Spelprogram - F12-14

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 2 Karin Maria Langell Engström 086488745 0704853297 Grön/svart/Svart/Svart
Boo FF 5 Therese Jergmar 0706317066 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Vit Jörgen Barkselius 0705671473 Svarta/svarta/röda
Hammarby IF FF vit Hanna Berggren Larsen 0737152632 Vit/Grön/Vit
Hanvikens SK Gul Jan Lindblad Röd/Röd/Vita
Järla IF FK Svart Camilla Müller Nord 0735054373 Vit/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Nynäshamns IF FK 1 Johan Daniel Gustafsson 0852016736 0708768338 Blå/Blå/Vit
Reymersholms IK 2 Mattias Dahlgren 0707774383 Grön/Vit/Grön
Sickla IF Röd Tanja Lorentzon Röd/Blå/Röd
Skogås-Trångsunds FF Röd Jenny Dyrén 0707550898 Röd-(Blå)/Blå/Blå
Sköndals IK FK 1 Johan Erik Alås 0704331290 Marinblå, marinblå, marinblå
Vega FC F07 Emil Goldberg vit/svart/svart
Värmdö IF Röd Hans Peter Johansson 0707676300 Blå/Blå/Blå
Älta IF gul Marcus Nilsson 0708865507 Gul/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 17:30 Älta IF gul - Värmdö IF Röd Älta IP 11
2019-04-27 10:45 Nynäshamns IF FK 1 - Vega FC F07 Kvarnängens IP 22
2019-04-27 11:30 Boo FF 5 - Sickla IF Röd Orminge BP 1
2019-04-27 12:45 Skogås-Trångsunds FF Röd - Reymersholms IK 2 Nytorps Mosse IP 11
2019-04-28 10:15 Järla IF FK Svart - Sköndals IK FK 1 Nacka IP 22
2019-04-28 14:00 Hammarby IF FF vit - Enskede IK Vit Kärrtorps IP 31
2019-04-28 15:15 Hanvikens SK Gul - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 2 Trollbäckens IP 3
Maj
2019-05-03 19:15 Värmdö IF Röd - Järla IF FK Svart Värmdövallen 21
2019-05-04 10:15 Enskede IK Vit - Hanvikens SK Gul Enskede IP 4
2019-05-04 12:15 Reymersholms IK 2 - Nynäshamns IF FK 1 Tantolundens BP 11
2019-05-04 14:00 Sköndals IK FK 1 - Hammarby IF FF vit Sandåkra BP 11
2019-05-05 10:15 Sickla IF Röd - Älta IF gul Nacka IP 22
2019-05-05 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 2 - Skogås-Trångsunds FF Röd Kärrtorps IP 22
2019-05-10 18:00 Älta IF gul - Vega FC F07 Älta IP 11
2019-05-11 10:15 Boo FF 5 - Reymersholms IK 2 Orminge BP 1
2019-05-11 10:15 Skogås-Trångsunds FF Röd - Enskede IK Vit Nytorps Mosse IP 12
2019-05-11 11:15 Nynäshamns IF FK 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 2 Kvarnängens IP 12
2019-05-12 10:15 Sickla IF Röd - Värmdö IF Röd Nacka IP 22
2019-05-12 13:00 Hammarby IF FF vit - Järla IF FK Svart Kärrtorps IP 31
2019-05-12 16:30 Hanvikens SK Gul - Sköndals IK FK 1 Trollbäckens IP 3
2019-05-17 18:00 Värmdö IF Röd - Hammarby IF FF vit Värmdövallen 21
2019-05-18 10:15 Enskede IK Vit - Nynäshamns IF FK 1 Enskede IP 4
2019-05-18 12:15 Reymersholms IK 2 - Älta IF gul Tantolundens BP 11
2019-05-18 12:30 Vega FC F07 - Sickla IF Röd Torvalla IP 32
2019-05-18 13:45 Sköndals IK FK 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd Sandåkra BP 11
2019-05-19 10:15 Järla IF FK Svart - Hanvikens SK Gul Nacka IP 22
2019-05-19 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 2 - Boo FF 5 Kärrtorps IP 22
2019-05-24 18:45 Älta IF gul - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 2 Älta IP 11
2019-05-25 10:15 Skogås-Trångsunds FF Röd - Järla IF FK Svart Nytorps Mosse IP 12
2019-05-25 11:15 Nynäshamns IF FK 1 - Sköndals IK FK 1 Kvarnängens IP 12
2019-05-25 11:30 Boo FF 5 - Enskede IK Vit Orminge BP 1
2019-05-25 12:30 Vega FC F07 - Värmdö IF Röd Torvalla IP 32
2019-05-26 10:15 Sickla IF Röd - Reymersholms IK 2 Nacka IP 22
2019-05-26 15:00 Vega FC F07 - Boo FF 5 Torvalla IP 32
2019-05-26 16:30 Hanvikens SK Gul - Hammarby IF FF vit Trollbäckens IP 3
2019-05-31 18:00 Värmdö IF Röd - Hanvikens SK Gul Värmdövallen 21
Juni
2019-06-01 11:00 Reymersholms IK 2 - Vega FC F07 Tantolundens BP 11
2019-06-01 11:30 Enskede IK Vit - Älta IF gul Enskede IP 4
2019-06-01 13:45 Sköndals IK FK 1 - Boo FF 5 Sandåkra BP 11
2019-06-02 09:00 Järla IF FK Svart - Nynäshamns IF FK 1 Nacka IP 22
2019-06-02 14:00 Hammarby IF FF vit - Skogås-Trångsunds FF Röd Kärrtorps IP 31
2019-06-02 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 2 - Sickla IF Röd Kärrtorps IP 22
2019-06-03 19:15 Reymersholms IK 2 - Värmdö IF Röd Långholmens BP 11
2019-06-08 10:15 Boo FF 5 - Järla IF FK Svart Orminge BP 1
2019-06-08 11:30 Nynäshamns IF FK 1 - Hammarby IF FF vit Kvarnängens IP 11
2019-06-08 12:30 Vega FC F07 - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 2 Torvalla IP 32
2019-06-08 14:00 Skogås-Trångsunds FF Röd - Hanvikens SK Gul Nytorps Mosse IP 11
2019-06-09 09:00 Älta IF gul - Sköndals IK FK 1 Älta IP 11
2019-06-09 10:15 Sickla IF Röd - Enskede IK Vit Nacka IP 22
Augusti
2019-08-23 19:15 Värmdö IF Röd - Skogås-Trångsunds FF Röd Värmdövallen 21
2019-08-23 20:00 Hanvikens SK Gul - Nynäshamns IF FK 1 Trollbäckens IP 3
2019-08-24 10:15 Enskede IK Vit - Vega FC F07 Enskede IP 4
2019-08-24 12:30 Sköndals IK FK 1 - Sickla IF Röd Sandåkra BP 11
2019-08-25 10:15 Järla IF FK Svart - Älta IF gul Skuru IP 11
2019-08-25 14:00 Hammarby IF FF vit - Boo FF 5 Kärrtorps IP 31
2019-08-25 14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 2 - Reymersholms IK 2 Kärrtorps IP 22
2019-08-30 18:45 Älta IF gul - Hammarby IF FF vit Älta IP 11
2019-08-31 10:15 Boo FF 5 - Hanvikens SK Gul Orminge BP 1
2019-08-31 12:30 Vega FC F07 - Sköndals IK FK 1 Torvalla IP 32
2019-08-31 13:00 Nynäshamns IF FK 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd Kvarnängens IP 21
September
2019-09-01 12:45 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 2 - Värmdö IF Röd Kärrtorps IP 22
2019-09-01 15:15 Sickla IF Röd - Järla IF FK Svart Skuru IP 11
2019-09-02 19:15 Reymersholms IK 2 - Enskede IK Vit Långholmens BP 11
2019-09-06 18:45 Värmdö IF Röd - Nynäshamns IF FK 1 Värmdövallen 22
2019-09-07 10:15 Skogås-Trångsunds FF Röd - Boo FF 5 Nytorps Mosse IP 12
2019-09-07 11:30 Enskede IK Vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 2 Enskede IP 4
2019-09-07 12:30 Sköndals IK FK 1 - Reymersholms IK 2 Sandåkra BP 11
2019-09-08 11:30 Järla IF FK Svart - Vega FC F07 Skuru IP 12
2019-09-08 14:00 Hammarby IF FF vit - Sickla IF Röd Kärrtorps IP 31
2019-09-08 19:00 Hanvikens SK Gul - Älta IF gul Trollbäckens IP 3
2019-09-13 18:45 Älta IF gul - Skogås-Trångsunds FF Röd Älta IP 11
2019-09-14 10:15 Boo FF 5 - Nynäshamns IF FK 1 Orminge BP 1
2019-09-14 12:15 Reymersholms IK 2 - Järla IF FK Svart Tantolundens BP 11
2019-09-14 12:30 Vega FC F07 - Hammarby IF FF vit Torvalla IP 32
2019-09-15 09:00 Sickla IF Röd - Hanvikens SK Gul Nacka IP 22
2019-09-15 11:30 Enskede IK Vit - Värmdö IF Röd Enskede IP 31
2019-09-15 12:45 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 2 - Sköndals IK FK 1 Kärrtorps IP 22
2019-09-20 18:00 Värmdö IF Röd - Boo FF 5 Värmdövallen 21
2019-09-21 10:15 Skogås-Trångsunds FF Röd - Sickla IF Röd Nytorps Mosse IP 12
2019-09-21 11:30 Nynäshamns IF FK 1 - Älta IF gul Kvarnängens IP 11
2019-09-21 15:00 Sköndals IK FK 1 - Enskede IK Vit Sandåkra BP 11
2019-09-22 11:30 Järla IF FK Svart - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 2 Nacka IP 22
2019-09-22 14:00 Hammarby IF FF vit - Reymersholms IK 2 Kärrtorps IP 31
2019-09-22 17:45 Hanvikens SK Gul - Vega FC F07 Trollbäckens IP 3
2019-09-27 17:30 Älta IF gul - Boo FF 5 Älta IP 11
2019-09-28 12:15 Reymersholms IK 2 - Hanvikens SK Gul Tantolundens BP 11
2019-09-28 12:30 Vega FC F07 - Skogås-Trångsunds FF Röd Torvalla IP 32
2019-09-28 13:45 Sköndals IK FK 1 - Värmdö IF Röd Sandåkra BP 11
2019-09-29 10:15 Sickla IF Röd - Nynäshamns IF FK 1 Nacka IP 22
2019-09-29 12:00 Enskede IK Vit - Järla IF FK Svart Enskede IP 31
2019-09-29 12:45 Bagarmossen Kärrtorp BK Svart 2 - Hammarby IF FF vit Kärrtorps IP 22