Spelprogram - P 9-35

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 1 Johan Davidson 0733778822 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 12 Andreas Blidell 0735091035 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Lila Henrik Stengård 0709187718 Svarta/svarta/röda
FoC Farsta FF Röd Helena Lundgren 0703682188 Röd/Svart/Svart
Hammarby IF FF 20 grön Catharina Fridén 0733342244 0733342244 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 26 vit Jon Erik Andreas Johnsson 0704224202 0704224202 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Gul Johannes Ernst Röd/Röd/Vita
IFK Haninge 61 Alexander Runersten 0730457517 0730457517 Vit/Blå/Vit
Reymersholms IK 5 Stefan Eklund Grön/Vit/Grön
Sickla IF Vit 1 Henrik Reiz 0709906638 Röd/Blå/Röd
Tallkrogens IF Robert Larsson Röd /Vit/Röda
Tyresö FF SB Grön Klas David Andersson 0761878333 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 3 Fredrik Carl Jonasson 0702356913 Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK FF Svart 3 Johan Olsson 0735215621 vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 Sickla IF Vit 1 - Älvsjö AIK FF Svart 3 Sicklavallen 15
2019-04-27 12:00 Hanvikens SK Gul - Tyresö FF SB Grön Trollbäckens IP 35
2019-04-27 14:30 Vendelsö IK 3 - Boo FF 12 Svartbäckens BP 12
2019-04-27 15:00 Reymersholms IK 5 - Hammarby IF FF 26 vit Tantolundens BP 2
2019-04-28 10:00 Enskede IK Lila - Tallkrogens IF Enskede IP 55
2019-04-28 10:00 FoC Farsta FF Röd - Boo FF 1 Farsta IP 116
2019-04-28 12:00 Hammarby IF FF 20 grön - IFK Haninge 61 Hammarbyhöjdens BP 116
Maj
2019-05-04 09:30 Boo FF 1 - Enskede IK Lila Boovallen 227
2019-05-04 10:00 Tallkrogens IF - Hammarby IF FF 20 grön Gubbängens IP 115
2019-05-04 12:00 Älvsjö AIK FF Svart 3 - Hanvikens SK Gul Älvsjö IP 52
2019-05-04 14:00 Tyresö FF SB Grön - Vendelsö IK 3 Tyresövallen 218
2019-05-05 10:00 IFK Haninge 61 - Sickla IF Vit 1 Torvalla IP 216
2019-05-05 11:00 Boo FF 12 - Reymersholms IK 5 Orminge BP 15
2019-05-05 12:00 Hammarby IF FF 26 vit - FoC Farsta FF Röd Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-11 10:00 Sickla IF Vit 1 - Tallkrogens IF Sicklavallen 15
2019-05-11 11:00 Hanvikens SK Gul - IFK Haninge 61 Trollbäckens IP 35
2019-05-11 11:00 Älvsjö AIK FF Svart 3 - Tyresö FF SB Grön Älvsjö IP 52
2019-05-11 12:00 Enskede IK Lila - Hammarby IF FF 26 vit Enskede IP 55
2019-05-11 15:00 Reymersholms IK 5 - Vendelsö IK 3 Tantolundens BP 2
2019-05-12 10:00 FoC Farsta FF Röd - Boo FF 12 Farsta IP 116
2019-05-12 14:00 Hammarby IF FF 20 grön - Boo FF 1 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-18 09:30 Boo FF 1 - Sickla IF Vit 1 Boovallen 227
2019-05-18 10:00 Tallkrogens IF - Hanvikens SK Gul Gubbängens IP 115
2019-05-18 11:30 Vendelsö IK 3 - FoC Farsta FF Röd Svartbäckens BP 12
2019-05-18 14:00 Tyresö FF SB Grön - Reymersholms IK 5 Tyresövallen 218
2019-05-19 10:00 IFK Haninge 61 - Älvsjö AIK FF Svart 3 Torvalla IP 216
2019-05-19 12:00 Boo FF 12 - Enskede IK Lila Orminge BP 15
2019-05-19 12:00 Hammarby IF FF 26 vit - Hammarby IF FF 20 grön Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-25 10:00 Sickla IF Vit 1 - Hammarby IF FF 26 vit Sicklavallen 15
2019-05-25 12:00 Hanvikens SK Gul - Boo FF 1 Trollbäckens IP 35
2019-05-25 14:00 Älvsjö AIK FF Svart 3 - Tallkrogens IF Älvsjö IP 52
2019-05-26 11:00 Enskede IK Lila - Vendelsö IK 3 Enskede IP 55
2019-05-26 11:00 FoC Farsta FF Röd - Reymersholms IK 5 Farsta IP 116
2019-05-26 11:00 IFK Haninge 61 - Tyresö FF SB Grön Torvalla IP 216
2019-05-26 12:00 Hammarby IF FF 20 grön - Boo FF 12 Hammarbyhöjdens BP 116
Juni
2019-06-01 09:00 Tallkrogens IF - IFK Haninge 61 Gubbängens IP 115
2019-06-01 11:30 Vendelsö IK 3 - Hammarby IF FF 20 grön Svartbäckens BP 12
2019-06-01 11:30 Boo FF 1 - Älvsjö AIK FF Svart 3 Boovallen 227
2019-06-01 12:00 Tyresö FF SB Grön - FoC Farsta FF Röd Tyresövallen 218
2019-06-01 14:00 Reymersholms IK 5 - Enskede IK Lila Tantolundens BP 2
2019-06-02 13:00 Boo FF 12 - Sickla IF Vit 1 Orminge BP 15
2019-06-02 14:00 Hammarby IF FF 26 vit - Hanvikens SK Gul Hammarbyhöjdens BP 116
2019-06-08 10:00 Sickla IF Vit 1 - Vendelsö IK 3 Sicklavallen 15
2019-06-08 10:00 Tallkrogens IF - Tyresö FF SB Grön Gubbängens IP 115
2019-06-08 11:00 Enskede IK Lila - FoC Farsta FF Röd Enskede IP 55
2019-06-08 11:00 Älvsjö AIK FF Svart 3 - Hammarby IF FF 26 vit Älvsjö IP 52
2019-06-08 12:00 Hanvikens SK Gul - Boo FF 12 Trollbäckens IP 35
2019-06-09 11:00 IFK Haninge 61 - Boo FF 1 Torvalla IP 216
2019-06-09 14:00 Hammarby IF FF 20 grön - Reymersholms IK 5 Hammarbyhöjdens BP 116
Augusti
2019-08-24 11:30 Vendelsö IK 3 - Hanvikens SK Gul Haningevallen 116
2019-08-24 13:00 Tyresö FF SB Grön - Enskede IK Lila Tyresövallen 218
2019-08-24 13:30 Boo FF 1 - Tallkrogens IF Velamsunds BP 15
2019-08-24 15:00 Reymersholms IK 5 - Sickla IF Vit 1 Tantolundens BP 2
2019-08-25 09:00 FoC Farsta FF Röd - Hammarby IF FF 20 grön Farsta IP 116
2019-08-25 11:00 Boo FF 12 - Älvsjö AIK FF Svart 3 Orminge BP 15
2019-08-25 14:00 Hammarby IF FF 26 vit - IFK Haninge 61 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-08-31 09:00 Tallkrogens IF - Hammarby IF FF 26 vit Gubbängens IP 115
2019-08-31 10:00 Sickla IF Vit 1 - FoC Farsta FF Röd Sicklavallen 15
2019-08-31 12:00 Hanvikens SK Gul - Reymersholms IK 5 Trollbäckens IP 35
2019-08-31 12:00 Älvsjö AIK FF Svart 3 - Vendelsö IK 3 Älvsjö IP 52
2019-08-31 14:30 Boo FF 1 - Tyresö FF SB Grön Velamsunds BP 15
September
2019-09-01 11:00 IFK Haninge 61 - Boo FF 12 Torvalla IP 216
2019-09-01 14:00 Hammarby IF FF 20 grön - Enskede IK Lila Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-07 11:30 Vendelsö IK 3 - IFK Haninge 61 Haningevallen 116
2019-09-07 14:00 Reymersholms IK 5 - Älvsjö AIK FF Svart 3 Tantolundens BP 2
2019-09-07 14:00 Tyresö FF SB Grön - Hammarby IF FF 20 grön Tyresövallen 218
2019-09-08 10:00 FoC Farsta FF Röd - Hanvikens SK Gul Farsta IP 116
2019-09-08 11:00 Enskede IK Lila - Sickla IF Vit 1 Enskede IP 55
2019-09-08 12:00 Boo FF 12 - Tallkrogens IF Orminge BP 15
2019-09-08 12:00 Hammarby IF FF 26 vit - Boo FF 1 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-14 10:00 Sickla IF Vit 1 - Hammarby IF FF 20 grön Sicklavallen 15
2019-09-14 10:00 Tallkrogens IF - Vendelsö IK 3 Gubbängens IP 115
2019-09-14 11:00 Hanvikens SK Gul - Enskede IK Lila Trollbäckens IP 35
2019-09-14 11:30 Boo FF 1 - Boo FF 12 Boovallen 227
2019-09-14 13:00 Älvsjö AIK FF Svart 3 - FoC Farsta FF Röd Älvsjö IP 52
2019-09-15 11:00 IFK Haninge 61 - Reymersholms IK 5 Torvalla IP 216
2019-09-15 14:00 Hammarby IF FF 26 vit - Tyresö FF SB Grön Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-21 10:00 Enskede IK Lila - Älvsjö AIK FF Svart 3 Enskede IP 55
2019-09-21 11:00 Tyresö FF SB Grön - Sickla IF Vit 1 Tyresövallen 218
2019-09-21 11:30 Vendelsö IK 3 - Boo FF 1 Haningevallen 116
2019-09-21 15:00 Reymersholms IK 5 - Tallkrogens IF Tantolundens BP 2
2019-09-22 10:00 FoC Farsta FF Röd - IFK Haninge 61 Farsta IP 116
2019-09-22 11:00 Boo FF 12 - Hammarby IF FF 26 vit Orminge BP 15
2019-09-22 12:00 Hammarby IF FF 20 grön - Hanvikens SK Gul Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-28 09:00 Älvsjö AIK FF Svart 3 - Hammarby IF FF 20 grön Älvsjö IP 52
2019-09-28 10:00 Tallkrogens IF - FoC Farsta FF Röd Gubbängens IP 115
2019-09-28 11:30 Boo FF 1 - Reymersholms IK 5 Boovallen 227
2019-09-28 12:00 Hanvikens SK Gul - Sickla IF Vit 1 Trollbäckens IP 35
2019-09-29 11:00 IFK Haninge 61 - Enskede IK Lila Torvalla IP 216
2019-09-29 12:00 Boo FF 12 - Tyresö FF SB Grön Orminge BP 15
2019-09-29 12:00 Hammarby IF FF 26 vit - Vendelsö IK 3 Hammarbyhöjdens BP 116