Spelprogram - P 8-15

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 9 Fredrik Tångstedt Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF Röd 3 Juri Escobar 0767892175 Svart/Svart/Svart/Vit
Ekerö IK 1:Blå Linda Fogelström Blå/Blå/Blå
Hässelby SK FF röd 1 Caroline Elisabeth Piludd 0760565343 Röd/Svart/Röda
IF Brommapojkarna 18 Jan Hemmingson 0768585065 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 22 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 27 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 9 blå Erik Nordström 0708337402 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Spånga IS FK 10 Erik Hörnesten 0708885358 Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 6 Sara Marianne Young 0762158852 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Orange Mikko Toivonen 0707561488 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK 4 Gina Elias 0764272749 Gult/Svart/Svart
Ängby IF Grön 2 Fredrik Klaar Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 15:00 Spånga IS FK 10 - Ekerö IK 1:Blå Nälsta BP 125
2019-04-27 15:15 IFK Lidingö FK 9 blå - IF Brommapojkarna 27 Gångsätra BP 15
2019-04-28 09:00 Bele Barkarby FF Röd 3 - Hässelby SK FF röd 1 Strömvallen 25
2019-04-28 13:00 Ängby IF Grön 2 - Spånga IS FK 6 Ängby IP 35
2019-04-28 17:00 IF Brommapojkarna 18 - Sundbybergs IK Orange Grimsta IP 36
2019-04-28 18:00 AIK FF 9 - Ursvik IK 4 Läroverket 1
Maj
2019-05-03 18:00 Sundbybergs IK Orange - Spånga IS FK 10 Golfängarna 16
2019-05-04 09:00 IF Brommapojkarna 27 - AIK FF 9 Grimsta IP 35
2019-05-04 11:00 Ursvik IK 4 - IF Brommapojkarna 18 Örvallen 25
2019-05-04 12:00 Ekerö IK 1:Blå - Bele Barkarby FF Röd 3 Träkvistavallen 215
2019-05-04 13:00 Hässelby SK FF röd 1 - Ängby IF Grön 2 Hässelby IP 226
2019-05-05 14:00 IF Brommapojkarna 22 - IFK Lidingö FK 9 blå Grimsta IP 36
2019-05-11 09:00 IF Brommapojkarna 18 - IF Brommapojkarna 27 Grimsta IP 36
2019-05-11 12:00 Ekerö IK 1:Blå - Hässelby SK FF röd 1 Träkvistavallen 215
2019-05-11 15:00 Spånga IS FK 10 - Ursvik IK 4 Nälsta BP 125
2019-05-12 09:00 Bele Barkarby FF Röd 3 - Sundbybergs IK Orange Strömvallen 25
2019-05-12 12:00 AIK FF 9 - IF Brommapojkarna 22 Läroverket 1
2019-05-12 14:00 IFK Lidingö FK 9 blå - Spånga IS FK 6 Gångsätra BP 15
2019-05-17 18:00 Sundbybergs IK Orange - Ekerö IK 1:Blå Golfängarna 16
2019-05-18 09:00 IF Brommapojkarna 27 - Spånga IS FK 10 Grimsta IP 35
2019-05-18 13:00 Ursvik IK 4 - Bele Barkarby FF Röd 3 Örvallen 25
2019-05-18 15:00 Spånga IS FK 6 - AIK FF 9 Nälsta BP 125
2019-05-19 11:00 Ängby IF Grön 2 - IFK Lidingö FK 9 blå Ängby IP 35
2019-05-19 17:00 IF Brommapojkarna 22 - IF Brommapojkarna 18 Grimsta IP 36
2019-05-25 12:00 Ekerö IK 1:Blå - Ursvik IK 4 Träkvistavallen 215
2019-05-25 13:00 Sundbybergs IK Orange - Hässelby SK FF röd 1 Golfängarna 16
2019-05-25 15:00 Spånga IS FK 10 - IF Brommapojkarna 22 Nälsta BP 125
2019-05-26 09:00 Bele Barkarby FF Röd 3 - IF Brommapojkarna 27 Strömvallen 25
2019-05-26 15:00 IF Brommapojkarna 18 - Spånga IS FK 6 Grimsta IP 36
2019-05-26 18:00 AIK FF 9 - Ängby IF Grön 2 Läroverket 1
Juni
2019-06-01 09:00 IF Brommapojkarna 22 - Bele Barkarby FF Röd 3 Grimsta IP 36
2019-06-01 13:00 Ursvik IK 4 - Sundbybergs IK Orange Örvallen 25
2019-06-01 14:00 Hässelby SK FF röd 1 - IFK Lidingö FK 9 blå Hässelby IP 226
2019-06-01 15:00 Spånga IS FK 6 - Spånga IS FK 10 Nälsta BP 125
2019-06-02 12:00 Ängby IF Grön 2 - IF Brommapojkarna 18 Ängby IP 35
2019-06-02 14:00 IF Brommapojkarna 27 - Ekerö IK 1:Blå Grimsta IP 35
2019-06-07 18:00 Sundbybergs IK Orange - IF Brommapojkarna 27 Golfängarna 16
2019-06-08 10:00 Ursvik IK 4 - Hässelby SK FF röd 1 Örvallen 25
2019-06-08 11:00 AIK FF 9 - IFK Lidingö FK 9 blå Läroverket 1
2019-06-08 12:00 Ekerö IK 1:Blå - IF Brommapojkarna 22 Träkvistavallen 215
2019-06-08 16:00 Spånga IS FK 10 - Ängby IF Grön 2 Nälsta BP 125
2019-06-09 09:00 Bele Barkarby FF Röd 3 - Spånga IS FK 6 Strömvallen 25
Augusti
2019-08-24 09:00 IF Brommapojkarna 27 - Ursvik IK 4 Grimsta IP 35
2019-08-24 12:00 Hässelby SK FF röd 1 - AIK FF 9 Hässelby IP 226
2019-08-24 15:00 Spånga IS FK 6 - Ekerö IK 1:Blå Nälsta BP 125
2019-08-24 16:00 IFK Lidingö FK 9 blå - IF Brommapojkarna 18 Gångsätra BP 15
2019-08-25 13:00 Ängby IF Grön 2 - Bele Barkarby FF Röd 3 Ängby IP 35
2019-08-25 14:00 IF Brommapojkarna 22 - Sundbybergs IK Orange Grimsta IP 36
2019-08-30 18:00 Sundbybergs IK Orange - Spånga IS FK 6 Golfängarna 16
2019-08-31 10:00 Ursvik IK 4 - IF Brommapojkarna 22 Örvallen 25
2019-08-31 12:00 Ekerö IK 1:Blå - Ängby IF Grön 2 Träkvistavallen 215
2019-08-31 15:00 Spånga IS FK 10 - IFK Lidingö FK 9 blå Nälsta BP 125
September
2019-09-01 15:00 IF Brommapojkarna 18 - AIK FF 9 Grimsta IP 36
2019-09-01 17:00 IF Brommapojkarna 27 - Hässelby SK FF röd 1 Grimsta IP 35
2019-09-07 09:00 IF Brommapojkarna 22 - IF Brommapojkarna 27 Grimsta IP 36
2019-09-07 12:00 Hässelby SK FF röd 1 - IF Brommapojkarna 18 Hässelby IP 226
2019-09-07 13:00 Spånga IS FK 6 - Ursvik IK 4 Nälsta BP 125
2019-09-07 17:00 IFK Lidingö FK 9 blå - Bele Barkarby FF Röd 3 Gångsätra BP 15
2019-09-08 12:00 Ängby IF Grön 2 - Sundbybergs IK Orange Ängby IP 35
2019-09-08 17:00 AIK FF 9 - Spånga IS FK 10 Läroverket 1
2019-09-14 10:00 Ursvik IK 4 - Ängby IF Grön 2 Örvallen 25
2019-09-14 12:00 Ekerö IK 1:Blå - IFK Lidingö FK 9 blå Träkvistavallen 215
2019-09-14 13:00 Spånga IS FK 10 - IF Brommapojkarna 18 Nälsta BP 125
2019-09-15 09:00 Bele Barkarby FF Röd 3 - AIK FF 9 Strömvallen 25
2019-09-15 16:00 IF Brommapojkarna 27 - Spånga IS FK 6 Grimsta IP 35
2019-09-15 17:00 IF Brommapojkarna 22 - Hässelby SK FF röd 1 Grimsta IP 36
2019-09-21 11:00 AIK FF 9 - Ekerö IK 1:Blå Läroverket 1
2019-09-21 11:00 Hässelby SK FF röd 1 - Spånga IS FK 10 Hässelby IP 226
2019-09-21 14:00 Spånga IS FK 6 - IF Brommapojkarna 22 Nälsta BP 125
2019-09-21 16:00 IFK Lidingö FK 9 blå - Sundbybergs IK Orange Gångsätra BP 15
2019-09-22 13:00 Ängby IF Grön 2 - IF Brommapojkarna 27 Ängby IP 35
2019-09-22 16:00 IF Brommapojkarna 18 - Bele Barkarby FF Röd 3 Grimsta IP 36
2019-09-27 18:00 Sundbybergs IK Orange - AIK FF 9 Golfängarna 16
2019-09-28 10:00 Ursvik IK 4 - IFK Lidingö FK 9 blå Örvallen 25
2019-09-28 12:00 Ekerö IK 1:Blå - IF Brommapojkarna 18 Träkvistavallen 215
2019-09-28 15:00 Spånga IS FK 6 - Hässelby SK FF röd 1 Nälsta BP 125
2019-09-29 09:00 Bele Barkarby FF Röd 3 - Spånga IS FK 10 Strömvallen 25
2019-09-29 17:00 IF Brommapojkarna 22 - Ängby IF Grön 2 Grimsta IP 36