Spelprogram - P 9-29

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dalarö SK 1 Johan Bergström Grön/Grön/Grön
Hammarby IF FF 30 grön Carina Bredenberg 0764004747 0764004747 Vit/Grön/Vit
IFK Haninge 22 Vesna Velicanin Popovic Vit/Blå/Vit
IFK Haninge 63 Alexander Runersten 0730457517 0730457517 Vit/Blå/Vit
Nynäshamns IF FK Vit Bljerim Bajrami 0736398615 Blå/Blå/Vit
Skogås-Trångsunds FF Svart Skogås-Trångsunds FF(Föreningen) Röd-(Blå)/Blå/Blå
Sorunda IF 1 Martine Prinselaar 0708417529 Röd/Vit/Röd/Röd
Tungelsta IF 2 Mattias Strömberg 0707438988 Orange svart svart
Tyresö FF SB Röd Mikael Olsson 0708640426 Gul/Röd/Röda
Vega FC vit Lisa Mardon 0705745472 vit/svart/svart
Vendelsö IK 8 David Bollhem 0730717894 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IF vit Petra Borssén 0739871185 Blå/Vit/Blå
Ösmo GIF FK 1 Mikael Larsson Gul/Svart/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 Tyresö FF SB Röd - Ösmo GIF FK 1 Tyresövallen 217
2019-04-27 11:00 Tungelsta IF 2 - Vega FC vit Tungelsta Skola 115
2019-04-27 11:30 Nynäshamns IF FK Vit - Hammarby IF FF 30 grön Kvarnängens IP 215
2019-04-28 10:00 IFK Haninge 22 - Skogås-Trångsunds FF Svart Torvalla IP 216
2019-04-28 11:00 Dalarö SK 1 - Sorunda IF 1 Dalarö IP 125
2019-04-28 12:00 IFK Haninge 63 - Vendelsö IK 8 Torvalla IP 215
Maj
2019-05-03 18:30 Ösmo GIF FK 1 - IFK Haninge 63 Ösmo IP 126
2019-05-03 18:30 Skogås-Trångsunds FF Svart - Tungelsta IF 2 Nytorps Mosse IP 115
2019-05-04 11:00 Sorunda IF 1 - Tyresö FF SB Röd Gudby IP 125
2019-05-04 12:30 Vendelsö IK 8 - IFK Haninge 22 Svartbäckens BP 11
2019-05-05 09:00 Hammarby IF FF 30 grön - Västerhaninge IF vit Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-05 11:00 Vega FC vit - Nynäshamns IF FK Vit Torvalla IP 215
2019-05-11 11:00 Västerhaninge IF vit - Vega FC vit Hanvedens IP 215
2019-05-11 11:30 Nynäshamns IF FK Vit - Tungelsta IF 2 Kvarnängens IP 225
2019-05-11 11:30 Vendelsö IK 8 - Skogås-Trångsunds FF Svart Svartbäckens BP 11
2019-05-12 10:00 IFK Haninge 22 - Ösmo GIF FK 1 Torvalla IP 216
2019-05-12 11:00 Dalarö SK 1 - Hammarby IF FF 30 grön Dalarö IP 125
2019-05-12 12:00 IFK Haninge 63 - Sorunda IF 1 Torvalla IP 215
2019-05-17 18:30 Ösmo GIF FK 1 - Vendelsö IK 8 Ösmo IP 126
2019-05-17 18:30 Skogås-Trångsunds FF Svart - Nynäshamns IF FK Vit Nytorps Mosse IP 115
2019-05-18 11:00 Sorunda IF 1 - IFK Haninge 22 Gudby IP 125
2019-05-18 14:00 Tungelsta IF 2 - Västerhaninge IF vit Hanvedens IP 215
2019-05-19 11:00 Vega FC vit - Dalarö SK 1 Torvalla IP 215
2019-05-19 11:00 Hammarby IF FF 30 grön - Tyresö FF SB Röd Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-24 17:30 Ösmo GIF FK 1 - Skogås-Trångsunds FF Svart Ösmo IP 126
2019-05-25 11:00 Tyresö FF SB Röd - Vega FC vit Tyresövallen 217
2019-05-25 11:30 Vendelsö IK 8 - Sorunda IF 1 Svartbäckens BP 11
2019-05-26 11:00 IFK Haninge 63 - Hammarby IF FF 30 grön Torvalla IP 215
2019-05-26 11:00 Dalarö SK 1 - Tungelsta IF 2 Dalarö IP 125
2019-05-26 13:00 Västerhaninge IF vit - Nynäshamns IF FK Vit Hanvedens IP 215
2019-05-31 18:30 Skogås-Trångsunds FF Svart - Västerhaninge IF vit Nytorps Mosse IP 115
Juni
2019-06-01 11:00 Nynäshamns IF FK Vit - Dalarö SK 1 Kvarnängens IP 125
2019-06-01 11:00 Sorunda IF 1 - Ösmo GIF FK 1 Gudby IP 125
2019-06-01 12:00 Tungelsta IF 2 - Tyresö FF SB Röd Tungelsta Skola 115
2019-06-02 09:00 Hammarby IF FF 30 grön - IFK Haninge 22 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-06-02 13:00 Vega FC vit - IFK Haninge 63 Torvalla IP 215
2019-06-08 11:00 Tyresö FF SB Röd - Nynäshamns IF FK Vit Tyresövallen 217
2019-06-08 11:00 Sorunda IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Svart Gudby IP 125
2019-06-08 11:30 Vendelsö IK 8 - Hammarby IF FF 30 grön Svartbäckens BP 11
2019-06-09 10:00 IFK Haninge 22 - Vega FC vit Torvalla IP 216
2019-06-09 11:00 IFK Haninge 63 - Tungelsta IF 2 Torvalla IP 215
2019-06-09 11:00 Dalarö SK 1 - Västerhaninge IF vit Dalarö IP 125
Augusti
2019-08-23 18:30 Skogås-Trångsunds FF Svart - Dalarö SK 1 Nytorps Mosse IP 115
2019-08-24 11:00 Västerhaninge IF vit - Tyresö FF SB Röd Hanvedens IP 215
2019-08-24 11:00 Nynäshamns IF FK Vit - IFK Haninge 63 Kvarnängens IP 125
2019-08-24 11:00 Tungelsta IF 2 - IFK Haninge 22 Tungelsta Skola 115
2019-08-25 10:00 Hammarby IF FF 30 grön - Ösmo GIF FK 1 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-08-25 12:00 Vega FC vit - Vendelsö IK 8 Torvalla IP 215
2019-08-30 18:30 Ösmo GIF FK 1 - Vega FC vit Ösmo IP 126
2019-08-31 11:00 Tyresö FF SB Röd - Dalarö SK 1 Tyresövallen 217
2019-08-31 11:00 Sorunda IF 1 - Hammarby IF FF 30 grön Gudby IP 125
2019-08-31 11:30 Vendelsö IK 8 - Tungelsta IF 2 Haningevallen 115
September
2019-09-01 10:00 IFK Haninge 22 - Nynäshamns IF FK Vit Torvalla IP 216
2019-09-01 11:00 IFK Haninge 63 - Västerhaninge IF vit Torvalla IP 215
2019-09-06 18:30 Skogås-Trångsunds FF Svart - Tyresö FF SB Röd Nytorps Mosse IP 115
2019-09-07 10:00 Nynäshamns IF FK Vit - Vendelsö IK 8 Kvarnängens IP 125
2019-09-07 11:00 Tungelsta IF 2 - Ösmo GIF FK 1 Tungelsta Skola 115
2019-09-08 10:00 Västerhaninge IF vit - IFK Haninge 22 Hanvedens IP 215
2019-09-08 11:00 Dalarö SK 1 - IFK Haninge 63 Dalarö IP 125
2019-09-08 13:00 Vega FC vit - Sorunda IF 1 Torvalla IP 215
2019-09-13 18:30 Ösmo GIF FK 1 - Nynäshamns IF FK Vit Ösmo IP 126
2019-09-14 11:00 Sorunda IF 1 - Tungelsta IF 2 Gudby IP 125
2019-09-15 10:00 IFK Haninge 22 - Dalarö SK 1 Torvalla IP 216
2019-09-15 11:00 IFK Haninge 63 - Tyresö FF SB Röd Torvalla IP 215
2019-09-15 11:00 Hammarby IF FF 30 grön - Skogås-Trångsunds FF Svart Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-20 18:30 Skogås-Trångsunds FF Svart - IFK Haninge 63 Nytorps Mosse IP 115
2019-09-21 10:00 Nynäshamns IF FK Vit - Sorunda IF 1 Kvarnängens IP 125
2019-09-21 11:00 Tyresö FF SB Röd - IFK Haninge 22 Tyresövallen 217
2019-09-21 11:00 Västerhaninge IF vit - Ösmo GIF FK 1 Hanvedens IP 215
2019-09-22 11:00 Dalarö SK 1 - Vendelsö IK 8 Dalarö IP 125
2019-09-22 11:00 Vega FC vit - Hammarby IF FF 30 grön Torvalla IP 215
2019-09-22 14:00 Vendelsö IK 8 - Västerhaninge IF vit Haningevallen 115
2019-09-27 18:30 Ösmo GIF FK 1 - Dalarö SK 1 Ösmo IP 126
2019-09-28 11:00 Sorunda IF 1 - Västerhaninge IF vit Gudby IP 125
2019-09-28 11:30 Vendelsö IK 8 - Tyresö FF SB Röd Haningevallen 115
2019-09-29 10:00 IFK Haninge 22 - IFK Haninge 63 Torvalla IP 216
2019-09-29 11:00 Hammarby IF FF 30 grön - Tungelsta IF 2 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-29 12:00 Vega FC vit - Skogås-Trångsunds FF Svart Torvalla IP 215