Spelprogram - P10-15

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 10 Fredrik Andersson 0737770610 Svart/Vit/Svart/Gul
Bromstens IK Vit Anna Vidal Kalpakas +46703764393 Svart/svart/svart
Ekerö IK 3:Vit Anders Cleve 0737124567 Blå/Blå/Blå
FK Bromma Svart Caroline Caesar 0709880330 Grön/Svart/Gröna
IF Brommapojkarna 15 Carl Beyer 0706855590 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 23 Carl-Fredrik Tiderius 0708196719 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Viksjö 3 Sepehr Shafai 0767600610 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kista SC KFUM BLÅ Kimmo Törnqvist Mörkblå/Svart/Mörkblå
Kungsängens IF 3 Urban Karlsson 0736603639 vit/blå/vit
Skå IK & Bygdegård Grön Per Widoff vit/vit/vit
Spånga IS FK 5 Mikael Zetterström 0703526366 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Lila Kent Mobrin 0706168880 Grön/Vit/Grön
Ängby IF Grön 1 Mikael Wik Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 IFK Viksjö 3 - Skå IK & Bygdegård Grön Viksjövallen 3
2019-04-27 09:00 IF Brommapojkarna 23 - AIK FF 10 Åkeshovs BP 12
2019-04-27 10:15 Kungsängens IF 3 - Kista SC KFUM BLÅ Kungsängens IP 31
2019-04-27 11:30 Bromstens IK Vit - Ängby IF Grön 1 Bromstens IP 22
2019-04-28 12:30 Sundbybergs IK Lila - FK Bromma Svart Örvallen 2
2019-04-28 14:00 IF Brommapojkarna 15 - Spånga IS FK 5 Stora Mossens IP 3
Maj
2019-05-03 17:30 FK Bromma Svart - Ekerö IK 3:Vit Ängby Södra BP 12
2019-05-04 12:45 Ängby IF Grön 1 - Kungsängens IF 3 Ängby IP 2
2019-05-04 16:15 Kista SC KFUM BLÅ - Sundbybergs IK Lila Kvarnbacka BP 11
2019-05-04 16:30 Spånga IS FK 5 - Bromstens IK Vit Nälsta BP 11
2019-05-05 13:45 Skå IK & Bygdegård Grön - IF Brommapojkarna 15 Svanängens IP 22
2019-05-11 09:00 IF Brommapojkarna 23 - Ekerö IK 3:Vit Åkeshovs BP 12
2019-05-11 10:15 Bromstens IK Vit - Skå IK & Bygdegård Grön Bromstens IP 22
2019-05-11 11:30 Kungsängens IF 3 - Spånga IS FK 5 Kungsängens IP 31
2019-05-11 15:15 AIK FF 10 - IFK Viksjö 3 Viksjövallen 3
2019-05-11 16:15 Kista SC KFUM BLÅ - FK Bromma Svart Kvarnbacka BP 11
2019-05-12 12:30 Sundbybergs IK Lila - Ängby IF Grön 1 Örvallen 2
2019-05-12 12:45 IF Brommapojkarna 15 - AIK FF 10 Stora Mossens IP 3
2019-05-17 17:30 FK Bromma Svart - IF Brommapojkarna 23 Ängby Södra BP 12
2019-05-18 12:45 Ekerö IK 3:Vit - IFK Viksjö 3 Träkvistavallen 226
2019-05-18 15:00 AIK FF 10 - Bromstens IK Vit Huvudstafältet 12
2019-05-18 15:15 Ängby IF Grön 1 - Kista SC KFUM BLÅ Ängby IP 2
2019-05-19 12:30 Skå IK & Bygdegård Grön - Kungsängens IF 3 Svanängens IP 22
2019-05-19 14:00 Spånga IS FK 5 - Sundbybergs IK Lila Nälsta BP 11
2019-05-25 15:00 Kista SC KFUM BLÅ - Spånga IS FK 5 Kvarnbacka BP 11
2019-05-26 11:15 Kungsängens IF 3 - AIK FF 10 Kungsängens IP 31
2019-05-26 11:30 IF Brommapojkarna 15 - Ekerö IK 3:Vit Stora Mossens IP 3
2019-05-26 11:30 Ängby IF Grön 1 - FK Bromma Svart Ängby IP 2
2019-05-26 12:30 Sundbybergs IK Lila - Skå IK & Bygdegård Grön Örvallen 2
2019-05-26 16:00 IFK Viksjö 3 - IF Brommapojkarna 23 Viksjövallen 3
2019-05-31 17:30 FK Bromma Svart - IFK Viksjö 3 Ängby Södra BP 12
Juni
2019-06-01 12:45 Ekerö IK 3:Vit - Bromstens IK Vit Träkvistavallen 226
2019-06-02 08:30 IF Brommapojkarna 23 - IF Brommapojkarna 15 Åkeshovs BP 12
2019-06-02 11:15 AIK FF 10 - Sundbybergs IK Lila Huvudstafältet 12
2019-06-02 13:45 Skå IK & Bygdegård Grön - Kista SC KFUM BLÅ Svanängens IP 22
2019-06-02 15:15 Spånga IS FK 5 - Ängby IF Grön 1 Nälsta BP 11
2019-06-08 11:30 Kungsängens IF 3 - Ekerö IK 3:Vit Kungsängens IP 31
2019-06-08 12:45 Ängby IF Grön 1 - Skå IK & Bygdegård Grön Ängby IP 2
2019-06-08 15:00 Kista SC KFUM BLÅ - AIK FF 10 Kvarnbacka BP 11
2019-06-09 11:30 IF Brommapojkarna 15 - IFK Viksjö 3 Stora Mossens IP 3
2019-06-09 12:15 Bromstens IK Vit - IF Brommapojkarna 23 Bromstens IP 22
2019-06-09 12:45 Spånga IS FK 5 - FK Bromma Svart Nälsta BP 11
Augusti
2019-08-23 17:30 FK Bromma Svart - IF Brommapojkarna 15 Ängby Södra BP 12
2019-08-24 12:30 AIK FF 10 - Ängby IF Grön 1 Huvudstafältet 12
2019-08-24 12:45 Ekerö IK 3:Vit - Sundbybergs IK Lila Träkvistavallen 226
2019-08-24 16:30 IFK Viksjö 3 - Bromstens IK Vit Viksjövallen 3
2019-08-25 10:00 Skå IK & Bygdegård Grön - Spånga IS FK 5 Svanängens IP 22
2019-08-25 10:15 IF Brommapojkarna 23 - Kungsängens IF 3 Åkeshovs BP 12
2019-08-31 09:00 Bromstens IK Vit - IF Brommapojkarna 15 Olovslunds BP 11
2019-08-31 10:15 Kungsängens IF 3 - IFK Viksjö 3 Kungsängens IP 31
2019-08-31 16:15 Kista SC KFUM BLÅ - Ekerö IK 3:Vit Kvarnbacka BP 11
September
2019-09-01 10:15 Spånga IS FK 5 - AIK FF 10 Nälsta BP 11
2019-09-01 12:30 Sundbybergs IK Lila - IF Brommapojkarna 23 Örvallen 2
2019-09-01 13:45 Skå IK & Bygdegård Grön - FK Bromma Svart Svanängens IP 22
2019-09-06 17:30 FK Bromma Svart - Bromstens IK Vit Ängby Södra BP 12
2019-09-07 09:00 IF Brommapojkarna 23 - Kista SC KFUM BLÅ Olovslunds BP 12
2019-09-07 12:45 Ekerö IK 3:Vit - Ängby IF Grön 1 Träkvistavallen 226
2019-09-07 15:00 AIK FF 10 - Skå IK & Bygdegård Grön Huvudstafältet 12
2019-09-07 16:30 IFK Viksjö 3 - Sundbybergs IK Lila Viksjövallen 3
2019-09-08 11:30 IF Brommapojkarna 15 - Kungsängens IF 3 Vällingby BP 11
2019-09-14 10:15 Kungsängens IF 3 - Bromstens IK Vit Kungsängens IP 31
2019-09-14 11:30 Ängby IF Grön 1 - IF Brommapojkarna 23 Ängby IP 2
2019-09-14 13:45 AIK FF 10 - FK Bromma Svart Huvudstafältet 12
2019-09-14 16:15 Kista SC KFUM BLÅ - IFK Viksjö 3 Kvarnbacka BP 11
2019-09-15 12:30 Sundbybergs IK Lila - IF Brommapojkarna 15 Örvallen 2
2019-09-15 12:45 Spånga IS FK 5 - Ekerö IK 3:Vit Nälsta BP 11
2019-09-20 17:30 FK Bromma Svart - Kungsängens IF 3 Ängby Södra BP 12
2019-09-21 09:00 IFK Viksjö 3 - Ängby IF Grön 1 Viksjövallen 3
2019-09-21 09:00 IF Brommapojkarna 23 - Spånga IS FK 5 Åkeshovs BP 12
2019-09-21 10:15 Bromstens IK Vit - Sundbybergs IK Lila Bromstens IP 22
2019-09-21 12:45 Ekerö IK 3:Vit - Skå IK & Bygdegård Grön Träkvistavallen 226
2019-09-22 12:45 IF Brommapojkarna 15 - Kista SC KFUM BLÅ Stora Mossens IP 3
2019-09-28 10:15 Ängby IF Grön 1 - IF Brommapojkarna 15 Ängby IP 2
2019-09-28 12:30 AIK FF 10 - Ekerö IK 3:Vit Huvudstafältet 12
2019-09-28 16:15 Kista SC KFUM BLÅ - Bromstens IK Vit Kvarnbacka BP 11
2019-09-29 12:30 Sundbybergs IK Lila - Kungsängens IF 3 Örvallen 2
2019-09-29 12:45 Spånga IS FK 5 - IFK Viksjö 3 Nälsta BP 11
2019-09-29 13:45 Skå IK & Bygdegård Grön - IF Brommapojkarna 23 Svanängens IP 22