Spelprogram - P10-18

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Djurgårdens IF FF 14 Jan Uwe Brockmann 0766334539 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 5 Thomas Igou 0760101512 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 1:Gul Carl Martin Nilsson 0760253616 Blå/Blå/Blå
Hammarby IF FF 24 vit Johan Westerlund Vit/Grön/Vit
Högalids IF 2 Klas Eriksson Bjerstedt Vit/Vit/Vit
IF Brommapojkarna 10 Patrik Mikkelborg Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 21 Sara Rönnqvist Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Henrik Videnö Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 12 Nils Bohlin 0702345492 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 5 vit Johan Ola Christer Lidehorn 0730687456 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK vit 2 Lasse Hytti Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK Extra Carl Hamnesjö 0739847530 Gul/Svart/Gul
Stadshagen Vasalunds IF 1 Hjalmar Didrikson
Värtans IK Vit Jeanette Wester 0734234707 Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:30 Karlbergs BK vit 2 - Hammarby IF FF 24 vit Kristinebergs IP 2
2019-04-26 18:30 Värtans IK Vit - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Hjorthagens IP 2
2019-04-27 12:30 Högalids IF 2 - Ekerö IK 1:Gul Långholmens BP 12
2019-04-28 09:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Stadshagen Vasalunds IF 1 Killinge BP 1
2019-04-28 12:45 IF Brommapojkarna 21 - Djurgårdens IF FF 5 Stora Mossens IP 3
2019-04-28 16:30 Norrtulls SK Extra - IFK Lidingö FK 12 Bellevue BP 1
2019-04-28 19:00 Djurgårdens IF FF 14 - IF Brommapojkarna 10 Hjorthagens IP 2
Maj
2019-05-03 18:30 Djurgårdens IF FF 5 - Djurgårdens IF FF 14 Hjorthagens IP 2
2019-05-04 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - IFK Lidingö FK 5 vit Aspuddens IP 12
2019-05-04 09:00 Hammarby IF FF 24 vit - Norrtulls SK Extra Kärrtorps IP 31
2019-05-05 09:00 Ekerö IK 1:Gul - Värtans IK Vit Träkvistavallen 225
2019-05-05 10:15 IFK Lidingö FK 12 - Högalids IF 2 Gångsätra BP 1
2019-05-05 11:30 IF Brommapojkarna 10 - Karlbergs BK vit 2 Stora Mossens IP 2
2019-05-05 19:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - IF Brommapojkarna 21 Kristinebergs IP 2
2019-05-11 12:30 Högalids IF 2 - Hammarby IF FF 24 vit Långholmens BP 12
2019-05-12 09:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Värtans IK Vit Killinge BP 1
2019-05-12 11:30 IFK Lidingö FK 12 - Ekerö IK 1:Gul Gångsätra BP 1
2019-05-12 14:00 IF Brommapojkarna 21 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Stora Mossens IP 3
2019-05-12 17:45 Norrtulls SK Extra - IF Brommapojkarna 10 Bellevue BP 1
2019-05-12 17:45 Karlbergs BK vit 2 - Djurgårdens IF FF 5 Kristinebergs IP 2
2019-05-12 19:00 Djurgårdens IF FF 14 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Hjorthagens IP 2
2019-05-17 18:30 Värtans IK Vit - IF Brommapojkarna 21 Hjorthagens IP 2
2019-05-17 18:30 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Karlbergs BK vit 2 Kristinebergs IP 2
2019-05-17 19:45 Djurgårdens IF FF 5 - Norrtulls SK Extra Hjorthagens IP 2
2019-05-17 20:00 Hammarby IF FF 24 vit - IFK Lidingö FK 12 Kärrtorps IP 31
2019-05-18 12:45 Ekerö IK 1:Gul - IFK Lidingö FK 5 vit Träkvistavallen 225
2019-05-19 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Djurgårdens IF FF 14 Aspuddens IP 12
2019-05-19 12:45 IF Brommapojkarna 10 - Högalids IF 2 Stora Mossens IP 2
2019-05-25 13:45 Högalids IF 2 - Djurgårdens IF FF 5 Långholmens BP 12
2019-05-26 10:15 IFK Lidingö FK 12 - IF Brommapojkarna 10 Gångsätra BP 1
2019-05-26 14:00 IF Brommapojkarna 21 - IFK Lidingö FK 5 vit Stora Mossens IP 3
2019-05-26 15:30 Djurgårdens IF FF 5 - IFK Lidingö FK 12 Östermalms IP 2
2019-05-26 16:30 Norrtulls SK Extra - Stadshagen Vasalunds IF 1 Bellevue BP 1
2019-05-26 17:45 Djurgårdens IF FF 14 - Värtans IK Vit Hjorthagens IP 2
2019-05-26 19:00 Karlbergs BK vit 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Kristinebergs IP 2
Juni
2019-06-01 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Norrtulls SK Extra Aspuddens IP 12
2019-06-01 12:45 Ekerö IK 1:Gul - IF Brommapojkarna 21 Träkvistavallen 225
2019-06-02 10:15 IFK Lidingö FK 5 vit - Djurgårdens IF FF 14 Killinge BP 1
2019-06-02 12:45 IF Brommapojkarna 10 - Hammarby IF FF 24 vit Stora Mossens IP 2
2019-06-02 17:45 Värtans IK Vit - Karlbergs BK vit 2 Hjorthagens IP 2
2019-06-05 18:45 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Högalids IF 2 Essinge IP 12
2019-06-07 17:30 Hammarby IF FF 24 vit - Djurgårdens IF FF 5 Kärrtorps IP 31
2019-06-07 18:30 Djurgårdens IF FF 14 - IF Brommapojkarna 21 Hjorthagens IP 2
2019-06-08 11:30 Hammarby IF FF 24 vit - Ekerö IK 1:Gul Kärrtorps IP 21
2019-06-08 12:30 Högalids IF 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Långholmens BP 12
2019-06-09 10:15 IFK Lidingö FK 12 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Gångsätra BP 1
2019-06-09 11:30 IF Brommapojkarna 10 - Ekerö IK 1:Gul Stora Mossens IP 2
2019-06-09 17:45 Norrtulls SK Extra - Värtans IK Vit Bellevue BP 1
2019-06-09 19:00 Karlbergs BK vit 2 - IFK Lidingö FK 5 vit Kristinebergs IP 2
Augusti
2019-08-23 18:30 Värtans IK Vit - Högalids IF 2 Hjorthagens IP 2
2019-08-24 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - IFK Lidingö FK 12 Aspuddens IP 12
2019-08-25 09:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Norrtulls SK Extra Killinge BP 1
2019-08-25 09:00 Ekerö IK 1:Gul - Djurgårdens IF FF 14 Träkvistavallen 225
2019-08-25 14:00 IF Brommapojkarna 21 - Karlbergs BK vit 2 Stora Mossens IP 3
2019-08-25 19:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Hammarby IF FF 24 vit Kristinebergs IP 2
2019-08-25 19:00 Djurgårdens IF FF 5 - IF Brommapojkarna 10 Hjorthagens IP 2
2019-08-30 17:30 Hammarby IF FF 24 vit - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Kärrtorps IP 31
2019-08-30 18:30 Karlbergs BK vit 2 - Djurgårdens IF FF 14 Kristinebergs IP 2
2019-08-31 12:30 Högalids IF 2 - IFK Lidingö FK 5 vit Långholmens BP 12
September
2019-09-01 11:30 IFK Lidingö FK 12 - Värtans IK Vit Gångsätra BP 1
2019-09-01 12:45 IF Brommapojkarna 10 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Stora Mossens IP 2
2019-09-01 15:15 Norrtulls SK Extra - IF Brommapojkarna 21 Bellevue BP 1
2019-09-01 19:00 Djurgårdens IF FF 5 - Ekerö IK 1:Gul Hjorthagens IP 2
2019-09-06 19:45 Värtans IK Vit - Hammarby IF FF 24 vit Hjorthagens IP 2
2019-09-07 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - IF Brommapojkarna 10 Maltesholmsskolans BP 1
2019-09-07 12:45 IFK Lidingö FK 5 vit - IFK Lidingö FK 12 Killinge BP 1
2019-09-08 09:00 Ekerö IK 1:Gul - Karlbergs BK vit 2 Träkvistavallen 225
2019-09-08 11:30 IF Brommapojkarna 21 - Högalids IF 2 Vällingby BP 12
2019-09-08 19:00 Djurgårdens IF FF 14 - Norrtulls SK Extra Hjorthagens IP 2
2019-09-08 19:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Djurgårdens IF FF 5 Kristinebergs IP 2
2019-09-13 18:30 Djurgårdens IF FF 5 - IFK Aspudden-Tellus Röd 2 Hjorthagens IP 2
2019-09-14 12:30 Högalids IF 2 - Djurgårdens IF FF 14 Långholmens BP 12
2019-09-14 17:45 Hammarby IF FF 24 vit - IFK Lidingö FK 5 vit Kärrtorps IP 31
2019-09-15 11:30 IFK Lidingö FK 12 - IF Brommapojkarna 21 Gångsätra BP 1
2019-09-15 12:45 IF Brommapojkarna 10 - Värtans IK Vit Stora Mossens IP 2
2019-09-15 15:15 Norrtulls SK Extra - Karlbergs BK vit 2 Bellevue BP 1
2019-09-15 19:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Ekerö IK 1:Gul Kristinebergs IP 2
2019-09-20 18:30 Värtans IK Vit - Djurgårdens IF FF 5 Hjorthagens IP 2
2019-09-20 19:45 Djurgårdens IF FF 14 - IFK Lidingö FK 12 Hjorthagens IP 2
2019-09-21 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Aspuddens IP 12
2019-09-21 12:45 Ekerö IK 1:Gul - Norrtulls SK Extra Träkvistavallen 225
2019-09-22 10:15 IFK Lidingö FK 5 vit - IF Brommapojkarna 10 Killinge BP 1
2019-09-22 14:00 IF Brommapojkarna 21 - Hammarby IF FF 24 vit Stora Mossens IP 3
2019-09-22 19:00 Karlbergs BK vit 2 - Högalids IF 2 Kristinebergs IP 2
2019-09-27 18:30 Djurgårdens IF FF 5 - IFK Lidingö FK 5 vit Hjorthagens IP 2
2019-09-27 20:00 Hammarby IF FF 24 vit - Djurgårdens IF FF 14 Kärrtorps IP 31
2019-09-28 09:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Ekerö IK 1:Gul Aspuddens IP 12
2019-09-28 13:45 Högalids IF 2 - Norrtulls SK Extra Långholmens BP 12
2019-09-29 11:30 IF Brommapojkarna 10 - IF Brommapojkarna 21 Stora Mossens IP 2
2019-09-29 11:30 IFK Lidingö FK 12 - Karlbergs BK vit 2 Gångsätra BP 1
2019-09-29 19:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Värtans IK Vit Kristinebergs IP 2