Spelprogram - P10-10

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 2 Grön Björn Henrik Ryttegård GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF 2 Erik Bilger 0706257842 Grön/Vit/Vit
Djurgårdens IF FF 15 Anna Colliander Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 3 Henrik Byfeldt Lila/Vit eller lila/Lila
IFK Stocksund 1 Håkan Ragnar Normark 0708899952 Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm 2 Paul van Beek Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 2 Marco Marchant 0735689660 Vit/Blå/Vit
IK Frej Täby FK 3 Martin Nissler Gul, Svart, Gul
Rotebro IS FF 1 Jan Ingemar Gösbeck Röd/blå/Röd/Röd
Sollentuna FK 19 Rocco Casolaro 0734350926 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 24 Andreas Gustafsson 0733262699 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 51 Micael Hjertberg Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 92 Helena Glanmark Blå-Svart/Svart/Blå
Viggbyholms IK FF Blå Tilda Björkman 0708290341 Röd/röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Täby FK 51 - Bollstanäs SK 2 Grön Kryssarvallen 12
2019-04-27 15:00 Bällsta FF 2 - IFK Vaxholm 2 Bällstabergs BP 11
2019-04-28 10:00 IFK Österåker FK 2 - IK Frej Täby FK 3 Åkersberga IP 22
2019-04-28 11:30 Sollentuna FK 24 - Viggbyholms IK FF Blå Edsbergs Sportfält 22
2019-04-28 11:30 Enebybergs IF 3 - Täby FK 92 Enebybergs IP 3
2019-04-28 11:30 Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 19 Skinnaråsens IP 21
2019-04-28 16:30 Djurgårdens IF FF 15 - IFK Stocksund 1 Hjorthagens IP 2
Maj
2019-05-04 08:30 IFK Vaxholm 2 - Enebybergs IF 3 Vaxö IP 125
2019-05-04 09:00 Viggbyholms IK FF Blå - IFK Österåker FK 2 Hägernäs IP 22
2019-05-04 10:15 Täby FK 92 - Sollentuna FK 24 Kryssarvallen 11
2019-05-04 13:45 IK Frej Täby FK 3 - Djurgårdens IF FF 15 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-05-05 10:30 Bollstanäs SK 2 Grön - Bällsta FF 2 Bollstanäs IP 21
2019-05-05 11:30 IFK Stocksund 1 - Rotebro IS FF 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-05 12:45 Sollentuna FK 19 - Täby FK 51 Edsbergs Sportfält 32
2019-05-11 09:00 Viggbyholms IK FF Blå - IK Frej Täby FK 3 Hägernäs IP 22
2019-05-11 11:30 Täby FK 51 - IFK Stocksund 1 Kryssarvallen 12
2019-05-11 15:00 Bällsta FF 2 - Sollentuna FK 19 Bällstabergs BP 11
2019-05-12 09:00 IFK Österåker FK 2 - Täby FK 92 Åkersberga IP 21
2019-05-12 10:15 Sollentuna FK 24 - IFK Vaxholm 2 Edsbergs Sportfält 32
2019-05-12 11:30 Enebybergs IF 3 - Bollstanäs SK 2 Grön Enebybergs IP 3
2019-05-12 12:45 Rotebro IS FF 1 - Djurgårdens IF FF 15 Skinnaråsens IP 21
2019-05-18 08:30 IFK Vaxholm 2 - IFK Österåker FK 2 Vaxö IP 125
2019-05-18 10:15 Täby FK 92 - Viggbyholms IK FF Blå Kryssarvallen 11
2019-05-18 13:45 IK Frej Täby FK 3 - Rotebro IS FF 1 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-05-18 14:45 Bollstanäs SK 2 Grön - Sollentuna FK 24 Bollstanäs IP 21
2019-05-19 11:30 IFK Stocksund 1 - Bällsta FF 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-19 11:30 Sollentuna FK 19 - Enebybergs IF 3 Edsbergs Sportfält 21
2019-05-19 17:45 Djurgårdens IF FF 15 - Täby FK 51 Hjorthagens IP 2
2019-05-25 09:00 IFK Österåker FK 2 - Bollstanäs SK 2 Grön Åkersberga IP 22
2019-05-25 09:00 Täby FK 51 - Rotebro IS FF 1 Kryssarvallen 12
2019-05-25 09:00 Täby FK 92 - IK Frej Täby FK 3 Kryssarvallen 11
2019-05-25 09:00 Viggbyholms IK FF Blå - IFK Vaxholm 2 Hägernäs IP 22
2019-05-25 15:00 Bällsta FF 2 - Djurgårdens IF FF 15 Bällstabergs BP 11
2019-05-26 10:15 Sollentuna FK 24 - Sollentuna FK 19 Edsbergs Sportfält 32
2019-05-26 11:30 Enebybergs IF 3 - IFK Stocksund 1 Enebybergs IP 3
Juni
2019-06-01 08:30 IFK Vaxholm 2 - Täby FK 92 Vaxö IP 125
2019-06-01 12:45 IK Frej Täby FK 3 - Täby FK 51 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-06-02 11:15 Djurgårdens IF FF 15 - Enebybergs IF 3 Hjorthagens IP 2
2019-06-02 11:30 Rotebro IS FF 1 - Bällsta FF 2 Skinnaråsens IP 21
2019-06-02 11:30 Sollentuna FK 19 - IFK Österåker FK 2 Edsbergs Sportfält 21
2019-06-02 12:00 Bollstanäs SK 2 Grön - Viggbyholms IK FF Blå Bollstanäs IP 21
2019-06-08 09:00 Täby FK 92 - Bollstanäs SK 2 Grön Kryssarvallen 11
2019-06-08 09:00 Viggbyholms IK FF Blå - Sollentuna FK 19 Hägernäs IP 22
2019-06-08 09:45 IFK Vaxholm 2 - IK Frej Täby FK 3 Vaxö IP 125
2019-06-08 15:00 Bällsta FF 2 - Täby FK 51 Bällstabergs BP 11
2019-06-09 10:15 IFK Österåker FK 2 - IFK Stocksund 1 Åkersberga IP 22
2019-06-09 10:15 Sollentuna FK 24 - Djurgårdens IF FF 15 Edsbergs Sportfält 22
2019-06-09 11:30 Enebybergs IF 3 - Rotebro IS FF 1 Enebybergs IP 3
2019-06-15 10:15 IFK Stocksund 1 - Sollentuna FK 24 Danderyd Arena 12
Augusti
2019-08-24 10:15 Täby FK 51 - Enebybergs IF 3 Kryssarvallen 12
2019-08-24 13:45 IK Frej Täby FK 3 - Bällsta FF 2 Vikingavallen/Täby IP 21
2019-08-24 16:00 Bollstanäs SK 2 Grön - IFK Vaxholm 2 Bollstanäs IP 21
2019-08-24 17:00 IFK Stocksund 1 - Viggbyholms IK FF Blå Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-08-25 12:30 Djurgårdens IF FF 15 - IFK Österåker FK 2 Hjorthagens IP 2
2019-08-25 12:45 Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 24 Skinnaråsens IP 21
2019-08-25 12:45 Sollentuna FK 19 - Täby FK 92 Edsbergs Sportfält 21
2019-08-31 09:00 IFK Österåker FK 2 - Rotebro IS FF 1 Åkersberga IP 22
2019-08-31 09:45 IFK Vaxholm 2 - Sollentuna FK 19 Vaxö IP 125
2019-08-31 10:15 Täby FK 92 - IFK Stocksund 1 Kryssarvallen 11
2019-08-31 10:15 Viggbyholms IK FF Blå - Djurgårdens IF FF 15 Hägernäs IP 22
2019-08-31 16:00 Bollstanäs SK 2 Grön - IK Frej Täby FK 3 Bollstanäs IP 21
September
2019-09-01 10:15 Enebybergs IF 3 - Bällsta FF 2 Enebybergs IP 3
2019-09-01 11:30 Sollentuna FK 24 - Täby FK 51 Edsbergs Sportfält 22
2019-09-07 10:15 Täby FK 51 - IFK Österåker FK 2 Kryssarvallen 12
2019-09-07 15:00 Bällsta FF 2 - Sollentuna FK 24 Bällstabergs BP 11
2019-09-07 15:00 IK Frej Täby FK 3 - Enebybergs IF 3 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-09-08 11:30 Rotebro IS FF 1 - Viggbyholms IK FF Blå Skinnaråsens IP 21
2019-09-08 12:45 IFK Stocksund 1 - IFK Vaxholm 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-08 12:45 Sollentuna FK 19 - Bollstanäs SK 2 Grön Edsbergs Sportfält 21
2019-09-08 13:45 Djurgårdens IF FF 15 - Täby FK 92 Hjorthagens IP 2
2019-09-14 09:00 IFK Österåker FK 2 - Bällsta FF 2 Åkersberga IP 22
2019-09-14 09:45 IFK Vaxholm 2 - Djurgårdens IF FF 15 Vaxö IP 125
2019-09-14 10:15 Täby FK 92 - Rotebro IS FF 1 Kryssarvallen 11
2019-09-14 10:15 Viggbyholms IK FF Blå - Täby FK 51 Hägernäs IP 22
2019-09-15 10:45 Bollstanäs SK 2 Grön - IFK Stocksund 1 Bollstanäs IP 21
2019-09-15 11:30 Sollentuna FK 24 - Enebybergs IF 3 Edsbergs Sportfält 22
2019-09-15 12:45 Sollentuna FK 19 - IK Frej Täby FK 3 Edsbergs Sportfält 21
2019-09-21 11:30 Täby FK 51 - Täby FK 92 Kryssarvallen 12
2019-09-21 15:00 Bällsta FF 2 - Viggbyholms IK FF Blå Bällstabergs BP 11
2019-09-21 15:00 IK Frej Täby FK 3 - Sollentuna FK 24 Vikingavallen/Täby IP 22
2019-09-22 10:15 Enebybergs IF 3 - IFK Österåker FK 2 Enebybergs IP 3
2019-09-22 10:15 IFK Stocksund 1 - Sollentuna FK 19 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-22 11:30 Rotebro IS FF 1 - IFK Vaxholm 2 Skinnaråsens IP 21
2019-09-22 16:30 Djurgårdens IF FF 15 - Bollstanäs SK 2 Grön Hjorthagens IP 2
2019-09-28 08:30 IFK Vaxholm 2 - Täby FK 51 Vaxö IP 125
2019-09-28 09:00 IFK Österåker FK 2 - Sollentuna FK 24 Åkersberga IP 22
2019-09-28 09:00 Viggbyholms IK FF Blå - Enebybergs IF 3 Hägernäs IP 22
2019-09-28 10:15 Täby FK 92 - Bällsta FF 2 Kryssarvallen 11
2019-09-28 14:45 Bollstanäs SK 2 Grön - Rotebro IS FF 1 Bollstanäs IP 21
2019-09-29 12:45 IFK Stocksund 1 - IK Frej Täby FK 3 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-29 12:45 Sollentuna FK 19 - Djurgårdens IF FF 15 Edsbergs Sportfält 21