Spelprogram - P 8-35

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Svart Anna Mansson Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF 8 grön Dimitrios Apostolou 0768684871 0768684871 Vit/Grön/Vit
Huddinge IF 9 Jennika Maria Lind Svart/gulrandig/Svart/Gul
Högdalens AIS 1 Ulrika Westman Röd/svart/svart
Rågsveds IF Hag 2 Carl Johan Owe Svensson Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 4 Natalie Rindevall Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF 2 Stefan Norling Blåvitt/blå/blå
Stuvsta IF 1 Kristin Rosén 0736259260 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sörskogens IF 2 Johan Tjerneng Vit/Röd/Vit
Tullinge BK Blå Per Franzén Blå/Blå/Blå
Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Yones Strand Grön/Vit/Grön/Grön
Årsta FF 1 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Gul Stefan Hjelm vit/blå/vita
Älvsjö AIK FF Lila Kent Östling vit/blå/vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Segeltorps IF 2 - Tullinge BK Blå Segeltorps IP 3
2019-04-27 11:00 Rågsveds IF Hag 2 - Sörskogens IF 2 Rågsveds BP 16
2019-04-27 15:00 Älvsjö AIK FF Lila - Rönninge Salem Fotboll 4 Älvsjö IP 51
2019-04-28 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Stuvsta IF 1 Brantbrinks IP 225
2019-04-28 13:00 Huddinge IF 9 - Enskede IK Svart Källbrinksskolans IP 2
2019-04-28 13:00 Årsta FF 1 - Älvsjö AIK FF Gul Årstagårdens BP 126
2019-04-28 15:00 Hammarby IF FF 8 grön - Högdalens AIS 1 Hammarbyhöjdens BP 125
Maj
2019-05-03 19:00 Stuvsta IF 1 - Årsta FF 1 Stuvsta IP 2
2019-05-04 11:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Segeltorps IF 2 Berga IP 125
2019-05-04 12:00 Enskede IK Svart - Hammarby IF FF 8 grön Enskede IP 56
2019-05-04 12:00 Sörskogens IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Sörskogens BP 126
2019-05-04 15:00 Älvsjö AIK FF Gul - Huddinge IF 9 Älvsjö IP 51
2019-05-05 09:00 Tullinge BK Blå - Rågsveds IF Hag 2 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-05-05 10:00 Högdalens AIS 1 - Älvsjö AIK FF Lila Bäckahagens BP 15
2019-05-11 09:00 Älvsjö AIK FF Lila - Enskede IK Svart Älvsjö IP 51
2019-05-11 12:00 Rågsveds IF Hag 2 - Rönninge Salem Fotboll 4 Rågsveds BP 16
2019-05-11 14:00 Segeltorps IF 2 - Högdalens AIS 1 Segeltorps IP 3
2019-05-12 10:00 Tullinge BK Blå - Sörskogens IF 2 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-05-12 11:00 Huddinge IF 9 - Stuvsta IF 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-12 14:00 Hammarby IF FF 8 grön - Älvsjö AIK FF Gul Hammarbyhöjdens BP 125
2019-05-12 16:00 Årsta FF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Årstagårdens BP 125
2019-05-17 18:00 Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 8 grön Stuvsta IP 2
2019-05-18 10:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Tullinge BK Blå Berga IP 125
2019-05-18 12:00 Sörskogens IF 2 - Årsta FF 1 Sörskogens BP 126
2019-05-18 13:00 Enskede IK Svart - Segeltorps IF 2 Enskede IP 56
2019-05-18 15:00 Älvsjö AIK FF Gul - Älvsjö AIK FF Lila Älvsjö IP 51
2019-05-19 10:00 Högdalens AIS 1 - Rågsveds IF Hag 2 Bäckahagens BP 15
2019-05-19 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Huddinge IF 9 Brantbrinks IP 225
2019-05-25 09:00 Segeltorps IF 2 - Älvsjö AIK FF Gul Segeltorps IP 3
2019-05-25 09:00 Älvsjö AIK FF Lila - Stuvsta IF 1 Älvsjö IP 51
2019-05-25 10:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Sörskogens IF 2 Berga IP 125
2019-05-25 12:00 Rågsveds IF Hag 2 - Enskede IK Svart Rågsveds BP 16
2019-05-26 10:00 Tullinge BK Blå - Högdalens AIS 1 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-05-26 12:00 Huddinge IF 9 - Årsta FF 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-26 16:00 Hammarby IF FF 8 grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Hammarbyhöjdens BP 125
2019-05-31 19:00 Stuvsta IF 1 - Segeltorps IF 2 Stuvsta IP 2
Juni
2019-06-01 09:00 Älvsjö AIK FF Gul - Rågsveds IF Hag 2 Älvsjö IP 51
2019-06-01 13:00 Sörskogens IF 2 - Huddinge IF 9 Sörskogens BP 126
2019-06-02 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Älvsjö AIK FF Lila Brantbrinks IP 225
2019-06-02 10:00 Enskede IK Svart - Tullinge BK Blå Enskede IP 56
2019-06-02 10:00 Högdalens AIS 1 - Rönninge Salem Fotboll 4 Bäckahagens BP 15
2019-06-02 13:00 Årsta FF 1 - Hammarby IF FF 8 grön Årstagårdens BP 126
2019-06-07 18:30 Segeltorps IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Segeltorps IP 3
2019-06-08 10:30 Rönninge Salem Fotboll 4 - Enskede IK Svart Berga IP 125
2019-06-08 13:00 Rågsveds IF Hag 2 - Stuvsta IF 1 Rågsveds BP 16
2019-06-08 13:00 Älvsjö AIK FF Lila - Årsta FF 1 Älvsjö IP 51
2019-06-09 10:00 Högdalens AIS 1 - Sörskogens IF 2 Bäckahagens BP 15
2019-06-09 10:00 Tullinge BK Blå - Älvsjö AIK FF Gul Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-06-09 15:00 Hammarby IF FF 8 grön - Huddinge IF 9 Hammarbyhöjdens BP 125
Augusti
2019-08-23 17:00 Stuvsta IF 1 - Tullinge BK Blå Stuvsta IP 2
2019-08-24 12:00 Sörskogens IF 2 - Hammarby IF FF 8 grön Sörskogens BP 126
2019-08-24 14:00 Älvsjö AIK FF Gul - Rönninge Salem Fotboll 4 Älvsjö IP 51
2019-08-25 11:00 Enskede IK Svart - Högdalens AIS 1 Enskede IP 56
2019-08-25 12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Rågsveds IF Hag 2 Brantbrinks IP 225
2019-08-25 13:00 Huddinge IF 9 - Älvsjö AIK FF Lila Källbrinksskolans IP 2
2019-08-25 16:00 Årsta FF 1 - Segeltorps IF 2 Årstagårdens BP 126
2019-08-31 09:00 Segeltorps IF 2 - Huddinge IF 9 Segeltorps IP 3
2019-08-31 11:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Stuvsta IF 1 Berga IP 125
2019-08-31 12:00 Rågsveds IF Hag 2 - Årsta FF 1 Rågsveds BP 16
2019-08-31 13:00 Enskede IK Svart - Sörskogens IF 2 Enskede IP 56
2019-08-31 16:00 Älvsjö AIK FF Lila - Hammarby IF FF 8 grön Älvsjö IP 51
September
2019-09-01 10:00 Högdalens AIS 1 - Älvsjö AIK FF Gul Bäckahagens BP 15
2019-09-01 11:00 Tullinge BK Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-09-06 19:00 Stuvsta IF 1 - Högdalens AIS 1 Stuvsta IP 2
2019-09-07 13:00 Sörskogens IF 2 - Älvsjö AIK FF Lila Sörskogens BP 126
2019-09-07 15:00 Älvsjö AIK FF Gul - Enskede IK Svart Älvsjö IP 51
2019-09-08 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Rönninge Salem Fotboll 4 Brantbrinks IP 225
2019-09-08 12:00 Huddinge IF 9 - Rågsveds IF Hag 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-08 13:00 Årsta FF 1 - Tullinge BK Blå Årstagårdens BP 126
2019-09-08 14:00 Hammarby IF FF 8 grön - Segeltorps IF 2 Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-14 09:00 Segeltorps IF 2 - Älvsjö AIK FF Lila Segeltorps IP 3
2019-09-14 10:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Årsta FF 1 Berga IP 125
2019-09-14 12:00 Rågsveds IF Hag 2 - Hammarby IF FF 8 grön Rågsveds BP 16
2019-09-14 16:00 Älvsjö AIK FF Gul - Sörskogens IF 2 Älvsjö IP 51
2019-09-15 10:00 Högdalens AIS 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Bäckahagens BP 15
2019-09-15 11:00 Enskede IK Svart - Stuvsta IF 1 Enskede IP 56
2019-09-15 11:00 Tullinge BK Blå - Huddinge IF 9 Trädgårdsstadsskolans BP 15
2019-09-20 19:00 Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Gul Stuvsta IP 2
2019-09-20 19:00 Sörskogens IF 2 - Segeltorps IF 2 Sörskogens BP 125
2019-09-21 15:00 Älvsjö AIK FF Lila - Rågsveds IF Hag 2 Älvsjö IP 51
2019-09-22 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Gul - Enskede IK Svart Brantbrinks IP 225
2019-09-22 12:00 Huddinge IF 9 - Rönninge Salem Fotboll 4 Källbrinksskolans IP 2
2019-09-22 13:00 Årsta FF 1 - Högdalens AIS 1 Årstagårdens BP 126
2019-09-22 16:00 Hammarby IF FF 8 grön - Tullinge BK Blå Hammarbyhöjdens BP 125
2019-09-27 19:00 Stuvsta IF 1 - Sörskogens IF 2 Stuvsta IP 2
2019-09-28 10:00 Rönninge Salem Fotboll 4 - Hammarby IF FF 8 grön Berga IP 125
2019-09-28 12:00 Enskede IK Svart - Årsta FF 1 Enskede IP 56
2019-09-28 13:00 Rågsveds IF Hag 2 - Segeltorps IF 2 Rågsveds BP 16
2019-09-28 13:00 Älvsjö AIK FF Gul - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul Älvsjö IP 51
2019-09-29 10:00 Högdalens AIS 1 - Huddinge IF 9 Bäckahagens BP 15
2019-09-29 10:00 Tullinge BK Blå - Älvsjö AIK FF Lila Trädgårdsstadsskolans BP 15