Spelprogram - P 9-36

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Röd Peter Lantz 086054290 0707422103 Svarta/svarta/röda
Essinge IK Gul Petter Dixelius Svart, Svart, Svart
Gröndals IK 1 Lars Melander 0769473747 Vit/Blå/Svart
Hammarby IF FF 26 grön Jon Erik Andreas Johnsson 0704224202 0704224202 Vit/Grön/Vit
Hägersten SK Blå Niklas Wallmark Gul/Svart/Gul
Högalids IF 2 Line Trondsen Hetteberg 0768513624 Vit/Vit/Vit
IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Björn Olof Jouchims 0761247038 Blå/Blå/Blå
IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Anette Hästö Blå/Blå/Blå
Kransen United FF Orange Emil Stenquist Orange/Svart/Orange
Mälarhöjdens IK Fotboll 6 Gustaf Fredrik Dahl 0736440078 Röd/Vit/Röd
Reymersholms IK 10 Liza Stålnacke Grön/Vit/Grön
Rågsveds IF Råg 1 Nurhussien Mohammed Gul/Grön/Gul
Stuvsta IF 5 Thomas Thorseng 0762127358 Grön/svart randig/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Svart Johan Olsson 0735215621 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 18:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Reymersholms IK 10 Aspuddens IP 115
2019-04-27 10:00 Kransen United FF Orange - Rågsveds IF Råg 1 Västberga IP 115
2019-04-27 10:00 Essinge IK Gul - Älvsjö AIK FF Svart Essinge IP 2
2019-04-27 11:00 Högalids IF 2 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Långholmens BP 115
2019-04-27 13:00 Stuvsta IF 5 - Hägersten SK Blå Stuvsta IP 2
2019-04-28 10:00 Gröndals IK 1 - Enskede IK Röd Gröndals BP 16
2019-04-28 14:00 Hammarby IF FF 26 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 6 Hammarbyhöjdens BP 116
Maj
2019-05-04 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Västberga IP 116
2019-05-04 10:00 Älvsjö AIK FF Svart - Gröndals IK 1 Älvsjö IP 52
2019-05-04 10:00 Rågsveds IF Råg 1 - Hammarby IF FF 26 grön Rågsveds BP 15
2019-05-04 12:00 Enskede IK Röd - Kransen United FF Orange Enskede IP 55
2019-05-04 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 6 - Stuvsta IF 5 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-04 15:00 Reymersholms IK 10 - Essinge IK Gul Tantolundens BP 2
2019-05-05 11:00 Hägersten SK Blå - Högalids IF 2 Hägerstensåsens BP 25
2019-05-11 10:00 Stuvsta IF 5 - Rågsveds IF Råg 1 Stuvsta IP 2
2019-05-11 10:00 Kransen United FF Orange - Älvsjö AIK FF Svart Västberga IP 115
2019-05-11 10:00 Essinge IK Gul - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Essinge IP 2
2019-05-11 11:00 Högalids IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 6 Långholmens BP 115
2019-05-12 10:00 Gröndals IK 1 - Reymersholms IK 10 Gröndals BP 16
2019-05-12 11:00 Hägersten SK Blå - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Hägerstensåsens BP 25
2019-05-12 13:00 Hammarby IF FF 26 grön - Enskede IK Röd Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-15 17:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Gröndals IK 1 Aspuddens IP 115
2019-05-18 10:00 Rågsveds IF Råg 1 - Högalids IF 2 Rågsveds BP 15
2019-05-18 10:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 6 - Hägersten SK Blå Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-18 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Essinge IK Gul Västberga IP 116
2019-05-18 13:00 Enskede IK Röd - Stuvsta IF 5 Enskede IP 55
2019-05-18 15:00 Älvsjö AIK FF Svart - Hammarby IF FF 26 grön Älvsjö IP 52
2019-05-19 10:00 Reymersholms IK 10 - Kransen United FF Orange Tantolundens BP 2
2019-05-25 10:00 Kransen United FF Orange - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Västberga IP 115
2019-05-25 11:00 Högalids IF 2 - Enskede IK Röd Långholmens BP 115
2019-05-25 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 6 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-25 13:00 Stuvsta IF 5 - Älvsjö AIK FF Svart Stuvsta IP 2
2019-05-26 10:00 Gröndals IK 1 - Essinge IK Gul Gröndals BP 16
2019-05-26 11:00 Hägersten SK Blå - Rågsveds IF Råg 1 Hägerstensåsens BP 25
2019-05-26 14:00 Hammarby IF FF 26 grön - Reymersholms IK 10 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-29 18:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Hammarby IF FF 26 grön Aspuddens IP 115
Juni
2019-06-01 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Gröndals IK 1 Västberga IP 116
2019-06-01 10:00 Essinge IK Gul - Kransen United FF Orange Essinge IP 2
2019-06-01 10:00 Rågsveds IF Råg 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 6 Rågsveds BP 15
2019-06-01 12:00 Älvsjö AIK FF Svart - Högalids IF 2 Älvsjö IP 52
2019-06-01 15:00 Reymersholms IK 10 - Stuvsta IF 5 Tantolundens BP 2
2019-06-02 11:00 Enskede IK Röd - Hägersten SK Blå Enskede IP 55
2019-06-08 10:00 Kransen United FF Orange - Gröndals IK 1 Västberga IP 115
2019-06-08 10:00 Rågsveds IF Råg 1 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Rågsveds BP 15
2019-06-08 11:00 Högalids IF 2 - Reymersholms IK 10 Långholmens BP 115
2019-06-08 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 6 - Enskede IK Röd Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-06-08 12:00 Stuvsta IF 5 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Stuvsta IP 2
2019-06-09 12:00 Hägersten SK Blå - Älvsjö AIK FF Svart Hägerstensåsens BP 25
2019-06-09 13:00 Hammarby IF FF 26 grön - Essinge IK Gul Hammarbyhöjdens BP 116
Augusti
2019-08-21 18:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Högalids IF 2 Aspuddens IP 115
2019-08-24 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Kransen United FF Orange Västberga IP 116
2019-08-24 10:00 Essinge IK Gul - Stuvsta IF 5 Essinge IP 2
2019-08-24 13:00 Älvsjö AIK FF Svart - Mälarhöjdens IK Fotboll 6 Älvsjö IP 52
2019-08-24 14:00 Reymersholms IK 10 - Hägersten SK Blå Tantolundens BP 2
2019-08-25 10:00 Gröndals IK 1 - Hammarby IF FF 26 grön Gröndals BP 16
2019-08-25 11:00 Enskede IK Röd - Rågsveds IF Råg 1 Enskede IP 55
2019-08-31 10:00 Rågsveds IF Råg 1 - Älvsjö AIK FF Svart Rågsveds BP 15
2019-08-31 11:00 Högalids IF 2 - Essinge IK Gul Långholmens BP 115
2019-08-31 11:00 Enskede IK Röd - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Enskede IP 55
2019-08-31 12:00 Stuvsta IF 5 - Gröndals IK 1 Stuvsta IP 2
2019-08-31 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 6 - Reymersholms IK 10 Mälarhöjdens Skola BP 15
September
2019-09-01 11:00 Hägersten SK Blå - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Hägerstensåsens BP 25
2019-09-01 13:00 Hammarby IF FF 26 grön - Kransen United FF Orange Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-04 19:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 6 Aspuddens IP 115
2019-09-07 09:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Hammarby IF FF 26 grön Västberga IP 116
2019-09-07 10:00 Kransen United FF Orange - Stuvsta IF 5 Västberga IP 115
2019-09-07 13:00 Älvsjö AIK FF Svart - Enskede IK Röd Älvsjö IP 52
2019-09-07 15:00 Reymersholms IK 10 - Rågsveds IF Råg 1 Tantolundens BP 2
2019-09-08 09:00 Gröndals IK 1 - Högalids IF 2 Gröndals BP 16
2019-09-08 11:00 Essinge IK Gul - Hägersten SK Blå Essinge IP 2
2019-09-14 10:00 Rågsveds IF Råg 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Rågsveds BP 15
2019-09-14 11:00 Högalids IF 2 - Kransen United FF Orange Långholmens BP 115
2019-09-14 11:00 Stuvsta IF 5 - Hammarby IF FF 26 grön Stuvsta IP 2
2019-09-14 12:00 Enskede IK Röd - Reymersholms IK 10 Enskede IP 55
2019-09-14 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 6 - Essinge IK Gul Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-14 15:00 Älvsjö AIK FF Svart - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Älvsjö IP 52
2019-09-15 12:00 Hägersten SK Blå - Gröndals IK 1 Hägerstensåsens BP 25
2019-09-18 17:00 IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Enskede IK Röd Aspuddens IP 115
2019-09-21 10:00 Kransen United FF Orange - Hägersten SK Blå Västberga IP 115
2019-09-21 10:00 Essinge IK Gul - Rågsveds IF Råg 1 Essinge IP 2
2019-09-21 11:00 IFK Aspudden-Tellus Gul 3 - Stuvsta IF 5 Västberga IP 116
2019-09-21 14:00 Reymersholms IK 10 - Älvsjö AIK FF Svart Tantolundens BP 2
2019-09-22 10:00 Gröndals IK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 6 Gröndals BP 16
2019-09-22 14:00 Hammarby IF FF 26 grön - Högalids IF 2 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-28 10:00 Rågsveds IF Råg 1 - Gröndals IK 1 Rågsveds BP 15
2019-09-28 11:00 Högalids IF 2 - Stuvsta IF 5 Långholmens BP 115
2019-09-28 11:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 6 - Kransen United FF Orange Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-28 13:00 Enskede IK Röd - Essinge IK Gul Enskede IP 55
2019-09-28 15:00 Reymersholms IK 10 - IFK Aspudden-Tellus Gul 3 Tantolundens BP 2
2019-09-28 15:00 Älvsjö AIK FF Svart - IFK Aspudden-Tellus Röd 3 Älvsjö IP 52
2019-09-29 12:00 Hägersten SK Blå - Hammarby IF FF 26 grön Hägerstensåsens BP 25