Spelprogram - F12-15

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FoC Farsta FF Vit Pär-Johan Olofsson 07336991000 Röd/Svart/svart
Grödinge SK Grön Magdalena Löndahl Grön//Grön//Grön/
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Robert Carl-Fredrik Stenman 0705913216 Röd/Vit/Röd
Rågsveds IF 1 Anneli Viola Crossler Gul/Grön/Gul
Rönninge Salem Fotboll 2 Lina Jankler 0706859222 Gul/Svart/Gul
Segeltorps IF Blå Christine Dartsch Blåvitt/blå/blå
Stureby SK F07Svart Oskar Liljewall Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 3 Pia Lotta Camilla Nordström 0727249367 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sätra SK Cecilia Pettersson 0706128003 Orange/Svart/Orange
Tullinge Triangel Pojkar FK Anna Maria Linnea Jigell Grön/Vit/Grön/Grön
Älvsjö AIK FF Vit 2 Peter Yxne vit/blå/vita
Örby IS Blå Sofia Narving 0768838118 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:45 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Älvsjö IP 4
2019-04-27 10:15 Rågsveds IF 1 - Stuvsta IF 3 Hagsätra IP 12
2019-04-27 10:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Sätra SK Berga IP 11
2019-04-27 10:15 Stureby SK F07Svart - Grödinge SK Grön Stureby Skola BP 11
2019-04-28 14:00 FoC Farsta FF Vit - Segeltorps IF Blå Farsta IP 12
Maj
2019-05-03 17:30 Stuvsta IF 3 - FoC Farsta FF Vit Stuvsta IP 12
2019-05-04 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Stureby SK F07Svart Axelsbergs BP 12
2019-05-05 09:00 Sätra SK - Rågsveds IF 1 Sätra BP 11
2019-05-05 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK - Rönninge Salem Fotboll 2 Brantbrinks IP 21
2019-05-05 11:00 Segeltorps IF Blå - Örby IS Blå Segeltorps IP 2
2019-05-05 12:00 Grödinge SK Grön - Älvsjö AIK FF Vit 2 Broängsplan 12
2019-05-10 20:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Älvsjö IP 4
2019-05-11 10:15 Örby IS Blå - Stuvsta IF 3 Lisebergs BP 11
2019-05-11 10:15 Rågsveds IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Hagsätra IP 12
2019-05-11 11:30 Rönninge Salem Fotboll 2 - Grödinge SK Grön Berga IP 11
2019-05-12 14:00 FoC Farsta FF Vit - Sätra SK Farsta IP 12
2019-05-17 17:30 Stuvsta IF 3 - Segeltorps IF Blå Stuvsta IP 12
2019-05-18 10:15 Sätra SK - Örby IS Blå Sätra BP 11
2019-05-18 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Rönninge Salem Fotboll 2 Axelsbergs BP 12
2019-05-19 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK - FoC Farsta FF Vit Brantbrinks IP 21
2019-05-19 12:00 Grödinge SK Grön - Rågsveds IF 1 Broängsplan 12
2019-05-24 20:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Stureby SK F07Svart Älvsjö IP 4
2019-05-25 09:45 Rågsveds IF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Hagsätra IP 12
2019-05-25 10:00 Segeltorps IF Blå - Sätra SK Segeltorps IP 2
2019-05-25 10:15 Örby IS Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Lisebergs BP 11
2019-05-26 15:15 FoC Farsta FF Vit - Grödinge SK Grön Farsta IP 12
Juni
2019-06-01 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - FoC Farsta FF Vit Axelsbergs BP 12
2019-06-01 10:15 Sätra SK - Stuvsta IF 3 Sätra BP 11
2019-06-01 11:30 Stureby SK F07Svart - Rönninge Salem Fotboll 2 Stureby Skola BP 11
2019-06-02 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK - Segeltorps IF Blå Brantbrinks IP 21
2019-06-02 12:00 Grödinge SK Grön - Örby IS Blå Broängsplan 12
2019-06-07 17:30 Stuvsta IF 3 - Tullinge Triangel Pojkar FK Stuvsta IP 12
2019-06-08 10:15 Rågsveds IF 1 - Stureby SK F07Svart Hagsätra IP 12
2019-06-08 10:45 Rönninge Salem Fotboll 2 - Älvsjö AIK FF Vit 2 Berga IP 11
2019-06-08 11:15 Segeltorps IF Blå - Grödinge SK Grön Segeltorps IP 2
2019-06-08 11:30 Örby IS Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Lisebergs BP 11
Augusti
2019-08-23 18:45 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Rågsveds IF 1 Älvsjö IP 4
2019-08-24 11:30 Stureby SK F07Svart - FoC Farsta FF Vit Stureby Skola BP 11
2019-08-24 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Segeltorps IF Blå Axelsbergs BP 12
2019-08-25 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK - Sätra SK Brantbrinks IP 21
2019-08-25 12:00 Grödinge SK Grön - Stuvsta IF 3 Broängsplan 12
2019-08-30 17:30 Stuvsta IF 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Stuvsta IP 12
2019-08-31 10:15 Örby IS Blå - Stureby SK F07Svart Lisebergs BP 11
2019-08-31 10:15 Rågsveds IF 1 - Rönninge Salem Fotboll 2 Hagsätra IP 12
2019-08-31 10:15 Sätra SK - Grödinge SK Grön Sätra BP 11
September
2019-09-01 14:00 FoC Farsta FF Vit - Älvsjö AIK FF Vit 2 Farsta IP 12
2019-09-06 18:45 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Örby IS Blå Älvsjö IP 4
2019-09-07 11:30 Rönninge Salem Fotboll 2 - FoC Farsta FF Vit Berga IP 11
2019-09-07 11:30 Stureby SK F07Svart - Segeltorps IF Blå Stureby Skola BP 11
2019-09-07 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Sätra SK Axelsbergs BP 12
2019-09-08 12:00 Grödinge SK Grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Broängsplan 12
2019-09-13 17:30 Stuvsta IF 3 - Stureby SK F07Svart Stuvsta IP 12
2019-09-14 10:00 Segeltorps IF Blå - Älvsjö AIK FF Vit 2 Segeltorps IP 2
2019-09-14 10:15 Örby IS Blå - Rönninge Salem Fotboll 2 Lisebergs BP 11
2019-09-15 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Brantbrinks IP 21
2019-09-15 14:00 FoC Farsta FF Vit - Rågsveds IF 1 Farsta IP 12
2019-09-20 20:00 Älvsjö AIK FF Vit 2 - Stuvsta IF 3 Älvsjö IP 4
2019-09-21 10:15 Rågsveds IF 1 - Örby IS Blå Hagsätra IP 12
2019-09-21 10:15 Rönninge Salem Fotboll 2 - Segeltorps IF Blå Berga IP 11
2019-09-21 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Grödinge SK Grön Axelsbergs BP 12
2019-09-21 11:30 Stureby SK F07Svart - Sätra SK Stureby Skola BP 11
2019-09-27 17:30 Stuvsta IF 3 - Rönninge Salem Fotboll 2 Stuvsta IP 12
2019-09-28 10:15 Örby IS Blå - FoC Farsta FF Vit Lisebergs BP 11
2019-09-28 10:15 Sätra SK - Älvsjö AIK FF Vit 2 Sätra BP 11
2019-09-29 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK - Stureby SK F07Svart Brantbrinks IP 21
2019-09-29 13:45 Segeltorps IF Blå - Rågsveds IF 1 Segeltorps IP 2