 14 Hjorthagens IP 2
2019-04-27 11:30 IFK Lidingö FK 5 vit - Vasastans BK 2 Breviks IP 21
2019-04-27 15:15 IF Brommapojkarna 12 - IF Brommapojkarna 18 Stora Mossens IP 2
Maj
2019-05-04 10:15 IFK Sollentuna 2 - IFK Lidingö FK 5 vit Norrvikens IP 126
2019-05-04 12:45 IF Brommapojkarna 18 - Spånga IS FK 4 Stora Mossens IP 2
2019-05-05 09:00 Sollentuna FK 14 - IF Brommapojkarna 12 Edsbergs Sportfält 31
2019-05-05 10:15 Vasastans BK 2 - Djurgårdens IF FF 3 Bellevue BP 1
2019-05-11 11:30 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Sollentuna 2 Hjorthagens IP 2
2019-05-11 11:30 IFK Lidingö FK 5 vit - Spånga IS FK 4 Breviks IP 21
2019-05-11 14:00 IF Brommapojkarna 12 - Vasastans BK 2 Stora Mossens IP 2
2019-05-12 10:15 Sollentuna FK 14 - IF Brommapojkarna 18 Edsbergs Sportfält 31
2019-05-18 11:30 IFK Sollentuna 2 - IF Brommapojkarna 12 Norrvikens IP 126
2019-05-18 12:45 IF Brommapojkarna 18 - IFK Lidingö FK 5 vit Stora Mossens IP 2
2019-05-18 15:15 Vasastans BK 2 - Sollentuna FK 14 Bellevue BP 1
2019-05-19 11:30 Spånga IS FK 4 - Djurgårdens IF FF 3 Vällingby BP 12
2019-05-19 13:45 IFK Sollentuna 2 - Vasastans BK 2 Norrvikens IP 21 Hall
2019-05-25 11:30 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Lidingö FK 5 vit Hjorthagens IP 2
2019-05-25 15:15 IF Brommapojkarna 12 - Spånga IS FK 4 Stora Mossens IP 2
2019-05-25 15:15 Vasastans BK 2 - IF Brommapojkarna 18 Bellevue BP 1
2019-05-26 10:15 Sollentuna FK 14 - IFK Sollentuna 2 Edsbergs Sportfält 31
Juni
2019-06-01 10:15 IFK Lidingö FK 5 vit - IF Brommapojkarna 12 Breviks IP 21
2019-06-01 11:30 IF Brommapojkarna 18 - Djurgårdens IF FF 3 Stora Mossens IP 2
2019-06-02 09:00 Spånga IS FK 4 - Sollentuna FK 14 Nälsta BP 11
2019-06-08 10:15 IFK Sollentuna 2 - IF Brommapojkarna 18 Norrvikens IP 126
2019-06-08 12:45 IF Brommapojkarna 12 - Djurgårdens IF FF 3 Stora Mossens IP 2
2019-06-09 09:00 Sollentuna FK 14 - IFK Lidingö FK 5 vit Edsbergs Sportfält 21
2019-06-09 10:15 Vasastans BK 2 - Spånga IS FK 4 Bellevue BP 1
Augusti
2019-08-17 09:00 Djurgårdens IF FF 3 - IF Brommapojkarna 12 Hjorthagens IP 2
2019-08-17 10:15 Spånga IS FK 4 - Vasastans BK 2 Nälsta BP 11
2019-08-17 11:30 IFK Lidingö FK 5 vit - Sollentuna FK 14 Breviks IP 21
2019-08-17 11:30 IF Brommapojkarna 18 - IFK Sollentuna 2 Stora Mossens IP 2
2019-08-24 10:15 Djurgårdens IF FF 3 - IF Brommapojkarna 18 Hjorthagens IP 2
2019-08-24 15:15 IF Brommapojkarna 12 - IFK Lidingö FK 5 vit Stora Mossens IP 2
2019-08-24 15:15 Vasastans BK 2 - IFK Sollentuna 2 Bellevue BP 1
2019-08-25 09:00 Sollentuna FK 14 - Spånga IS FK 4 Edsbergs Sportfält 21
2019-08-31 10:15 Spånga IS FK 4 - IF Brommapojkarna 12 Nälsta BP 11
2019-08-31 10:15 IFK Sollentuna 2 - Sollentuna FK 14 Norrvikens IP 126
2019-08-31 11:30 IFK Lidingö FK 5 vit - Djurgårdens IF FF 3 Breviks IP 21
2019-08-31 12:45 IF Brommapojkarna 18 - Vasastans BK 2 Stora Mossens IP 2
September
2019-09-07 10:15 IFK Lidingö FK 5 vit - IF Brommapojkarna 18 Breviks IP 21
2019-09-07 11:30 Djurgårdens IF FF 3 - Spånga IS FK 4 Hjorthagens IP 2
2019-09-08 09:00 Sollentuna FK 14 - Vasastans BK 2 Edsbergs Sportfält 21
2019-09-08 12:45 IF Brommapojkarna 12 - IFK Sollentuna 2 Hässelängens BP 1
2019-09-14 10:15 IFK Sollentuna 2 - Djurgårdens IF FF 3 Norrvikens IP 126
2019-09-14 12:45 Spånga IS FK 4 - IFK Lidingö FK 5 vit Nälsta BP 11
2019-09-14 14:00 Vasastans BK 2 - IF Brommapojkarna 12 Bellevue BP 1
2019-09-14 14:00 IF Brommapojkarna 18 - Sollentuna FK 14 Stora Mossens IP 2
2019-09-21 10:15 IFK Lidingö FK 5 vit - IFK Sollentuna 2 Breviks IP 21
2019-09-21 10:15 Spånga IS FK 4 - IF Brommapojkarna 18 Nälsta BP 11
2019-09-21 11:30 Djurgårdens IF FF 3 - Vasastans BK 2 Hjorthagens IP 2
2019-09-21 16:30 IF Brommapojkarna 12 - Sollentuna FK 14 Stora Mossens IP 2
2019-09-28 09:00 IFK Sollentuna 2 - Spånga IS FK 4 Norrvikens IP 126
2019-09-28 12:45 IF Brommapojkarna 18 - IF Brommapojkarna 12 Stora Mossens IP 2
2019-09-28 15:15 Vasastans BK 2 - IFK Lidingö FK 5 vit Bellevue BP 1
2019-09-29 09:00 Sollentuna FK 14 - Djurgårdens IF FF 3 Edsbergs Sportfält 21