Spelprogram - F10- 6

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 3 AIK FF(Föreningen) Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 1 Mattias Irveland 0704105733 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK Gul Fredrik Söderström 0735258989 Blå/Blå/Blå
Enebybergs IF 3 Helena Grobecker 0709107889 Lila/Vit eller lila/Lila
FK Bromma 1 Fredrik Nordholm Grön/Svart/Gröna
IF Brommapojkarna 4 Johannes Svärd 0702307700 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 6 Sofia Jakobsson Sandin Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 7 blå Victoria Nordin 0703335824 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK 1 Jenni Sten 0708633033 Röd/Vit/Röd
Sollentuna FK 2 Ellinor Torpare 0709203920 Svart/vit/Svart/Svart
Sundbybergs IK Vit Nikolaos Metaxas 0709999158 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Svart Björn Jonas Nilsson 0721421247 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF Svart Hilde Strömholm Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Grön 1 Alexandra Karlsson 0738201841 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 Ursvik IK Svart - Vasalunds IF Svart Ursviks IP 12
2019-04-27 15:00 AIK FF 3 - Ekerö IK Gul Huvudstafältet 11
2019-04-28 10:00 Djurgårdens IF FF 1 - Sollentuna FK 2 Hjorthagens IP 2
2019-04-28 11:30 Ängby IF Grön 1 - FK Bromma 1 Ängby IP 2
2019-04-28 11:30 IF Brommapojkarna 4 - Sundbybergs IK Vit Stora Mossens IP 2
2019-04-28 12:45 Enebybergs IF 3 - IFK Lidingö FK 7 blå Enebybergs IP 3
2019-04-28 16:30 Karlbergs BK 1 - IF Brommapojkarna 6 Kristinebergs IP 2
Maj
2019-05-03 17:30 FK Bromma 1 - Djurgårdens IF FF 1 Ängby Södra BP 11
2019-05-04 09:00 Sundbybergs IK Vit - Enebybergs IF 3 Sundbybergs IP 22
2019-05-04 10:15 IFK Lidingö FK 7 blå - Ängby IF Grön 1 Gångsätra BP 1
2019-05-04 11:30 Ekerö IK Gul - IF Brommapojkarna 4 Träkvistavallen 225
2019-05-04 12:30 Vasalunds IF Svart - AIK FF 3 Huvudstafältet 11
2019-05-04 14:00 Sollentuna FK 2 - Karlbergs BK 1 Helenelunds IP 126
2019-05-05 10:15 IF Brommapojkarna 6 - Ursvik IK Svart Stora Mossens IP 2
2019-05-11 09:00 IFK Lidingö FK 7 blå - FK Bromma 1 Gångsätra BP 1
2019-05-11 10:00 Ursvik IK Svart - Sollentuna FK 2 Ursviks IP 12
2019-05-12 11:15 AIK FF 3 - IF Brommapojkarna 6 Huvudstafältet 11
2019-05-12 11:30 IF Brommapojkarna 4 - Vasalunds IF Svart Stora Mossens IP 2
2019-05-12 12:45 Enebybergs IF 3 - Ekerö IK Gul Enebybergs IP 3
2019-05-12 14:00 Ängby IF Grön 1 - Sundbybergs IK Vit Ängby IP 2
2019-05-12 16:30 Karlbergs BK 1 - Djurgårdens IF FF 1 Kristinebergs IP 2
2019-05-17 17:30 FK Bromma 1 - Karlbergs BK 1 Ängby Södra BP 11
2019-05-18 09:00 Sundbybergs IK Vit - IFK Lidingö FK 7 blå Sundbybergs IP 22
2019-05-18 10:00 Vasalunds IF Svart - Enebybergs IF 3 Huvudstafältet 11
2019-05-18 10:15 Ekerö IK Gul - Ängby IF Grön 1 Träkvistavallen 225
2019-05-18 11:40 Djurgårdens IF FF 1 - IF Brommapojkarna 4 Östermalms IP 3
2019-05-18 14:00 Sollentuna FK 2 - AIK FF 3 Helenelunds IP 126
2019-05-19 11:15 Djurgårdens IF FF 1 - Ursvik IK Svart Hjorthagens IP 2
2019-05-19 11:30 IF Brommapojkarna 6 - IF Brommapojkarna 4 Stora Mossens IP 2
2019-05-25 09:00 IFK Lidingö FK 7 blå - Ekerö IK Gul Gångsätra BP 1
2019-05-26 10:15 Sundbybergs IK Vit - FK Bromma 1 Sundbybergs IP 22
2019-05-26 11:15 AIK FF 3 - Djurgårdens IF FF 1 Huvudstafältet 11
2019-05-26 12:45 Ängby IF Grön 1 - Vasalunds IF Svart Ängby IP 2
2019-05-26 14:00 IF Brommapojkarna 4 - Sollentuna FK 2 Stora Mossens IP 2
2019-05-26 15:15 Enebybergs IF 3 - IF Brommapojkarna 6 Enebybergs IP 3
2019-05-29 18:30 FK Bromma 1 - Ursvik IK Svart Rissne IP 2
Juni
2019-06-01 11:15 Vasalunds IF Svart - IFK Lidingö FK 7 blå Huvudstafältet 11
2019-06-01 11:30 Ekerö IK Gul - Sundbybergs IK Vit Träkvistavallen 225
2019-06-01 12:45 Sollentuna FK 2 - Enebybergs IF 3 Helenelunds IP 126
2019-06-02 15:15 IF Brommapojkarna 6 - Ängby IF Grön 1 Stora Mossens IP 2
2019-06-02 16:30 Karlbergs BK 1 - AIK FF 3 Kristinebergs IP 2
2019-06-08 09:00 Sundbybergs IK Vit - Vasalunds IF Svart Sundbybergs IP 22
2019-06-08 09:00 IFK Lidingö FK 7 blå - IF Brommapojkarna 6 Gångsätra BP 1
2019-06-08 11:30 Ekerö IK Gul - FK Bromma 1 Träkvistavallen 225
2019-06-08 15:00 AIK FF 3 - Ursvik IK Svart Huvudstafältet 11
2019-06-08 15:15 IF Brommapojkarna 4 - Karlbergs BK 1 Stora Mossens IP 2
2019-06-09 11:30 Ängby IF Grön 1 - Sollentuna FK 2 Ängby IP 2
2019-06-09 15:15 Enebybergs IF 3 - Djurgårdens IF FF 1 Enebybergs IP 3
2019-06-12 18:00 Ursvik IK Svart - Karlbergs BK 1 Rissne IP 2
Augusti
2019-08-23 17:30 FK Bromma 1 - AIK FF 3 Ängby Södra BP 11
2019-08-24 12:45 Sollentuna FK 2 - IFK Lidingö FK 7 blå Helenelunds IP 126
2019-08-24 15:00 Ursvik IK Svart - IF Brommapojkarna 4 Ursviks IP 12
2019-08-24 15:00 Vasalunds IF Svart - Ekerö IK Gul Huvudstafältet 11
2019-08-25 10:00 Djurgårdens IF FF 1 - Ängby IF Grön 1 Hjorthagens IP 2
2019-08-25 10:15 IF Brommapojkarna 6 - Sundbybergs IK Vit Stora Mossens IP 2
2019-08-25 15:15 Karlbergs BK 1 - Enebybergs IF 3 Kristinebergs IP 2
2019-08-30 17:45 Sundbybergs IK Vit - Sollentuna FK 2 Sundbybergs IP 22
2019-08-31 09:00 IFK Lidingö FK 7 blå - Djurgårdens IF FF 1 Gångsätra BP 1
2019-08-31 10:15 Ängby IF Grön 1 - Karlbergs BK 1 Ängby IP 2
2019-08-31 10:15 Ekerö IK Gul - IF Brommapojkarna 6 Träkvistavallen 225
2019-08-31 12:30 Vasalunds IF Svart - FK Bromma 1 Huvudstafältet 11
September
2019-09-01 11:30 IF Brommapojkarna 4 - AIK FF 3 Stora Mossens IP 2
2019-09-01 12:45 Enebybergs IF 3 - Ursvik IK Svart Enebybergs IP 3
2019-09-06 17:30 FK Bromma 1 - IF Brommapojkarna 4 Ängby Södra BP 11
2019-09-06 18:00 Ursvik IK Svart - Ängby IF Grön 1 Ursviks IP 12
2019-09-07 12:45 Sollentuna FK 2 - Ekerö IK Gul Helenelunds IP 126
2019-09-07 15:00 AIK FF 3 - Enebybergs IF 3 Huvudstafältet 11
2019-09-07 15:15 IF Brommapojkarna 6 - Vasalunds IF Svart Hässelängens BP 1
2019-09-08 12:30 Djurgårdens IF FF 1 - Sundbybergs IK Vit Hjorthagens IP 2
2019-09-08 16:30 Karlbergs BK 1 - IFK Lidingö FK 7 blå Kristinebergs IP 2
2019-09-13 17:45 Sundbybergs IK Vit - Karlbergs BK 1 Sundbybergs IP 22
2019-09-14 10:15 Ekerö IK Gul - Djurgårdens IF FF 1 Träkvistavallen 225
2019-09-14 10:15 IFK Lidingö FK 7 blå - Ursvik IK Svart Gångsätra BP 1
2019-09-14 12:30 Vasalunds IF Svart - Sollentuna FK 2 Huvudstafältet 11
2019-09-15 11:30 Ängby IF Grön 1 - AIK FF 3 Ängby IP 2
2019-09-15 14:00 Enebybergs IF 3 - IF Brommapojkarna 4 Enebybergs IP 3
2019-09-15 14:00 IF Brommapojkarna 6 - FK Bromma 1 Stora Mossens IP 2
2019-09-20 17:30 FK Bromma 1 - Enebybergs IF 3 Ängby Södra BP 11
2019-09-20 18:00 Ursvik IK Svart - Sundbybergs IK Vit Ursviks IP 12
2019-09-21 12:45 Sollentuna FK 2 - IF Brommapojkarna 6 Helenelunds IP 126
2019-09-21 13:45 AIK FF 3 - IFK Lidingö FK 7 blå Huvudstafältet 11
2019-09-22 10:00 Djurgårdens IF FF 1 - Vasalunds IF Svart Hjorthagens IP 2
2019-09-22 11:30 IF Brommapojkarna 4 - Ängby IF Grön 1 Stora Mossens IP 2
2019-09-22 16:30 Karlbergs BK 1 - Ekerö IK Gul Kristinebergs IP 2
2019-09-27 17:45 Sundbybergs IK Vit - AIK FF 3 Sundbybergs IP 22
2019-09-28 09:00 IFK Lidingö FK 7 blå - IF Brommapojkarna 4 Gångsätra BP 1
2019-09-28 12:45 Ekerö IK Gul - Ursvik IK Svart Träkvistavallen 225
2019-09-28 14:00 Sollentuna FK 2 - FK Bromma 1 Helenelunds IP 126
2019-09-28 15:00 Vasalunds IF Svart - Karlbergs BK 1 Huvudstafältet 11
2019-09-29 10:15 IF Brommapojkarna 6 - Djurgårdens IF FF 1 Stora Mossens IP 2
2019-09-29 12:45 Ängby IF Grön 1 - Enebybergs IF 3 Ängby IP 2