Spelprogram - P10-33

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 9 Alexander Koliopanos-Panos 0101216067 0761159514 Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 11 Mattias Johansson 0730735069 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 2:Blå Fredrik Bergström 0722278772 Blå/Blå/Blå
IF Brommapojkarna 24 Mikael Hammarström 0705665422 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Bergshamra Vit Emir Dizdarevic 0704330218 Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 11 blå Erik Kotschack 0705761045 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 7 vit Andres Skilberg 0705906288 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK Blå Erica Wahiu Neiglick 0738342358 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK Blå 1 Helen Hessen Wallqvist 0709381158 Gul/Svart/Gul
Norrtulls SK Vit Johan Wahlbäck 0708886989 Gul/Svart/Gul
Sollentuna FK 11 Christina Scherman 0769416942 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 3 Kennet Osbjer 0708398437 Svart/vit/Svart/Svart
Värtans IK Blå Tony Demyers 0738397571 Blå/Vit/Blå
Ängby IF Vit 3 Kristian Berglin 0704674739 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Ängby IF Vit 3 - Värtans IK Blå Ängby IP 2
2019-04-27 14:00 IFK Lidingö FK 11 blå - IFK Lidingö FK 7 vit Gångsätra BP 1
2019-04-27 16:15 AIK FF 9 - IFK Bergshamra Vit Huvudstafältet 12
2019-04-27 16:30 Norrtulls SK Blå 1 - Karlbergs BK Blå Bellevue BP 1
2019-04-28 08:45 Djurgårdens IF FF 11 - Ekerö IK 2:Blå Hjorthagens IP 2
2019-04-28 15:15 IF Brommapojkarna 24 - Norrtulls SK Vit Stora Mossens IP 2
Maj
2019-05-03 18:30 Karlbergs BK Blå - Djurgårdens IF FF 11 Kristinebergs IP 2
2019-05-04 12:45 IFK Lidingö FK 7 vit - AIK FF 9 Killinge BP 1
2019-05-04 15:15 Sollentuna FK 3 - IFK Lidingö FK 11 blå Helenelunds IP 126
2019-05-04 15:45 IFK Bergshamra Vit - Ängby IF Vit 3 Bergshamra IP 2
2019-05-04 16:30 Norrtulls SK Vit - Norrtulls SK Blå 1 Bellevue BP 1
2019-05-05 08:45 Värtans IK Blå - IF Brommapojkarna 24 Hjorthagens IP 2
2019-05-05 10:15 Ekerö IK 2:Blå - Sollentuna FK 11 Träkvistavallen 225
2019-05-11 12:45 Ängby IF Vit 3 - AIK FF 9 Ängby IP 2
2019-05-11 14:00 Sollentuna FK 11 - Karlbergs BK Blå Helenelunds IP 125
2019-05-11 14:00 Sollentuna FK 3 - IFK Lidingö FK 7 vit Helenelunds IP 126
2019-05-12 08:45 Djurgårdens IF FF 11 - Norrtulls SK Vit Hjorthagens IP 2
2019-05-12 09:00 Norrtulls SK Blå 1 - Värtans IK Blå Bellevue BP 1
2019-05-12 12:45 IFK Lidingö FK 11 blå - Ekerö IK 2:Blå Gångsätra BP 1
2019-05-12 15:15 IF Brommapojkarna 24 - IFK Bergshamra Vit Stora Mossens IP 2
2019-05-17 17:15 Värtans IK Blå - Djurgårdens IF FF 11 Hjorthagens IP 2
2019-05-18 10:00 AIK FF 9 - IF Brommapojkarna 24 Huvudstafältet 12
2019-05-18 12:45 IFK Lidingö FK 7 vit - Ängby IF Vit 3 Killinge BP 1
2019-05-18 15:45 IFK Bergshamra Vit - Norrtulls SK Blå 1 Bergshamra IP 2
2019-05-18 17:30 Karlbergs BK Blå - IFK Lidingö FK 11 blå Kristinebergs IP 2
2019-05-19 09:00 Ekerö IK 2:Blå - Sollentuna FK 3 Träkvistavallen 225
2019-05-19 17:45 Norrtulls SK Vit - Sollentuna FK 11 Bellevue BP 1
2019-05-25 14:00 Sollentuna FK 3 - Karlbergs BK Blå Helenelunds IP 126
2019-05-25 16:30 Norrtulls SK Blå 1 - AIK FF 9 Bellevue BP 1
2019-05-26 10:15 Ekerö IK 2:Blå - IFK Lidingö FK 7 vit Träkvistavallen 225
2019-05-26 12:45 IF Brommapojkarna 24 - Ängby IF Vit 3 Stora Mossens IP 2
2019-05-26 14:30 Sollentuna FK 11 - Värtans IK Blå Silverdals BP
2019-05-26 18:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Norrtulls SK Vit Gångsätra BP 1
2019-05-26 19:00 Djurgårdens IF FF 11 - IFK Bergshamra Vit Hjorthagens IP 2
Juni
2019-06-01 10:00 AIK FF 9 - Djurgårdens IF FF 11 Huvudstafältet 12
2019-06-01 15:45 IFK Bergshamra Vit - Sollentuna FK 11 Bergshamra IP 2
2019-06-01 17:30 Karlbergs BK Blå - Ekerö IK 2:Blå Kristinebergs IP 2
2019-06-02 08:45 Värtans IK Blå - IFK Lidingö FK 11 blå Hjorthagens IP 2
2019-06-02 09:00 Ängby IF Vit 3 - Norrtulls SK Blå 1 Ängby IP 2
2019-06-02 09:00 Norrtulls SK Vit - Sollentuna FK 3 Bellevue BP 1
2019-06-02 11:30 IFK Lidingö FK 7 vit - IF Brommapojkarna 24 Killinge BP 1
2019-06-08 14:00 IFK Lidingö FK 11 blå - IFK Bergshamra Vit Gångsätra BP 1
2019-06-08 15:15 Sollentuna FK 11 - AIK FF 9 Helenelunds IP 125
2019-06-08 15:15 Sollentuna FK 3 - Värtans IK Blå Helenelunds IP 126
2019-06-08 17:30 Karlbergs BK Blå - IFK Lidingö FK 7 vit Kristinebergs IP 2
2019-06-09 08:45 Djurgårdens IF FF 11 - Ängby IF Vit 3 Hjorthagens IP 2
2019-06-09 09:00 Norrtulls SK Blå 1 - IF Brommapojkarna 24 Bellevue BP 1
2019-06-09 10:15 Ekerö IK 2:Blå - Norrtulls SK Vit Träkvistavallen 225
2019-06-15 10:00 Sollentuna FK 11 - Sollentuna FK 3 Helenelunds IP 125
Augusti
2019-08-24 10:00 AIK FF 9 - IFK Lidingö FK 11 blå Huvudstafältet 12
2019-08-24 15:45 IFK Bergshamra Vit - Sollentuna FK 3 Bergshamra IP 2
2019-08-24 16:30 Norrtulls SK Vit - Karlbergs BK Blå Bellevue BP 1
2019-08-24 17:45 Värtans IK Blå - Ekerö IK 2:Blå Hjorthagens IP 2
2019-08-25 09:00 Ängby IF Vit 3 - Sollentuna FK 11 Ängby IP 2
2019-08-25 11:30 IFK Lidingö FK 7 vit - Norrtulls SK Blå 1 Killinge BP 1
2019-08-25 15:15 IF Brommapojkarna 24 - Djurgårdens IF FF 11 Stora Mossens IP 2
2019-08-31 15:15 Sollentuna FK 11 - IF Brommapojkarna 24 Helenelunds IP 125
2019-08-31 15:15 Sollentuna FK 3 - AIK FF 9 Helenelunds IP 126
2019-08-31 17:30 Karlbergs BK Blå - Värtans IK Blå Kristinebergs IP 2
September
2019-09-01 08:45 Djurgårdens IF FF 11 - Norrtulls SK Blå 1 Hjorthagens IP 2
2019-09-01 09:00 Ekerö IK 2:Blå - IFK Bergshamra Vit Träkvistavallen 225
2019-09-01 14:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Ängby IF Vit 3 Gångsätra BP 1
2019-09-01 16:30 Norrtulls SK Vit - IFK Lidingö FK 7 vit Bellevue BP 1
2019-09-06 17:15 Värtans IK Blå - Norrtulls SK Vit Hjorthagens IP 2
2019-09-07 10:00 AIK FF 9 - Ekerö IK 2:Blå Huvudstafältet 12
2019-09-07 15:45 IFK Bergshamra Vit - Karlbergs BK Blå Bergshamra IP 2
2019-09-08 11:30 IF Brommapojkarna 24 - IFK Lidingö FK 11 blå Hässelängens BP 1
2019-09-08 11:30 IFK Lidingö FK 7 vit - Djurgårdens IF FF 11 Killinge BP 1
2019-09-08 17:45 Norrtulls SK Blå 1 - Sollentuna FK 11 Bellevue BP 1
2019-09-08 17:45 Ängby IF Vit 3 - Sollentuna FK 3 Ängby IP 2
2019-09-13 17:15 Värtans IK Blå - IFK Lidingö FK 7 vit Hjorthagens IP 2
2019-09-14 09:00 Karlbergs BK Blå - AIK FF 9 Essinge IP 11
2019-09-14 15:15 Sollentuna FK 11 - Djurgårdens IF FF 11 Helenelunds IP 125
2019-09-14 15:15 Sollentuna FK 3 - IF Brommapojkarna 24 Helenelunds IP 126
2019-09-15 09:00 Ekerö IK 2:Blå - Ängby IF Vit 3 Träkvistavallen 225
2019-09-15 14:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Norrtulls SK Blå 1 Gångsätra BP 1
2019-09-15 16:30 Norrtulls SK Vit - IFK Bergshamra Vit Bellevue BP 1
2019-09-20 17:15 Djurgårdens IF FF 11 - IFK Lidingö FK 11 blå Hjorthagens IP 2
2019-09-21 11:15 AIK FF 9 - Norrtulls SK Vit Huvudstafältet 12
2019-09-21 15:45 IFK Bergshamra Vit - Värtans IK Blå Bergshamra IP 2
2019-09-21 16:30 Norrtulls SK Blå 1 - Sollentuna FK 3 Bellevue BP 1
2019-09-22 09:00 Ängby IF Vit 3 - Karlbergs BK Blå Ängby IP 2
2019-09-22 11:30 IFK Lidingö FK 7 vit - Sollentuna FK 11 Killinge BP 1
2019-09-22 15:15 IF Brommapojkarna 24 - Ekerö IK 2:Blå Stora Mossens IP 2
2019-09-27 18:30 Karlbergs BK Blå - IF Brommapojkarna 24 Kristinebergs IP 2
2019-09-28 15:15 Sollentuna FK 3 - Djurgårdens IF FF 11 Helenelunds IP 126
2019-09-28 15:45 IFK Bergshamra Vit - IFK Lidingö FK 7 vit Bergshamra IP 2
2019-09-29 08:45 Värtans IK Blå - AIK FF 9 Hjorthagens IP 2
2019-09-29 09:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Sollentuna FK 11 Käppala 1
2019-09-29 10:15 Ekerö IK 2:Blå - Norrtulls SK Blå 1 Träkvistavallen 225
2019-09-29 16:30 Norrtulls SK Vit - Ängby IF Vit 3 Bellevue BP 1