Spelprogram - P 9-44

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Essinge IK Svart Petter Dixelius Svart, Svart, Svart
Gröndals IK 3 Carl-Magnus Hake 0708576532 Vit/Blå/Svart
Hägersten SK Svart Johan Brandström Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus Blå 3 Jonathan Francis Blå/Blå/Blå
IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Björn Olof Jouchims 0761247038 Blå/Blå/Blå
IFK Stockholm FK Vit Marcelo Soto Röd/Blå/Vit
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Gustaf Fredrik Dahl 0736440078 Röd/Vit/Röd
Newroz FC Grön Beyar Mirza 0739775220 Grön/Grön/Grön
Segeltorps IF 2 Anna Heimersson Blåvitt/blå/blå
Solberga BK P2010 Lejon Osvaldo Vergara Rodriguez Orange/svart/Svart/Orange
Älvsjö AIK FF Orange 2 Per Samuelsson 087569111 0708247010 vit/blå/vita
Örby IS Blå Oskar Kalmaru 0736330749 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 Newroz FC Grön - Älvsjö AIK FF Orange 2 Bredängs BP 125
2019-04-27 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - Solberga BK P2010 Lejon Västberga IP 116
2019-04-27 11:00 IFK Stockholm FK Vit - IFK Aspudden-Tellus Blå 3 Vårbergs IP 125
2019-04-27 12:00 Segeltorps IF 2 - Essinge IK Svart Segeltorps IP 3
2019-04-27 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Gröndals IK 3 Mälarhöjdens Skola BP 15
Maj
2019-05-04 10:00 Solberga BK P2010 Lejon - Newroz FC Grön Solberga BP 125
2019-05-04 10:00 Essinge IK Svart - IFK Stockholm FK Vit Essinge IP 2
2019-05-04 14:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Örby IS Blå Älvsjö IP 52
2019-05-05 10:00 Gröndals IK 3 - Segeltorps IF 2 Gröndals BP 16
2019-05-05 10:00 Hägersten SK Svart - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Hägerstensåsens BP 26
2019-05-08 19:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 3 - Hägersten SK Svart Aspuddens IP 115
2019-05-11 10:00 Newroz FC Grön - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Bredängs BP 125
2019-05-11 11:00 IFK Stockholm FK Vit - Gröndals IK 3 Vårbergs IP 125
2019-05-11 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-12 10:00 Örby IS Blå - Solberga BK P2010 Lejon Bäckahagens BP 15
2019-05-18 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - Örby IS Blå Västberga IP 116
2019-05-18 10:00 Essinge IK Svart - IFK Aspudden-Tellus Blå 3 Essinge IP 2
2019-05-18 11:00 Solberga BK P2010 Lejon - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Solberga BP 125
2019-05-18 13:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Segeltorps IF 2 Älvsjö IP 52
2019-05-19 10:00 Hägersten SK Svart - Newroz FC Grön Hägerstensåsens BP 26
2019-05-22 18:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 3 - Gröndals IK 3 Aspuddens IP 115
2019-05-25 10:00 Essinge IK Svart - Hägersten SK Svart Essinge IP 2
2019-05-25 11:00 IFK Stockholm FK Vit - Älvsjö AIK FF Orange 2 Vårbergs IP 125
2019-05-25 13:00 Segeltorps IF 2 - Solberga BK P2010 Lejon Segeltorps IP 3
2019-05-25 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-26 10:00 Örby IS Blå - Newroz FC Grön Bäckahagens BP 15
Juni
2019-06-01 10:00 Newroz FC Grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Bredängs BP 125
2019-06-01 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - Segeltorps IF 2 Västberga IP 116
2019-06-01 11:00 Solberga BK P2010 Lejon - IFK Stockholm FK Vit Solberga BP 125
2019-06-02 10:00 Gröndals IK 3 - Essinge IK Svart Gröndals BP 16
2019-06-02 10:00 Hägersten SK Svart - Örby IS Blå Hägerstensåsens BP 26
2019-06-05 18:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 3 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Aspuddens IP 115
2019-06-08 11:00 Segeltorps IF 2 - Newroz FC Grön Segeltorps IP 3
2019-06-08 12:00 IFK Stockholm FK Vit - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Vårbergs IP 125
2019-06-08 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Örby IS Blå Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-06-09 10:00 Gröndals IK 3 - Hägersten SK Svart Gröndals BP 16
Augusti
2019-08-24 10:00 Newroz FC Grön - IFK Stockholm FK Vit Bredängs BP 125
2019-08-24 10:00 Solberga BK P2010 Lejon - IFK Aspudden-Tellus Blå 3 Solberga BP 125
2019-08-24 10:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Essinge IK Svart Älvsjö IP 52
2019-08-25 10:00 Örby IS Blå - Segeltorps IF 2 Bäckahagens BP 15
2019-08-25 10:00 Hägersten SK Svart - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Hägerstensåsens BP 26
2019-08-28 18:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 3 - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Aspuddens IP 115
2019-08-31 10:00 Essinge IK Svart - Solberga BK P2010 Lejon Essinge IP 2
2019-08-31 12:00 IFK Stockholm FK Vit - Örby IS Blå Vårbergs IP 125
2019-08-31 12:00 Segeltorps IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Segeltorps IP 3
September
2019-09-01 10:00 Gröndals IK 3 - Älvsjö AIK FF Orange 2 Gröndals BP 16
2019-09-07 10:00 Newroz FC Grön - IFK Aspudden-Tellus Blå 3 Bredängs BP 125
2019-09-07 10:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - Essinge IK Svart Västberga IP 116
2019-09-07 10:00 Solberga BK P2010 Lejon - Gröndals IK 3 Solberga BP 125
2019-09-07 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IFK Stockholm FK Vit Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-08 10:00 Hägersten SK Svart - Segeltorps IF 2 Hägerstensåsens BP 26
2019-09-11 18:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 3 - Örby IS Blå Aspuddens IP 115
2019-09-14 10:00 Essinge IK Svart - Newroz FC Grön Essinge IP 2
2019-09-14 11:00 IFK Stockholm FK Vit - Segeltorps IF 2 Vårbergs IP 125
2019-09-14 12:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - Hägersten SK Svart Älvsjö IP 52
2019-09-15 10:00 Gröndals IK 3 - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Gröndals BP 16
2019-09-21 10:00 Newroz FC Grön - Gröndals IK 3 Bredängs BP 125
2019-09-21 11:00 Solberga BK P2010 Lejon - Älvsjö AIK FF Orange 2 Solberga BP 125
2019-09-21 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IFK Aspudden-Tellus Blå 3 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-22 10:00 Örby IS Blå - Essinge IK Svart Bäckahagens BP 15
2019-09-22 10:00 Hägersten SK Svart - IFK Stockholm FK Vit Hägerstensåsens BP 26
2019-09-25 18:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 3 - Segeltorps IF 2 Aspuddens IP 115
2019-09-28 10:00 Essinge IK Svart - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Essinge IP 2
2019-09-28 13:00 Älvsjö AIK FF Orange 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 4 Älvsjö IP 52
2019-09-28 13:45 Solberga BK P2010 Lejon - Hägersten SK Svart Solberga BP 125
2019-09-29 10:00 Gröndals IK 3 - Örby IS Blå Gröndals BP 16