Spelprogram - F10-11

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hässelby SK FF 1 Ann-Charlotte Adolfsson 0730299005 Röd/Svart/Röda
IFK Lidingö FK 6 Anna af Donner 0734369660 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 9 Nina Sirvell Matthews 0702061622 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Kungsängens IF 1 Agneta Ahlinder vit/blå/vit
Norrtulls SK 1 Therese Tejme 0735359500 Gul/Svart/Gul
Sollentuna FK 4 Marina Vangstad 0708156546 Svart/vit/Svart/Svart
Vallentuna BK DF Röd Emma Skarin Röd/Svarta/Röda
Ängby IF Grön 2 Alexandra Karlsson 0738201841 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Kungsängens IF 1 - Vallentuna BK DF Röd Kungsängens IP 32
2019-04-28 10:15 Sollentuna FK 4 - Ängby IF Grön 2 Edsbergs Sportfält 22
2019-04-28 13:00 Hässelby SK FF 1 - IFK Lidingö FK 9 Hässelby IP 21
2019-04-28 15:15 Norrtulls SK 1 - IFK Lidingö FK 6 Bellevue BP 1
Maj
2019-05-04 09:00 IFK Lidingö FK 9 - Norrtulls SK 1 Gångsätra BP 1
2019-05-04 10:15 IFK Lidingö FK 6 - Sollentuna FK 4 Killinge BP 1
2019-05-05 11:30 Ängby IF Grön 2 - Kungsängens IF 1 Ängby IP 2
2019-05-05 11:30 Vallentuna BK DF Röd - Hässelby SK FF 1 Vallentuna IP 32
2019-05-11 09:00 Kungsängens IF 1 - Sollentuna FK 4 Kungsängens IP 32
2019-05-11 10:15 IFK Lidingö FK 9 - IFK Lidingö FK 6 Gångsätra BP 1
2019-05-12 11:00 Hässelby SK FF 1 - Ängby IF Grön 2 Hässelby IP 21
2019-05-12 16:30 Norrtulls SK 1 - Vallentuna BK DF Röd Bellevue BP 1
2019-05-18 09:00 IFK Lidingö FK 6 - Kungsängens IF 1 Killinge BP 1
2019-05-18 12:45 Ängby IF Grön 2 - Norrtulls SK 1 Ängby IP 2
2019-05-19 10:15 Sollentuna FK 4 - Hässelby SK FF 1 Edsbergs Sportfält 22
2019-05-19 11:30 Vallentuna BK DF Röd - IFK Lidingö FK 9 Vallentuna IP 32
2019-05-25 10:15 IFK Lidingö FK 9 - Ängby IF Grön 2 Gångsätra BP 1
2019-05-25 15:00 Hässelby SK FF 1 - Kungsängens IF 1 Hässelby Villastads BP 1
2019-05-26 11:30 Vallentuna BK DF Röd - IFK Lidingö FK 6 Vallentuna IP 32
2019-05-26 14:00 Norrtulls SK 1 - Sollentuna FK 4 Bellevue BP 1
Juni
2019-06-01 09:00 IFK Lidingö FK 6 - Hässelby SK FF 1 Killinge BP 1
2019-06-01 10:15 Kungsängens IF 1 - Norrtulls SK 1 Kungsängens IP 32
2019-06-01 10:15 Ängby IF Grön 2 - Vallentuna BK DF Röd Ängby IP 2
2019-06-02 10:15 Sollentuna FK 4 - IFK Lidingö FK 9 Edsbergs Sportfält 22
2019-06-08 10:15 Ängby IF Grön 2 - IFK Lidingö FK 6 Ängby IP 2
2019-06-08 10:15 IFK Lidingö FK 9 - Kungsängens IF 1 Gångsätra BP 1
2019-06-09 10:15 Vallentuna BK DF Röd - Sollentuna FK 4 Vallentuna IP 32
2019-06-09 15:15 Norrtulls SK 1 - Hässelby SK FF 1 Bellevue BP 1
Augusti
2019-08-16 18:30 Hässelby SK FF 1 - Norrtulls SK 1 Hässelby IP 21
2019-08-17 09:00 IFK Lidingö FK 6 - Ängby IF Grön 2 Killinge BP 1
2019-08-17 11:30 Kungsängens IF 1 - IFK Lidingö FK 9 Kungsängens IP 32
2019-08-18 09:00 Sollentuna FK 4 - Vallentuna BK DF Röd Edsbergs Sportfält 22
2019-08-24 09:00 IFK Lidingö FK 9 - Sollentuna FK 4 Gångsätra BP 1
2019-08-25 11:00 Hässelby SK FF 1 - IFK Lidingö FK 6 Hässelby IP 21
2019-08-25 11:30 Vallentuna BK DF Röd - Ängby IF Grön 2 Vallentuna IP 32
2019-08-25 15:15 Norrtulls SK 1 - Kungsängens IF 1 Bellevue BP 1
2019-08-31 10:15 Kungsängens IF 1 - Hässelby SK FF 1 Kungsängens IP 32
2019-08-31 10:15 IFK Lidingö FK 6 - Vallentuna BK DF Röd Killinge BP 1
2019-08-31 12:45 Ängby IF Grön 2 - IFK Lidingö FK 9 Ängby IP 2
September
2019-09-01 10:15 Sollentuna FK 4 - Norrtulls SK 1 Edsbergs Sportfält 22
2019-09-07 09:00 Kungsängens IF 1 - IFK Lidingö FK 6 Kungsängens IP 32
2019-09-07 10:15 IFK Lidingö FK 9 - Vallentuna BK DF Röd Gångsätra BP 1
2019-09-07 16:15 Hässelby SK FF 1 - Sollentuna FK 4 Hässelby IP 21
2019-09-08 15:15 Norrtulls SK 1 - Ängby IF Grön 2 Bellevue BP 1
2019-09-14 10:15 Ängby IF Grön 2 - Hässelby SK FF 1 Ängby IP 2
2019-09-14 10:15 IFK Lidingö FK 6 - IFK Lidingö FK 9 Killinge BP 1
2019-09-15 09:00 Sollentuna FK 4 - Kungsängens IF 1 Edsbergs Sportfält 22
2019-09-15 10:15 Vallentuna BK DF Röd - Norrtulls SK 1 Vallentuna IP 32
2019-09-21 10:15 Kungsängens IF 1 - Ängby IF Grön 2 Kungsängens IP 32
2019-09-22 10:15 Sollentuna FK 4 - IFK Lidingö FK 6 Edsbergs Sportfält 32
2019-09-22 11:00 Hässelby SK FF 1 - Vallentuna BK DF Röd Hässelby IP 21
2019-09-22 15:15 Norrtulls SK 1 - IFK Lidingö FK 9 Bellevue BP 1
2019-09-28 10:15 IFK Lidingö FK 9 - Hässelby SK FF 1 Gångsätra BP 1
2019-09-28 10:15 IFK Lidingö FK 6 - Norrtulls SK 1 Killinge BP 1
2019-09-29 10:15 Vallentuna BK DF Röd - Kungsängens IF 1 Vallentuna IP 32
2019-09-29 11:30 Ängby IF Grön 2 - Sollentuna FK 4 Ängby IP 2