Spelprogram - P 9-42

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK M10 Per Gustav Fransson Svarta/svarta/röda
Grödinge SK Grön Kristian Kreivi 0709951233 Grön//Grön//Grön/
Huddinge IF 2 Jan Magnus Hjelm 0707157656 Svart/gulrandig/Svart/Gul
IFK Tumba FK Blå Joakim Berg 0790159923 Vit/Blå/Blå
Rönninge Salem Fotboll 3 Christian Lindström Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 5 Mathias Bjunér Blåvitt/blå/blå
Stuvsta IF 7 Marie Carina Margaretha Mårtensson 0768468052 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF P10_3 Lena Stålö 0709640080 Vit/Röd/Vit
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Anna Maria Linnea Jigell Grön/Vit/Grön/Grön
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Anna Maria Linnea Jigell Grön/Vit/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Röd 2 Lena Åkerblom 0704247760 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 Stuvsta IF 7 - Rönninge Salem Fotboll 3 Stuvsta IP 2
2019-04-27 11:00 IFK Tumba FK Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Storvretens BP 225
2019-04-27 12:00 Huddinge IF 2 - Segeltorps IF 5 Källbrinksskolans IP 2
2019-04-27 13:00 Enskede IK M10 - Grödinge SK Grön Enskede IP 55
Maj
2019-05-03 18:00 Sörskogens IF P10_3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sörskogens BP 125
2019-05-04 10:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - IFK Tumba FK Blå Berga IP 126
2019-05-04 12:00 Segeltorps IF 5 - Enskede IK M10 Segeltorps IP 3
2019-05-04 15:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Huddinge IF 2 Älvsjö IP 52
2019-05-05 13:00 Grödinge SK Grön - Stuvsta IF 7 Broängsplan 115
2019-05-11 10:00 IFK Tumba FK Blå - Grödinge SK Grön Storvretens BP 225
2019-05-11 11:00 Stuvsta IF 7 - Segeltorps IF 5 Stuvsta IP 2
2019-05-12 11:00 Enskede IK M10 - Älvsjö AIK FF Röd 2 Enskede IP 55
2019-05-12 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Sörskogens IF P10_3 Brantbrinks IP 226
2019-05-18 10:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Berga IP 126
2019-05-18 11:00 Segeltorps IF 5 - IFK Tumba FK Blå Segeltorps IP 3
2019-05-18 14:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Stuvsta IF 7 Älvsjö IP 52
2019-05-19 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Huddinge IF 2 Brantbrinks IP 226
2019-05-25 10:00 IFK Tumba FK Blå - Älvsjö AIK FF Röd 2 Storvretens BP 225
2019-05-25 11:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Sörskogens IF P10_3 Berga IP 126
2019-05-25 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Grödinge SK Grön Brantbrinks IP 226
2019-05-25 13:00 Enskede IK M10 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Enskede IP 55
2019-05-31 18:00 Sörskogens IF P10_3 - Huddinge IF 2 Sörskogens BP 125
Juni
2019-06-01 12:00 Segeltorps IF 5 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Segeltorps IP 3
2019-06-02 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Stuvsta IF 7 Brantbrinks IP 226
2019-06-02 13:00 Grödinge SK Grön - Rönninge Salem Fotboll 3 Broängsplan 115
2019-06-08 09:15 Rönninge Salem Fotboll 3 - Segeltorps IF 5 Berga IP 126
2019-06-08 10:00 IFK Tumba FK Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Storvretens BP 225
2019-06-08 10:00 Enskede IK M10 - Huddinge IF 2 Enskede IP 55
2019-06-09 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Älvsjö AIK FF Röd 2 Brantbrinks IP 226
2019-06-09 12:00 Grödinge SK Grön - Sörskogens IF P10_3 Broängsplan 115
Augusti
2019-08-23 19:00 Sörskogens IF P10_3 - Enskede IK M10 Sörskogens BP 125
2019-08-24 13:00 Huddinge IF 2 - Stuvsta IF 7 Källbrinksskolans IP 2
2019-08-24 14:00 Segeltorps IF 5 - Grödinge SK Grön Segeltorps IP 3
2019-08-24 15:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Rönninge Salem Fotboll 3 Älvsjö IP 52
2019-08-31 10:00 IFK Tumba FK Blå - Huddinge IF 2 Storvretens BP 225
2019-08-31 10:00 Stuvsta IF 7 - Enskede IK M10 Stuvsta IP 2
2019-08-31 11:00 Segeltorps IF 5 - Sörskogens IF P10_3 Segeltorps IP 3
September
2019-09-01 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Brantbrinks IP 226
2019-09-01 13:00 Grödinge SK Grön - Älvsjö AIK FF Röd 2 Broängsplan 115
2019-09-06 19:00 Sörskogens IF P10_3 - Stuvsta IF 7 Sörskogens BP 125
2019-09-07 11:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Segeltorps IF 5 Älvsjö IP 52
2019-09-08 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Rönninge Salem Fotboll 3 Brantbrinks IP 226
2019-09-08 10:00 Enskede IK M10 - IFK Tumba FK Blå Enskede IP 55
2019-09-14 10:00 IFK Tumba FK Blå - Stuvsta IF 7 Storvretens BP 225
2019-09-14 14:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Sörskogens IF P10_3 Älvsjö IP 52
2019-09-15 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Huddinge IF 2 Brantbrinks IP 226
2019-09-15 13:00 Grödinge SK Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Broängsplan 115
2019-09-20 18:00 Sörskogens IF P10_3 - IFK Tumba FK Blå Sörskogens BP 125
2019-09-21 11:00 Enskede IK M10 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Enskede IP 55
2019-09-21 11:00 Huddinge IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 3 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-22 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Segeltorps IF 5 Brantbrinks IP 226
2019-09-28 11:00 Älvsjö AIK FF Röd 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Älvsjö IP 52
2019-09-28 11:00 Rönninge Salem Fotboll 3 - Enskede IK M10 Berga IP 126
2019-09-29 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Stuvsta IF 7 Brantbrinks IP 226
2019-09-29 13:00 Grödinge SK Grön - Huddinge IF 2 Broängsplan 115