Spelprogram - P 9-24

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 15 Johan Davidson 0733778822 Vinröd/Svart/Svarta
Boo FF 22 Karolina Dansk 0706354168 Vinröd/Svart/Svarta
Fisksätra IF 1 Bubakary Sonko 087174413 0765585920 Orange/Svart/Orange
Gustavsbergs IF FK Röd Patrick Bejerskog 0704322467 Röd/Röd/Röd
Hammarby IF FF 24 grön Magnus Jonson 0704820233 0704820233 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 8 vit Silas Njuguna Kimani 0704863968 0704863968 Vit/Grön/Vit
Ingarö IF 1 Carina Sondal 0725536301 Svart/Svart/Svart
Jarlabergs IF Svart 1 Victor Nelén Gul/Svart/Gul
Järla IF FK Svart Ninetta Edelsgren Vit/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Mörtnäs IF Grön Magnus Nyberg Grön/vit/Svart/Grön
Reymersholms IK 4 Liza Stålnacke Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 1 Fredrik Eng Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Blå 2 Martin Ingemar Josefsson 0704804012 Röd/Blå/Röd
Värmdö IF Blå Peter Lidell 0706717121 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:30 Ingarö IF 1 - Gustavsbergs IF FK Röd Ingarö IP 216
2019-04-27 09:00 Järla IF FK Svart - Boo FF 15 Nacka IP 126
2019-04-27 10:00 Sickla IF Blå 2 - Fisksätra IF 1 Sicklavallen 16
2019-04-27 10:00 Värmdö IF Blå - Mörtnäs IF Grön Värmdövallen 217
2019-04-27 10:00 Saltsjöbadens IF 1 - Hammarby IF FF 24 grön Saltsjöbadens IP 22
2019-04-27 11:00 Jarlabergs IF Svart 1 - Reymersholms IK 4 Jarlabergs Skolplan 1
2019-04-28 10:00 Boo FF 22 - Hammarby IF FF 8 vit Orminge BP 15
Maj
2019-05-04 10:30 Boo FF 15 - Saltsjöbadens IF 1 Boovallen 226
2019-05-04 11:00 Mörtnäs IF Grön - Sickla IF Blå 2 Mörtnäs BP 15
2019-05-04 13:00 Reymersholms IK 4 - Ingarö IF 1 Tantolundens BP 2
2019-05-05 10:00 Hammarby IF FF 24 grön - Värmdö IF Blå Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-05 11:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Järla IF FK Svart Munkmora BP 15
2019-05-05 11:30 Fisksätra IF 1 - Boo FF 22 Fisksätra IP 25
2019-05-05 12:00 Hammarby IF FF 8 vit - Jarlabergs IF Svart 1 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-05-10 17:30 Ingarö IF 1 - Jarlabergs IF Svart 1 Ingarö IP 216
2019-05-11 09:00 Järla IF FK Svart - Reymersholms IK 4 Nacka IP 126
2019-05-11 10:00 Sickla IF Blå 2 - Hammarby IF FF 24 grön Sicklavallen 16
2019-05-11 10:00 Värmdö IF Blå - Boo FF 15 Värmdövallen 217
2019-05-11 10:00 Saltsjöbadens IF 1 - Gustavsbergs IF FK Röd Saltsjöbadens IP 22
2019-05-12 11:00 Boo FF 22 - Mörtnäs IF Grön Orminge BP 15
2019-05-12 12:30 Fisksätra IF 1 - Hammarby IF FF 8 vit Fisksätra IP 25
2019-05-18 09:30 Boo FF 15 - Sickla IF Blå 2 Boovallen 226
2019-05-18 10:00 Jarlabergs IF Svart 1 - Järla IF FK Svart Jarlabergs Skolplan 1
2019-05-18 10:30 Hammarby IF FF 8 vit - Ingarö IF 1 Gubbängens IP 116
2019-05-18 11:00 Reymersholms IK 4 - Saltsjöbadens IF 1 Tantolundens BP 2
2019-05-18 11:00 Mörtnäs IF Grön - Fisksätra IF 1 Mörtnäs BP 16
2019-05-19 10:00 Hammarby IF FF 24 grön - Boo FF 22 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-19 11:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Värmdö IF Blå Farstaborg 2
2019-05-25 09:00 Sickla IF Blå 2 - Gustavsbergs IF FK Röd Sicklavallen 16
2019-05-25 09:00 Järla IF FK Svart - Ingarö IF 1 Nacka IP 126
2019-05-25 10:00 Värmdö IF Blå - Reymersholms IK 4 Värmdövallen 217
2019-05-25 11:00 Saltsjöbadens IF 1 - Jarlabergs IF Svart 1 Saltsjöbadens IP 22
2019-05-25 11:00 Mörtnäs IF Grön - Hammarby IF FF 8 vit Mörtnäs BP 16
2019-05-26 10:00 Boo FF 22 - Boo FF 15 Orminge BP 15
2019-05-26 12:30 Fisksätra IF 1 - Hammarby IF FF 24 grön Fisksätra IP 25
2019-05-31 18:30 Ingarö IF 1 - Saltsjöbadens IF 1 Ingarö IP 216
Juni
2019-06-01 09:00 Hammarby IF FF 8 vit - Järla IF FK Svart Gubbängens IP 116
2019-06-01 10:00 Jarlabergs IF Svart 1 - Värmdö IF Blå Jarlabergs Skolplan 1
2019-06-01 11:00 Reymersholms IK 4 - Sickla IF Blå 2 Tantolundens BP 2
2019-06-01 11:30 Boo FF 15 - Fisksätra IF 1 Boovallen 226
2019-06-02 10:00 Hammarby IF FF 24 grön - Mörtnäs IF Grön Hammarbyhöjdens BP 116
2019-06-02 11:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Boo FF 22 Farstaborg 2
2019-06-08 09:00 Sickla IF Blå 2 - Jarlabergs IF Svart 1 Sicklavallen 16
2019-06-08 10:00 Värmdö IF Blå - Ingarö IF 1 Värmdövallen 217
2019-06-08 11:00 Saltsjöbadens IF 1 - Järla IF FK Svart Saltsjöbadens IP 22
2019-06-08 11:00 Mörtnäs IF Grön - Boo FF 15 Mörtnäs BP 16
2019-06-09 09:00 Hammarby IF FF 24 grön - Hammarby IF FF 8 vit Hammarbyhöjdens BP 116
2019-06-09 11:00 Boo FF 22 - Reymersholms IK 4 Orminge BP 15
2019-06-09 12:30 Fisksätra IF 1 - Gustavsbergs IF FK Röd Fisksätra IP 25
Augusti
2019-08-23 17:30 Ingarö IF 1 - Sickla IF Blå 2 Ingarö IP 216
2019-08-24 10:00 Järla IF FK Svart - Värmdö IF Blå Nacka IP 126
2019-08-24 11:00 Jarlabergs IF Svart 1 - Boo FF 22 Jarlabergs Skolplan 1
2019-08-24 12:00 Reymersholms IK 4 - Fisksätra IF 1 Tantolundens BP 2
2019-08-24 15:00 Boo FF 15 - Hammarby IF FF 24 grön Velamsunds BP 15
2019-08-25 10:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Mörtnäs IF Grön Farstaborg 2
2019-08-25 14:00 Hammarby IF FF 8 vit - Saltsjöbadens IF 1 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-08-31 10:00 Värmdö IF Blå - Saltsjöbadens IF 1 Värmdövallen 217
2019-08-31 10:00 Mörtnäs IF Grön - Reymersholms IK 4 Mörtnäs BP 16
2019-08-31 10:30 Boo FF 15 - Hammarby IF FF 8 vit Boovallen 226
2019-08-31 11:00 Sickla IF Blå 2 - Järla IF FK Svart Sicklavallen 16
September
2019-09-01 10:00 Boo FF 22 - Ingarö IF 1 Orminge BP 15
2019-09-01 12:00 Hammarby IF FF 24 grön - Gustavsbergs IF FK Röd Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-01 12:30 Fisksätra IF 1 - Jarlabergs IF Svart 1 Fisksätra IP 25
2019-09-06 17:30 Ingarö IF 1 - Fisksätra IF 1 Ingarö IP 216
2019-09-06 18:30 Hammarby IF FF 8 vit - Värmdö IF Blå Gubbängens IP 125
2019-09-07 09:00 Järla IF FK Svart - Boo FF 22 Nacka IP 126
2019-09-07 10:00 Saltsjöbadens IF 1 - Sickla IF Blå 2 Saltsjöbadens IP 22
2019-09-07 11:00 Jarlabergs IF Svart 1 - Mörtnäs IF Grön Jarlabergs Skolplan 1
2019-09-07 13:00 Reymersholms IK 4 - Hammarby IF FF 24 grön Tantolundens BP 2
2019-09-08 10:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Boo FF 15 Farstaborg 2
2019-09-14 10:00 Mörtnäs IF Grön - Ingarö IF 1 Mörtnäs BP 16
2019-09-14 11:00 Sickla IF Blå 2 - Värmdö IF Blå Sicklavallen 16
2019-09-14 11:30 Boo FF 15 - Reymersholms IK 4 Boovallen 226
2019-09-15 10:00 Hammarby IF FF 24 grön - Jarlabergs IF Svart 1 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-15 11:00 Boo FF 22 - Saltsjöbadens IF 1 Orminge BP 15
2019-09-15 11:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Hammarby IF FF 8 vit Farstaborg 2
2019-09-15 12:30 Fisksätra IF 1 - Järla IF FK Svart Fisksätra IP 25
2019-09-20 17:30 Ingarö IF 1 - Hammarby IF FF 24 grön Ingarö IP 216
2019-09-21 09:00 Järla IF FK Svart - Mörtnäs IF Grön Nacka IP 126
2019-09-21 10:00 Värmdö IF Blå - Boo FF 22 Värmdövallen 217
2019-09-21 11:00 Saltsjöbadens IF 1 - Fisksätra IF 1 Saltsjöbadens IP 22
2019-09-21 11:00 Jarlabergs IF Svart 1 - Boo FF 15 Jarlabergs Skolplan 1
2019-09-21 12:00 Reymersholms IK 4 - Gustavsbergs IF FK Röd Tantolundens BP 2
2019-09-22 11:00 Hammarby IF FF 8 vit - Sickla IF Blå 2 Hammarbyhöjdens BP 115
2019-09-28 10:30 Boo FF 15 - Ingarö IF 1 Boovallen 226
2019-09-28 11:00 Mörtnäs IF Grön - Saltsjöbadens IF 1 Mörtnäs BP 16
2019-09-28 14:00 Reymersholms IK 4 - Hammarby IF FF 8 vit Tantolundens BP 2
2019-09-29 09:00 Hammarby IF FF 24 grön - Järla IF FK Svart Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-29 11:00 Boo FF 22 - Sickla IF Blå 2 Orminge BP 15
2019-09-29 11:00 Gustavsbergs IF FK Röd - Jarlabergs IF Svart 1 Farstaborg 2
2019-09-29 11:30 Fisksätra IF 1 - Värmdö IF Blå Fisksätra IP 25