Spelprogram - P 9- 7

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 11 Sofia Amalia Ursino 0702194195 Svart/Vit/Svart/Gul
Bollstanäs SK 3 Gul Sanharib Aho GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 6 Claes Håkansson Giertz Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 10 Pamela Nordqvist Clark 0707993207 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 17 Klas Bjuremark 0760460899 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 5 Petter Cederberg Lila/Vit eller lila/Lila
FC Djursholm Vit 1 Charlotte Brodin Hävrén 0707214495 röd/röd/röd
IFK Lidingö FK 16 Jonas Ödman 0725104008 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 51 Erik Svennemar 0708990530 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 2 Gustav Carl Heyman Vit/Blå/Vit
Kista SC KFUM RÖD Rustam Issakov Mörkblå/Svart/Mörkblå
Norrtulls SK svart 1 Martin Werner 0708356635 Gul/Svart/Gul
Täby FK 12 Martin Genander Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 41 Johan Olov Wadsten Blå-Svart/Svart/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Kista SC KFUM RÖD - Bollstanäs SK 3 Gul Kvarnbacka BP 126
2019-04-27 11:00 Enebybergs IF 5 - IFK Stocksund 2 Enebybergs IP 35
2019-04-27 14:00 IFK Lidingö FK 16 - Norrtulls SK svart 1 Bo Gärde
2019-04-27 15:00 Djurgårdens IF FF 10 - Täby FK 41 Hjorthagens IP 3
2019-04-28 10:00 Danderyds SK FF 6 - AIK FF 11 Danderydsvallen 32
2019-04-28 13:00 Täby FK 12 - Djurgårdens IF FF 17 Näsbydal 126
Maj
2019-05-02 19:00 AIK FF 11 - Kista SC KFUM RÖD Läroverket 1
2019-05-04 09:00 IFK Lidingö FK 51 - Enebybergs IF 5 Lidingövallen 227
2019-05-04 10:00 Norrtulls SK svart 1 - Täby FK 12 Norra Real 15
2019-05-04 14:00 IFK Stocksund 2 - Djurgårdens IF FF 10 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-05-04 16:00 Djurgårdens IF FF 17 - Danderyds SK FF 6 Hjorthagens IP 3
2019-05-05 09:30 Bollstanäs SK 3 Gul - FC Djursholm Vit 1 Bollstanäs IP 215
2019-05-05 11:00 Täby FK 41 - IFK Lidingö FK 16 Näsbydal 126
2019-05-08 19:00 FC Djursholm Vit 1 - IFK Lidingö FK 51 Djursholms IP 4
2019-05-11 10:00 Kista SC KFUM RÖD - Djurgårdens IF FF 17 Kvarnbacka BP 126
2019-05-11 11:00 Enebybergs IF 5 - Bollstanäs SK 3 Gul Enebybergs IP 35
2019-05-11 12:00 Djurgårdens IF FF 10 - IFK Lidingö FK 51 Hjorthagens IP 3
2019-05-11 14:00 IFK Lidingö FK 16 - IFK Stocksund 2 Bo Gärde
2019-05-12 10:00 Danderyds SK FF 6 - Täby FK 12 Danderydsvallen 32
2019-05-12 10:00 Täby FK 41 - Norrtulls SK svart 1 Näsbydal 126
2019-05-12 11:30 FC Djursholm Vit 1 - AIK FF 11 Djursholms IP 4
2019-05-15 18:00 AIK FF 11 - Enebybergs IF 5 Läroverket 1
2019-05-18 08:30 Bollstanäs SK 3 Gul - Djurgårdens IF FF 10 Bollstanäs IP 226
2019-05-18 10:00 IFK Lidingö FK 51 - IFK Lidingö FK 16 Lidingövallen 227
2019-05-18 10:00 Norrtulls SK svart 1 - Danderyds SK FF 6 Norra Real 15
2019-05-18 13:00 Djurgårdens IF FF 17 - FC Djursholm Vit 1 Hjorthagens IP 3
2019-05-18 14:00 IFK Stocksund 2 - Täby FK 41 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-05-19 11:00 Täby FK 12 - Kista SC KFUM RÖD Näsbydal 126
2019-05-25 09:00 Kista SC KFUM RÖD - Danderyds SK FF 6 Kvarnbacka BP 126
2019-05-25 11:00 Enebybergs IF 5 - Djurgårdens IF FF 17 Enebybergs IP 35
2019-05-25 14:00 IFK Lidingö FK 16 - Bollstanäs SK 3 Gul Bo Gärde
2019-05-25 14:00 IFK Stocksund 2 - Norrtulls SK svart 1 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-05-25 15:00 Djurgårdens IF FF 10 - AIK FF 11 Hjorthagens IP 3
2019-05-26 11:30 FC Djursholm Vit 1 - Täby FK 12 Djursholms IP 4
2019-05-26 13:00 Täby FK 41 - IFK Lidingö FK 51 Näsbydal 126
2019-05-29 18:00 AIK FF 11 - IFK Lidingö FK 16 Läroverket 1
Juni
2019-06-01 08:30 Bollstanäs SK 3 Gul - Täby FK 41 Bollstanäs IP 226
2019-06-01 10:00 IFK Lidingö FK 51 - IFK Stocksund 2 Lidingövallen 227
2019-06-01 10:00 Norrtulls SK svart 1 - Kista SC KFUM RÖD Norra Real 15
2019-06-01 14:00 Djurgårdens IF FF 17 - Djurgårdens IF FF 10 Hjorthagens IP 3
2019-06-02 10:00 Danderyds SK FF 6 - FC Djursholm Vit 1 Danderydsvallen 32
2019-06-02 10:00 Täby FK 12 - Enebybergs IF 5 Näsbydal 126
2019-06-08 09:00 IFK Lidingö FK 51 - Norrtulls SK svart 1 Lidingövallen 227
2019-06-08 11:00 Enebybergs IF 5 - Danderyds SK FF 6 Enebybergs IP 35
2019-06-08 12:00 Djurgårdens IF FF 10 - Täby FK 12 Hjorthagens IP 3
2019-06-08 14:00 IFK Lidingö FK 16 - Djurgårdens IF FF 17 Bo Gärde
2019-06-08 14:00 IFK Stocksund 2 - Bollstanäs SK 3 Gul Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-06-09 11:30 FC Djursholm Vit 1 - Kista SC KFUM RÖD Djursholms IP 4
2019-06-09 12:00 Täby FK 41 - AIK FF 11 Näsbydal 126
Augusti
2019-08-22 18:00 AIK FF 11 - IFK Stocksund 2 Läroverket 1
2019-08-24 09:00 Kista SC KFUM RÖD - Enebybergs IF 5 Kvarnbacka BP 126
2019-08-24 12:00 Norrtulls SK svart 1 - FC Djursholm Vit 1 Norra Real 15
2019-08-24 13:00 Djurgårdens IF FF 17 - Täby FK 41 Hjorthagens IP 3
2019-08-25 09:30 Bollstanäs SK 3 Gul - IFK Lidingö FK 51 Bollstanäs IP 226
2019-08-25 10:00 Danderyds SK FF 6 - Djurgårdens IF FF 10 Danderydsvallen 32
2019-08-25 11:00 Täby FK 12 - IFK Lidingö FK 16 Näsbydal 126
2019-08-31 09:00 IFK Lidingö FK 51 - AIK FF 11 Lidingövallen 227
2019-08-31 09:30 Bollstanäs SK 3 Gul - Norrtulls SK svart 1 Bollstanäs IP 226
2019-08-31 11:00 Enebybergs IF 5 - FC Djursholm Vit 1 Enebybergs IP 35
2019-08-31 14:00 IFK Lidingö FK 16 - Danderyds SK FF 6 Bo Gärde
2019-08-31 14:00 IFK Stocksund 2 - Djurgårdens IF FF 17 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-08-31 15:00 Djurgårdens IF FF 10 - Kista SC KFUM RÖD Hjorthagens IP 3
September
2019-09-01 12:00 Täby FK 41 - Täby FK 12 Näsbydal 126
2019-09-04 19:00 AIK FF 11 - Bollstanäs SK 3 Gul Läroverket 1
2019-09-07 09:00 Kista SC KFUM RÖD - IFK Lidingö FK 16 Kvarnbacka BP 126
2019-09-07 12:00 Norrtulls SK svart 1 - Enebybergs IF 5 Norra Real 15
2019-09-07 15:00 Djurgårdens IF FF 17 - IFK Lidingö FK 51 Hjorthagens IP 3
2019-09-08 10:00 Danderyds SK FF 6 - Täby FK 41 Danderydsvallen 32
2019-09-08 10:00 Täby FK 12 - IFK Stocksund 2 Näsbydal 126
2019-09-08 12:45 FC Djursholm Vit 1 - Djurgårdens IF FF 10 Djursholms IP 4
2019-09-11 18:00 AIK FF 11 - Norrtulls SK svart 1 Läroverket 1
2019-09-14 09:00 IFK Lidingö FK 51 - Täby FK 12 Lidingövallen 227
2019-09-14 09:30 Bollstanäs SK 3 Gul - Djurgårdens IF FF 17 Bollstanäs IP 226
2019-09-14 12:00 Djurgårdens IF FF 10 - Enebybergs IF 5 Hjorthagens IP 3
2019-09-14 14:00 IFK Stocksund 2 - Danderyds SK FF 6 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-09-15 11:00 Täby FK 41 - Kista SC KFUM RÖD Näsbydal 126
2019-09-16 18:00 IFK Lidingö FK 16 - FC Djursholm Vit 1 Bo Gärde
2019-09-21 10:00 Kista SC KFUM RÖD - IFK Stocksund 2 Kvarnbacka BP 126
2019-09-21 10:00 Norrtulls SK svart 1 - Djurgårdens IF FF 10 Norra Real 15
2019-09-21 11:00 Enebybergs IF 5 - IFK Lidingö FK 16 Enebybergs IP 35
2019-09-21 11:00 Djurgårdens IF FF 17 - AIK FF 11 Hjorthagens IP 3
2019-09-22 10:00 Danderyds SK FF 6 - IFK Lidingö FK 51 Danderydsvallen 32
2019-09-22 12:45 FC Djursholm Vit 1 - Täby FK 41 Djursholms IP 4
2019-09-22 13:00 Täby FK 12 - Bollstanäs SK 3 Gul Näsbydal 126
2019-09-25 19:00 AIK FF 11 - Täby FK 12 Läroverket 1
2019-09-28 14:00 IFK Stocksund 2 - FC Djursholm Vit 1 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-09-28 16:00 Djurgårdens IF FF 17 - Norrtulls SK svart 1 Hjorthagens IP 3
2019-09-28 16:00 IFK Lidingö FK 51 - Kista SC KFUM RÖD Killinge BP 16
2019-09-29 08:30 Bollstanäs SK 3 Gul - Danderyds SK FF 6 Bollstanäs IP 226
2019-09-29 10:00 Täby FK 41 - Enebybergs IF 5 Näsbydal 126
2019-09-29 15:00 IFK Lidingö FK 16 - Djurgårdens IF FF 10 Killinge BP 16