Spelprogram - P 9-30

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 Tobias Axerup 0727300877 Grön/svart/Svart/Svart
Hammarby IF FF 21/24mix Peter Johansson 0709997901 0709997901 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 4 vit Stefan Sandström 0705880653 0705880653 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Röd Johannes Ernst Röd/Röd/Vita
IFK Haninge 62 Alexander Runersten 0730457517 0730457517 Vit/Blå/Vit
Nynäshamns IF FK Blå Niklas Svanberg +46763082994 Blå/Blå/vit
Skogås-Trångsunds FF Röd Skogås-Trångsunds FF(Föreningen) Röd-(Blå)/Blå/Blå
Tungelsta IF 1 Mattias Strömberg 0707438988 Orange svart svart
Tyresö FF F/C Röd Johan Lenander Gul/Röd/Röda
Vega FC svart Lisa Mardon 0705745472 vit/svart/svart
Vendelsö IK 1 Vanja Pajkic 0707267494 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF blå Petra Borssén 0739871185 Blå/Vit/Blå
Älta IF 5 Neslihan Ohlsson Gul/svart/svart
Ösmo GIF FK Svart Conny Lennart Norberg 0852032631 0705267153 Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Nynäshamns IF FK Blå Nytorps Mosse IP 125
2019-04-26 18:30 Ösmo GIF FK Svart - Tungelsta IF 1 Ösmo IP 126
2019-04-27 09:00 Hanvikens SK Röd - Hammarby IF FF 4 vit Trollbäckens IP 35
2019-04-28 10:00 Hammarby IF FF 21/24mix - IFK Haninge 62 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-04-28 10:00 Vega FC svart - Tyresö FF F/C Röd Torvalla IP 215
2019-04-28 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 - Vendelsö IK 1 Kärrtorps IP 215
2019-04-28 13:00 Älta IF 5 - Västerhaninge IF blå Älta IP 25
Maj
2019-05-04 10:00 Nynäshamns IF FK Blå - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 Kvarnängens IP 225
2019-05-04 11:00 Tyresö FF F/C Röd - Hanvikens SK Röd Tyresövallen 218
2019-05-04 11:00 Västerhaninge IF blå - Hammarby IF FF 21/24mix Hanvedens IP 215
2019-05-04 11:30 Vendelsö IK 1 - Vega FC svart Svartbäckens BP 11
2019-05-04 12:00 Tungelsta IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd Tungelsta Skola 115
2019-05-05 12:00 IFK Haninge 62 - Ösmo GIF FK Svart Torvalla IP 215
2019-05-05 13:00 Hammarby IF FF 4 vit - Älta IF 5 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-05-10 18:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - IFK Haninge 62 Nytorps Mosse IP 125
2019-05-10 18:30 Ösmo GIF FK Svart - Västerhaninge IF blå Ösmo IP 126
2019-05-11 09:00 Hanvikens SK Röd - Vendelsö IK 1 Trollbäckens IP 35
2019-05-11 11:00 Älta IF 5 - Tyresö FF F/C Röd Älta IP 126
2019-05-11 11:00 Tungelsta IF 1 - Nynäshamns IF FK Blå Tungelsta Skola 115
2019-05-12 10:00 Hammarby IF FF 21/24mix - Hammarby IF FF 4 vit Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-12 10:00 Vega FC svart - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 Torvalla IP 215
2019-05-18 11:00 Tyresö FF F/C Röd - Hammarby IF FF 21/24mix Tyresövallen 218
2019-05-18 11:00 Västerhaninge IF blå - Skogås-Trångsunds FF Röd Hanvedens IP 215
2019-05-18 11:00 Nynäshamns IF FK Blå - Vega FC svart Kvarnängens IP 125
2019-05-18 12:30 Vendelsö IK 1 - Älta IF 5 Svartbäckens BP 11
2019-05-19 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 - Hanvikens SK Röd Kärrtorps IP 215
2019-05-19 12:00 IFK Haninge 62 - Tungelsta IF 1 Torvalla IP 215
2019-05-19 14:00 Hammarby IF FF 4 vit - Ösmo GIF FK Svart Hammarbyhöjdens BP 115
2019-05-24 17:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Hammarby IF FF 4 vit Nytorps Mosse IP 125
2019-05-24 18:30 Ösmo GIF FK Svart - Tyresö FF F/C Röd Ösmo IP 126
2019-05-25 10:00 Hanvikens SK Röd - Vega FC svart Trollbäckens IP 35
2019-05-25 11:00 Älta IF 5 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 Älta IP 126
2019-05-25 11:00 Tungelsta IF 1 - Västerhaninge IF blå Tungelsta Skola 115
2019-05-26 10:00 IFK Haninge 62 - Nynäshamns IF FK Blå Torvalla IP 215
2019-05-26 11:00 Hammarby IF FF 21/24mix - Vendelsö IK 1 Hammarbyhöjdens BP 116
Juni
2019-06-01 11:00 Tyresö FF F/C Röd - Skogås-Trångsunds FF Röd Tyresövallen 218
2019-06-01 11:00 Västerhaninge IF blå - IFK Haninge 62 Hanvedens IP 215
2019-06-01 12:00 Nynäshamns IF FK Blå - Hanvikens SK Röd Kvarnängens IP 125
2019-06-01 12:30 Vendelsö IK 1 - Ösmo GIF FK Svart Svartbäckens BP 11
2019-06-02 11:00 Vega FC svart - Älta IF 5 Torvalla IP 215
2019-06-02 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 - Hammarby IF FF 21/24mix Kärrtorps IP 215
2019-06-02 12:00 Hammarby IF FF 4 vit - Tungelsta IF 1 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-06-07 17:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Vendelsö IK 1 Nytorps Mosse IP 125
2019-06-07 17:30 Ösmo GIF FK Svart - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 Ösmo IP 126
2019-06-08 11:00 Älta IF 5 - Hanvikens SK Röd Älta IP 126
2019-06-08 11:00 Västerhaninge IF blå - Nynäshamns IF FK Blå Hanvedens IP 215
2019-06-08 12:00 Tungelsta IF 1 - Tyresö FF F/C Röd Tungelsta Skola 115
2019-06-09 10:00 Hammarby IF FF 21/24mix - Vega FC svart Hammarbyhöjdens BP 116
2019-06-09 10:00 IFK Haninge 62 - Hammarby IF FF 4 vit Torvalla IP 215
Augusti
2019-08-24 10:00 Hanvikens SK Röd - Hammarby IF FF 21/24mix Trollbäckens IP 35
2019-08-24 11:00 Tyresö FF F/C Röd - IFK Haninge 62 Tyresövallen 218
2019-08-24 11:00 Nynäshamns IF FK Blå - Älta IF 5 Kvarnängens IP 225
2019-08-24 11:30 Vendelsö IK 1 - Tungelsta IF 1 Haningevallen 115
2019-08-25 11:00 Hammarby IF FF 4 vit - Västerhaninge IF blå Hammarbyhöjdens BP 115
2019-08-25 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd Kärrtorps IP 215
2019-08-25 13:00 Vega FC svart - Ösmo GIF FK Svart Torvalla IP 215
2019-08-30 17:30 Ösmo GIF FK Svart - Hanvikens SK Röd Ösmo IP 126
2019-08-30 18:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Vega FC svart Nytorps Mosse IP 125
2019-08-31 11:00 Västerhaninge IF blå - Tyresö FF F/C Röd Hanvedens IP 215
2019-08-31 12:00 Tungelsta IF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 Tungelsta Skola 115
September
2019-09-01 10:00 Hammarby IF FF 21/24mix - Älta IF 5 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-01 10:00 Hammarby IF FF 4 vit - Nynäshamns IF FK Blå Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-01 10:00 IFK Haninge 62 - Vendelsö IK 1 Torvalla IP 215
2019-09-07 09:00 Hanvikens SK Röd - Skogås-Trångsunds FF Röd Trollbäckens IP 35
2019-09-07 10:00 Nynäshamns IF FK Blå - Hammarby IF FF 21/24mix Kvarnängens IP 225
2019-09-07 11:00 Älta IF 5 - Ösmo GIF FK Svart Älta IP 126
2019-09-07 11:00 Tyresö FF F/C Röd - Hammarby IF FF 4 vit Tyresövallen 218
2019-09-07 12:30 Vendelsö IK 1 - Västerhaninge IF blå Haningevallen 115
2019-09-08 11:00 Vega FC svart - Tungelsta IF 1 Torvalla IP 215
2019-09-08 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 - IFK Haninge 62 Kärrtorps IP 215
2019-09-13 17:30 Ösmo GIF FK Svart - Hammarby IF FF 21/24mix Ösmo IP 126
2019-09-13 18:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Älta IF 5 Nytorps Mosse IP 125
2019-09-14 11:00 Tyresö FF F/C Röd - Nynäshamns IF FK Blå Tyresövallen 218
2019-09-14 11:00 Västerhaninge IF blå - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 Hanvedens IP 215
2019-09-14 12:00 Tungelsta IF 1 - Hanvikens SK Röd Tungelsta Skola 115
2019-09-15 10:00 Hammarby IF FF 4 vit - Vendelsö IK 1 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-15 10:00 IFK Haninge 62 - Vega FC svart Torvalla IP 215
2019-09-21 10:00 Hanvikens SK Röd - IFK Haninge 62 Trollbäckens IP 35
2019-09-21 11:00 Älta IF 5 - Tungelsta IF 1 Älta IP 126
2019-09-21 11:30 Vendelsö IK 1 - Tyresö FF F/C Röd Haningevallen 115
2019-09-21 11:30 Nynäshamns IF FK Blå - Ösmo GIF FK Svart Kvarnängens IP 225
2019-09-22 09:00 Hammarby IF FF 21/24mix - Skogås-Trångsunds FF Röd Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-22 12:00 Vega FC svart - Västerhaninge IF blå Torvalla IP 215
2019-09-22 12:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 - Hammarby IF FF 4 vit Kärrtorps IP 215
2019-09-27 17:30 Skogås-Trångsunds FF Röd - Ösmo GIF FK Svart Nytorps Mosse IP 125
2019-09-28 11:00 Tyresö FF F/C Röd - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 2 Tyresövallen 218
2019-09-28 11:00 Västerhaninge IF blå - Hanvikens SK Röd Hanvedens IP 215
2019-09-28 12:00 Tungelsta IF 1 - Hammarby IF FF 21/24mix Tungelsta Skola 115
2019-09-28 12:30 Vendelsö IK 1 - Nynäshamns IF FK Blå Haningevallen 115
2019-09-29 11:00 Hammarby IF FF 4 vit - Vega FC svart Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-29 11:00 IFK Haninge 62 - Älta IF 5 Torvalla IP 215