Spelprogram - P 9-19

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 9 Erika Haage 0708309995 Svart/Vit/Svart/Gul
Apollon Solna FK Röd David Karvellas svart-röd/svart/svart
Ekerö IK 3:Blå Kristoffer Sven Jan Andersson Blå/Blå/Blå
IF Brommapojkarna 11 Carl Wibeck 0708244068 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 16 Karin Lindberg Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Bergshamra Vit Johanna Vetterbring Vit/Blå/Vit
Karlbergs BK grön 2 Christer Ericsson 0702438521 Röd/Vit/Röd
Nockebyhovs IF Karin Amnå 0702032737 Ljusblå/Svart/Blå
Norrtulls SK vit 2 Esbjörn Wahlberg 0702313502 Gul/Svart/Gul
Råsunda IS Blå Råsunda IS(Föreningen) Blå/Vit/Blå
Sundbybergs IK Blå Karin Ohlsén 0709450867 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Svart3 Fredrik Lindgren 0701961777 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF Solna 3 Lars Dunberg 0707204844 0707204844 Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Röd 1 Tobias Vallin Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-25 19:00 AIK FF 9 - Ängby IF Röd 1 Läroverket 1
2019-04-27 09:00 Nockebyhovs IF - IF Brommapojkarna 16 Olovslunds BP 116
2019-04-27 11:00 Ekerö IK 3:Blå - Apollon Solna FK Röd Träkvistavallen 216
2019-04-27 12:00 Sundbybergs IK Blå - Ursvik IK Svart3 Golfängarna 15
2019-04-28 10:00 IF Brommapojkarna 11 - Norrtulls SK vit 2 Grimsta IP 35
2019-04-28 13:00 Vasalunds IF Solna 3 - Karlbergs BK grön 2 Läroverket 1
2019-04-28 13:00 IFK Bergshamra Vit - Råsunda IS Blå Bergshamra IP 26
Maj
2019-05-03 19:00 Råsunda IS Blå - Nockebyhovs IF Läroverket 1
2019-05-04 09:00 Karlbergs BK grön 2 - AIK FF 9 Kristinebergs IP 26
2019-05-04 10:00 Ursvik IK Svart3 - Ekerö IK 3:Blå Golfängarna 15
2019-05-04 12:00 Norrtulls SK vit 2 - Vasalunds IF Solna 3 Norra Real 15
2019-05-04 12:00 Ängby IF Röd 1 - Sundbybergs IK Blå Ängby IP 35
2019-05-04 16:00 IF Brommapojkarna 16 - IF Brommapojkarna 11 Grimsta IP 36
2019-05-05 10:00 Apollon Solna FK Röd - IFK Bergshamra Vit Läroverket 1
2019-05-10 19:00 AIK FF 9 - Norrtulls SK vit 2 Läroverket 1
2019-05-11 13:00 Sundbybergs IK Blå - Karlbergs BK grön 2 Golfängarna 15
2019-05-12 09:00 Nockebyhovs IF - Apollon Solna FK Röd Olovslunds BP 116
2019-05-12 11:00 Ängby IF Röd 1 - Ursvik IK Svart3 Ängby IP 35
2019-05-12 12:00 IF Brommapojkarna 11 - Råsunda IS Blå Grimsta IP 35
2019-05-12 13:00 IFK Bergshamra Vit - Ekerö IK 3:Blå Bergshamra IP 26
2019-05-18 10:00 Karlbergs BK grön 2 - Ängby IF Röd 1 Kristinebergs IP 26
2019-05-18 11:00 Ekerö IK 3:Blå - Nockebyhovs IF Träkvistavallen 216
2019-05-18 11:00 Ursvik IK Svart3 - IFK Bergshamra Vit Golfängarna 15
2019-05-18 12:00 Norrtulls SK vit 2 - Sundbybergs IK Blå Norra Real 15
2019-05-18 15:00 Apollon Solna FK Röd - IF Brommapojkarna 11 Läroverket 1
2019-05-19 10:00 IF Brommapojkarna 16 - AIK FF 9 Grimsta IP 36
2019-05-19 12:00 Råsunda IS Blå - Vasalunds IF Solna 3 Läroverket 1
2019-05-23 19:00 Vasalunds IF Solna 3 - Apollon Solna FK Röd Läroverket 1
2019-05-24 18:00 AIK FF 9 - Råsunda IS Blå Läroverket 1
2019-05-25 10:00 Karlbergs BK grön 2 - Ursvik IK Svart3 Kristinebergs IP 26
2019-05-25 12:00 Ängby IF Röd 1 - Norrtulls SK vit 2 Ängby IP 35
2019-05-25 13:00 Sundbybergs IK Blå - IF Brommapojkarna 16 Golfängarna 15
2019-05-26 09:00 IF Brommapojkarna 16 - Vasalunds IF Solna 3 Maltesholmsskolans BP 15
2019-05-26 09:00 Nockebyhovs IF - IFK Bergshamra Vit Olovslunds BP 116
2019-05-26 10:00 IF Brommapojkarna 11 - Ekerö IK 3:Blå Grimsta IP 35
Juni
2019-06-01 09:00 Apollon Solna FK Röd - AIK FF 9 Läroverket 1
2019-06-01 11:00 Ursvik IK Svart3 - Nockebyhovs IF Golfängarna 15
2019-06-01 12:00 Ekerö IK 3:Blå - Vasalunds IF Solna 3 Träkvistavallen 216
2019-06-01 13:00 Norrtulls SK vit 2 - Karlbergs BK grön 2 Norra Real 15
2019-06-02 10:00 IF Brommapojkarna 16 - Ängby IF Röd 1 Grimsta IP 36
2019-06-02 13:00 IFK Bergshamra Vit - IF Brommapojkarna 11 Bergshamra IP 26
2019-06-02 15:00 Råsunda IS Blå - Sundbybergs IK Blå Läroverket 1
2019-06-08 11:00 Sundbybergs IK Blå - Apollon Solna FK Röd Golfängarna 15
2019-06-08 11:00 Norrtulls SK vit 2 - Ursvik IK Svart3 Norra Real 15
2019-06-08 11:00 Karlbergs BK grön 2 - IF Brommapojkarna 16 Kristinebergs IP 26
2019-06-08 13:00 Ängby IF Röd 1 - Råsunda IS Blå Ängby IP 35
2019-06-09 11:00 AIK FF 9 - Ekerö IK 3:Blå Läroverket 1
2019-06-09 11:00 IF Brommapojkarna 11 - Nockebyhovs IF Grimsta IP 35
2019-06-09 12:00 Vasalunds IF Solna 3 - IFK Bergshamra Vit Läroverket 1
Augusti
2019-08-24 09:00 Nockebyhovs IF - Vasalunds IF Solna 3 Olovslunds BP 116
2019-08-24 11:00 Ekerö IK 3:Blå - Sundbybergs IK Blå Träkvistavallen 216
2019-08-24 13:00 Ursvik IK Svart3 - IF Brommapojkarna 11 Golfängarna 15
2019-08-24 15:00 Apollon Solna FK Röd - Ängby IF Röd 1 Läroverket 1
2019-08-25 10:00 Råsunda IS Blå - Karlbergs BK grön 2 Läroverket 1
2019-08-25 11:00 IF Brommapojkarna 16 - Norrtulls SK vit 2 Grimsta IP 36
2019-08-25 13:00 IFK Bergshamra Vit - AIK FF 9 Bergshamra IP 26
2019-08-29 19:00 AIK FF 9 - Nockebyhovs IF Läroverket 1
2019-08-31 10:00 Karlbergs BK grön 2 - Apollon Solna FK Röd Kristinebergs IP 26
2019-08-31 11:00 Sundbybergs IK Blå - IFK Bergshamra Vit Golfängarna 15
2019-08-31 13:00 Ängby IF Röd 1 - Ekerö IK 3:Blå Ängby IP 35
2019-08-31 15:00 Norrtulls SK vit 2 - Råsunda IS Blå Norra Real 15
September
2019-09-01 10:00 Vasalunds IF Solna 3 - IF Brommapojkarna 11 Läroverket 1
2019-09-01 11:00 IF Brommapojkarna 16 - Ursvik IK Svart3 Grimsta IP 36
2019-09-06 19:00 Råsunda IS Blå - IF Brommapojkarna 16 Läroverket 1
2019-09-07 09:00 Nockebyhovs IF - Sundbybergs IK Blå Olovslunds BP 116
2019-09-07 11:00 Ekerö IK 3:Blå - Karlbergs BK grön 2 Träkvistavallen 216
2019-09-07 13:00 Ursvik IK Svart3 - Vasalunds IF Solna 3 Golfängarna 15
2019-09-07 15:00 Apollon Solna FK Röd - Norrtulls SK vit 2 Läroverket 1
2019-09-08 10:00 IF Brommapojkarna 11 - AIK FF 9 Grimsta IP 35
2019-09-08 13:00 IFK Bergshamra Vit - Ängby IF Röd 1 Bergshamra IP 26
2019-09-14 10:00 Norrtulls SK vit 2 - Ekerö IK 3:Blå Norra Real 15
2019-09-14 11:00 Sundbybergs IK Blå - IF Brommapojkarna 11 Golfängarna 15
2019-09-14 11:00 Karlbergs BK grön 2 - IFK Bergshamra Vit Kristinebergs IP 26
2019-09-14 13:00 Ängby IF Röd 1 - Nockebyhovs IF Ängby IP 35
2019-09-14 16:00 IF Brommapojkarna 16 - Apollon Solna FK Röd Grimsta IP 36
2019-09-15 11:00 Råsunda IS Blå - Ursvik IK Svart3 Läroverket 1
2019-09-15 14:00 AIK FF 9 - Vasalunds IF Solna 3 Läroverket 1
2019-09-21 09:00 Nockebyhovs IF - Karlbergs BK grön 2 Olovslunds BP 116
2019-09-21 11:00 Ekerö IK 3:Blå - IF Brommapojkarna 16 Träkvistavallen 216
2019-09-21 13:00 Ursvik IK Svart3 - AIK FF 9 Golfängarna 15
2019-09-21 16:00 Apollon Solna FK Röd - Råsunda IS Blå Läroverket 1
2019-09-22 10:00 Vasalunds IF Solna 3 - Sundbybergs IK Blå Läroverket 1
2019-09-22 10:00 IF Brommapojkarna 11 - Ängby IF Röd 1 Grimsta IP 35
2019-09-22 12:00 IFK Bergshamra Vit - Norrtulls SK vit 2 Bergshamra IP 26
2019-09-28 10:00 Karlbergs BK grön 2 - IF Brommapojkarna 11 Kristinebergs IP 26
2019-09-28 11:00 Sundbybergs IK Blå - AIK FF 9 Golfängarna 15
2019-09-28 13:00 Norrtulls SK vit 2 - Nockebyhovs IF Norra Real 15
2019-09-28 13:00 Ängby IF Röd 1 - Vasalunds IF Solna 3 Ängby IP 35
2019-09-28 14:00 Apollon Solna FK Röd - Ursvik IK Svart3 Läroverket 1
2019-09-29 11:00 IF Brommapojkarna 16 - IFK Bergshamra Vit Grimsta IP 36
2019-09-29 12:00 Råsunda IS Blå - Ekerö IK 3:Blå Läroverket 1