Spelprogram - F11-12

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 6 Carl Johan Philip Schröderheim 0706793765 Vinröd/Svart/Svarta
Enskede IK Blå 2 Malin Molin Hamrebjörk 0700103111 Svarta/svarta/röda
Gustavsbergs IF FK Magnus Franzen 0708577878 Röd/Röd/Röd
Järla IF FK Rikard Sjöstedt Vit/11-manna Vit - övriga svart Svart/Vit
Reymersholms IK 2 Magnus Tommy Österberg Grön/Vit/Grön
Saltsjöbadens IF 2 Håkan Ask 0704859630 Blå/Vit/Blå/Blå
Sickla IF Röd Henrik Hafrén 087478001 0767070809 Röd/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 19:30 Saltsjöbadens IF 2 - Sickla IF Röd Saltsjöbadens IP 2
2019-04-27 13:30 Reymersholms IK 2 - Järla IF FK Tantolundens BP 12
2019-04-28 09:30 Boo FF 6 - Enskede IK Blå 2 Boovallen 116
Maj
2019-05-03 18:15 Sickla IF Röd - Reymersholms IK 2 Sicklavallen 1
2019-05-04 09:00 Järla IF FK - Boo FF 6 Nacka IP 225
2019-05-05 13:00 Enskede IK Blå 2 - Gustavsbergs IF FK Enskede IP 4
2019-05-11 09:00 Järla IF FK - Enskede IK Blå 2 Nacka IP 225
2019-05-11 13:00 Saltsjöbadens IF 2 - Gustavsbergs IF FK Saltsjöbadens IP 2
2019-05-12 09:30 Boo FF 6 - Sickla IF Röd Boovallen 116
2019-05-18 10:00 Gustavsbergs IF FK - Reymersholms IK 2 Ösby BP 12
2019-05-19 13:00 Enskede IK Blå 2 - Saltsjöbadens IF 2 Enskede IP 4
2019-05-19 19:00 Sickla IF Röd - Järla IF FK Sicklavallen 1
2019-05-24 19:30 Sickla IF Röd - Enskede IK Blå 2 Sicklavallen 1
2019-05-25 12:15 Reymersholms IK 2 - Saltsjöbadens IF 2 Tantolundens BP 12
2019-05-26 09:30 Boo FF 6 - Gustavsbergs IF FK Boovallen 116
Juni
2019-06-01 10:00 Gustavsbergs IF FK - Järla IF FK Ösby BP 12
2019-06-01 16:30 Enskede IK Blå 2 - Reymersholms IK 2 Enskede IP 4
2019-06-02 18:15 Saltsjöbadens IF 2 - Boo FF 6 Saltsjöbadens IP 2
2019-06-07 18:15 Sickla IF Röd - Gustavsbergs IF FK Sicklavallen 1
2019-06-08 09:00 Järla IF FK - Saltsjöbadens IF 2 Nacka IP 225
2019-06-09 09:30 Boo FF 6 - Reymersholms IK 2 Boovallen 116
Augusti
2019-08-17 10:00 Gustavsbergs IF FK - Sickla IF Röd Ösby BP 12
2019-08-17 16:45 Saltsjöbadens IF 2 - Järla IF FK Saltsjöbadens IP 2
2019-08-18 14:15 Reymersholms IK 2 - Boo FF 6 Tantolundens BP 12
2019-08-24 09:00 Järla IF FK - Gustavsbergs IF FK Skuru IP 12
2019-08-24 11:00 Reymersholms IK 2 - Enskede IK Blå 2 Tantolundens BP 12
2019-08-25 10:45 Boo FF 6 - Saltsjöbadens IF 2 Boovallen 116
2019-08-31 10:00 Gustavsbergs IF FK - Boo FF 6 Ösby BP 12
September
2019-09-01 11:30 Enskede IK Blå 2 - Sickla IF Röd Enskede IP 4
2019-09-01 18:15 Saltsjöbadens IF 2 - Reymersholms IK 2 Saltsjöbadens IP 2
2019-09-06 19:30 Saltsjöbadens IF 2 - Enskede IK Blå 2 Saltsjöbadens IP 2
2019-09-07 09:00 Reymersholms IK 2 - Gustavsbergs IF FK Tele2 Arena 11
2019-09-07 10:15 Järla IF FK - Sickla IF Röd Fisksätra IP 2
2019-09-13 18:15 Sickla IF Röd - Boo FF 6 Sicklavallen 1
2019-09-15 11:30 Enskede IK Blå 2 - Järla IF FK Enskede IP 4
2019-09-15 12:30 Gustavsbergs IF FK - Saltsjöbadens IF 2 Ösby BP 12
2019-09-21 10:00 Gustavsbergs IF FK - Enskede IK Blå 2 Ösby BP 12
2019-09-21 11:00 Reymersholms IK 2 - Sickla IF Röd Tantolundens BP 12
2019-09-22 10:15 Boo FF 6 - Järla IF FK Velamsunds BP
2019-09-27 19:30 Sickla IF Röd - Saltsjöbadens IF 2 Sicklavallen 1
2019-09-28 09:00 Järla IF FK - Reymersholms IK 2 Nacka IP 225
2019-09-29 12:45 Enskede IK Blå 2 - Boo FF 6 Enskede IP 4