Spelprogram - P10-11

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 1 Svart Samuel Skott GUL/GRÖN/GRÖN
Bollstanäs SK 2 Vit Björn Henrik Ryttegård GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF 3 Peter Spångberg Grön/Vit/Vit
Djurgårdens IF FF 8 Anders Hägerstrand 0733461001 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 2 Henrik Byfeldt Lila/Vit eller lila/Lila
FC Djursholm 3 Elin Blix 0705488178 röd/röd/röd
IF Brommapojkarna 8 Sebastian von Arnold 0704974840 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 8 vit Mathias Norén 0733577218 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Österåker FK 5 Johan Jonsson Vit/Blå/Vit
Sollentuna FK 5 Mikael-Carl Stålblom 0702949211 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 9 Peter Gummesson 0725212202 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 42 Jenny Ekström Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 91 Mathias Milasjö 0703802999 Blå-Svart/Svart/Blå
Vasalunds IF JärvaGul Nils Daniel Larsson Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Täby FK 91 - FC Djursholm 3 Kryssarvallen 11
2019-04-27 12:45 IF Brommapojkarna 8 - Bällsta FF 3 Vällingby BP 12
2019-04-27 13:15 Vasalunds IF JärvaGul - IFK Lidingö FK 8 vit Bergshamra IP 2
2019-04-27 14:45 Bollstanäs SK 1 Svart - Täby FK 42 Bollstanäs IP 21
2019-04-28 10:00 IFK Österåker FK 5 - Bollstanäs SK 2 Vit Åkersberga IP 21
2019-04-28 10:15 Enebybergs IF 2 - Djurgårdens IF FF 8 Enebybergs IP 3
2019-04-28 17:00 Sollentuna FK 5 - Sollentuna FK 9 Kärrdals BP 12
Maj
2019-05-04 11:30 Sollentuna FK 9 - Täby FK 91 Norrvikens IP 116
2019-05-04 11:30 IFK Lidingö FK 8 vit - Enebybergs IF 2 Killinge BP 1
2019-05-04 15:00 Bällsta FF 3 - Sollentuna FK 5 Bällstabergs BP 11
2019-05-04 16:00 Bollstanäs SK 2 Vit - Bollstanäs SK 1 Svart Bollstanäs IP 21
2019-05-05 09:00 Täby FK 42 - Vasalunds IF JärvaGul Kryssarvallen 12
2019-05-05 12:45 FC Djursholm 3 - IFK Österåker FK 5 Djursholms IP 31
2019-05-05 17:45 Djurgårdens IF FF 8 - IF Brommapojkarna 8 Hjorthagens IP 2
2019-05-11 12:45 IF Brommapojkarna 8 - IFK Lidingö FK 8 vit Vällingby BP 12
2019-05-11 14:30 Vasalunds IF JärvaGul - Bollstanäs SK 2 Vit Bergshamra IP 2
2019-05-11 14:45 Bollstanäs SK 1 Svart - FC Djursholm 3 Bollstanäs IP 21
2019-05-11 15:30 Täby FK 91 - Sollentuna FK 5 Kryssarvallen 11
2019-05-12 09:00 IFK Österåker FK 5 - Sollentuna FK 9 Åkersberga IP 22
2019-05-12 10:15 Enebybergs IF 2 - Täby FK 42 Enebybergs IP 3
2019-05-12 17:45 Djurgårdens IF FF 8 - Bällsta FF 3 Hjorthagens IP 2
2019-05-18 10:15 Sollentuna FK 9 - Bollstanäs SK 1 Svart Norrvikens IP 116
2019-05-18 10:15 Täby FK 42 - IF Brommapojkarna 8 Kryssarvallen 12
2019-05-18 10:15 IFK Lidingö FK 8 vit - Djurgårdens IF FF 8 Killinge BP 1
2019-05-18 11:15 Sollentuna FK 5 - IFK Österåker FK 5 Kärrdals BP 12
2019-05-18 16:00 Bollstanäs SK 2 Vit - Enebybergs IF 2 Bollstanäs IP 21
2019-05-18 16:15 Bällsta FF 3 - Täby FK 91 Bällstabergs BP 11
2019-05-19 12:45 FC Djursholm 3 - Vasalunds IF JärvaGul Djursholms IP 31
2019-05-25 11:30 IFK Lidingö FK 8 vit - Bällsta FF 3 Killinge BP 1
2019-05-25 13:15 Vasalunds IF JärvaGul - Sollentuna FK 9 Bergshamra IP 2
2019-05-25 16:00 Bollstanäs SK 1 Svart - Sollentuna FK 5 Bollstanäs IP 21
2019-05-26 10:15 IFK Österåker FK 5 - Täby FK 91 Åkersberga IP 22
2019-05-26 12:30 Djurgårdens IF FF 8 - Täby FK 42 Hjorthagens IP 2
2019-05-26 12:45 Enebybergs IF 2 - FC Djursholm 3 Enebybergs IP 3
2019-05-26 14:30 IF Brommapojkarna 8 - Bollstanäs SK 2 Vit Vällingby BP 12
Juni
2019-06-01 09:00 Täby FK 91 - Bollstanäs SK 1 Svart Kryssarvallen 11
2019-06-01 10:15 Sollentuna FK 9 - Enebybergs IF 2 Norrvikens IP 116
2019-06-01 10:15 Täby FK 42 - IFK Lidingö FK 8 vit Kryssarvallen 12
2019-06-01 14:45 Bollstanäs SK 2 Vit - Djurgårdens IF FF 8 Bollstanäs IP 21
2019-06-01 15:00 Bällsta FF 3 - IFK Österåker FK 5 Bällstabergs BP 11
2019-06-02 12:45 FC Djursholm 3 - IF Brommapojkarna 8 Djursholms IP 31
2019-06-02 13:00 Sollentuna FK 5 - Vasalunds IF JärvaGul Kärrdals BP 12
2019-06-08 10:15 Täby FK 42 - Bällsta FF 3 Kryssarvallen 12
2019-06-08 11:30 IFK Lidingö FK 8 vit - Bollstanäs SK 2 Vit Killinge BP 1
2019-06-08 12:45 IF Brommapojkarna 8 - Sollentuna FK 9 Vällingby BP 12
2019-06-08 13:15 Vasalunds IF JärvaGul - Täby FK 91 Bergshamra IP 2
2019-06-08 16:00 Bollstanäs SK 1 Svart - IFK Österåker FK 5 Bollstanäs IP 21
2019-06-09 12:45 Enebybergs IF 2 - Sollentuna FK 5 Enebybergs IP 3
2019-06-09 13:45 Djurgårdens IF FF 8 - FC Djursholm 3 Hjorthagens IP 2
Augusti
2019-08-24 10:15 Täby FK 91 - Enebybergs IF 2 Kryssarvallen 11
2019-08-24 10:15 Sollentuna FK 9 - Djurgårdens IF FF 8 Norrvikens IP 116
2019-08-24 12:30 Sollentuna FK 5 - IF Brommapojkarna 8 Kärrdals BP 12
2019-08-25 09:00 IFK Österåker FK 5 - Vasalunds IF JärvaGul Åkersberga IP 22
2019-08-25 10:45 Bollstanäs SK 2 Vit - Täby FK 42 Bollstanäs IP 21
2019-08-25 12:45 FC Djursholm 3 - IFK Lidingö FK 8 vit Djursholms IP 31
2019-08-25 16:45 Bällsta FF 3 - Bollstanäs SK 1 Svart Bällstabergs BP 11
2019-08-31 10:15 Täby FK 42 - FC Djursholm 3 Kryssarvallen 12
2019-08-31 11:30 IFK Lidingö FK 8 vit - Sollentuna FK 9 Killinge BP 1
2019-08-31 13:30 Bollstanäs SK 2 Vit - Bällsta FF 3 Bollstanäs IP 21
2019-08-31 14:00 IF Brommapojkarna 8 - Täby FK 91 Vällingby BP 12
2019-08-31 14:30 Vasalunds IF JärvaGul - Bollstanäs SK 1 Svart Bergshamra IP 2
September
2019-09-01 11:30 Enebybergs IF 2 - IFK Österåker FK 5 Enebybergs IP 3
2019-09-01 12:30 Djurgårdens IF FF 8 - Sollentuna FK 5 Hjorthagens IP 2
2019-09-06 17:30 Bollstanäs SK 1 Svart - Enebybergs IF 2 Södervik 11
2019-09-07 09:00 IFK Österåker FK 5 - IF Brommapojkarna 8 Åkersberga IP 22
2019-09-07 11:30 Täby FK 91 - Djurgårdens IF FF 8 Kryssarvallen 11
2019-09-07 11:30 Sollentuna FK 9 - Täby FK 42 Norrvikens IP 116
2019-09-07 16:15 Bällsta FF 3 - Vasalunds IF JärvaGul Bällstabergs BP 11
2019-09-08 11:30 Sollentuna FK 5 - IFK Lidingö FK 8 vit Kärrdals BP 12
2019-09-08 12:45 FC Djursholm 3 - Bollstanäs SK 2 Vit Djursholms IP 31
2019-09-14 11:30 Täby FK 42 - Sollentuna FK 5 Kryssarvallen 12
2019-09-14 11:30 IFK Lidingö FK 8 vit - Täby FK 91 Killinge BP 1
2019-09-14 14:00 IF Brommapojkarna 8 - Bollstanäs SK 1 Svart Vällingby BP 12
2019-09-14 14:45 Bollstanäs SK 2 Vit - Sollentuna FK 9 Bollstanäs IP 21
2019-09-15 11:15 Djurgårdens IF FF 8 - IFK Österåker FK 5 Hjorthagens IP 2
2019-09-15 12:45 Enebybergs IF 2 - Vasalunds IF JärvaGul Enebybergs IP 3
2019-09-15 14:00 FC Djursholm 3 - Bällsta FF 3 Djursholms IP 31
2019-09-21 10:15 Sollentuna FK 9 - FC Djursholm 3 Norrvikens IP 116
2019-09-21 11:30 Täby FK 91 - Täby FK 42 Kryssarvallen 11
2019-09-21 12:30 Sollentuna FK 5 - Bollstanäs SK 2 Vit Kärrdals BP 12
2019-09-21 13:15 Vasalunds IF JärvaGul - IF Brommapojkarna 8 Bergshamra IP 2
2019-09-21 13:30 Bollstanäs SK 1 Svart - Djurgårdens IF FF 8 Bollstanäs IP 21
2019-09-21 16:15 Bällsta FF 3 - Enebybergs IF 2 Bällstabergs BP 11
2019-09-22 09:00 IFK Österåker FK 5 - IFK Lidingö FK 8 vit Åkersberga IP 22
2019-09-28 10:15 Sollentuna FK 9 - Bällsta FF 3 Norrvikens IP 116
2019-09-28 11:30 IFK Lidingö FK 8 vit - Bollstanäs SK 1 Svart Killinge BP 1
2019-09-28 14:00 IF Brommapojkarna 8 - Enebybergs IF 2 Vällingby BP 12
2019-09-28 16:00 Bollstanäs SK 2 Vit - Täby FK 91 Bollstanäs IP 21
2019-09-29 09:00 Täby FK 42 - IFK Österåker FK 5 Kryssarvallen 12
2019-09-29 12:45 FC Djursholm 3 - Sollentuna FK 5 Djursholms IP 31
2019-09-29 19:00 Djurgårdens IF FF 8 - Vasalunds IF JärvaGul Hjorthagens IP 2