Spelprogram - P 9-27

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 13 Johan Davidson 0733778822 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 16 Max Otto Joakim Svenburg 0704460617 Vinröd/Svart/Svarta
Hammarby IF FF 11 grön Johan Friis 0707541734 0707541734 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 3/9 mix Linda Gustavsson 0729631027 0729631027 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Vit Johannes Ernst Röd/Röd/Vita
Högalids IF 1 Line Trondsen Hetteberg 0768513624 Vit/Vit/Vit
IF Söderkamraterna Röd Maria Fahlén 086425543 0709988109 Röd/Svart/Röd
Reymersholms IK 2 Anna Bergqvist Grön/Vit/Grön
Reymersholms IK 6 Felix Adler Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 5 Fredrik Eng Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Blå 1 Anders Ohlin 0707640427 Röd/Blå/Röd
Storkyrkopojkarna 1 Per Holting 0736613001 0736613001 Mörkblå/Ljusblå/mörkblå
Värmdö IF Vit Peter Lidell 0706717121 Blå/Blå/Blå
Älta IF 7 Neslihan Ohlsson Gul/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Sickla IF Blå 1 - Älta IF 7 Sicklavallen 15
2019-04-27 10:00 Hanvikens SK Vit - Reymersholms IK 6 Trollbäckens IP 35
2019-04-27 10:00 IF Söderkamraterna Röd - Hammarby IF FF 11 grön Sofiaskolans BP 11
2019-04-27 11:00 Värmdö IF Vit - Högalids IF 1 Värmdövallen 218
2019-04-27 11:00 Saltsjöbadens IF 5 - Boo FF 16 Saltsjöbadens IP 22
2019-04-27 13:00 Reymersholms IK 2 - Boo FF 13 Tantolundens BP 2
2019-04-28 10:00 Hammarby IF FF 3/9 mix - Storkyrkopojkarna 1 Hammarbyhöjdens BP 115
Maj
2019-05-04 09:00 Älta IF 7 - IF Söderkamraterna Röd Älta IP 126
2019-05-04 09:30 Boo FF 13 - Hanvikens SK Vit Boovallen 226
2019-05-04 10:00 Storkyrkopojkarna 1 - Saltsjöbadens IF 5 Sofiaskolans BP 11
2019-05-04 11:00 Högalids IF 1 - Sickla IF Blå 1 Långholmens BP 115
2019-05-04 14:00 Reymersholms IK 6 - Hammarby IF FF 3/9 mix Tantolundens BP 2
2019-05-05 11:00 Hammarby IF FF 11 grön - Reymersholms IK 2 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-05-05 11:00 Boo FF 16 - Värmdö IF Vit Orminge BP 16
2019-05-11 10:00 Värmdö IF Vit - Storkyrkopojkarna 1 Värmdövallen 218
2019-05-11 10:00 Hanvikens SK Vit - Hammarby IF FF 11 grön Trollbäckens IP 35
2019-05-11 10:00 IF Söderkamraterna Röd - Sickla IF Blå 1 Sofiaskolans BP 11
2019-05-11 11:00 Saltsjöbadens IF 5 - Reymersholms IK 6 Saltsjöbadens IP 22
2019-05-11 12:00 Reymersholms IK 2 - Älta IF 7 Tantolundens BP 2
2019-05-12 10:00 Hammarby IF FF 3/9 mix - Boo FF 13 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-05-12 12:00 Boo FF 16 - Högalids IF 1 Orminge BP 16
2019-05-18 09:00 Älta IF 7 - Hanvikens SK Vit Älta IP 126
2019-05-18 10:00 Sickla IF Blå 1 - Reymersholms IK 2 Sicklavallen 15
2019-05-18 10:00 Storkyrkopojkarna 1 - Boo FF 16 Sofiaskolans BP 11
2019-05-18 10:30 Boo FF 13 - Saltsjöbadens IF 5 Boovallen 226
2019-05-18 11:00 Högalids IF 1 - IF Söderkamraterna Röd Långholmens BP 115
2019-05-18 13:00 Reymersholms IK 6 - Värmdö IF Vit Tantolundens BP 2
2019-05-19 10:00 Hammarby IF FF 11 grön - Hammarby IF FF 3/9 mix Hammarbyhöjdens BP 115
2019-05-25 09:00 Hanvikens SK Vit - Sickla IF Blå 1 Trollbäckens IP 35
2019-05-25 10:00 Värmdö IF Vit - Boo FF 13 Värmdövallen 218
2019-05-25 10:00 Saltsjöbadens IF 5 - Hammarby IF FF 11 grön Saltsjöbadens IP 22
2019-05-25 10:00 Storkyrkopojkarna 1 - Högalids IF 1 Sofiaskolans BP 11
2019-05-25 14:00 Reymersholms IK 2 - IF Söderkamraterna Röd Tantolundens BP 2
2019-05-26 11:00 Hammarby IF FF 3/9 mix - Älta IF 7 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-05-26 12:00 Boo FF 16 - Reymersholms IK 6 Orminge BP 16
Juni
2019-06-01 09:00 Älta IF 7 - Saltsjöbadens IF 5 Älta IP 126
2019-06-01 09:00 Högalids IF 1 - Reymersholms IK 2 Långholmens BP 115
2019-06-01 10:00 IF Söderkamraterna Röd - Hanvikens SK Vit Sofiaskolans BP 11
2019-06-01 10:00 Sickla IF Blå 1 - Hammarby IF FF 3/9 mix Sicklavallen 15
2019-06-01 10:30 Boo FF 13 - Boo FF 16 Boovallen 226
2019-06-01 12:00 Reymersholms IK 6 - Storkyrkopojkarna 1 Tantolundens BP 2
2019-06-02 13:00 Hammarby IF FF 11 grön - Värmdö IF Vit Hammarbyhöjdens BP 115
2019-06-08 10:00 Värmdö IF Vit - Älta IF 7 Värmdövallen 218
2019-06-08 10:00 Saltsjöbadens IF 5 - Sickla IF Blå 1 Saltsjöbadens IP 22
2019-06-08 10:00 Hanvikens SK Vit - Reymersholms IK 2 Trollbäckens IP 35
2019-06-08 10:00 Storkyrkopojkarna 1 - Boo FF 13 Sofiaskolans BP 11
2019-06-08 13:00 Reymersholms IK 6 - Högalids IF 1 Tantolundens BP 2
2019-06-09 11:00 Hammarby IF FF 3/9 mix - IF Söderkamraterna Röd Hammarbyhöjdens BP 115
2019-06-09 12:00 Boo FF 16 - Hammarby IF FF 11 grön Orminge BP 16
Augusti
2019-08-24 09:00 Älta IF 7 - Boo FF 16 Älta IP 126
2019-08-24 10:00 IF Söderkamraterna Röd - Saltsjöbadens IF 5 Sofiaskolans BP 11
2019-08-24 10:00 Sickla IF Blå 1 - Värmdö IF Vit Sicklavallen 15
2019-08-24 10:30 Boo FF 13 - Reymersholms IK 6 Boovallen 226
2019-08-24 11:00 Högalids IF 1 - Hanvikens SK Vit Långholmens BP 115
2019-08-24 13:00 Reymersholms IK 2 - Hammarby IF FF 3/9 mix Tantolundens BP 2
2019-08-25 10:00 Hammarby IF FF 11 grön - Storkyrkopojkarna 1 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-08-31 10:00 Storkyrkopojkarna 1 - Älta IF 7 Sofiaskolans BP 11
2019-08-31 11:00 Värmdö IF Vit - IF Söderkamraterna Röd Värmdövallen 218
2019-08-31 11:00 Saltsjöbadens IF 5 - Reymersholms IK 2 Saltsjöbadens IP 22
2019-08-31 12:00 Reymersholms IK 6 - Hammarby IF FF 11 grön Tantolundens BP 2
2019-08-31 13:30 Boo FF 13 - Högalids IF 1 Velamsunds BP 15
September
2019-09-01 11:00 Hammarby IF FF 3/9 mix - Hanvikens SK Vit Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-01 12:00 Boo FF 16 - Sickla IF Blå 1 Orminge BP 16
2019-09-07 09:00 IF Söderkamraterna Röd - Boo FF 16 Sofiaskolans BP 11
2019-09-07 09:00 Älta IF 7 - Reymersholms IK 6 Älta IP 126
2019-09-07 10:00 Hanvikens SK Vit - Saltsjöbadens IF 5 Trollbäckens IP 35
2019-09-07 10:00 Sickla IF Blå 1 - Storkyrkopojkarna 1 Sicklavallen 15
2019-09-07 11:00 Högalids IF 1 - Hammarby IF FF 3/9 mix Långholmens BP 115
2019-09-07 12:00 Reymersholms IK 2 - Värmdö IF Vit Tantolundens BP 2
2019-09-08 12:00 Hammarby IF FF 11 grön - Boo FF 13 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-14 10:00 Värmdö IF Vit - Hanvikens SK Vit Värmdövallen 218
2019-09-14 10:00 Saltsjöbadens IF 5 - Hammarby IF FF 3/9 mix Saltsjöbadens IP 22
2019-09-14 10:00 Storkyrkopojkarna 1 - IF Söderkamraterna Röd Sofiaskolans BP 11
2019-09-14 10:30 Boo FF 13 - Älta IF 7 Boovallen 226
2019-09-14 14:00 Reymersholms IK 6 - Sickla IF Blå 1 Tantolundens BP 2
2019-09-15 12:00 Hammarby IF FF 11 grön - Högalids IF 1 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-15 12:00 Boo FF 16 - Reymersholms IK 2 Orminge BP 16
2019-09-21 09:00 Hanvikens SK Vit - Boo FF 16 Trollbäckens IP 35
2019-09-21 10:00 IF Söderkamraterna Röd - Reymersholms IK 6 Sofiaskolans BP 11
2019-09-21 10:00 Sickla IF Blå 1 - Boo FF 13 Sicklavallen 15
2019-09-21 10:00 Älta IF 7 - Hammarby IF FF 11 grön Älta IP 126
2019-09-21 11:00 Reymersholms IK 2 - Storkyrkopojkarna 1 Tantolundens BP 2
2019-09-21 11:00 Högalids IF 1 - Saltsjöbadens IF 5 Långholmens BP 115
2019-09-22 12:00 Hammarby IF FF 3/9 mix - Värmdö IF Vit Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-28 09:00 Älta IF 7 - Högalids IF 1 Älta IP 126
2019-09-28 10:00 Värmdö IF Vit - Saltsjöbadens IF 5 Värmdövallen 218
2019-09-28 10:00 Storkyrkopojkarna 1 - Hanvikens SK Vit Sofiaskolans BP 11
2019-09-28 11:00 Reymersholms IK 6 - Reymersholms IK 2 Tantolundens BP 2
2019-09-28 13:30 Boo FF 13 - IF Söderkamraterna Röd Velamsunds BP 15
2019-09-29 13:00 Hammarby IF FF 11 grön - Sickla IF Blå 1 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-29 13:00 Boo FF 16 - Hammarby IF FF 3/9 mix Orminge BP 16