Spelprogram - P 8- 8

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 5 Tomas Hägg 0706828238 Svart/Vit/Svart/Gul
Danderyds SK FF 4 Ivar Strömberg Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 17 Peter Wallén 0702482817 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 8 Jacob Biderholt Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 5 Per Wennersten 0702559511 Lila/Vit eller lila/Lila
FC Djursholm Röd 2 Peter Fallenius 0735155179 röd/röd/röd
IFK Lidingö FK 13 Erik Knave 0703000067 blåvit randig/blå/blå
IFK Lidingö FK 19 Matts Jonsson 086502570 0703258875 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 5 blå Christian Bye 0702985544 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK vit 2 Martin Fagerlund 0709432330 Röd/Vit/Röd
Kista SC KFUM Gul Abdisalam Salah Hussein 0739709222 Mörkblå, Svart, Mörkblå
Norrtulls SK svart 1 David Ackebo Gul/Svart/Gul
Stadshagen Vasalunds IF 1 Henning Landin
Vasalunds IF Järvaröd Karl Viktor Nygren Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 AIK FF 5 - IFK Lidingö FK 19 Läroverket 1
2019-04-27 10:00 Kista SC KFUM Gul - Djurgårdens IF FF 8 Kvarnbacka BP 125
2019-04-27 12:00 Karlbergs BK vit 2 - Vasalunds IF Järvaröd Kristinebergs IP 25
2019-04-27 14:00 Norrtulls SK svart 1 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Norra Real 16
2019-04-27 17:15 IFK Lidingö FK 5 blå - Enebybergs IF 5 Gångsätra BP 15
2019-04-28 15:15 FC Djursholm Röd 2 - IFK Lidingö FK 13 Djursholms IP 4
2019-04-28 17:00 Djurgårdens IF FF 17 - Danderyds SK FF 4 Hjorthagens IP 3
Maj
2019-05-03 19:30 Djurgårdens IF FF 8 - IFK Lidingö FK 5 blå Hjorthagens IP 3
2019-05-04 12:00 Enebybergs IF 5 - Karlbergs BK vit 2 Enebybergs IP 36
2019-05-04 14:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Kista SC KFUM Gul Kristinebergs IP 25
2019-05-04 15:00 IFK Lidingö FK 13 - AIK FF 5 Gångsätra BP 16
2019-05-05 09:00 Danderyds SK FF 4 - Norrtulls SK svart 1 Danderydsvallen 32
2019-05-05 14:00 Vasalunds IF Järvaröd - FC Djursholm Röd 2 Bergshamra IP 25
2019-05-05 15:00 IFK Lidingö FK 19 - Djurgårdens IF FF 17 Gångsätra BP 15
2019-05-11 11:00 AIK FF 5 - Vasalunds IF Järvaröd Läroverket 1
2019-05-11 12:00 Karlbergs BK vit 2 - Djurgårdens IF FF 8 Kristinebergs IP 25
2019-05-11 13:00 Norrtulls SK svart 1 - IFK Lidingö FK 19 Norra Real 16
2019-05-11 17:00 Djurgårdens IF FF 17 - IFK Lidingö FK 13 Hjorthagens IP 3
2019-05-12 12:00 Danderyds SK FF 4 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Danderydsvallen 32
2019-05-12 16:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Kista SC KFUM Gul Gångsätra BP 15
2019-05-12 16:30 FC Djursholm Röd 2 - Enebybergs IF 5 Djursholms IP 4
2019-05-17 19:30 Djurgårdens IF FF 8 - FC Djursholm Röd 2 Hjorthagens IP 3
2019-05-18 10:00 Kista SC KFUM Gul - Karlbergs BK vit 2 Kvarnbacka BP 125
2019-05-18 11:00 Enebybergs IF 5 - AIK FF 5 Enebybergs IP 36
2019-05-18 14:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - IFK Lidingö FK 5 blå Kristinebergs IP 25
2019-05-18 17:00 IFK Lidingö FK 13 - Norrtulls SK svart 1 Gångsätra BP 16
2019-05-18 17:00 IFK Lidingö FK 19 - Danderyds SK FF 4 Gångsätra BP 15
2019-05-19 14:00 Vasalunds IF Järvaröd - Djurgårdens IF FF 17 Bergshamra IP 25
2019-05-24 19:30 Djurgårdens IF FF 17 - Enebybergs IF 5 Hjorthagens IP 3
2019-05-25 12:00 Karlbergs BK vit 2 - IFK Lidingö FK 5 blå Kristinebergs IP 25
2019-05-25 14:00 Norrtulls SK svart 1 - Vasalunds IF Järvaröd Norra Real 16
2019-05-26 12:00 Danderyds SK FF 4 - IFK Lidingö FK 13 Danderydsvallen 32
2019-05-26 15:00 IFK Lidingö FK 19 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Gångsätra BP 15
2019-05-26 15:15 FC Djursholm Röd 2 - Kista SC KFUM Gul Djursholms IP 4
2019-05-26 17:00 AIK FF 5 - Djurgårdens IF FF 8 Läroverket 1
Juni
2019-06-01 11:00 Kista SC KFUM Gul - AIK FF 5 Kvarnbacka BP 125
2019-06-01 12:00 Enebybergs IF 5 - Norrtulls SK svart 1 Enebybergs IP 36
2019-06-01 13:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Karlbergs BK vit 2 Kristinebergs IP 25
2019-06-01 16:00 IFK Lidingö FK 13 - IFK Lidingö FK 19 Gångsätra BP 16
2019-06-02 09:00 Djurgårdens IF FF 8 - Djurgårdens IF FF 17 Hjorthagens IP 3
2019-06-02 13:00 Vasalunds IF Järvaröd - Danderyds SK FF 4 Bergshamra IP 25
2019-06-02 15:00 IFK Lidingö FK 5 blå - FC Djursholm Röd 2 Gångsätra BP 15
2019-06-08 09:00 AIK FF 5 - IFK Lidingö FK 5 blå Läroverket 1
2019-06-08 14:00 Norrtulls SK svart 1 - Djurgårdens IF FF 8 Norra Real 16
2019-06-08 17:00 Djurgårdens IF FF 17 - Kista SC KFUM Gul Hjorthagens IP 3
2019-06-08 17:15 IFK Lidingö FK 13 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Gångsätra BP 16
2019-06-09 12:00 Danderyds SK FF 4 - Enebybergs IF 5 Danderydsvallen 32
2019-06-09 14:00 FC Djursholm Röd 2 - Karlbergs BK vit 2 Djursholms IP 4
2019-06-09 16:00 IFK Lidingö FK 19 - Vasalunds IF Järvaröd Gångsätra BP 15
Augusti
2019-08-24 11:00 Kista SC KFUM Gul - Norrtulls SK svart 1 Kvarnbacka BP 125
2019-08-24 11:00 Enebybergs IF 5 - IFK Lidingö FK 19 Enebybergs IP 36
2019-08-24 12:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - FC Djursholm Röd 2 Kristinebergs IP 25
2019-08-24 13:00 Karlbergs BK vit 2 - AIK FF 5 Kristinebergs IP 25
2019-08-24 17:00 Djurgårdens IF FF 8 - Danderyds SK FF 4 Hjorthagens IP 3
2019-08-25 14:00 Vasalunds IF Järvaröd - IFK Lidingö FK 13 Bergshamra IP 25
2019-08-25 16:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Djurgårdens IF FF 17 Gångsätra BP 15
2019-08-31 11:00 AIK FF 5 - FC Djursholm Röd 2 Läroverket 1
2019-08-31 12:00 Norrtulls SK svart 1 - IFK Lidingö FK 5 blå Norra Real 16
2019-08-31 16:15 IFK Lidingö FK 13 - Enebybergs IF 5 Gångsätra BP 16
September
2019-09-01 09:00 Djurgårdens IF FF 17 - Karlbergs BK vit 2 Hjorthagens IP 3
2019-09-01 12:00 Danderyds SK FF 4 - Kista SC KFUM Gul Danderydsvallen 32
2019-09-01 13:00 Vasalunds IF Järvaröd - Stadshagen Vasalunds IF 1 Bergshamra IP 25
2019-09-01 18:15 IFK Lidingö FK 19 - Djurgårdens IF FF 8 Gångsätra BP 15
2019-09-07 11:00 Kista SC KFUM Gul - IFK Lidingö FK 19 Kvarnbacka BP 125
2019-09-07 12:00 Enebybergs IF 5 - Vasalunds IF Järvaröd Enebybergs IP 36
2019-09-07 12:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - AIK FF 5 Kristinebergs IP 25
2019-09-07 13:00 Karlbergs BK vit 2 - Norrtulls SK svart 1 Kristinebergs IP 25
2019-09-08 09:00 Djurgårdens IF FF 8 - IFK Lidingö FK 13 Hjorthagens IP 3
2019-09-08 15:00 IFK Lidingö FK 5 blå - Danderyds SK FF 4 Gångsätra BP 15
2019-09-08 16:30 FC Djursholm Röd 2 - Djurgårdens IF FF 17 Djursholms IP 4
2019-09-13 18:30 Djurgårdens IF FF 17 - AIK FF 5 Hjorthagens IP 3
2019-09-14 13:00 Norrtulls SK svart 1 - FC Djursholm Röd 2 Norra Real 16
2019-09-14 13:00 Enebybergs IF 5 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Enebybergs IP 36
2019-09-14 15:15 IFK Lidingö FK 13 - Kista SC KFUM Gul Gångsätra BP 16
2019-09-15 12:00 Danderyds SK FF 4 - Karlbergs BK vit 2 Danderydsvallen 32
2019-09-15 14:00 Vasalunds IF Järvaröd - Djurgårdens IF FF 8 Bergshamra IP 25
2019-09-15 15:15 IFK Lidingö FK 19 - IFK Lidingö FK 5 blå Gångsätra BP 15
2019-09-21 10:00 Kista SC KFUM Gul - Vasalunds IF Järvaröd Kvarnbacka BP 125
2019-09-21 12:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Djurgårdens IF FF 17 Kristinebergs IP 25
2019-09-21 13:00 Karlbergs BK vit 2 - IFK Lidingö FK 19 Kristinebergs IP 25
2019-09-22 14:00 IFK Lidingö FK 5 blå - IFK Lidingö FK 13 Gångsätra BP 15
2019-09-22 15:15 FC Djursholm Röd 2 - Danderyds SK FF 4 Djursholms IP 4
2019-09-22 18:00 AIK FF 5 - Norrtulls SK svart 1 Läroverket 1
2019-09-22 18:00 Djurgårdens IF FF 8 - Enebybergs IF 5 Hjorthagens IP 3
2019-09-27 19:30 Djurgårdens IF FF 8 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Hjorthagens IP 3
2019-09-28 13:00 Enebybergs IF 5 - Kista SC KFUM Gul Enebybergs IP 36
2019-09-28 14:00 Norrtulls SK svart 1 - Djurgårdens IF FF 17 Norra Real 16
2019-09-28 17:00 IFK Lidingö FK 13 - Karlbergs BK vit 2 Gångsätra BP 16
2019-09-29 12:00 Danderyds SK FF 4 - AIK FF 5 Danderydsvallen 32
2019-09-29 14:00 Vasalunds IF Järvaröd - IFK Lidingö FK 5 blå Bergshamra IP 25
2019-09-29 14:00 IFK Lidingö FK 19 - FC Djursholm Röd 2 Gångsätra BP 15