Spelprogram - F11- 4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 2 Hans Bundgaard 0709970182 Svart/Vit/Svart/Gul
Bele Barkarby FF 1 Sirwa Dilam 0709666736 Svart/Svart/Svart/Vit
Bollstanäs SK Grön Peter Nicks 0734082899 GUL/GRÖN/GRÖN
Djurgårdens IF FF 1 Anders Bergstrand 0733345631 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK Gul Laura Österberg Kalmari 0702877393 Blå/Blå/Blå
Enebybergs IF 2 Anna Holm Sieppi Lila/Vit eller lila/Lila
IF Brommapojkarna 2 Daniel Garmén 0702289488 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 6 vit Ylva Hökerberg Jahnke 0708203226 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Viksjö 1 Ulf Drakmark 0703339179 Marinblå/Marinblå/Marinblå/Gul
Kista SC KFUM BLÅ Pia Sundström 0736469068 Mörkblå/Svart/Mörkblå
Sollentuna FK 4 Lena Åsman 0709862216 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 21 Per Antoni Blå-Svart/Svart/Blå
Vallentuna BK DF Röd Therese Wideman 0735465588 Röd/Svarta/Röda
Ängby IF Vit Peter Johansson 0706742642 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 19:15 Enebybergs IF 2 - Täby FK 21 Enebybergs IP 3
2019-04-27 09:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Vallentuna BK DF Röd Bodal 1
2019-04-27 09:00 Ekerö IK Gul - Bollstanäs SK Grön Träkvistavallen 225
2019-04-27 10:15 Sollentuna FK 4 - Djurgårdens IF FF 1 Helenelunds IP 126
2019-04-27 11:30 IFK Viksjö 1 - Kista SC KFUM BLÅ Viksjövallen 3
2019-04-27 15:15 Bele Barkarby FF 1 - AIK FF 2 Strömvallen 2
2019-04-28 11:30 IF Brommapojkarna 2 - Ängby IF Vit Åkeshovs BP 11
Maj
2019-05-04 09:00 Djurgårdens IF FF 1 - IF Brommapojkarna 2 Hjorthagens IP 2
2019-05-04 11:00 Bollstanäs SK Grön - IFK Viksjö 1 Bollstanäs IP 21
2019-05-04 13:45 Kista SC KFUM BLÅ - IFK Lidingö FK 6 vit Kvarnbacka BP 11
2019-05-05 12:45 Vallentuna BK DF Röd - Enebybergs IF 2 Vallentuna IP 32
2019-05-05 12:45 Täby FK 21 - Sollentuna FK 4 Kryssarvallen 11
2019-05-05 14:00 Ängby IF Vit - Bele Barkarby FF 1 Ängby IP 2
2019-05-05 17:30 AIK FF 2 - Ekerö IK Gul Huvudstafältet 12
2019-05-10 19:15 Enebybergs IF 2 - Kista SC KFUM BLÅ Enebybergs IP 3
2019-05-11 09:00 Djurgårdens IF FF 1 - Ängby IF Vit Hjorthagens IP 2
2019-05-11 10:15 Sollentuna FK 4 - Vallentuna BK DF Röd Helenelunds IP 126
2019-05-11 10:15 IFK Viksjö 1 - AIK FF 2 Viksjövallen 3
2019-05-11 11:30 IFK Lidingö FK 6 vit - Bollstanäs SK Grön Bodal 1
2019-05-11 11:30 Ekerö IK Gul - Bele Barkarby FF 1 Träkvistavallen 225
2019-05-12 11:30 IF Brommapojkarna 2 - Täby FK 21 Åkeshovs BP 11
2019-05-18 11:00 Bollstanäs SK Grön - Enebybergs IF 2 Bollstanäs IP 21
2019-05-18 13:45 Kista SC KFUM BLÅ - Sollentuna FK 4 Kvarnbacka BP 11
2019-05-19 12:45 Vallentuna BK DF Röd - IF Brommapojkarna 2 Vallentuna IP 32
2019-05-19 12:45 Täby FK 21 - Djurgårdens IF FF 1 Kryssarvallen 11
2019-05-19 14:00 Ängby IF Vit - Ekerö IK Gul Ängby IP 2
2019-05-19 15:30 Bele Barkarby FF 1 - IFK Viksjö 1 Strömvallen 2
2019-05-19 17:30 AIK FF 2 - IFK Lidingö FK 6 vit Huvudstafältet 12
2019-05-25 09:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Bele Barkarby FF 1 Bodal 1
2019-05-25 09:00 Djurgårdens IF FF 1 - Vallentuna BK DF Röd Hjorthagens IP 2
2019-05-25 10:15 Sollentuna FK 4 - Bollstanäs SK Grön Helenelunds IP 126
2019-05-25 10:15 IFK Viksjö 1 - Ekerö IK Gul Viksjövallen 3
2019-05-26 11:30 IF Brommapojkarna 2 - Kista SC KFUM BLÅ Åkeshovs BP 11
2019-05-26 12:45 Täby FK 21 - Ängby IF Vit Kryssarvallen 11
2019-05-26 16:30 Enebybergs IF 2 - AIK FF 2 Enebybergs IP 3
2019-05-26 16:45 Ekerö IK Gul - IFK Lidingö FK 6 vit Träkvistavallen 12
Juni
2019-06-01 10:30 Enebybergs IF 2 - Ekerö IK Gul Enebybergs IP 21
2019-06-01 11:00 Bollstanäs SK Grön - IF Brommapojkarna 2 Bollstanäs IP 21
2019-06-01 13:45 Kista SC KFUM BLÅ - Djurgårdens IF FF 1 Kvarnbacka BP 11
2019-06-02 12:45 Vallentuna BK DF Röd - Täby FK 21 Vallentuna IP 32
2019-06-02 14:00 Ängby IF Vit - IFK Viksjö 1 Ängby IP 2
2019-06-02 14:15 Bele Barkarby FF 1 - Enebybergs IF 2 Strömvallen 2
2019-06-02 17:30 AIK FF 2 - Sollentuna FK 4 Huvudstafältet 12
2019-06-08 09:00 Djurgårdens IF FF 1 - Bollstanäs SK Grön Hjorthagens IP 2
2019-06-08 11:30 Sollentuna FK 4 - Bele Barkarby FF 1 Helenelunds IP 126
2019-06-08 11:30 IFK Lidingö FK 6 vit - IFK Viksjö 1 Bodal 1
2019-06-09 11:30 IF Brommapojkarna 2 - AIK FF 2 Åkeshovs BP 11
2019-06-09 11:30 Täby FK 21 - Kista SC KFUM BLÅ Kryssarvallen 11
2019-06-09 15:15 Vallentuna BK DF Röd - Ängby IF Vit Vallentuna IP 32
Augusti
2019-08-24 09:00 Ekerö IK Gul - Sollentuna FK 4 Träkvistavallen 225
2019-08-24 10:15 IFK Viksjö 1 - Enebybergs IF 2 Viksjövallen 3
2019-08-24 12:15 Bollstanäs SK Grön - Täby FK 21 Bollstanäs IP 21
2019-08-24 13:45 Kista SC KFUM BLÅ - Vallentuna BK DF Röd Kvarnbacka BP 11
2019-08-24 14:00 Bele Barkarby FF 1 - IF Brommapojkarna 2 Strömvallen 2
2019-08-24 16:30 Ängby IF Vit - IFK Lidingö FK 6 vit Ängby IP 2
2019-08-25 17:30 AIK FF 2 - Djurgårdens IF FF 1 Huvudstafältet 12
2019-08-30 19:15 Enebybergs IF 2 - IFK Lidingö FK 6 vit Enebybergs IP 3
2019-08-31 09:00 Djurgårdens IF FF 1 - Bele Barkarby FF 1 Hjorthagens IP 2
2019-08-31 10:15 Sollentuna FK 4 - IFK Viksjö 1 Helenelunds IP 126
2019-08-31 13:45 Kista SC KFUM BLÅ - Ängby IF Vit Kvarnbacka BP 11
September
2019-09-01 11:30 IF Brommapojkarna 2 - Ekerö IK Gul Åkeshovs BP 11
2019-09-01 11:30 Täby FK 21 - AIK FF 2 Kryssarvallen 11
2019-09-01 15:15 Vallentuna BK DF Röd - Bollstanäs SK Grön Vallentuna IP 32
2019-09-07 10:15 IFK Lidingö FK 6 vit - Sollentuna FK 4 Bodal 1
2019-09-07 10:15 IFK Viksjö 1 - IF Brommapojkarna 2 Viksjövallen 3
2019-09-07 11:30 Bele Barkarby FF 1 - Täby FK 21 Strömvallen 2
2019-09-07 14:00 Ekerö IK Gul - Djurgårdens IF FF 1 Träkvistavallen 225
2019-09-07 15:00 Bollstanäs SK Grön - Kista SC KFUM BLÅ Tele2 Arena 11
2019-09-07 15:15 Ängby IF Vit - Enebybergs IF 2 Ängby IP 2
2019-09-08 17:30 AIK FF 2 - Vallentuna BK DF Röd Huvudstafältet 12
2019-09-14 09:00 Djurgårdens IF FF 1 - IFK Viksjö 1 Hjorthagens IP 2
2019-09-14 11:30 Sollentuna FK 4 - Enebybergs IF 2 Helenelunds IP 126
2019-09-14 13:45 Kista SC KFUM BLÅ - AIK FF 2 Kvarnbacka BP 11
2019-09-15 11:30 IF Brommapojkarna 2 - IFK Lidingö FK 6 vit Åkeshovs BP 11
2019-09-15 12:45 Täby FK 21 - Ekerö IK Gul Kryssarvallen 11
2019-09-15 14:00 Vallentuna BK DF Röd - Bele Barkarby FF 1 Vallentuna IP 32
2019-09-21 10:15 IFK Viksjö 1 - Täby FK 21 Viksjövallen 3
2019-09-21 10:15 Ekerö IK Gul - Vallentuna BK DF Röd Träkvistavallen 225
2019-09-21 14:00 Bele Barkarby FF 1 - Kista SC KFUM BLÅ Strömvallen 2
2019-09-21 14:00 Ängby IF Vit - Sollentuna FK 4 Ängby IP 2
2019-09-22 15:00 Enebybergs IF 2 - IF Brommapojkarna 2 Enebybergs IP 21
2019-09-22 16:15 AIK FF 2 - Bollstanäs SK Grön Huvudstafältet 12
2019-09-27 19:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Djurgårdens IF FF 1 Bodal 1
2019-09-28 09:00 Djurgårdens IF FF 1 - Enebybergs IF 2 Hjorthagens IP 2
2019-09-28 11:00 Bollstanäs SK Grön - Bele Barkarby FF 1 Bollstanäs IP 21
2019-09-28 13:45 Kista SC KFUM BLÅ - Ekerö IK Gul Kvarnbacka BP 11
2019-09-29 11:30 IF Brommapojkarna 2 - Sollentuna FK 4 Åkeshovs BP 11
2019-09-29 12:45 Vallentuna BK DF Röd - IFK Viksjö 1 Vallentuna IP 32
2019-09-29 12:45 Täby FK 21 - IFK Lidingö FK 6 vit Kryssarvallen 11
2019-09-29 17:30 AIK FF 2 - Ängby IF Vit Huvudstafältet 12
Oktober
2019-10-06 16:00 Bollstanäs SK Grön - Ängby IF Vit Södervik 11