Spelprogram - P10-25

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Svart 2 Jan Erik Backe 0705959510 Svarta/svarta/röda
Grödinge SK Grön Joel Hofgren 0730513783 Grön//Grön//Grön/
Hammarby IF FF 11 vit Klas Hedström Vit/Grön/Vit
Huddinge IF 4 Annelie Hollén 0736145431 Svart/gulrandig/Svart/Gul
Rågsveds IF Gul Sangar Maolod 0739184768 Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 4 Mattias Strindlund Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 1 Christer Hallin 0739011666 Blåvitt/blå/blå
Segeltorps IF 5 Björn Sjeldrup Blåvitt/blå/blå
Stuvsta IF 2 Endre Winsents 0702858499 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF P10_2 Thobias Greberg 0852012385 0702484860 Vit/Röd/Vit
Tullinge BK Vit Ulf Lövgren +46702505775 Blå/vit-blå-blå
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Peter Duhlin Grön/Vit/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Blå Viktor Morawski vit/blå/vita
Örby IS Gul Daniel Nesz 0705685504 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:30 Enskede IK Svart 2 - Huddinge IF 4 Enskede IP 4
2019-04-27 10:15 Hammarby IF FF 11 vit - Rågsveds IF Gul Kärrtorps IP 32
2019-04-27 11:30 Stuvsta IF 2 - Segeltorps IF 5 Stuvsta IP 11
2019-04-28 08:45 Segeltorps IF 1 - Sörskogens IF P10_2 Segeltorps IP 2
2019-04-28 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Örby IS Gul Brantbrinks IP 21
2019-04-28 09:30 Älvsjö AIK FF Blå - Tullinge BK Vit Älvsjö IP 4
2019-04-28 12:30 Rönninge Salem Fotboll 4 - Grödinge SK Grön Salemsvallen 2
Maj
2019-05-03 18:00 Segeltorps IF 5 - Segeltorps IF 1 Segeltorps IP 2
2019-05-04 10:15 Örby IS Gul - Enskede IK Svart 2 Lisebergs BP 12
2019-05-04 10:15 Huddinge IF 4 - Älvsjö AIK FF Blå Källbrinks IP 2
2019-05-04 11:30 Rågsveds IF Gul - Rönninge Salem Fotboll 4 Hagsätra IP 11
2019-05-04 12:00 Sörskogens IF P10_2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sörskogens BP 11
2019-05-05 15:30 Tullinge BK Vit - Hammarby IF FF 11 vit Trädgårdsstadsskolans BP 1
2019-05-05 15:45 Grödinge SK Grön - Stuvsta IF 2 Broängsplan 12
2019-05-10 17:30 Älvsjö AIK FF Blå - Örby IS Gul Älvsjö IP 4
2019-05-10 18:45 Enskede IK Svart 2 - Sörskogens IF P10_2 Enskede IP 4
2019-05-11 10:15 Huddinge IF 4 - Tullinge BK Vit Källbrinks IP 2
2019-05-11 11:30 Stuvsta IF 2 - Rågsveds IF Gul Stuvsta IP 11
2019-05-12 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Segeltorps IF 5 Brantbrinks IP 21
2019-05-12 10:00 Segeltorps IF 1 - Grödinge SK Grön Segeltorps IP 2
2019-05-12 13:45 Rönninge Salem Fotboll 4 - Hammarby IF FF 11 vit Salemsvallen 2
2019-05-18 10:15 Hammarby IF FF 11 vit - Stuvsta IF 2 Kärrtorps IP 32
2019-05-18 11:30 Rågsveds IF Gul - Segeltorps IF 1 Hagsätra IP 11
2019-05-18 12:00 Sörskogens IF P10_2 - Älvsjö AIK FF Blå Sörskogens BP 11
2019-05-19 11:15 Segeltorps IF 5 - Enskede IK Svart 2 Segeltorps IP 2
2019-05-19 15:00 Örby IS Gul - Huddinge IF 4 Bäckahagens BP 1
2019-05-19 15:45 Grödinge SK Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Broängsplan 12
2019-05-19 16:45 Tullinge BK Vit - Rönninge Salem Fotboll 4 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2019-05-25 10:15 Stuvsta IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 4 Stuvsta IP 11
2019-05-25 11:30 Älvsjö AIK FF Blå - Segeltorps IF 5 Älvsjö IP 4
2019-05-25 11:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Rågsveds IF Gul Brantbrinks IP 21
2019-05-25 11:30 Huddinge IF 4 - Sörskogens IF P10_2 Källbrinks IP 2
2019-05-26 09:00 Enskede IK Svart 2 - Grödinge SK Grön Enskede IP 4
2019-05-26 11:15 Segeltorps IF 1 - Hammarby IF FF 11 vit Segeltorps IP 2
2019-05-26 14:00 Örby IS Gul - Tullinge BK Vit Bäckahagens BP 1
2019-05-31 19:15 Segeltorps IF 5 - Huddinge IF 4 Segeltorps IP 2
Juni
2019-06-01 11:30 Rågsveds IF Gul - Enskede IK Svart 2 Hagsätra IP 11
2019-06-01 12:00 Sörskogens IF P10_2 - Örby IS Gul Sörskogens BP 11
2019-06-01 13:45 Rönninge Salem Fotboll 4 - Segeltorps IF 1 Salemsvallen 2
2019-06-02 11:30 Hammarby IF FF 11 vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Kärrtorps IP 32
2019-06-02 15:30 Tullinge BK Vit - Stuvsta IF 2 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2019-06-02 15:45 Grödinge SK Grön - Älvsjö AIK FF Blå Broängsplan 12
2019-06-07 18:45 Enskede IK Svart 2 - Hammarby IF FF 11 vit Enskede IP 4
2019-06-08 09:00 Älvsjö AIK FF Blå - Rågsveds IF Gul Älvsjö IP 4
2019-06-08 11:30 Örby IS Gul - Segeltorps IF 5 Lisebergs BP 12
2019-06-08 11:30 Huddinge IF 4 - Grödinge SK Grön Källbrinks IP 2
2019-06-08 12:00 Sörskogens IF P10_2 - Tullinge BK Vit Sörskogens BP 11
2019-06-09 12:30 Segeltorps IF 1 - Stuvsta IF 2 Segeltorps IP 2
2019-06-09 15:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Rönninge Salem Fotboll 4 Brantbrinks IP 21
Augusti
2019-08-23 18:45 Hammarby IF FF 11 vit - Älvsjö AIK FF Blå Kärrtorps IP 32
2019-08-23 19:15 Segeltorps IF 5 - Sörskogens IF P10_2 Segeltorps IP 2
2019-08-24 09:00 Rågsveds IF Gul - Huddinge IF 4 Hagsätra IP 11
2019-08-24 11:45 Stuvsta IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Stuvsta IP 11
2019-08-24 15:00 Tullinge BK Vit - Segeltorps IF 1 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2019-08-25 10:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Enskede IK Svart 2 Salemsvallen 2
2019-08-25 15:45 Grödinge SK Grön - Örby IS Gul Broängsplan 12
2019-08-31 09:00 Älvsjö AIK FF Blå - Rönninge Salem Fotboll 4 Älvsjö IP 4
2019-08-31 10:15 Huddinge IF 4 - Hammarby IF FF 11 vit Källbrinks IP 2
September
2019-09-01 09:00 Enskede IK Svart 2 - Stuvsta IF 2 Enskede IP 4
2019-09-01 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Segeltorps IF 1 Brantbrinks IP 21
2019-09-01 12:00 Örby IS Gul - Rågsveds IF Gul Bäckahagens BP 1
2019-09-01 12:30 Segeltorps IF 5 - Tullinge BK Vit Segeltorps IP 2
2019-09-06 19:15 Segeltorps IF 1 - Enskede IK Svart 2 Segeltorps IP 2
2019-09-07 09:00 Rågsveds IF Gul - Sörskogens IF P10_2 Hagsätra IP 11
2019-09-07 11:30 Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Blå Stuvsta IP 11
2019-09-07 15:00 Tullinge BK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Trädgårdsstadsskolans BP 1
2019-09-08 10:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Huddinge IF 4 Salemsvallen 2
2019-09-08 12:45 Hammarby IF FF 11 vit - Örby IS Gul Kärrtorps IP 32
2019-09-08 15:45 Grödinge SK Grön - Segeltorps IF 5 Broängsplan 12
2019-09-10 17:20 Grödinge SK Grön - Sörskogens IF P10_2 Broängsplan 12
2019-09-14 11:30 Huddinge IF 4 - Stuvsta IF 2 Källbrinks IP 2
2019-09-14 12:00 Sörskogens IF P10_2 - Hammarby IF FF 11 vit Sörskogens BP 11
2019-09-14 14:00 Älvsjö AIK FF Blå - Segeltorps IF 1 Älvsjö IP 4
2019-09-15 09:00 Enskede IK Svart 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Enskede IP 4
2019-09-15 09:30 Grödinge SK Grön - Tullinge BK Vit Broängsplan 12
2019-09-15 11:15 Segeltorps IF 5 - Rågsveds IF Gul Segeltorps IP 2
2019-09-15 12:00 Örby IS Gul - Rönninge Salem Fotboll 4 Bäckahagens BP 1
2019-09-21 09:00 Rågsveds IF Gul - Grödinge SK Grön Hagsätra IP 11
2019-09-21 11:00 Tullinge BK Vit - Enskede IK Svart 2 Trädgårdsstadsskolans BP 1
2019-09-21 11:30 Stuvsta IF 2 - Örby IS Gul Stuvsta IP 11
2019-09-22 10:00 Segeltorps IF 1 - Huddinge IF 4 Segeltorps IP 2
2019-09-22 10:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Sörskogens IF P10_2 Salemsvallen 2
2019-09-22 11:30 Hammarby IF FF 11 vit - Segeltorps IF 5 Kärrtorps IP 32
2019-09-22 16:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Älvsjö AIK FF Blå Brantbrinks IP 21
2019-09-28 11:30 Rågsveds IF Gul - Tullinge BK Vit Hagsätra IP 11
2019-09-28 12:00 Sörskogens IF P10_2 - Stuvsta IF 2 Sörskogens BP 11
2019-09-28 14:00 Älvsjö AIK FF Blå - Enskede IK Svart 2 Älvsjö IP 4
2019-09-28 14:00 Huddinge IF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Källbrinks IP 2
2019-09-29 10:00 Segeltorps IF 5 - Rönninge Salem Fotboll 4 Segeltorps IP 2
2019-09-29 10:45 Grödinge SK Grön - Hammarby IF FF 11 vit Broängsplan 12
2019-09-29 14:00 Örby IS Gul - Segeltorps IF 1 Bäckahagens BP 1