Spelprogram - P 8- 3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK 3 Gul Mikael Larsson GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF 2 Daniel Backman Grön/Vit/Vit
Djurgårdens IF FF 9 Henrik Ohlstenius 0701900135 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Erikslunds KF Vit Caroline Utstrand Rylander 0705684804 Grön/Svart/Grön
IFK Lidingö FK 6 Jonas Persson 0705365871 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Vaxholm Vit 1 Karl Gunnar Åberg Blå/Blå/Blå
IFK Österåker FK 1 Thomas Wall Vit/Blå/Vit
Runby IF 3 Pasi Luiro Röd/Svart/Röd
Täby FK 41 Malin Crona Blå-Svart/Svart/Blå
Täby FK 72 Jenny Kenneberg Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK 3 Vallentuna BK Kansli Blå/Blå/Blå
Viggbyholms IK FF Grön Mikael Karlbäck 0105051163 Röd/röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 IFK Österåker FK 1 - Djurgårdens IF FF 9 Åkersberga IP 215
2019-04-27 09:30 IFK Vaxholm Vit 1 - Täby FK 72 Vaxö IP 115
2019-04-27 13:00 Bällsta FF 2 - Viggbyholms IK FF Grön Bällstabergs BP 115
2019-04-28 10:30 Bollstanäs SK 3 Gul - Runby IF 3 Bollstanäs IP 216
2019-04-28 12:00 Täby FK 41 - Vallentuna BK 3 Näsbydal 116
Maj
2019-05-04 13:00 Viggbyholms IK FF Grön - Täby FK 41 Viggbydalen 15
2019-05-05 10:00 Täby FK 72 - IFK Österåker FK 1 Näsbydal 116
2019-05-05 10:00 Runby IF 3 - Bällsta FF 2 Runby IP 15
2019-05-05 15:00 Vallentuna BK 3 - Erikslunds KF Vit Vallentuna IP 315
2019-05-05 17:00 Djurgårdens IF FF 9 - IFK Lidingö FK 6 Hjorthagens IP 3
2019-05-11 09:30 Bollstanäs SK 3 Gul - Djurgårdens IF FF 9 Bollstanäs IP 216
2019-05-11 11:00 IFK Österåker FK 1 - IFK Vaxholm Vit 1 Åkersberga IP 115
2019-05-11 16:00 IFK Lidingö FK 6 - Täby FK 72 Gångsätra BP 15
2019-05-12 10:00 Erikslunds KF Vit - Viggbyholms IK FF Grön Erikslund 126
2019-05-12 11:00 Täby FK 41 - Runby IF 3 Näsbydal 116
2019-05-18 10:30 IFK Vaxholm Vit 1 - IFK Lidingö FK 6 Vaxö IP 115
2019-05-18 13:00 Viggbyholms IK FF Grön - Vallentuna BK 3 Viggbydalen 15
2019-05-19 10:00 Täby FK 72 - Bollstanäs SK 3 Gul Näsbydal 116
2019-05-19 10:00 Runby IF 3 - Erikslunds KF Vit Runby IP 15
2019-05-19 18:00 Djurgårdens IF FF 9 - Bällsta FF 2 Hjorthagens IP 3
2019-05-25 13:00 Bällsta FF 2 - Täby FK 72 Bällstabergs BP 115
2019-05-26 09:30 Bollstanäs SK 3 Gul - IFK Vaxholm Vit 1 Bollstanäs IP 216
2019-05-26 13:00 Täby FK 41 - Djurgårdens IF FF 9 Näsbydal 116
2019-05-26 15:00 Vallentuna BK 3 - Runby IF 3 Vallentuna IP 315
2019-05-26 16:00 IFK Lidingö FK 6 - IFK Österåker FK 1 Gångsätra BP 15
2019-05-31 19:30 Djurgårdens IF FF 9 - Erikslunds KF Vit Hjorthagens IP 3
Juni
2019-06-01 09:30 IFK Vaxholm Vit 1 - Bällsta FF 2 Vaxö IP 115
2019-06-01 11:00 IFK Österåker FK 1 - Bollstanäs SK 3 Gul Åkersberga IP 115
2019-06-02 10:00 Runby IF 3 - Viggbyholms IK FF Grön Runby IP 15
2019-06-02 11:00 Täby FK 72 - Täby FK 41 Näsbydal 116
2019-06-08 13:00 Bällsta FF 2 - IFK Österåker FK 1 Bällstabergs BP 115
2019-06-09 09:30 Bollstanäs SK 3 Gul - IFK Lidingö FK 6 Bollstanäs IP 216
2019-06-09 10:00 Erikslunds KF Vit - Täby FK 72 Erikslund 126
2019-06-09 11:00 Täby FK 41 - IFK Vaxholm Vit 1 Näsbydal 116
2019-06-09 14:00 Vallentuna BK 3 - Djurgårdens IF FF 9 Vallentuna IP 315
Augusti
2019-08-24 10:00 IFK Österåker FK 1 - Täby FK 41 Åkersberga IP 115
2019-08-24 10:30 IFK Vaxholm Vit 1 - Erikslunds KF Vit Vaxö IP 115
2019-08-24 18:00 Djurgårdens IF FF 9 - Viggbyholms IK FF Grön Hjorthagens IP 3
2019-08-25 10:00 Täby FK 72 - Vallentuna BK 3 Näsbydal 116
2019-08-25 14:00 IFK Lidingö FK 6 - Bällsta FF 2 Gångsätra BP 15
2019-08-31 12:00 Viggbyholms IK FF Grön - Täby FK 72 Viggbydalen 15
2019-08-31 13:00 Bällsta FF 2 - Bollstanäs SK 3 Gul Bällstabergs BP 115
September
2019-09-01 10:00 Erikslunds KF Vit - IFK Österåker FK 1 Erikslund 126
2019-09-01 11:00 Täby FK 41 - IFK Lidingö FK 6 Näsbydal 116
2019-09-01 12:00 Runby IF 3 - Djurgårdens IF FF 9 Runby IP 15
2019-09-01 15:00 Vallentuna BK 3 - IFK Vaxholm Vit 1 Vallentuna IP 315
2019-09-07 09:30 Bollstanäs SK 3 Gul - Täby FK 41 Bollstanäs IP 216
2019-09-07 09:30 IFK Vaxholm Vit 1 - Viggbyholms IK FF Grön Vaxö IP 115
2019-09-07 10:00 IFK Österåker FK 1 - Vallentuna BK 3 Åkersberga IP 115
2019-09-07 16:00 IFK Lidingö FK 6 - Erikslunds KF Vit Gångsätra BP 15
2019-09-08 13:00 Täby FK 72 - Runby IF 3 Näsbydal 116
2019-09-14 12:00 Viggbyholms IK FF Grön - IFK Österåker FK 1 Viggbydalen 15
2019-09-15 10:00 Erikslunds KF Vit - Bollstanäs SK 3 Gul Erikslund 126
2019-09-15 10:00 Täby FK 41 - Bällsta FF 2 Näsbydal 116
2019-09-15 12:00 Runby IF 3 - IFK Vaxholm Vit 1 Runby IP 15
2019-09-15 15:00 Vallentuna BK 3 - IFK Lidingö FK 6 Vallentuna IP 315
2019-09-21 10:00 IFK Österåker FK 1 - Runby IF 3 Åkersberga IP 115
2019-09-21 13:00 Bällsta FF 2 - Erikslunds KF Vit Bällstabergs BP 115
2019-09-21 15:00 IFK Lidingö FK 6 - Viggbyholms IK FF Grön Gångsätra BP 15
2019-09-22 09:30 Bollstanäs SK 3 Gul - Vallentuna BK 3 Södervik 11
2019-09-22 12:00 Täby FK 72 - Djurgårdens IF FF 9 Näsbydal 116
2019-09-28 12:00 Viggbyholms IK FF Grön - Bollstanäs SK 3 Gul Viggbydalen 15
2019-09-29 10:00 Erikslunds KF Vit - Täby FK 41 Erikslund 126
2019-09-29 10:00 Runby IF 3 - IFK Lidingö FK 6 Runby IP 15
2019-09-29 14:00 Vallentuna BK 3 - Bällsta FF 2 Vallentuna IP 315
2019-09-29 16:00 Djurgårdens IF FF 9 - IFK Vaxholm Vit 1 Hjorthagens IP 3