Spelprogram - P10-17

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 8 Alexander Koliopanos-Panos 0101216067 0761159514 Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 12 Anders Markstedt 0705571793 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IF Brommapojkarna 14 Sara Rönnqvist Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 10 Erik Nordström 0708337402 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 14 blå Ingela Bergström 0709328416 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK grön 1 Jonas Karlsson 0725746611 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK svart Martin Stenberg 0706973135 Gul/Svart/Gul
Vasalunds IF SolnaS Serhan Ayhan Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 19:45 Djurgårdens IF FF 12 - Norrtulls SK svart Hjorthagens IP 2
2019-04-26 19:45 Karlbergs BK grön 1 - AIK FF 8 Kristinebergs IP 2
2019-04-27 11:15 Vasalunds IF SolnaS - IF Brommapojkarna 14 Huvudstafältet 11
2019-04-28 11:30 IFK Lidingö FK 10 - IFK Lidingö FK 14 blå Gångsätra BP 1
Maj
2019-05-04 11:15 AIK FF 8 - Djurgårdens IF FF 12 Huvudstafältet 12
2019-05-05 09:00 IFK Lidingö FK 14 blå - Karlbergs BK grön 1 Gångsätra BP 1
2019-05-05 12:45 IF Brommapojkarna 14 - IFK Lidingö FK 10 Stora Mossens IP 2
2019-05-05 16:30 Norrtulls SK svart - Vasalunds IF SolnaS Bellevue BP 1
2019-05-10 18:30 Djurgårdens IF FF 12 - Karlbergs BK grön 1 Hjorthagens IP 2
2019-05-11 11:15 Vasalunds IF SolnaS - AIK FF 8 Huvudstafältet 11
2019-05-11 12:45 IFK Lidingö FK 10 - Norrtulls SK svart Gångsätra BP 1
2019-05-12 14:00 IF Brommapojkarna 14 - IFK Lidingö FK 14 blå Stora Mossens IP 2
2019-05-18 11:15 AIK FF 8 - IFK Lidingö FK 10 Huvudstafältet 12
2019-05-19 11:30 IFK Lidingö FK 14 blå - Djurgårdens IF FF 12 Gångsätra BP 1
2019-05-19 15:15 Norrtulls SK svart - IF Brommapojkarna 14 Bellevue BP 1
2019-05-19 19:00 Karlbergs BK grön 1 - Vasalunds IF SolnaS Kristinebergs IP 2
2019-05-25 11:15 Vasalunds IF SolnaS - Djurgårdens IF FF 12 Huvudstafältet 11
2019-05-26 09:00 IFK Lidingö FK 10 - Karlbergs BK grön 1 Gångsätra BP 1
2019-05-26 11:30 IF Brommapojkarna 14 - AIK FF 8 Stora Mossens IP 2
2019-05-26 15:15 Norrtulls SK svart - IFK Lidingö FK 14 blå Bellevue BP 1
Juni
2019-06-01 12:30 AIK FF 8 - Norrtulls SK svart Huvudstafältet 12
2019-06-02 09:00 IFK Lidingö FK 14 blå - Vasalunds IF SolnaS Gångsätra BP 1
2019-06-02 19:00 Djurgårdens IF FF 12 - IFK Lidingö FK 10 Hjorthagens IP 2
2019-06-02 19:00 Karlbergs BK grön 1 - IF Brommapojkarna 14 Kristinebergs IP 2
2019-06-09 10:00 AIK FF 8 - IFK Lidingö FK 14 blå Huvudstafältet 12
2019-06-09 11:30 IFK Lidingö FK 10 - Vasalunds IF SolnaS Gångsätra BP 1
2019-06-09 12:45 IF Brommapojkarna 14 - Djurgårdens IF FF 12 Stora Mossens IP 2
2019-06-09 16:30 Norrtulls SK svart - Karlbergs BK grön 1 Bellevue BP 1
Augusti
2019-08-17 10:15 IFK Lidingö FK 14 blå - AIK FF 8 Gångsätra BP 1
2019-08-17 14:00 Djurgårdens IF FF 12 - IF Brommapojkarna 14 Hjorthagens IP 2
2019-08-17 15:00 Karlbergs BK grön 1 - Norrtulls SK svart Kristinebergs IP 2
2019-08-18 13:45 Vasalunds IF SolnaS - IFK Lidingö FK 10 Huvudstafältet 11
2019-08-24 10:00 Vasalunds IF SolnaS - IFK Lidingö FK 14 blå Huvudstafältet 11
2019-08-24 12:45 IFK Lidingö FK 10 - Djurgårdens IF FF 12 Gångsätra BP 1
2019-08-25 12:45 IF Brommapojkarna 14 - Karlbergs BK grön 1 Stora Mossens IP 2
2019-08-25 16:30 Norrtulls SK svart - AIK FF 8 Bellevue BP 1
2019-08-30 19:45 Djurgårdens IF FF 12 - Vasalunds IF SolnaS Hjorthagens IP 2
2019-08-31 16:15 AIK FF 8 - IF Brommapojkarna 14 Huvudstafältet 12
September
2019-09-01 12:45 IFK Lidingö FK 14 blå - Norrtulls SK svart Gångsätra BP 1
2019-09-01 19:00 Karlbergs BK grön 1 - IFK Lidingö FK 10 Kristinebergs IP 2
2019-09-06 18:30 Djurgårdens IF FF 12 - IFK Lidingö FK 14 blå Hjorthagens IP 2
2019-09-08 10:00 Vasalunds IF SolnaS - Karlbergs BK grön 1 Huvudstafältet 11
2019-09-08 10:15 IFK Lidingö FK 10 - AIK FF 8 Gångsätra BP 1
2019-09-08 10:15 IF Brommapojkarna 14 - Norrtulls SK svart Hässelängens BP 1
2019-09-13 19:45 Karlbergs BK grön 1 - Djurgårdens IF FF 12 Kristinebergs IP 2
2019-09-15 10:00 AIK FF 8 - Vasalunds IF SolnaS Huvudstafältet 12
2019-09-15 10:15 IFK Lidingö FK 14 blå - IF Brommapojkarna 14 Gångsätra BP 1
2019-09-15 14:00 Norrtulls SK svart - IFK Lidingö FK 10 Bellevue BP 1
2019-09-20 19:45 Karlbergs BK grön 1 - IFK Lidingö FK 14 blå Kristinebergs IP 2
2019-09-22 10:00 Vasalunds IF SolnaS - Norrtulls SK svart Huvudstafältet 11
2019-09-22 11:30 IFK Lidingö FK 10 - IF Brommapojkarna 14 Gångsätra BP 1
2019-09-22 17:45 Djurgårdens IF FF 12 - AIK FF 8 Hjorthagens IP 2
2019-09-29 10:00 AIK FF 8 - Karlbergs BK grön 1 Huvudstafältet 12
2019-09-29 12:45 IF Brommapojkarna 14 - Vasalunds IF SolnaS Stora Mossens IP 2
2019-09-29 15:15 Norrtulls SK svart - Djurgårdens IF FF 12 Bellevue BP 1
Oktober
2019-10-02 18:00 IFK Lidingö FK 14 blå - IFK Lidingö FK 10 Golfen