Spelprogram - P 9-31

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Jesper Lannemar 0709851811 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 7 Ursula Haas 0709137922 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Grön Mia Laub Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 19 grön Mikael Hjälle 0733641630 0733641630 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 23 grön Leonard Liu 0703500018 0703500018 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Grön Johannes Ernst Röd/Röd/Vita
IFK Haninge 41 Fredrik Kellermann Vit/Blå/Vit
Skogås-Trångsunds FF Blå Skogås-Trångsunds FF(Föreningen) Röd-(Blå)/Blå/Blå
Sköndals IK FK 3 Eugen Melin Marinblå, marinblå, marinblå
Spårvägens FF 1 Kjell Irestam 08391126 0708110676 Blå/Blå/Blå
Tyresö FF Kru Röd Niklas Ryholt 0706440647 Gul/Röd/Röda
Vendelsö IK 4 Fredrik Carl Jonasson 0702356913 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF röd Petra Borssén 0739871185 Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 Enskede IK Grön - Boo FF 7 Enskede IP 55
2019-04-27 11:00 Hanvikens SK Grön - Hammarby IF FF 23 grön Trollbäckens IP 35
2019-04-27 11:00 Sköndals IK FK 3 - Västerhaninge IF röd Sandåkra BP 116
2019-04-27 12:30 Vendelsö IK 4 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Svartbäckens BP 11
2019-04-27 13:00 Tyresö FF Kru Röd - IFK Haninge 41 Tyresövallen 218
2019-04-28 12:00 Hammarby IF FF 19 grön - Skogås-Trångsunds FF Blå Hammarbyhöjdens BP 115
Maj
2019-05-03 17:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Tyresö FF Kru Röd Nytorps Mosse IP 115
2019-05-04 10:00 Spårvägens FF 1 - Sköndals IK FK 3 Skarpnäcks SF 325
2019-05-04 11:30 Boo FF 7 - Hammarby IF FF 19 grön Boovallen 227
2019-05-04 12:00 Västerhaninge IF röd - Hanvikens SK Grön Hanvedens IP 216
2019-05-05 14:00 Hammarby IF FF 23 grön - Enskede IK Grön Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-05 14:00 IFK Haninge 41 - Vendelsö IK 4 Torvalla IP 215
2019-05-11 12:00 Tyresö FF Kru Röd - Boo FF 7 Tyresövallen 218
2019-05-11 12:00 Hanvikens SK Grön - Sköndals IK FK 3 Trollbäckens IP 35
2019-05-11 12:30 Vendelsö IK 4 - Skogås-Trångsunds FF Blå Svartbäckens BP 11
2019-05-12 09:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Spårvägens FF 1 Kärrtorps IP 215
2019-05-12 12:00 Enskede IK Grön - Västerhaninge IF röd Enskede IP 55
2019-05-12 15:00 Hammarby IF FF 19 grön - Hammarby IF FF 23 grön Hammarbyhöjdens BP 115
2019-05-18 10:00 Sköndals IK FK 3 - Enskede IK Grön Sandåkra BP 116
2019-05-18 11:00 Spårvägens FF 1 - Hanvikens SK Grön Skarpnäcks SF 325
2019-05-18 11:30 Boo FF 7 - Vendelsö IK 4 Boovallen 227
2019-05-18 12:00 Västerhaninge IF röd - Hammarby IF FF 19 grön Hanvedens IP 216
2019-05-19 13:00 Hammarby IF FF 23 grön - Tyresö FF Kru Röd Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-19 14:00 IFK Haninge 41 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Torvalla IP 215
2019-05-25 13:00 Tyresö FF Kru Röd - Västerhaninge IF röd Tyresövallen 218
2019-05-25 13:30 Vendelsö IK 4 - Hammarby IF FF 23 grön Svartbäckens BP 11
2019-05-26 10:00 Enskede IK Grön - Hanvikens SK Grön Enskede IP 55
2019-05-26 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Kärrtorps IP 215
2019-05-26 12:00 IFK Haninge 41 - Spårvägens FF 1 Torvalla IP 215
2019-05-26 13:00 Hammarby IF FF 19 grön - Sköndals IK FK 3 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-05-31 17:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - IFK Haninge 41 Nytorps Mosse IP 115
Juni
2019-06-01 09:30 Boo FF 7 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Boovallen 227
2019-06-01 10:00 Sköndals IK FK 3 - Tyresö FF Kru Röd Sandåkra BP 116
2019-06-01 11:00 Spårvägens FF 1 - Enskede IK Grön Skarpnäcks SF 325
2019-06-01 12:00 Hanvikens SK Grön - Hammarby IF FF 19 grön Trollbäckens IP 35
2019-06-01 12:00 Västerhaninge IF röd - Vendelsö IK 4 Hanvedens IP 216
2019-06-07 18:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Spårvägens FF 1 Nytorps Mosse IP 115
2019-06-08 13:00 Tyresö FF Kru Röd - Hanvikens SK Grön Tyresövallen 218
2019-06-08 13:30 Vendelsö IK 4 - Sköndals IK FK 3 Svartbäckens BP 11
2019-06-09 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Hammarby IF FF 23 grön Kärrtorps IP 215
2019-06-09 13:00 Hammarby IF FF 19 grön - Enskede IK Grön Hammarbyhöjdens BP 115
2019-06-09 13:00 IFK Haninge 41 - Boo FF 7 Torvalla IP 215
Augusti
2019-08-24 10:00 Spårvägens FF 1 - Hammarby IF FF 19 grön Skarpnäcks SF 325
2019-08-24 10:30 Boo FF 7 - Skogås-Trångsunds FF Blå Boovallen 227
2019-08-24 11:00 Västerhaninge IF röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Hanvedens IP 216
2019-08-24 12:00 Hanvikens SK Grön - Vendelsö IK 4 Trollbäckens IP 35
2019-08-25 10:00 Enskede IK Grön - Tyresö FF Kru Röd Enskede IP 55
2019-08-25 13:00 Hammarby IF FF 23 grön - IFK Haninge 41 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-08-30 18:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Hammarby IF FF 23 grön Nytorps Mosse IP 115
2019-08-31 11:30 Boo FF 7 - Spårvägens FF 1 Boovallen 227
2019-08-31 13:00 Tyresö FF Kru Röd - Hammarby IF FF 19 grön Tyresövallen 218
2019-08-31 13:30 Vendelsö IK 4 - Enskede IK Grön Haningevallen 115
September
2019-09-01 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Sköndals IK FK 3 Kärrtorps IP 215
2019-09-01 13:00 IFK Haninge 41 - Västerhaninge IF röd Torvalla IP 215
2019-09-07 10:00 Sköndals IK FK 3 - IFK Haninge 41 Sandåkra BP 116
2019-09-07 10:00 Spårvägens FF 1 - Tyresö FF Kru Röd Skarpnäcks SF 325
2019-09-07 11:00 Västerhaninge IF röd - Skogås-Trångsunds FF Blå Hanvedens IP 216
2019-09-07 12:00 Hanvikens SK Grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Trollbäckens IP 35
2019-09-08 11:00 Hammarby IF FF 23 grön - Boo FF 7 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-08 13:00 Hammarby IF FF 19 grön - Vendelsö IK 4 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-13 18:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Sköndals IK FK 3 Nytorps Mosse IP 115
2019-09-14 13:30 Vendelsö IK 4 - Tyresö FF Kru Röd Haningevallen 115
2019-09-15 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Enskede IK Grön Kärrtorps IP 215
2019-09-15 13:00 IFK Haninge 41 - Hanvikens SK Grön Torvalla IP 215
2019-09-15 14:00 Boo FF 7 - Västerhaninge IF röd Orminge BP 15
2019-09-15 15:00 Hammarby IF FF 23 grön - Spårvägens FF 1 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-21 10:00 Sköndals IK FK 3 - Boo FF 7 Sandåkra BP 116
2019-09-21 11:00 Västerhaninge IF röd - Hammarby IF FF 23 grön Hanvedens IP 216
2019-09-21 11:00 Spårvägens FF 1 - Vendelsö IK 4 Skarpnäcks SF 325
2019-09-21 12:00 Enskede IK Grön - IFK Haninge 41 Enskede IP 55
2019-09-21 12:00 Hanvikens SK Grön - Skogås-Trångsunds FF Blå Trollbäckens IP 35
2019-09-22 14:00 Hammarby IF FF 19 grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-27 18:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Enskede IK Grön Nytorps Mosse IP 115
2019-09-28 10:30 Boo FF 7 - Hanvikens SK Grön Boovallen 227
2019-09-28 12:00 Västerhaninge IF röd - Spårvägens FF 1 Hanvedens IP 216
2019-09-29 11:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1 - Tyresö FF Kru Röd Kärrtorps IP 215
2019-09-29 13:00 Hammarby IF FF 23 grön - Sköndals IK FK 3 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-29 14:00 IFK Haninge 41 - Hammarby IF FF 19 grön Torvalla IP 215