Spelprogram - P 8- 4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 1 Gul Carl Gudmund Gudmundsson GUL/GRÖN/GRÖN
Danderyds SK FF 2 Christian Uldall Søemod Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 20 Malin Rosenquist 0761145935 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 3 Per Wennersten 0702559511 Lila/Vit eller lila/Lila
FC Djursholm Röd 1 Peter Fallenius 0735155179 röd/röd/röd
IFK Lidingö FK 10 Frida Landskog Serra 0703194268 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Vaxholm Blå 2 Sara Vikberg Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 4 Henrik Hedquist vit/blått/vit
IK Frej Täby FK Gul Krister Jonsson 087584574 0704225657 Gul, Svart, Gul
Norrtulls SK svart 2 Peter Tull Gul/Svart/Gul
Täby FK 22 Magnus Lord Arenander Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 51 Charlie Bergendahl Blå-Svart/Svart/Blå
Viggbyholms IK FF Blå Björn Boris Levin 0708989848 Röd/röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:30 Bollstanäs SK 1 Gul - FC Djursholm Röd 1 Bollstanäs IP 216
2019-04-27 12:00 Viggbyholms IK FF Blå - Enebybergs IF 3 Viggbydalen 15
2019-04-27 13:00 Norrtulls SK svart 2 - IK Frej Täby FK Gul Norra Real 16
2019-04-27 17:00 Djurgårdens IF FF 20 - IFK Österåker FK 4 Hjorthagens IP 3
2019-04-28 10:00 Täby FK 22 - IFK Vaxholm Blå 2 Näsbydal 116
2019-04-28 12:00 Danderyds SK FF 2 - Täby FK 51 Danderydsvallen 32
Maj
2019-05-03 17:30 IK Frej Täby FK Gul - Danderyds SK FF 2 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-05-04 10:30 IFK Vaxholm Blå 2 - Norrtulls SK svart 2 Vaxö IP 115
2019-05-04 12:00 IFK Österåker FK 4 - Täby FK 22 Åkersberga IP 115
2019-05-04 13:00 Enebybergs IF 3 - IFK Lidingö FK 10 Enebybergs IP 36
2019-05-05 13:00 Täby FK 51 - Viggbyholms IK FF Blå Näsbydal 116
2019-05-05 14:00 FC Djursholm Röd 1 - Djurgårdens IF FF 20 Djursholms IP 4
2019-05-11 09:30 IFK Vaxholm Blå 2 - IK Frej Täby FK Gul Vaxö IP 115
2019-05-11 12:00 Viggbyholms IK FF Blå - Danderyds SK FF 2 Viggbydalen 15
2019-05-11 14:00 Norrtulls SK svart 2 - IFK Österåker FK 4 Norra Real 16
2019-05-11 15:00 IFK Lidingö FK 10 - Täby FK 51 Gångsätra BP 16
2019-05-12 09:30 Bollstanäs SK 1 Gul - Enebybergs IF 3 Bollstanäs IP 216
2019-05-12 10:00 Täby FK 22 - FC Djursholm Röd 1 Näsbydal 116
2019-05-18 10:00 IFK Österåker FK 4 - IFK Vaxholm Blå 2 Åkersberga IP 115
2019-05-18 10:00 IK Frej Täby FK Gul - Viggbyholms IK FF Blå Vikingavallen/Täby IP 35
2019-05-18 12:00 Enebybergs IF 3 - Djurgårdens IF FF 20 Enebybergs IP 36
2019-05-19 09:00 Danderyds SK FF 2 - IFK Lidingö FK 10 Danderydsvallen 32
2019-05-19 12:00 Täby FK 51 - Bollstanäs SK 1 Gul Näsbydal 116
2019-05-19 14:00 FC Djursholm Röd 1 - Norrtulls SK svart 2 Djursholms IP 4
2019-05-25 09:30 IFK Vaxholm Blå 2 - FC Djursholm Röd 1 Vaxö IP 115
2019-05-25 12:00 IFK Österåker FK 4 - IK Frej Täby FK Gul Åkersberga IP 115
2019-05-25 15:00 IFK Lidingö FK 10 - Viggbyholms IK FF Blå Gångsätra BP 16
2019-05-25 18:00 Djurgårdens IF FF 20 - Täby FK 51 Hjorthagens IP 3
2019-05-26 09:30 Bollstanäs SK 1 Gul - Danderyds SK FF 2 Bollstanäs IP 225
2019-05-26 11:00 Täby FK 22 - Enebybergs IF 3 Näsbydal 116
Juni
2019-06-01 10:00 IK Frej Täby FK Gul - IFK Lidingö FK 10 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-06-01 13:00 Viggbyholms IK FF Blå - Bollstanäs SK 1 Gul Viggbydalen 15
2019-06-01 13:00 Enebybergs IF 3 - Norrtulls SK svart 2 Enebybergs IP 36
2019-06-02 09:00 Danderyds SK FF 2 - Djurgårdens IF FF 20 Danderydsvallen 32
2019-06-02 12:00 Täby FK 51 - Täby FK 22 Näsbydal 116
2019-06-02 14:00 FC Djursholm Röd 1 - IFK Österåker FK 4 Djursholms IP 4
2019-06-07 18:30 Djurgårdens IF FF 20 - Viggbyholms IK FF Blå Hjorthagens IP 3
2019-06-08 09:30 IFK Vaxholm Blå 2 - Enebybergs IF 3 Vaxö IP 115
2019-06-08 13:00 Norrtulls SK svart 2 - Täby FK 51 Norra Real 16
2019-06-09 08:30 Bollstanäs SK 1 Gul - IFK Lidingö FK 10 Bollstanäs IP 216
2019-06-09 10:00 Täby FK 22 - Danderyds SK FF 2 Näsbydal 116
2019-06-09 15:15 FC Djursholm Röd 1 - IK Frej Täby FK Gul Djursholms IP 4
Augusti
2019-08-23 17:30 IK Frej Täby FK Gul - Bollstanäs SK 1 Gul Vikingavallen/Täby IP 35
2019-08-24 13:00 Viggbyholms IK FF Blå - Täby FK 22 Viggbydalen 15
2019-08-24 13:00 Enebybergs IF 3 - IFK Österåker FK 4 Enebybergs IP 36
2019-08-25 09:00 Danderyds SK FF 2 - Norrtulls SK svart 2 Danderydsvallen 32
2019-08-25 13:00 Täby FK 51 - IFK Vaxholm Blå 2 Näsbydal 116
2019-08-25 14:00 IFK Lidingö FK 10 - Djurgårdens IF FF 20 Gångsätra BP 16
2019-08-30 19:30 Djurgårdens IF FF 20 - Bollstanäs SK 1 Gul Hjorthagens IP 3
2019-08-31 11:00 IFK Österåker FK 4 - Täby FK 51 Åkersberga IP 115
2019-08-31 11:30 IFK Vaxholm Blå 2 - Danderyds SK FF 2 Vaxö IP 115
2019-08-31 14:00 Norrtulls SK svart 2 - Viggbyholms IK FF Blå Norra Real 16
September
2019-09-01 10:00 Täby FK 22 - IFK Lidingö FK 10 Näsbydal 116
2019-09-01 14:00 FC Djursholm Röd 1 - Enebybergs IF 3 Djursholms IP 4
2019-09-07 10:00 IK Frej Täby FK Gul - Djurgårdens IF FF 20 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-09-07 13:00 Viggbyholms IK FF Blå - IFK Vaxholm Blå 2 Viggbydalen 15
2019-09-07 17:00 IFK Lidingö FK 10 - Norrtulls SK svart 2 Gångsätra BP 16
2019-09-08 09:00 Danderyds SK FF 2 - IFK Österåker FK 4 Danderydsvallen 32
2019-09-08 09:30 Bollstanäs SK 1 Gul - Täby FK 22 Bollstanäs IP 216
2019-09-08 10:00 Täby FK 51 - FC Djursholm Röd 1 Näsbydal 116
2019-09-14 12:00 Enebybergs IF 3 - IK Frej Täby FK Gul Enebybergs IP 36
2019-09-14 12:00 IFK Österåker FK 4 - Viggbyholms IK FF Blå Åkersberga IP 115
2019-09-14 14:00 Norrtulls SK svart 2 - Bollstanäs SK 1 Gul Norra Real 16
2019-09-15 09:45 IFK Vaxholm Blå 2 - IFK Lidingö FK 10 Vaxö IP 115
2019-09-15 13:00 Täby FK 22 - Djurgårdens IF FF 20 Näsbydal 116
2019-09-15 14:00 FC Djursholm Röd 1 - Danderyds SK FF 2 Djursholms IP 4
2019-09-21 09:30 Bollstanäs SK 1 Gul - IFK Vaxholm Blå 2 Bollstanäs IP 216
2019-09-21 10:00 IK Frej Täby FK Gul - Täby FK 22 Vikingavallen/Täby IP 35
2019-09-21 13:00 Viggbyholms IK FF Blå - FC Djursholm Röd 1 Viggbydalen 15
2019-09-21 17:00 Djurgårdens IF FF 20 - Norrtulls SK svart 2 Hjorthagens IP 3
2019-09-21 17:00 IFK Lidingö FK 10 - IFK Österåker FK 4 Gångsätra BP 16
2019-09-22 13:00 Täby FK 51 - Enebybergs IF 3 Näsbydal 116
2019-09-28 10:30 IFK Vaxholm Blå 2 - Djurgårdens IF FF 20 Vaxö IP 115
2019-09-28 11:00 Norrtulls SK svart 2 - Täby FK 22 Norra Real 16
2019-09-28 11:00 Enebybergs IF 3 - Danderyds SK FF 2 Enebybergs IP 36
2019-09-28 12:00 IFK Österåker FK 4 - Bollstanäs SK 1 Gul Åkersberga IP 115
2019-09-29 12:00 Täby FK 51 - IK Frej Täby FK Gul Näsbydal 116
2019-09-29 15:15 FC Djursholm Röd 1 - IFK Lidingö FK 10 Djursholms IP 4