Spelprogram - P 9- 9

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 5 Andreas Alzuhn 0853026607 0706155124 Svart/Vit/Svart/Gul
Danderyds SK FF 3 Claes Håkansson Giertz Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 16 Nicolai Nystrand Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 4 Martin Sopko 0703001319 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 1 Petter Cederberg Lila/Vit eller lila/Lila
IFK Bergshamra Blå Johanna Vetterbring Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 10 vit Caroline Lönnquist 0702007487 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 11 blå Daniel Boström 0704226671 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 3 Gustav Carl Heyman Vit/Blå/Vit
Karlbergs BK vit Rebecka Kalanzi 0739144575 Röd/Vit/Röd
Kista SC KFUM BLÅ Rustam Issakov Mörkblå/Svart/Mörkblå
Norrtulls SK gul 1 Carl Back Gul/Svart/Gul
Stockholms IF Midia Baban Aziz 087527374 0709863638 Blå, Blå, Blå
Vasalunds IF Solna 1 Jan Larsson 0707607522 Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-25 18:00 AIK FF 5 - IFK Lidingö FK 11 blå Läroverket 1
2019-04-27 09:00 Karlbergs BK vit - Vasalunds IF Solna 1 Kristinebergs IP 26
2019-04-27 10:00 Norrtulls SK gul 1 - IFK Lidingö FK 10 vit Norra Real 15
2019-04-27 11:00 Stockholms IF Midia - Kista SC KFUM BLÅ Kvarnbacka BP 126
2019-04-27 11:00 Djurgårdens IF FF 4 - IFK Bergshamra Blå Hjorthagens IP 3
2019-04-27 11:00 Enebybergs IF 1 - Danderyds SK FF 3 Enebybergs IP 36
2019-04-27 14:00 IFK Stocksund 3 - Djurgårdens IF FF 16 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
Maj
2019-05-02 18:00 Vasalunds IF Solna 1 - IFK Stocksund 3 Läroverket 1
2019-05-04 09:00 Kista SC KFUM BLÅ - Karlbergs BK vit Kvarnbacka BP 126
2019-05-04 10:00 IFK Lidingö FK 10 vit - Enebybergs IF 1 Lidingövallen 228
2019-05-04 10:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Stockholms IF Midia Lidingövallen 227
2019-05-04 14:00 Djurgårdens IF FF 16 - Norrtulls SK gul 1 Hjorthagens IP 3
2019-05-05 11:00 Danderyds SK FF 3 - Djurgårdens IF FF 4 Danderydsvallen 31
2019-05-05 12:00 IFK Bergshamra Blå - AIK FF 5 Bergshamra IP 26
2019-05-08 19:00 AIK FF 5 - Danderyds SK FF 3 Läroverket 1
2019-05-11 10:00 Enebybergs IF 1 - Djurgårdens IF FF 16 Enebybergs IP 36
2019-05-11 10:00 Norrtulls SK gul 1 - Vasalunds IF Solna 1 Norra Real 15
2019-05-11 10:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Kista SC KFUM BLÅ Lidingövallen 227
2019-05-11 11:00 Stockholms IF Midia - IFK Bergshamra Blå Kvarnbacka BP 125
2019-05-11 13:00 Djurgårdens IF FF 4 - IFK Lidingö FK 10 vit Hjorthagens IP 3
2019-05-11 14:00 IFK Stocksund 3 - Karlbergs BK vit Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-05-18 09:00 Karlbergs BK vit - Norrtulls SK gul 1 Kristinebergs IP 26
2019-05-18 09:00 Kista SC KFUM BLÅ - IFK Stocksund 3 Kvarnbacka BP 126
2019-05-18 10:00 IFK Lidingö FK 10 vit - AIK FF 5 Lidingövallen 228
2019-05-18 11:00 Djurgårdens IF FF 16 - Djurgårdens IF FF 4 Hjorthagens IP 3
2019-05-19 11:00 Danderyds SK FF 3 - Stockholms IF Midia Danderydsvallen 31
2019-05-19 12:00 IFK Bergshamra Blå - IFK Lidingö FK 11 blå Bergshamra IP 26
2019-05-20 19:00 Vasalunds IF Solna 1 - Enebybergs IF 1 Enebybergs IP 35
2019-05-22 18:00 AIK FF 5 - Djurgårdens IF FF 16 Läroverket 1
2019-05-25 10:00 Enebybergs IF 1 - Karlbergs BK vit Enebybergs IP 36
2019-05-25 10:00 Norrtulls SK gul 1 - IFK Stocksund 3 Norra Real 15
2019-05-25 10:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Danderyds SK FF 3 Lidingövallen 227
2019-05-25 11:00 Stockholms IF Midia - IFK Lidingö FK 10 vit Kvarnbacka BP 125
2019-05-25 11:00 Djurgårdens IF FF 4 - Vasalunds IF Solna 1 Hjorthagens IP 3
2019-05-26 12:00 IFK Bergshamra Blå - Kista SC KFUM BLÅ Bergshamra IP 26
2019-05-29 19:00 Vasalunds IF Solna 1 - AIK FF 5 Läroverket 1
Juni
2019-06-01 09:00 Karlbergs BK vit - Djurgårdens IF FF 4 Kristinebergs IP 26
2019-06-01 10:00 IFK Lidingö FK 10 vit - IFK Lidingö FK 11 blå Lidingövallen 228
2019-06-01 10:00 Kista SC KFUM BLÅ - Norrtulls SK gul 1 Kvarnbacka BP 126
2019-06-01 13:00 Djurgårdens IF FF 16 - Stockholms IF Midia Hjorthagens IP 3
2019-06-01 14:00 IFK Stocksund 3 - Enebybergs IF 1 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-06-02 11:00 Danderyds SK FF 3 - IFK Bergshamra Blå Danderydsvallen 31
2019-06-07 18:00 AIK FF 5 - Karlbergs BK vit Läroverket 1
2019-06-08 10:00 Enebybergs IF 1 - Norrtulls SK gul 1 Enebybergs IP 36
2019-06-08 10:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Djurgårdens IF FF 16 Lidingövallen 227
2019-06-08 11:00 Stockholms IF Midia - Vasalunds IF Solna 1 Kvarnbacka BP 125
2019-06-08 14:00 Djurgårdens IF FF 4 - IFK Stocksund 3 Hjorthagens IP 3
2019-06-09 11:00 Danderyds SK FF 3 - Kista SC KFUM BLÅ Danderydsvallen 31
2019-06-09 12:00 IFK Bergshamra Blå - IFK Lidingö FK 10 vit Bergshamra IP 26
Augusti
2019-08-21 18:00 Vasalunds IF Solna 1 - IFK Lidingö FK 11 blå Läroverket 1
2019-08-24 09:00 Karlbergs BK vit - Stockholms IF Midia Kristinebergs IP 26
2019-08-24 10:00 Norrtulls SK gul 1 - Djurgårdens IF FF 4 Norra Real 15
2019-08-24 10:00 IFK Lidingö FK 10 vit - Danderyds SK FF 3 Lidingövallen 228
2019-08-24 10:00 Kista SC KFUM BLÅ - Enebybergs IF 1 Kvarnbacka BP 126
2019-08-24 11:00 Djurgårdens IF FF 16 - IFK Bergshamra Blå Hjorthagens IP 3
2019-08-24 14:00 IFK Stocksund 3 - AIK FF 5 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-08-28 19:00 AIK FF 5 - Norrtulls SK gul 1 Läroverket 1
2019-08-31 10:00 IFK Lidingö FK 10 vit - Kista SC KFUM BLÅ Lidingövallen 228
2019-08-31 10:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Karlbergs BK vit Lidingövallen 227
2019-08-31 11:00 Stockholms IF Midia - IFK Stocksund 3 Kvarnbacka BP 125
2019-08-31 14:00 Djurgårdens IF FF 4 - Enebybergs IF 1 Hjorthagens IP 3
September
2019-09-01 11:00 Danderyds SK FF 3 - Djurgårdens IF FF 16 Danderydsvallen 31
2019-09-01 12:00 IFK Bergshamra Blå - Vasalunds IF Solna 1 Bergshamra IP 26
2019-09-04 18:00 Vasalunds IF Solna 1 - Danderyds SK FF 3 Läroverket 1
2019-09-07 10:00 Enebybergs IF 1 - AIK FF 5 Enebybergs IP 36
2019-09-07 10:00 Norrtulls SK gul 1 - Stockholms IF Midia Norra Real 15
2019-09-07 10:00 Karlbergs BK vit - IFK Bergshamra Blå Kristinebergs IP 26
2019-09-07 10:00 Kista SC KFUM BLÅ - Djurgårdens IF FF 4 Kvarnbacka BP 126
2019-09-07 13:00 Djurgårdens IF FF 16 - IFK Lidingö FK 10 vit Hjorthagens IP 3
2019-09-07 14:00 IFK Stocksund 3 - IFK Lidingö FK 11 blå Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-09-11 19:00 AIK FF 5 - Djurgårdens IF FF 4 Läroverket 1
2019-09-14 10:00 IFK Lidingö FK 10 vit - Vasalunds IF Solna 1 Lidingövallen 228
2019-09-14 10:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Norrtulls SK gul 1 Lidingövallen 227
2019-09-14 11:00 Stockholms IF Midia - Enebybergs IF 1 Kvarnbacka BP 125
2019-09-14 16:00 Djurgårdens IF FF 16 - Kista SC KFUM BLÅ Hjorthagens IP 3
2019-09-15 11:00 Danderyds SK FF 3 - Karlbergs BK vit Danderydsvallen 31
2019-09-15 12:00 IFK Bergshamra Blå - IFK Stocksund 3 Bergshamra IP 26
2019-09-19 18:00 Vasalunds IF Solna 1 - Djurgårdens IF FF 16 Läroverket 1
2019-09-21 09:00 Karlbergs BK vit - IFK Lidingö FK 10 vit Kristinebergs IP 26
2019-09-21 09:00 Kista SC KFUM BLÅ - AIK FF 5 Kvarnbacka BP 126
2019-09-21 10:00 Enebybergs IF 1 - IFK Lidingö FK 11 blå Enebybergs IP 36
2019-09-21 11:00 Norrtulls SK gul 1 - IFK Bergshamra Blå Norra Real 15
2019-09-21 14:00 IFK Stocksund 3 - Danderyds SK FF 3 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-09-21 15:00 Djurgårdens IF FF 4 - Stockholms IF Midia Hjorthagens IP 3
2019-09-25 18:00 Vasalunds IF Solna 1 - Kista SC KFUM BLÅ Läroverket 1
2019-09-28 11:00 Stockholms IF Midia - AIK FF 5 Kvarnbacka BP 125
2019-09-28 13:00 Djurgårdens IF FF 16 - Karlbergs BK vit Hjorthagens IP 3
2019-09-28 16:00 IFK Lidingö FK 11 blå - Djurgårdens IF FF 4 Killinge BP 15
2019-09-29 11:00 Danderyds SK FF 3 - Norrtulls SK gul 1 Danderydsvallen 31
2019-09-29 12:00 IFK Bergshamra Blå - Enebybergs IF 1 Bergshamra IP 26
2019-09-29 13:00 IFK Lidingö FK 10 vit - IFK Stocksund 3 Killinge BP 15