Spelprogram - P 8- 7

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Danderyds SK FF 5 Magnus Fjelde Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 12 Carl-Fredrik Arthur Björsell Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 16 Jonas Lissjanis 0792952585 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 2 Per Wennersten 0702559511 Lila/Vit eller lila/Lila
FC Djursholm Vit 1 Lars Clevnert 0732300701 röd/röd/röd
IFK Lidingö FK 17 vit Andreas Agnblad Claeson blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 8 Jonas Burvall 0766279755 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 3 Per Niklasson Vit/Blå/Vit
Karlbergs BK gul 1 Lars Patrik Nises 0702696854 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK gul 2 Henrik Aspelin Gul/Svart/Gul
Stocksunds IF P11 2 Greta Berg 0703197958 Gul/Svart/Gul
Täby FK 71 Jenny Kenneberg Blå-Svart/Svart/Blå
Vasalunds IF Järvablå Karl Viktor Nygren Röda/Svarta/Röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:30 Djurgårdens IF FF 12 - Danderyds SK FF 5 Hjorthagens IP 3
2019-04-27 16:15 IFK Lidingö FK 17 vit - FC Djursholm Vit 1 Gångsätra BP 16
2019-04-27 16:15 IFK Lidingö FK 8 - Enebybergs IF 2 Gångsätra BP 15
2019-04-27 17:00 Stocksunds IF P11 2 - IFK Stocksund 3 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-04-28 11:00 Täby FK 71 - Djurgårdens IF FF 16 Näsbydal 125
2019-04-28 13:00 Vasalunds IF Järvablå - Karlbergs BK gul 1 Bergshamra IP 25
Maj
2019-05-04 11:00 Enebybergs IF 2 - IFK Lidingö FK 17 vit Enebybergs IP 36
2019-05-04 13:00 Karlbergs BK gul 1 - Stocksunds IF P11 2 Kristinebergs IP 25
2019-05-04 15:00 IFK Stocksund 3 - Täby FK 71 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-05-05 09:00 Djurgårdens IF FF 16 - Norrtulls SK gul 2 Hjorthagens IP 3
2019-05-05 12:00 Danderyds SK FF 5 - IFK Lidingö FK 8 Danderydsvallen 31
2019-05-05 15:15 FC Djursholm Vit 1 - Vasalunds IF Järvablå Djursholms IP 4
2019-05-11 15:00 Norrtulls SK gul 2 - IFK Stocksund 3 Norra Real 16
2019-05-11 16:00 IFK Lidingö FK 17 vit - Danderyds SK FF 5 Gångsätra BP 16
2019-05-12 10:00 Täby FK 71 - Karlbergs BK gul 1 Näsbydal 125
2019-05-12 12:00 Stocksunds IF P11 2 - FC Djursholm Vit 1 Stockhagens IP 25
2019-05-12 13:00 Vasalunds IF Järvablå - Enebybergs IF 2 Bergshamra IP 25
2019-05-12 15:00 IFK Lidingö FK 8 - Djurgårdens IF FF 12 Gångsätra BP 15
2019-05-17 18:30 Djurgårdens IF FF 12 - IFK Lidingö FK 17 vit Hjorthagens IP 3
2019-05-18 13:00 Enebybergs IF 2 - Stocksunds IF P11 2 Enebybergs IP 36
2019-05-18 13:00 Karlbergs BK gul 1 - Norrtulls SK gul 2 Kristinebergs IP 25
2019-05-18 15:00 IFK Stocksund 3 - Djurgårdens IF FF 16 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-05-19 09:00 Danderyds SK FF 5 - Vasalunds IF Järvablå Danderydsvallen 31
2019-05-19 15:15 FC Djursholm Vit 1 - Täby FK 71 Djursholms IP 4
2019-05-24 18:30 Djurgårdens IF FF 16 - Karlbergs BK gul 1 Hjorthagens IP 3
2019-05-25 15:00 Norrtulls SK gul 2 - FC Djursholm Vit 1 Norra Real 16
2019-05-25 17:00 IFK Lidingö FK 17 vit - IFK Lidingö FK 8 Gångsätra BP 16
2019-05-26 11:00 Täby FK 71 - Enebybergs IF 2 Näsbydal 125
2019-05-26 12:00 Stocksunds IF P11 2 - Danderyds SK FF 5 Stockhagens IP 25
2019-05-26 14:00 Vasalunds IF Järvablå - Djurgårdens IF FF 12 Bergshamra IP 25
Juni
2019-06-01 11:00 Enebybergs IF 2 - Norrtulls SK gul 2 Enebybergs IP 36
2019-06-01 14:00 Karlbergs BK gul 1 - IFK Stocksund 3 Kristinebergs IP 25
2019-06-02 09:00 Danderyds SK FF 5 - Täby FK 71 Danderydsvallen 31
2019-06-02 14:00 IFK Lidingö FK 8 - Vasalunds IF Järvablå Gångsätra BP 15
2019-06-02 15:15 FC Djursholm Vit 1 - Djurgårdens IF FF 16 Djursholms IP 4
2019-06-02 17:00 Djurgårdens IF FF 12 - Stocksunds IF P11 2 Hjorthagens IP 3
2019-06-08 11:00 Norrtulls SK gul 2 - Danderyds SK FF 5 Norra Real 16
2019-06-08 15:00 IFK Stocksund 3 - FC Djursholm Vit 1 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-06-08 18:00 Djurgårdens IF FF 16 - Enebybergs IF 2 Hjorthagens IP 3
2019-06-09 10:00 Täby FK 71 - Djurgårdens IF FF 12 Näsbydal 125
2019-06-09 12:00 Stocksunds IF P11 2 - IFK Lidingö FK 8 Stockhagens IP 25
2019-06-09 14:00 Vasalunds IF Järvablå - IFK Lidingö FK 17 vit Bergshamra IP 25
Augusti
2019-08-24 (Uppskj.) IFK Lidingö FK 17 vit - Stocksunds IF P11 2 Gångsätra BP 16
2019-08-24 12:00 Enebybergs IF 2 - IFK Stocksund 3 Enebybergs IP 36
2019-08-24 17:00 IFK Lidingö FK 8 - Täby FK 71 Gångsätra BP 15
2019-08-25 12:00 Danderyds SK FF 5 - Djurgårdens IF FF 16 Danderydsvallen 31
2019-08-25 16:30 FC Djursholm Vit 1 - Karlbergs BK gul 1 Djursholms IP 4
2019-08-25 18:00 Djurgårdens IF FF 12 - Norrtulls SK gul 2 Hjorthagens IP 3
2019-08-30 18:30 Djurgårdens IF FF 16 - Djurgårdens IF FF 12 Hjorthagens IP 3
2019-08-31 11:00 Norrtulls SK gul 2 - IFK Lidingö FK 8 Norra Real 16
2019-08-31 13:00 Karlbergs BK gul 1 - Enebybergs IF 2 Kristinebergs IP 25
2019-08-31 15:00 IFK Stocksund 3 - Danderyds SK FF 5 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
September
2019-09-01 11:00 Täby FK 71 - IFK Lidingö FK 17 vit Näsbydal 125
2019-09-01 12:00 Stocksunds IF P11 2 - Vasalunds IF Järvablå Stockhagens IP 25
2019-09-06 18:30 Djurgårdens IF FF 12 - IFK Stocksund 3 Hjorthagens IP 3
2019-09-07 13:00 Enebybergs IF 2 - FC Djursholm Vit 1 Enebybergs IP 36
2019-09-08 12:00 Danderyds SK FF 5 - Karlbergs BK gul 1 Danderydsvallen 31
2019-09-08 13:00 Vasalunds IF Järvablå - Täby FK 71 Bergshamra IP 25
2019-09-08 14:00 IFK Lidingö FK 17 vit - Norrtulls SK gul 2 Gångsätra BP 16
2019-09-08 16:00 IFK Lidingö FK 8 - Djurgårdens IF FF 16 Gångsätra BP 15
2019-09-14 12:00 Norrtulls SK gul 2 - Vasalunds IF Järvablå Norra Real 16
2019-09-14 13:00 Karlbergs BK gul 1 - Djurgårdens IF FF 12 Kristinebergs IP 25
2019-09-14 15:00 IFK Stocksund 3 - IFK Lidingö FK 8 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-09-15 09:00 Djurgårdens IF FF 16 - IFK Lidingö FK 17 vit Hjorthagens IP 3
2019-09-15 10:00 Täby FK 71 - Stocksunds IF P11 2 Näsbydal 125
2019-09-15 15:15 FC Djursholm Vit 1 - Danderyds SK FF 5 Djursholms IP 4
2019-09-21 17:00 IFK Lidingö FK 8 - Karlbergs BK gul 1 Gångsätra BP 15
2019-09-22 09:00 Djurgårdens IF FF 12 - FC Djursholm Vit 1 Hjorthagens IP 3
2019-09-22 11:00 Stocksunds IF P11 2 - Norrtulls SK gul 2 Stockhagens IP 25
2019-09-22 12:00 Danderyds SK FF 5 - Enebybergs IF 2 Danderydsvallen 31
2019-09-22 13:00 Vasalunds IF Järvablå - Djurgårdens IF FF 16 Bergshamra IP 25
2019-09-22 14:00 IFK Lidingö FK 17 vit - IFK Stocksund 3 Gångsätra BP 16
2019-09-28 12:00 Enebybergs IF 2 - Djurgårdens IF FF 12 Enebybergs IP 36
2019-09-28 13:00 Norrtulls SK gul 2 - Täby FK 71 Norra Real 16
2019-09-28 13:00 Karlbergs BK gul 1 - IFK Lidingö FK 17 vit Kristinebergs IP 25
2019-09-28 15:00 IFK Stocksund 3 - Vasalunds IF Järvablå Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-09-28 17:00 Djurgårdens IF FF 16 - Stocksunds IF P11 2 Hjorthagens IP 3
2019-09-29 14:00 FC Djursholm Vit 1 - IFK Lidingö FK 8 Djursholms IP 4