Spelprogram - F 9- 7

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Apollon Solna FK Niklas Heggestad 0705457082 Rödsvart/svart/svart
Djurgårdens IF FF 5 Helena Hernander 0705399234 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Gröndals IK 1 Anna-Karin Karlsson Vit/Blå/Svart
IF Brommapojkarna 4 Carl Henrik Andreas Hörnfeldt 0761387956 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 9 Hans Nilborn 0707931447 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 9 blå Daniel Grahn 0734496624 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK 1 Daniel Nyhlén 0729637524 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK 2 Sebastian de Toro 0706829935 Gul/Svart/Gul
Stadshagen Vasalunds IF 1 Jens Stanfield
Ursvik IK 4 Rehan Chaudry 0733772483 Gult/Svart/Svart
Värtans IK 2 Karin Vahlén 0768962254 Blå/Vit/Blå
Ängby IF Grön 1 Per Olof Blänning 0706173334 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Apollon Solna FK Kristinebergs IP 25
2019-04-27 10:00 Ursvik IK 4 - Norrtulls SK 2 Golfängarna 16
2019-04-27 10:00 IF Brommapojkarna 4 - Gröndals IK 1 Grimsta IP 36
2019-04-27 11:00 Ängby IF Grön 1 - Karlbergs BK 1 Ängby IP 35
2019-04-27 13:00 IFK Lidingö FK 9 blå - IF Brommapojkarna 9 Bo Gärde
Maj
2019-05-04 10:00 Djurgårdens IF FF 5 - IFK Lidingö FK 9 blå Hjorthagens IP 3
2019-05-04 10:00 IF Brommapojkarna 9 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Grimsta IP 35
2019-05-04 10:00 Karlbergs BK 1 - Värtans IK 2 Kristinebergs IP 25
2019-05-04 18:00 Apollon Solna FK - IF Brommapojkarna 4 Läroverket 1
2019-05-05 09:00 Gröndals IK 1 - Ängby IF Grön 1 Gröndals BP 16
2019-05-11 09:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Djurgårdens IF FF 5 Kristinebergs IP 25
2019-05-11 10:00 Ursvik IK 4 - Karlbergs BK 1 Golfängarna 16
2019-05-11 10:00 Värtans IK 2 - Gröndals IK 1 Hjorthagens IP 3
2019-05-11 11:00 Ängby IF Grön 1 - Apollon Solna FK Ängby IP 35
2019-05-11 11:00 IF Brommapojkarna 4 - IF Brommapojkarna 9 Grimsta IP 36
2019-05-18 10:00 Djurgårdens IF FF 5 - IF Brommapojkarna 4 Hjorthagens IP 3
2019-05-18 10:00 Norrtulls SK 2 - IFK Lidingö FK 9 blå Norra Real 16
2019-05-18 11:00 IF Brommapojkarna 9 - Ängby IF Grön 1 Grimsta IP 35
2019-05-18 16:00 Apollon Solna FK - Värtans IK 2 Läroverket 1
2019-05-19 09:00 Gröndals IK 1 - Ursvik IK 4 Gröndals BP 16
2019-05-25 09:00 Karlbergs BK 1 - Norrtulls SK 2 Kristinebergs IP 25
2019-05-25 10:00 Ursvik IK 4 - Apollon Solna FK Golfängarna 16
2019-05-25 10:00 Värtans IK 2 - IF Brommapojkarna 9 Hjorthagens IP 3
2019-05-25 10:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - IFK Lidingö FK 9 blå Kristinebergs IP 25
2019-05-25 11:00 Ängby IF Grön 1 - Djurgårdens IF FF 5 Ängby IP 35
2019-05-26 10:00 Djurgårdens IF FF 5 - Värtans IK 2 Gärdesskolans BP 1
Juni
2019-06-01 10:00 IF Brommapojkarna 9 - Ursvik IK 4 Grimsta IP 35
2019-06-01 10:00 Norrtulls SK 2 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Norra Real 16
2019-06-01 13:00 IFK Lidingö FK 9 blå - IF Brommapojkarna 4 Bo Gärde
2019-06-02 09:00 Gröndals IK 1 - Karlbergs BK 1 Gröndals BP 16
2019-06-08 09:00 Karlbergs BK 1 - Apollon Solna FK Kristinebergs IP 25
2019-06-08 11:00 Ängby IF Grön 1 - IFK Lidingö FK 9 blå Ängby IP 35
2019-06-08 11:00 IF Brommapojkarna 4 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Grimsta IP 36
2019-06-08 12:00 Ursvik IK 4 - Djurgårdens IF FF 5 Golfängarna 16
2019-06-09 09:00 Gröndals IK 1 - Norrtulls SK 2 Gröndals BP 16
Augusti
2019-08-24 09:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Ängby IF Grön 1 Kristinebergs IP 25
2019-08-24 10:00 IF Brommapojkarna 9 - Karlbergs BK 1 Grimsta IP 35
2019-08-24 11:00 Norrtulls SK 2 - IF Brommapojkarna 4 Norra Real 16
2019-08-24 13:00 IFK Lidingö FK 9 blå - Värtans IK 2 Bo Gärde
2019-08-24 16:00 Apollon Solna FK - Gröndals IK 1 Läroverket 1
2019-08-31 09:00 Karlbergs BK 1 - Djurgårdens IF FF 5 Kristinebergs IP 25
2019-08-31 10:00 Värtans IK 2 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Hjorthagens IP 3
2019-08-31 11:00 Ängby IF Grön 1 - IF Brommapojkarna 4 Ängby IP 35
2019-08-31 12:00 Ursvik IK 4 - IFK Lidingö FK 9 blå Golfängarna 16
2019-08-31 17:00 Apollon Solna FK - Norrtulls SK 2 Läroverket 1
September
2019-09-01 09:00 Gröndals IK 1 - IF Brommapojkarna 9 Gröndals BP 16
2019-09-07 09:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Ursvik IK 4 Kristinebergs IP 25
2019-09-07 10:00 Djurgårdens IF FF 5 - Gröndals IK 1 Hjorthagens IP 3
2019-09-07 10:00 IF Brommapojkarna 9 - Apollon Solna FK Grimsta IP 35
2019-09-07 10:00 Norrtulls SK 2 - Ängby IF Grön 1 Norra Real 16
2019-09-07 11:00 IF Brommapojkarna 4 - Värtans IK 2 Grimsta IP 36
2019-09-14 09:00 Värtans IK 2 - Ängby IF Grön 1 Hjorthagens IP 3
2019-09-14 09:00 Karlbergs BK 1 - IFK Lidingö FK 9 blå Kristinebergs IP 25
2019-09-14 10:00 IF Brommapojkarna 9 - Norrtulls SK 2 Grimsta IP 35
2019-09-14 12:00 Ursvik IK 4 - IF Brommapojkarna 4 Golfängarna 16
2019-09-14 17:00 Apollon Solna FK - Djurgårdens IF FF 5 Läroverket 1
2019-09-21 09:00 Stadshagen Vasalunds IF 1 - Karlbergs BK 1 Kristinebergs IP 25
2019-09-21 10:00 Djurgårdens IF FF 5 - IF Brommapojkarna 9 Hjorthagens IP 3
2019-09-21 10:00 Norrtulls SK 2 - Värtans IK 2 Norra Real 16
2019-09-21 11:00 Ängby IF Grön 1 - Ursvik IK 4 Ängby IP 35
2019-09-21 13:00 IFK Lidingö FK 9 blå - Gröndals IK 1 Bo Gärde
2019-09-28 10:00 Ursvik IK 4 - Värtans IK 2 Golfängarna 16
2019-09-28 10:00 Djurgårdens IF FF 5 - Norrtulls SK 2 Hjorthagens IP 3
2019-09-28 10:00 Karlbergs BK 1 - IF Brommapojkarna 4 Kristinebergs IP 25
2019-09-28 16:00 Apollon Solna FK - IFK Lidingö FK 9 blå Läroverket 1
2019-09-29 09:00 Gröndals IK 1 - Stadshagen Vasalunds IF 1 Gröndals BP 16