Spelprogram - P 9-26

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 3 Johan Davidson 0733778822 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 5 Mirjam Larsson 0707474628 Vinröd/Svart/Svarta
Hammarby IF FF 3 grön Linda Gustavsson 0729631027 0729631027 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 7 grön Anna Grabovich 0733128282 0733128282 Vit/Grön/Vit
Jarlabergs IF Svart 2 Victor Nelén Gul/Svart/Gul
Järla IF FK Röd Ninetta Edelsgren Vit/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Norrtulls SK Blå 4 Anne Klemsdal Gul, Svart, Gul
Reymersholms IK 3 Martin Yrlid Grön/Vit/Grön
Sickla IF Vit 2 Michael Wahlgren 0709961221 Röd/Blå/Röd
Värmdö IF Röd Peter Lidell 0706717121 Blå/Blå/Blå
Årsta FF 1 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älta IF 1 Neslihan Ohlsson Gul/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 Sickla IF Vit 2 - Värmdö IF Röd Sicklavallen 16
2019-04-27 11:00 Reymersholms IK 3 - Hammarby IF FF 7 grön Tantolundens BP 2
2019-04-27 13:00 Jarlabergs IF Svart 2 - Norrtulls SK Blå 4 Jarlabergs Skolplan 1
2019-04-28 11:00 Hammarby IF FF 3 grön - Järla IF FK Röd Hammarbyhöjdens BP 115
2019-04-28 11:00 Boo FF 5 - Boo FF 3 Orminge BP 15
2019-04-28 12:00 Älta IF 1 - Årsta FF 1 Älta IP 25
Maj
2019-05-04 09:00 Järla IF FK Röd - Sickla IF Vit 2 Nacka IP 126
2019-05-04 10:00 Värmdö IF Röd - Jarlabergs IF Svart 2 Värmdövallen 218
2019-05-04 11:30 Boo FF 3 - Älta IF 1 Boovallen 226
2019-05-05 14:00 Hammarby IF FF 7 grön - Boo FF 5 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-05-05 14:00 Årsta FF 1 - Hammarby IF FF 3 grön Årstagårdens BP 125
2019-05-11 09:00 Sickla IF Vit 2 - Årsta FF 1 Sicklavallen 16
2019-05-11 09:00 Älta IF 1 - Hammarby IF FF 7 grön Älta IP 126
2019-05-11 10:00 Jarlabergs IF Svart 2 - Järla IF FK Röd Jarlabergs Skolplan 1
2019-05-11 11:00 Värmdö IF Röd - Norrtulls SK Blå 4 Värmdövallen 218
2019-05-12 11:00 Hammarby IF FF 3 grön - Boo FF 3 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-05-18 09:00 Järla IF FK Röd - Värmdö IF Röd Nacka IP 126
2019-05-18 09:00 Norrtulls SK Blå 4 - Reymersholms IK 3 Norra Real 16
2019-05-18 11:30 Boo FF 3 - Sickla IF Vit 2 Boovallen 226
2019-05-19 11:00 Hammarby IF FF 7 grön - Hammarby IF FF 3 grön Hammarbyhöjdens BP 115
2019-05-19 14:00 Årsta FF 1 - Jarlabergs IF Svart 2 Årstagårdens BP 125
2019-05-25 10:00 Jarlabergs IF Svart 2 - Boo FF 3 Jarlabergs Skolplan 1
2019-05-25 10:00 Sickla IF Vit 2 - Hammarby IF FF 7 grön Sicklavallen 16
2019-05-25 10:00 Järla IF FK Röd - Norrtulls SK Blå 4 Nacka IP 126
2019-05-25 11:00 Värmdö IF Röd - Årsta FF 1 Värmdövallen 218
2019-05-26 11:00 Boo FF 5 - Reymersholms IK 3 Orminge BP 15
Juni
2019-06-01 09:00 Norrtulls SK Blå 4 - Boo FF 5 Norra Real 16
2019-06-01 09:30 Boo FF 3 - Värmdö IF Röd Boovallen 226
2019-06-01 13:00 Reymersholms IK 3 - Älta IF 1 Tantolundens BP 2
2019-06-02 14:00 Hammarby IF FF 7 grön - Jarlabergs IF Svart 2 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-06-02 14:00 Årsta FF 1 - Järla IF FK Röd Årstagårdens BP 125
2019-06-08 09:00 Älta IF 1 - Boo FF 5 Älta IP 126
2019-06-08 09:00 Järla IF FK Röd - Boo FF 3 Nacka IP 115
2019-06-08 11:00 Värmdö IF Röd - Hammarby IF FF 7 grön Värmdövallen 218
2019-06-09 10:00 Hammarby IF FF 3 grön - Reymersholms IK 3 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-06-09 16:00 Årsta FF 1 - Norrtulls SK Blå 4 Årstagårdens BP 125
Augusti
2019-08-24 11:00 Reymersholms IK 3 - Sickla IF Vit 2 Tantolundens BP 2
2019-08-24 11:30 Boo FF 3 - Årsta FF 1 Boovallen 226
2019-08-24 16:00 Norrtulls SK Blå 4 - Älta IF 1 Norra Real 16
2019-08-25 10:00 Boo FF 5 - Hammarby IF FF 3 grön Orminge BP 15
2019-08-25 12:00 Hammarby IF FF 7 grön - Järla IF FK Röd Hammarbyhöjdens BP 115
2019-08-31 10:00 Jarlabergs IF Svart 2 - Reymersholms IK 3 Jarlabergs Skolplan 1
2019-08-31 10:00 Sickla IF Vit 2 - Boo FF 5 Sicklavallen 16
2019-08-31 11:30 Boo FF 3 - Norrtulls SK Blå 4 Boovallen 226
September
2019-09-01 12:00 Hammarby IF FF 3 grön - Älta IF 1 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-01 14:00 Årsta FF 1 - Hammarby IF FF 7 grön Årstagårdens BP 125
2019-09-07 10:00 Älta IF 1 - Sickla IF Vit 2 Älta IP 126
2019-09-07 11:00 Reymersholms IK 3 - Värmdö IF Röd Tantolundens BP 2
2019-09-07 16:00 Norrtulls SK Blå 4 - Hammarby IF FF 3 grön Norra Real 16
2019-09-08 10:00 Boo FF 5 - Jarlabergs IF Svart 2 Orminge BP 15
2019-09-08 11:00 Hammarby IF FF 7 grön - Boo FF 3 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-14 09:00 Järla IF FK Röd - Reymersholms IK 3 Nacka IP 126
2019-09-14 10:00 Jarlabergs IF Svart 2 - Älta IF 1 Jarlabergs Skolplan 1
2019-09-14 10:00 Sickla IF Vit 2 - Hammarby IF FF 3 grön Sicklavallen 16
2019-09-14 11:00 Värmdö IF Röd - Boo FF 5 Värmdövallen 218
2019-09-15 16:00 Hammarby IF FF 7 grön - Norrtulls SK Blå 4 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-21 09:00 Älta IF 1 - Värmdö IF Röd Älta IP 126
2019-09-21 13:00 Reymersholms IK 3 - Årsta FF 1 Tantolundens BP 2
2019-09-21 16:00 Norrtulls SK Blå 4 - Sickla IF Vit 2 Norra Real 16
2019-09-22 10:00 Hammarby IF FF 3 grön - Jarlabergs IF Svart 2 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-22 10:00 Boo FF 5 - Järla IF FK Röd Orminge BP 15
2019-09-28 09:00 Järla IF FK Röd - Älta IF 1 Nacka IP 126
2019-09-28 10:00 Jarlabergs IF Svart 2 - Sickla IF Vit 2 Jarlabergs Skolplan 1
2019-09-28 11:00 Värmdö IF Röd - Hammarby IF FF 3 grön Värmdövallen 218
2019-09-28 11:30 Boo FF 3 - Reymersholms IK 3 Boovallen 226
2019-09-29 14:00 Årsta FF 1 - Boo FF 5 Årstagårdens BP 125