Spelprogram - P10- 8

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 4 Helen Danielsson +46733529429 Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 13 Michael Skoglund 0704208212 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Essinge IK Gul Anders Kullberg Svart, Svart, Svart
Gröndals IK 3 Victor Ståhl 0707945734 Vit/Blå/Svart
Hammarby IF FF 12 grön Cecilia Nord 0762128498 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 26 grön Andreas Vanberg 0734054088 Vit/Grön/Vit
Huddinge IF 52 Bassem Jerbi 0707437772 Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Árni Vigfússon 0737500606 Blå/Blå/Blå
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Camilla Qvick 0709185042 Röd/Vit/Röd
Stureby SK Blå Mikael Landberg 0704533505 Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 1 Endre Winsents 0702858499 Grön/svart randig/Svart/Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Peter Duhlin Grön/Vit/Grön/Grön
Vendelsö IK 2 Johan Willix 0708887843 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Stureby SK Blå - Hammarby IF FF 26 grön Stureby Skola BP 11
2019-04-27 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Essinge IK Gul Västberga IP 12
2019-04-27 11:30 Hammarby IF FF 12 grön - Stuvsta IF 1 Kärrtorps IP 32
2019-04-27 16:15 Vendelsö IK 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Vendelsömalmsskolan 12
2019-04-27 16:30 Djurgårdens IF FF 13 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Axelsbergs BP 11
2019-04-28 15:30 Gröndals IK 3 - Djurgårdens IF FF 13 Gröndals BP 11
Maj
2019-05-04 11:30 Stuvsta IF 1 - Gröndals IK 3 Stuvsta IP 11
2019-05-04 12:30 AIK FF 4 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Huvudstafältet 12
2019-05-04 12:45 Huddinge IF 52 - Vendelsö IK 2 Källbrinks IP 2
2019-05-05 16:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - AIK FF 4 Axelsbergs BP 11
2019-05-05 16:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Stureby SK Blå Brantbrinks IP 22
2019-05-11 09:00 Gröndals IK 3 - Hammarby IF FF 26 grön Gröndals BP 11
2019-05-11 09:00 Stureby SK Blå - Huddinge IF 52 Stureby Skola BP 11
2019-05-11 10:00 AIK FF 4 - Essinge IK Gul Huvudstafältet 12
2019-05-11 11:30 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Djurgårdens IF FF 13 Västberga IP 12
2019-05-11 16:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Stuvsta IF 1 Axelsbergs BP 11
2019-05-18 11:30 Stuvsta IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Stuvsta IP 11
2019-05-18 16:30 Hammarby IF FF 26 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Kärrtorps IP 32
2019-05-18 17:45 Djurgårdens IF FF 13 - AIK FF 4 Hjorthagens IP 2
2019-05-19 10:15 Essinge IK Gul - Vendelsö IK 2 Essinge IP 11
2019-05-19 14:30 Huddinge IF 52 - Hammarby IF FF 12 grön Källbrinksskolans IP 1
2019-05-19 16:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Gröndals IK 3 Brantbrinks IP 22
2019-05-25 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Hammarby IF FF 26 grön Västberga IP 12
2019-05-25 09:00 Gröndals IK 3 - Huddinge IF 52 Gröndals BP 11
2019-05-25 12:30 AIK FF 4 - Stuvsta IF 1 Huvudstafältet 12
2019-05-25 16:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Axelsbergs BP 11
2019-05-25 16:30 Stureby SK Blå - Vendelsö IK 2 Stureby Skola BP 11
2019-05-26 10:00 Djurgårdens IF FF 13 - Essinge IK Gul Hjorthagens IP 2
2019-05-31 18:00 Vendelsö IK 2 - Hammarby IF FF 12 grön Vendelsömalmsskolan 12
Juni
2019-06-01 11:30 Huddinge IF 52 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Källbrinks IP 2
2019-06-02 09:00 Essinge IK Gul - Stureby SK Blå Essinge IP 11
2019-06-02 14:00 Hammarby IF FF 26 grön - AIK FF 4 Tantolundens BP 12
2019-06-02 16:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Brantbrinks IP 22
2019-06-07 19:45 Djurgårdens IF FF 13 - Hammarby IF FF 26 grön Hjorthagens IP 2
2019-06-08 09:00 Gröndals IK 3 - Vendelsö IK 2 Gröndals BP 11
2019-06-08 10:15 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Huddinge IF 52 Västberga IP 12
2019-06-08 11:30 Stuvsta IF 1 - Essinge IK Gul Stuvsta IP 11
2019-06-08 12:30 AIK FF 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Huvudstafältet 12
2019-06-08 12:45 Hammarby IF FF 12 grön - Stureby SK Blå Kärrtorps IP 32
2019-06-08 15:00 Hammarby IF FF 12 grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Kärrtorps IP 11
2019-06-09 09:00 Djurgårdens IF FF 13 - Stuvsta IF 1 Östermalms IP 3
2019-06-10 18:00 Hammarby IF FF 26 grön - Hammarby IF FF 12 grön Bredängs BP 11
Augusti
2019-08-24 09:00 Stureby SK Blå - Gröndals IK 3 Stureby Skola BP 11
2019-08-24 11:30 Hammarby IF FF 26 grön - Stuvsta IF 1 Kärrtorps IP 32
2019-08-25 10:00 Vendelsö IK 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Vendelsömalmsskolan 12
2019-08-25 10:15 Essinge IK Gul - Hammarby IF FF 12 grön Essinge IP 11
2019-08-25 14:30 Huddinge IF 52 - AIK FF 4 Källbrinksskolans IP 1
2019-08-25 17:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Djurgårdens IF FF 13 Brantbrinks IP 22
2019-08-31 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Vendelsö IK 2 Västberga IP 12
2019-08-31 09:00 Gröndals IK 3 - Hammarby IF FF 12 grön Gröndals BP 11
2019-08-31 11:30 Stuvsta IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Stuvsta IP 11
2019-08-31 12:45 Hammarby IF FF 26 grön - Essinge IK Gul Kärrtorps IP 32
2019-08-31 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Stureby SK Blå Axelsbergs BP 11
September
2019-09-01 13:45 Djurgårdens IF FF 13 - Huddinge IF 52 Hjorthagens IP 2
2019-09-07 09:00 Stureby SK Blå - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Stureby Skola BP 11
2019-09-07 10:15 Huddinge IF 52 - Stuvsta IF 1 Källbrinks IP 2
2019-09-07 12:45 Hammarby IF FF 12 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Kärrtorps IP 32
2019-09-08 09:00 Essinge IK Gul - Gröndals IK 3 Essinge IP 11
2019-09-08 10:00 Vendelsö IK 2 - AIK FF 4 Vendelsömalmsskolan 12
2019-09-08 15:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Hammarby IF FF 26 grön Brantbrinks IP 22
2019-09-14 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Hammarby IF FF 12 grön Västberga IP 12
2019-09-14 14:00 Hammarby IF FF 26 grön - Huddinge IF 52 Kärrtorps IP 32
2019-09-14 15:00 AIK FF 4 - Stureby SK Blå Huvudstafältet 12
2019-09-14 15:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Gröndals IK 3 Axelsbergs BP 11
2019-09-15 12:30 Djurgårdens IF FF 13 - Vendelsö IK 2 Hjorthagens IP 2
2019-09-15 16:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Röd - Essinge IK Gul Brantbrinks IP 22
2019-09-20 18:00 Vendelsö IK 2 - Stuvsta IF 1 Vendelsömalmsskolan 12
2019-09-21 09:00 Stureby SK Blå - Djurgårdens IF FF 13 Stureby Skola BP 11
2019-09-21 10:15 Gröndals IK 3 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Gröndals BP 11
2019-09-21 10:15 Huddinge IF 52 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd Källbrinks IP 2
2019-09-21 12:45 Hammarby IF FF 12 grön - AIK FF 4 Kärrtorps IP 32
2019-09-22 09:00 Essinge IK Gul - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Essinge IP 11
2019-09-28 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Västberga IP 12
2019-09-28 11:30 Stuvsta IF 1 - Stureby SK Blå Stuvsta IP 11
2019-09-28 13:45 AIK FF 4 - Gröndals IK 3 Huvudstafältet 12
2019-09-28 15:15 Huddinge IF 52 - Essinge IK Gul Källbrinks IP 2
2019-09-28 15:15 Hammarby IF FF 26 grön - Vendelsö IK 2 Kärrtorps IP 32
2019-09-29 13:45 Djurgårdens IF FF 13 - Hammarby IF FF 12 grön Hjorthagens IP 2