Spelprogram - P 9- 6

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 2 Grön Tobias Gustavsson GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF 4 Tony Boman Grön/Vit/Vit
Danderyds SK FF 4 Claes Håkansson Giertz Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 13 Martin Sopko 0703001319 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 8 Klas Bjuremark 0760460899 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 2 Petter Cederberg Lila/Vit eller lila/Lila
FC Djursholm Röd 2 Sverker Ericson 0704613324 röd/röd/röd
IFK Lidingö FK 12 röd Carl-Fredrik Högstedt 0702009508 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 15 blå Fredrik Ekman 0708400034 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 4 Gustav Carl Heyman Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm Vit 3 Patrik And 0854131399 0735006615 Blå/Blå/Blå
Kungsängens IF 2 Kungsängens IF(Föreningen) vit, blå, vit
Täby FK 33 Per Antoni Blå-Svart/Svart/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 IFK Lidingö FK 12 röd - IFK Lidingö FK 15 blå Lidingövallen 226
2019-04-27 09:30 IFK Vaxholm Vit 3 - Bällsta FF 4 Vaxö IP 116
2019-04-27 12:00 Kungsängens IF 2 - Enebybergs IF 2 Kungsängens IP 216
2019-04-27 14:00 Djurgårdens IF FF 13 - Täby FK 33 Hjorthagens IP 3
2019-04-27 15:00 IFK Stocksund 4 - Djurgårdens IF FF 8 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-04-28 12:45 FC Djursholm Röd 2 - Danderyds SK FF 4 Djursholms IP 4
Maj
2019-05-04 10:00 Enebybergs IF 2 - Bollstanäs SK 2 Grön Enebybergs IP 36
2019-05-04 10:00 IFK Lidingö FK 15 blå - IFK Stocksund 4 Lidingövallen 226
2019-05-04 12:00 Bällsta FF 4 - Kungsängens IF 2 Bällstabergs BP 116
2019-05-04 15:00 Djurgårdens IF FF 8 - IFK Vaxholm Vit 3 Hjorthagens IP 3
2019-05-05 10:00 Täby FK 33 - IFK Lidingö FK 12 röd Näsbydal 126
2019-05-05 11:00 Danderyds SK FF 4 - Djurgårdens IF FF 13 Danderydsvallen 32
2019-05-11 09:00 IFK Lidingö FK 12 röd - Danderyds SK FF 4 Lidingövallen 226
2019-05-11 09:30 Bollstanäs SK 2 Grön - Bällsta FF 4 Bollstanäs IP 226
2019-05-11 09:30 IFK Vaxholm Vit 3 - IFK Stocksund 4 Vaxö IP 116
2019-05-11 12:00 Kungsängens IF 2 - Djurgårdens IF FF 8 Kungsängens IP 215
2019-05-12 11:00 Täby FK 33 - IFK Lidingö FK 15 blå Näsbydal 126
2019-05-12 12:45 FC Djursholm Röd 2 - Enebybergs IF 2 Djursholms IP 4
2019-05-18 10:00 Enebybergs IF 2 - Djurgårdens IF FF 13 Enebybergs IP 36
2019-05-18 10:00 IFK Lidingö FK 15 blå - IFK Vaxholm Vit 3 Lidingövallen 226
2019-05-18 12:00 Bällsta FF 4 - FC Djursholm Röd 2 Bällstabergs BP 116
2019-05-18 15:00 IFK Stocksund 4 - Kungsängens IF 2 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-05-18 16:00 Djurgårdens IF FF 8 - Bollstanäs SK 2 Grön Hjorthagens IP 3
2019-05-19 10:00 Danderyds SK FF 4 - Täby FK 33 Danderydsvallen 32
2019-05-25 09:00 IFK Lidingö FK 12 röd - Enebybergs IF 2 Lidingövallen 226
2019-05-25 09:30 Bollstanäs SK 2 Grön - IFK Stocksund 4 Bollstanäs IP 226
2019-05-25 14:00 Djurgårdens IF FF 13 - Bällsta FF 4 Hjorthagens IP 3
2019-05-26 10:00 Danderyds SK FF 4 - IFK Lidingö FK 15 blå Danderydsvallen 32
2019-05-26 12:00 Kungsängens IF 2 - IFK Vaxholm Vit 3 Kungsängens IP 216
2019-05-26 12:45 FC Djursholm Röd 2 - Djurgårdens IF FF 8 Djursholms IP 4
Juni
2019-06-01 08:30 IFK Vaxholm Vit 3 - Bollstanäs SK 2 Grön Vaxö IP 116
2019-06-01 10:00 Djurgårdens IF FF 8 - Djurgårdens IF FF 13 Hjorthagens IP 3
2019-06-01 10:00 Enebybergs IF 2 - Täby FK 33 Enebybergs IP 36
2019-06-01 11:00 IFK Lidingö FK 15 blå - Kungsängens IF 2 Lidingövallen 226
2019-06-01 14:00 Bällsta FF 4 - IFK Lidingö FK 12 röd Bällstabergs BP 116
2019-06-01 15:00 IFK Stocksund 4 - FC Djursholm Röd 2 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-06-08 10:00 IFK Lidingö FK 12 röd - Djurgårdens IF FF 8 Lidingövallen 226
2019-06-08 11:00 Djurgårdens IF FF 13 - IFK Stocksund 4 Hjorthagens IP 3
2019-06-09 09:30 Bollstanäs SK 2 Grön - Kungsängens IF 2 Bollstanäs IP 225
2019-06-09 10:00 Danderyds SK FF 4 - Enebybergs IF 2 Danderydsvallen 32
2019-06-09 12:45 FC Djursholm Röd 2 - IFK Vaxholm Vit 3 Djursholms IP 4
2019-06-09 13:00 Täby FK 33 - Bällsta FF 4 Näsbydal 126
Augusti
2019-08-24 09:30 IFK Vaxholm Vit 3 - Djurgårdens IF FF 13 Vaxö IP 116
2019-08-24 10:00 IFK Lidingö FK 15 blå - Bollstanäs SK 2 Grön Lidingövallen 226
2019-08-24 12:00 Kungsängens IF 2 - FC Djursholm Röd 2 Kungsängens IP 215
2019-08-24 12:00 Djurgårdens IF FF 8 - Täby FK 33 Hjorthagens IP 3
2019-08-24 15:00 IFK Stocksund 4 - IFK Lidingö FK 12 röd Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-08-25 14:30 Bällsta FF 4 - Danderyds SK FF 4 Bällstabergs BP 116
2019-08-31 10:00 Enebybergs IF 2 - IFK Lidingö FK 15 blå Enebybergs IP 36
2019-08-31 11:00 IFK Lidingö FK 12 röd - IFK Vaxholm Vit 3 Lidingövallen 226
2019-08-31 11:00 Djurgårdens IF FF 13 - Kungsängens IF 2 Hjorthagens IP 3
September
2019-09-01 11:00 Danderyds SK FF 4 - Djurgårdens IF FF 8 Danderydsvallen 32
2019-09-01 11:30 FC Djursholm Röd 2 - Bollstanäs SK 2 Grön Djursholms IP 4
2019-09-01 13:00 Täby FK 33 - IFK Stocksund 4 Näsbydal 126
2019-09-07 10:00 IFK Lidingö FK 15 blå - FC Djursholm Röd 2 Lidingövallen 226
2019-09-07 10:30 IFK Vaxholm Vit 3 - Täby FK 33 Vaxö IP 116
2019-09-07 12:00 Kungsängens IF 2 - IFK Lidingö FK 12 röd Kungsängens IP 215
2019-09-07 13:00 Bällsta FF 4 - Enebybergs IF 2 Bällstabergs BP 116
2019-09-07 15:00 IFK Stocksund 4 - Danderyds SK FF 4 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-09-08 09:30 Bollstanäs SK 2 Grön - Djurgårdens IF FF 13 Bollstanäs IP 226
2019-09-14 10:00 Enebybergs IF 2 - Djurgårdens IF FF 8 Enebybergs IP 36
2019-09-14 11:00 IFK Lidingö FK 12 röd - Bollstanäs SK 2 Grön Lidingövallen 226
2019-09-14 11:00 Djurgårdens IF FF 13 - FC Djursholm Röd 2 Hjorthagens IP 3
2019-09-14 12:00 Bällsta FF 4 - IFK Lidingö FK 15 blå Bällstabergs BP 116
2019-09-15 10:00 Danderyds SK FF 4 - IFK Vaxholm Vit 3 Danderydsvallen 32
2019-09-15 12:00 Täby FK 33 - Kungsängens IF 2 Näsbydal 126
2019-09-21 09:00 IFK Lidingö FK 15 blå - Djurgårdens IF FF 13 Lidingövallen 226
2019-09-21 10:30 Bollstanäs SK 2 Grön - Täby FK 33 Bollstanäs IP 226
2019-09-21 12:00 Kungsängens IF 2 - Danderyds SK FF 4 Kungsängens IP 215
2019-09-21 14:00 Djurgårdens IF FF 8 - Bällsta FF 4 Hjorthagens IP 3
2019-09-21 15:00 IFK Stocksund 4 - Enebybergs IF 2 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-09-22 11:30 FC Djursholm Röd 2 - IFK Lidingö FK 12 röd Djursholms IP 4
2019-09-28 10:00 Enebybergs IF 2 - IFK Vaxholm Vit 3 Enebybergs IP 36
2019-09-28 14:00 IFK Lidingö FK 12 röd - Djurgårdens IF FF 13 Killinge BP 16
2019-09-28 14:00 Bällsta FF 4 - IFK Stocksund 4 Bällstabergs BP 116
2019-09-28 15:00 Djurgårdens IF FF 8 - IFK Lidingö FK 15 blå Hjorthagens IP 3
2019-09-29 11:00 Danderyds SK FF 4 - Bollstanäs SK 2 Grön Danderydsvallen 32
2019-09-29 11:00 Täby FK 33 - FC Djursholm Röd 2 Näsbydal 126