Spelprogram - P 8- 6

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 3 Mikael Augustinson 0734365164 Svart/Vit/Svart/Gul
Bollstanäs SK 1 Vit Carl Gudmund Gudmundsson GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 3 Pontus Scherp Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 21 Anders Sjösten 0709371760 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 4 Peter Wallén 0702482817 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 4 Per Wennersten 0702559511 Lila/Vit eller lila/Lila
FC Djursholm Vit 2 Lars Clevnert 0732300701 röd/röd/röd
IFK Lidingö FK 14 Anders Carlén 0707200565 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 18 blå Karin Fagerlund 0709973136 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 1 Per Niklasson Vit/Blå/Vit
Kista SC KFUM RÖD Maryam Ghadanfari 0737329670 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Norrtulls SK vit 1 Paola Bergnehr Moscatelli Gul/Svart/Gul
Stocksunds IF P11 1 Greta Berg 0703197958 Gul/Svart/Gula
Täby FK 31 Marcus Bouvin Blå-Svart/Svart/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 Kista SC KFUM RÖD - Norrtulls SK vit 1 Kvarnbacka BP 125
2019-04-27 11:00 AIK FF 3 - IFK Lidingö FK 18 blå Läroverket 1
2019-04-27 12:00 Enebybergs IF 4 - IFK Lidingö FK 14 Enebybergs IP 36
2019-04-27 16:00 IFK Stocksund 1 - Stocksunds IF P11 1 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-04-27 18:00 Djurgårdens IF FF 21 - Danderyds SK FF 3 Hjorthagens IP 3
2019-04-28 10:00 Täby FK 31 - Djurgårdens IF FF 4 Näsbydal 125
2019-04-28 16:30 FC Djursholm Vit 2 - Bollstanäs SK 1 Vit Djursholms IP 4
Maj
2019-05-04 14:00 Norrtulls SK vit 1 - Täby FK 31 Norra Real 16
2019-05-04 17:00 IFK Lidingö FK 18 blå - Enebybergs IF 4 Gångsätra BP 16
2019-05-04 17:00 IFK Lidingö FK 14 - Djurgårdens IF FF 21 Gångsätra BP 15
2019-05-04 18:00 Djurgårdens IF FF 4 - IFK Stocksund 1 Hjorthagens IP 3
2019-05-05 09:00 Danderyds SK FF 3 - Kista SC KFUM RÖD Danderydsvallen 31
2019-05-05 09:30 Bollstanäs SK 1 Vit - AIK FF 3 Bollstanäs IP 216
2019-05-05 11:00 Stocksunds IF P11 1 - FC Djursholm Vit 2 Stockhagens IP 25
2019-05-11 10:00 Kista SC KFUM RÖD - IFK Lidingö FK 14 Kvarnbacka BP 125
2019-05-11 12:00 AIK FF 3 - Stocksunds IF P11 1 Läroverket 1
2019-05-11 13:00 Enebybergs IF 4 - Bollstanäs SK 1 Vit Enebybergs IP 36
2019-05-11 15:00 IFK Stocksund 1 - Täby FK 31 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-05-12 09:00 Danderyds SK FF 3 - Norrtulls SK vit 1 Danderydsvallen 31
2019-05-12 15:15 FC Djursholm Vit 2 - Djurgårdens IF FF 4 Djursholms IP 4
2019-05-12 16:00 Djurgårdens IF FF 21 - IFK Lidingö FK 18 blå Hjorthagens IP 3
2019-05-18 08:30 Bollstanäs SK 1 Vit - Djurgårdens IF FF 21 Bollstanäs IP 225
2019-05-18 13:00 Norrtulls SK vit 1 - IFK Stocksund 1 Norra Real 16
2019-05-18 16:00 IFK Lidingö FK 18 blå - Kista SC KFUM RÖD Gångsätra BP 16
2019-05-18 18:00 Djurgårdens IF FF 4 - AIK FF 3 Hjorthagens IP 3
2019-05-19 10:00 Täby FK 31 - FC Djursholm Vit 2 Näsbydal 125
2019-05-19 11:00 Stocksunds IF P11 1 - Enebybergs IF 4 Stockhagens IP 25
2019-05-19 15:00 IFK Lidingö FK 14 - Danderyds SK FF 3 Gångsätra BP 15
2019-05-25 10:00 Kista SC KFUM RÖD - Bollstanäs SK 1 Vit Kvarnbacka BP 125
2019-05-25 10:00 AIK FF 3 - Täby FK 31 Läroverket 1
2019-05-25 13:00 Enebybergs IF 4 - Djurgårdens IF FF 4 Enebybergs IP 36
2019-05-25 17:00 IFK Lidingö FK 14 - Norrtulls SK vit 1 Gångsätra BP 15
2019-05-26 09:00 Danderyds SK FF 3 - IFK Lidingö FK 18 blå Danderydsvallen 31
2019-05-26 16:00 Djurgårdens IF FF 21 - Stocksunds IF P11 1 Hjorthagens IP 3
2019-05-26 16:30 FC Djursholm Vit 2 - IFK Stocksund 1 Djursholms IP 4
Juni
2019-06-01 13:00 Norrtulls SK vit 1 - FC Djursholm Vit 2 Norra Real 16
2019-06-01 15:00 IFK Stocksund 1 - AIK FF 3 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-06-01 17:00 IFK Lidingö FK 18 blå - IFK Lidingö FK 14 Gångsätra BP 16
2019-06-01 18:00 Djurgårdens IF FF 4 - Djurgårdens IF FF 21 Hjorthagens IP 3
2019-06-02 09:30 Bollstanäs SK 1 Vit - Danderyds SK FF 3 Bollstanäs IP 216
2019-06-02 10:00 Täby FK 31 - Enebybergs IF 4 Näsbydal 125
2019-06-02 11:00 Stocksunds IF P11 1 - Kista SC KFUM RÖD Stockhagens IP 25
2019-06-07 19:30 Djurgårdens IF FF 21 - Täby FK 31 Hjorthagens IP 3
2019-06-08 10:00 Kista SC KFUM RÖD - Djurgårdens IF FF 4 Kvarnbacka BP 125
2019-06-08 13:00 Enebybergs IF 4 - IFK Stocksund 1 Enebybergs IP 36
2019-06-08 13:00 AIK FF 3 - FC Djursholm Vit 2 Läroverket 1
2019-06-08 16:15 IFK Lidingö FK 18 blå - Norrtulls SK vit 1 Gångsätra BP 16
2019-06-09 09:00 Danderyds SK FF 3 - Stocksunds IF P11 1 Danderydsvallen 31
2019-06-09 15:00 IFK Lidingö FK 14 - Bollstanäs SK 1 Vit Gångsätra BP 15
Augusti
2019-08-23 18:30 Djurgårdens IF FF 4 - Danderyds SK FF 3 Hjorthagens IP 3
2019-08-24 09:30 Bollstanäs SK 1 Vit - IFK Lidingö FK 18 blå Bollstanäs IP 225
2019-08-24 15:00 Norrtulls SK vit 1 - AIK FF 3 Norra Real 16
2019-08-24 16:00 IFK Stocksund 1 - Djurgårdens IF FF 21 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-08-25 10:00 Täby FK 31 - Kista SC KFUM RÖD Näsbydal 125
2019-08-25 11:00 Stocksunds IF P11 1 - IFK Lidingö FK 14 Stockhagens IP 25
2019-08-25 15:15 FC Djursholm Vit 2 - Enebybergs IF 4 Djursholms IP 4
2019-08-31 09:00 Kista SC KFUM RÖD - IFK Stocksund 1 Kvarnbacka BP 125
2019-08-31 13:00 Enebybergs IF 4 - AIK FF 3 Enebybergs IP 36
2019-08-31 15:15 IFK Lidingö FK 18 blå - Stocksunds IF P11 1 Gångsätra BP 16
2019-08-31 16:15 IFK Lidingö FK 14 - Djurgårdens IF FF 4 Gångsätra BP 15
September
2019-09-01 09:00 Danderyds SK FF 3 - Täby FK 31 Danderydsvallen 31
2019-09-01 09:30 Bollstanäs SK 1 Vit - Norrtulls SK vit 1 Bollstanäs IP 225
2019-09-01 17:00 Djurgårdens IF FF 21 - FC Djursholm Vit 2 Hjorthagens IP 3
2019-09-07 12:00 AIK FF 3 - Djurgårdens IF FF 21 Läroverket 1
2019-09-07 14:00 Norrtulls SK vit 1 - Enebybergs IF 4 Norra Real 16
2019-09-07 15:00 IFK Stocksund 1 - Danderyds SK FF 3 Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-09-08 10:00 Täby FK 31 - IFK Lidingö FK 14 Näsbydal 125
2019-09-08 11:00 Stocksunds IF P11 1 - Bollstanäs SK 1 Vit Stockhagens IP 25
2019-09-08 15:15 FC Djursholm Vit 2 - Kista SC KFUM RÖD Djursholms IP 4
2019-09-08 17:00 Djurgårdens IF FF 4 - IFK Lidingö FK 18 blå Hjorthagens IP 3
2019-09-13 19:30 Djurgårdens IF FF 21 - Enebybergs IF 4 Hjorthagens IP 3
2019-09-14 09:00 Kista SC KFUM RÖD - AIK FF 3 Kvarnbacka BP 125
2019-09-14 16:15 IFK Lidingö FK 18 blå - Täby FK 31 Gångsätra BP 16
2019-09-15 08:30 Bollstanäs SK 1 Vit - Djurgårdens IF FF 4 Bollstanäs IP 215
2019-09-15 09:00 Danderyds SK FF 3 - FC Djursholm Vit 2 Danderydsvallen 31
2019-09-15 12:00 Stocksunds IF P11 1 - Norrtulls SK vit 1 Stockhagens IP 25
2019-09-15 18:15 IFK Lidingö FK 14 - IFK Stocksund 1 Gångsätra BP 15
2019-09-20 19:30 Djurgårdens IF FF 4 - Stocksunds IF P11 1 Hjorthagens IP 3
2019-09-21 13:00 Enebybergs IF 4 - Kista SC KFUM RÖD Enebybergs IP 36
2019-09-21 13:00 AIK FF 3 - Danderyds SK FF 3 Läroverket 1
2019-09-21 15:00 Norrtulls SK vit 1 - Djurgårdens IF FF 21 Norra Real 16
2019-09-21 16:00 IFK Stocksund 1 - IFK Lidingö FK 18 blå Stockhagens IP 35 (S&P-vallen)
2019-09-22 10:00 Täby FK 31 - Bollstanäs SK 1 Vit Näsbydal 125
2019-09-22 16:30 FC Djursholm Vit 2 - IFK Lidingö FK 14 Djursholms IP 4
2019-09-28 09:00 Kista SC KFUM RÖD - Djurgårdens IF FF 21 Kvarnbacka BP 125
2019-09-28 16:00 IFK Lidingö FK 18 blå - FC Djursholm Vit 2 Gångsätra BP 16
2019-09-29 08:30 Bollstanäs SK 1 Vit - IFK Stocksund 1 Bollstanäs IP 225
2019-09-29 09:00 Djurgårdens IF FF 4 - Norrtulls SK vit 1 Hjorthagens IP 3
2019-09-29 11:00 Stocksunds IF P11 1 - Täby FK 31 Stockhagens IP 25
2019-09-29 12:00 Danderyds SK FF 3 - Enebybergs IF 4 Danderydsvallen 31
2019-09-29 16:00 IFK Lidingö FK 14 - AIK FF 3 Gångsätra BP 15