Spelprogram - P 9-43

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Orange Peter Fransson 0707663695 Svarta/svarta/röda
Enskede IK Svart 2 Marcus Axelryd Svarta/svarta/röda
Gröndals IK 2 Lars Melander 0769473747 Vit/Blå/Svart
Huddinge IF 9 Peter Storm 0708651583 Svart/gulrandig/Svart/Gul
Hägersten SK Gul Eric Entrena Gul/Svart/Gul
IFK Aspudden-Tellus Blå 1 Jonathan Francis Blå/Blå/Blå
IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Björn Olof Jouchims 0761247038 Blå/Blå/Blå
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Gustaf Fredrik Dahl 0736440078 Röd/Vit/Röd
Rönninge Salem Fotboll 2 Christian Lindström Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 4 Tomas Ziegler Blåvitt/blå/blå
Solberga BK P2010 Tigrar Osvaldo Vergara Rodriguez Orange/svart/Svart/Orange
Stuvsta IF 1 Paloma Fuentes Leiva Grön/svart randig/Svart/Svart
Årsta FF 3 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Svart 2 Johan Olsson 0735215621 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 18:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 1 - Segeltorps IF 4 Aspuddens IP 116
2019-04-27 10:00 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Älvsjö IP 52
2019-04-27 11:00 Solberga BK P2010 Tigrar - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Solberga BP 125
2019-04-27 14:00 Huddinge IF 9 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-04-28 09:00 Gröndals IK 2 - Enskede IK Svart 2 Gröndals BP 16
2019-04-28 12:00 Enskede IK Orange - Hägersten SK Gul Enskede IP 55
2019-04-28 15:00 Årsta FF 3 - Stuvsta IF 1 Årstagårdens BP 125
Maj
2019-05-04 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Solberga BK P2010 Tigrar Berga IP 126
2019-05-04 10:00 Enskede IK Svart 2 - Enskede IK Orange Enskede IP 55
2019-05-04 11:00 Stuvsta IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Blå 1 Stuvsta IP 2
2019-05-04 11:00 Segeltorps IF 4 - Gröndals IK 2 Segeltorps IP 3
2019-05-04 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Huddinge IF 9 Västberga IP 116
2019-05-04 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Årsta FF 3 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-05 12:00 Hägersten SK Gul - Älvsjö AIK FF Svart 2 Hägerstensåsens BP 25
2019-05-08 18:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 1 - Årsta FF 3 Aspuddens IP 116
2019-05-11 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Västberga IP 116
2019-05-11 10:00 Solberga BK P2010 Tigrar - Hägersten SK Gul Solberga BP 125
2019-05-11 11:00 Huddinge IF 9 - Rönninge Salem Fotboll 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-11 11:00 Enskede IK Orange - Segeltorps IF 4 Enskede IP 55
2019-05-11 13:00 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Enskede IK Svart 2 Älvsjö IP 52
2019-05-12 09:00 Gröndals IK 2 - Stuvsta IF 1 Gröndals BP 16
2019-05-18 10:00 Stuvsta IF 1 - Enskede IK Orange Stuvsta IP 2
2019-05-18 10:00 Segeltorps IF 4 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Segeltorps IP 3
2019-05-18 11:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Berga IP 126
2019-05-18 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - IFK Aspudden-Tellus Blå 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-19 11:00 Enskede IK Svart 2 - Solberga BK P2010 Tigrar Enskede IP 55
2019-05-19 11:00 Hägersten SK Gul - Huddinge IF 9 Hägerstensåsens BP 25
2019-05-19 15:00 Årsta FF 3 - Gröndals IK 2 Årstagårdens BP 125
2019-05-25 09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Berga IP 126
2019-05-25 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Hägersten SK Gul Västberga IP 116
2019-05-25 10:00 Solberga BK P2010 Tigrar - Segeltorps IF 4 Solberga BP 125
2019-05-25 10:00 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Stuvsta IF 1 Älvsjö IP 52
2019-05-25 11:00 Huddinge IF 9 - Enskede IK Svart 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-25 11:00 Enskede IK Orange - Årsta FF 3 Enskede IP 55
2019-05-26 09:00 Gröndals IK 2 - IFK Aspudden-Tellus Blå 1 Gröndals BP 16
2019-05-29 18:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 1 - Enskede IK Orange Aspuddens IP 116
Juni
2019-06-01 10:00 Stuvsta IF 1 - Solberga BK P2010 Tigrar Stuvsta IP 2
2019-06-01 11:00 Segeltorps IF 4 - Huddinge IF 9 Segeltorps IP 3
2019-06-01 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Gröndals IK 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-06-01 13:00 Enskede IK Svart 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Enskede IP 55
2019-06-02 11:00 Hägersten SK Gul - Rönninge Salem Fotboll 2 Hägerstensåsens BP 25
2019-06-02 15:00 Årsta FF 3 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Årstagårdens BP 125
2019-06-08 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Segeltorps IF 4 Västberga IP 116
2019-06-08 10:00 Solberga BK P2010 Tigrar - Årsta FF 3 Solberga BP 125
2019-06-08 10:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Enskede IK Svart 2 Berga IP 126
2019-06-08 12:00 Enskede IK Orange - Gröndals IK 2 Enskede IP 55
2019-06-08 13:00 Huddinge IF 9 - Stuvsta IF 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-06-08 13:00 Älvsjö AIK FF Svart 2 - IFK Aspudden-Tellus Blå 1 Älvsjö IP 52
2019-06-09 11:00 Hägersten SK Gul - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Hägerstensåsens BP 25
Augusti
2019-08-21 18:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 1 - Solberga BK P2010 Tigrar Aspuddens IP 116
2019-08-24 12:00 Segeltorps IF 4 - Rönninge Salem Fotboll 2 Segeltorps IP 3
2019-08-24 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Enskede IK Orange Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-08-24 13:00 Stuvsta IF 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Stuvsta IP 2
2019-08-25 09:00 Gröndals IK 2 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Gröndals BP 16
2019-08-25 12:00 Enskede IK Svart 2 - Hägersten SK Gul Enskede IP 55
2019-08-25 15:00 Årsta FF 3 - Huddinge IF 9 Årstagårdens BP 125
2019-08-31 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Årsta FF 3 Västberga IP 116
2019-08-31 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Stuvsta IF 1 Berga IP 126
2019-08-31 11:00 Solberga BK P2010 Tigrar - Gröndals IK 2 Solberga BP 125
2019-08-31 12:00 Huddinge IF 9 - IFK Aspudden-Tellus Blå 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-08-31 13:00 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Enskede IK Orange Älvsjö IP 52
September
2019-09-01 11:00 Enskede IK Svart 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Enskede IP 55
2019-09-01 12:00 Hägersten SK Gul - Segeltorps IF 4 Hägerstensåsens BP 25
2019-09-04 18:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Aspuddens IP 116
2019-09-07 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-07 12:00 Segeltorps IF 4 - Enskede IK Svart 2 Segeltorps IP 3
2019-09-07 13:00 Enskede IK Orange - Solberga BK P2010 Tigrar Enskede IP 55
2019-09-07 13:00 Stuvsta IF 1 - Hägersten SK Gul Stuvsta IP 2
2019-09-08 10:00 Gröndals IK 2 - Huddinge IF 9 Gröndals BP 16
2019-09-08 15:00 Årsta FF 3 - Rönninge Salem Fotboll 2 Årstagårdens BP 125
2019-09-14 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Gröndals IK 2 Västberga IP 116
2019-09-14 10:00 Segeltorps IF 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Segeltorps IP 3
2019-09-14 10:00 Enskede IK Svart 2 - Stuvsta IF 1 Enskede IP 55
2019-09-14 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - IFK Aspudden-Tellus Blå 1 Berga IP 126
2019-09-14 11:00 Solberga BK P2010 Tigrar - Älvsjö AIK FF Svart 2 Solberga BP 125
2019-09-14 12:00 Huddinge IF 9 - Enskede IK Orange Källbrinksskolans IP 2
2019-09-15 11:00 Hägersten SK Gul - Årsta FF 3 Hägerstensåsens BP 25
2019-09-18 18:00 IFK Aspudden-Tellus Blå 1 - Hägersten SK Gul Aspuddens IP 116
2019-09-21 12:00 Älvsjö AIK FF Svart 2 - Huddinge IF 9 Älvsjö IP 52
2019-09-21 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Solberga BK P2010 Tigrar Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-21 13:00 Stuvsta IF 1 - Segeltorps IF 4 Stuvsta IP 2
2019-09-22 09:00 Gröndals IK 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Gröndals BP 16
2019-09-22 11:00 Enskede IK Orange - IFK Aspudden-Tellus Gul 1 Enskede IP 55
2019-09-22 16:00 Årsta FF 3 - Enskede IK Svart 2 Årstagårdens BP 125
2019-09-28 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Älvsjö AIK FF Svart 2 Västberga IP 116
2019-09-28 10:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Enskede IK Orange Berga IP 126
2019-09-28 12:00 Segeltorps IF 4 - Årsta FF 3 Segeltorps IP 3
2019-09-28 12:00 Enskede IK Svart 2 - IFK Aspudden-Tellus Blå 1 Enskede IP 55
2019-09-28 13:00 Huddinge IF 9 - Solberga BK P2010 Tigrar Källbrinksskolans IP 2
2019-09-28 14:00 Stuvsta IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Stuvsta IP 2
2019-09-29 11:00 Hägersten SK Gul - Gröndals IK 2 Hägerstensåsens BP 25