Spelprogram - F 9- 3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bollstanäs SK Grön Anna Vigren 0859080112 0701756117 GUL/GRÖN/GRÖN
Djurgårdens IF FF 6 Johan Berg 0703853858 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enebybergs IF 3 Carl Becker Lila/Vit eller lila/Lila
Erikslunds KF Vit Simon Barrington Grön/Svart/Grön
FC Djursholm Vit Jakob Cronehag röd/röd/röd
IF Brommapojkarna 5 Filip Holm 0727379903 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Bergshamra Jenny Niia Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 5 vit Mats Geijer 0704198692 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 9 vit Daniel Grahn 0734496624 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 2 Fredrik Högemark 0702662313 Vit/Blå/Vit
Karlbergs BK 2 Daniel Nyhlén 0729637524 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK 1 Sebastian de Toro 0706829935 Gul/Svart/Gul
Täby FK 22 Tomas Persson Blå-Svart/Svart/Blå
Värtans IK 1 Karin Vahlén 0768962254 Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Enebybergs IF 3 Lidingövallen 225
2019-04-27 09:30 Bollstanäs SK Grön - Karlbergs BK 2 Bollstanäs IP 215
2019-04-27 10:00 Värtans IK 1 - IFK Stocksund 2 Hjorthagens IP 3
2019-04-27 10:00 Norrtulls SK 1 - IFK Bergshamra Norra Real 16
2019-04-27 11:00 IF Brommapojkarna 5 - IFK Lidingö FK 9 vit Grimsta IP 35
2019-04-28 11:00 Erikslunds KF Vit - FC Djursholm Vit Erikslund 125
2019-04-28 13:00 Täby FK 22 - Djurgårdens IF FF 6 Näsbydal 115
Maj
2019-05-04 09:00 Djurgårdens IF FF 6 - IFK Lidingö FK 5 vit Hjorthagens IP 3
2019-05-04 09:00 Karlbergs BK 2 - IF Brommapojkarna 5 Kristinebergs IP 25
2019-05-04 10:00 Enebybergs IF 3 - Norrtulls SK 1 Enebybergs IP 35
2019-05-04 13:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Värtans IK 1 Bo Gärde
2019-05-04 14:00 IFK Stocksund 2 - Erikslunds KF Vit Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-05-05 10:15 FC Djursholm Vit - Täby FK 22 Djursholms IP 4
2019-05-05 12:00 IFK Bergshamra - Bollstanäs SK Grön Bergshamra IP 25
2019-05-11 09:00 Värtans IK 1 - Karlbergs BK 2 Hjorthagens IP 3
2019-05-11 09:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Täby FK 22 Lidingövallen 225
2019-05-11 09:30 Bollstanäs SK Grön - Enebybergs IF 3 Bollstanäs IP 215
2019-05-11 10:00 Norrtulls SK 1 - Djurgårdens IF FF 6 Norra Real 16
2019-05-11 12:00 IF Brommapojkarna 5 - IFK Bergshamra Grimsta IP 35
2019-05-11 14:00 IFK Stocksund 2 - FC Djursholm Vit Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-05-12 11:00 Erikslunds KF Vit - IFK Lidingö FK 9 vit Erikslund 125
2019-05-18 09:00 Djurgårdens IF FF 6 - Bollstanäs SK Grön Hjorthagens IP 3
2019-05-18 10:00 Karlbergs BK 2 - Erikslunds KF Vit Kristinebergs IP 25
2019-05-18 11:00 Enebybergs IF 3 - IF Brommapojkarna 5 Enebybergs IP 35
2019-05-18 13:00 IFK Lidingö FK 9 vit - IFK Stocksund 2 Bo Gärde
2019-05-19 10:15 FC Djursholm Vit - IFK Lidingö FK 5 vit Djursholms IP 4
2019-05-19 12:00 IFK Bergshamra - Värtans IK 1 Bergshamra IP 25
2019-05-19 13:00 Täby FK 22 - Norrtulls SK 1 Näsbydal 115
2019-05-25 09:00 Värtans IK 1 - Enebybergs IF 3 Hjorthagens IP 3
2019-05-25 10:00 Norrtulls SK 1 - IFK Lidingö FK 5 vit Norra Real 16
2019-05-25 13:00 IFK Lidingö FK 9 vit - FC Djursholm Vit Bo Gärde
2019-05-25 14:00 IFK Stocksund 2 - Karlbergs BK 2 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-05-26 09:30 Bollstanäs SK Grön - Täby FK 22 Bollstanäs IP 215
2019-05-26 10:00 Erikslunds KF Vit - IFK Bergshamra Erikslund 125
2019-05-26 11:00 IF Brommapojkarna 5 - Djurgårdens IF FF 6 Maltesholmsskolans BP 15
Juni
2019-06-01 08:00 Djurgårdens IF FF 6 - Värtans IK 1 Hjorthagens IP 3
2019-06-01 09:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Bollstanäs SK Grön Lidingövallen 225
2019-06-01 09:00 Karlbergs BK 2 - IFK Lidingö FK 9 vit Kristinebergs IP 25
2019-06-01 14:00 Enebybergs IF 3 - Erikslunds KF Vit Enebybergs IP 35
2019-06-02 10:15 FC Djursholm Vit - Norrtulls SK 1 Djursholms IP 4
2019-06-02 12:00 IFK Bergshamra - IFK Stocksund 2 Bergshamra IP 25
2019-06-02 13:00 Täby FK 22 - IF Brommapojkarna 5 Näsbydal 115
2019-06-08 09:30 Bollstanäs SK Grön - Norrtulls SK 1 Bollstanäs IP 215
2019-06-08 10:00 Värtans IK 1 - Täby FK 22 Hjorthagens IP 3
2019-06-08 10:00 Karlbergs BK 2 - FC Djursholm Vit Kristinebergs IP 25
2019-06-08 11:00 IF Brommapojkarna 5 - IFK Lidingö FK 5 vit Grimsta IP 35
2019-06-08 13:00 IFK Lidingö FK 9 vit - IFK Bergshamra Bo Gärde
2019-06-08 14:00 IFK Stocksund 2 - Enebybergs IF 3 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-06-09 09:00 Erikslunds KF Vit - Djurgårdens IF FF 6 Erikslund 126
Augusti
2019-08-24 09:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Värtans IK 1 Lidingövallen 225
2019-08-24 09:00 Djurgårdens IF FF 6 - IFK Stocksund 2 Hjorthagens IP 3
2019-08-24 10:00 Norrtulls SK 1 - IF Brommapojkarna 5 Norra Real 16
2019-08-24 11:00 Enebybergs IF 3 - IFK Lidingö FK 9 vit Enebybergs IP 35
2019-08-25 10:15 FC Djursholm Vit - Bollstanäs SK Grön Djursholms IP 4
2019-08-25 12:00 Täby FK 22 - Erikslunds KF Vit Näsbydal 115
2019-08-25 12:00 IFK Bergshamra - Karlbergs BK 2 Bergshamra IP 25
2019-08-31 09:00 Värtans IK 1 - Norrtulls SK 1 Hjorthagens IP 3
2019-08-31 10:00 IF Brommapojkarna 5 - Bollstanäs SK Grön Grimsta IP 35
2019-08-31 10:00 Karlbergs BK 2 - Enebybergs IF 3 Kristinebergs IP 25
2019-08-31 13:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Djurgårdens IF FF 6 Bo Gärde
2019-08-31 14:00 IFK Stocksund 2 - Täby FK 22 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
September
2019-09-01 10:00 Erikslunds KF Vit - IFK Lidingö FK 5 vit Erikslund 125
2019-09-01 12:00 IFK Bergshamra - FC Djursholm Vit Bergshamra IP 25
2019-09-07 09:00 IFK Lidingö FK 5 vit - IFK Stocksund 2 Lidingövallen 225
2019-09-07 09:00 Djurgårdens IF FF 6 - Karlbergs BK 2 Hjorthagens IP 3
2019-09-07 10:30 Bollstanäs SK Grön - Värtans IK 1 Bollstanäs IP 215
2019-09-07 11:00 Norrtulls SK 1 - Erikslunds KF Vit Norra Real 16
2019-09-07 11:00 Enebybergs IF 3 - IFK Bergshamra Enebybergs IP 35
2019-09-08 10:15 FC Djursholm Vit - IF Brommapojkarna 5 Djursholms IP 4
2019-09-08 13:00 Täby FK 22 - IFK Lidingö FK 9 vit Näsbydal 115
2019-09-14 10:00 Värtans IK 1 - IF Brommapojkarna 5 Hjorthagens IP 3
2019-09-14 10:00 Enebybergs IF 3 - FC Djursholm Vit Enebybergs IP 35
2019-09-14 10:00 Karlbergs BK 2 - Täby FK 22 Kristinebergs IP 25
2019-09-14 13:00 IFK Lidingö FK 9 vit - IFK Lidingö FK 5 vit Bo Gärde
2019-09-14 14:00 IFK Stocksund 2 - Norrtulls SK 1 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-09-15 10:00 Erikslunds KF Vit - Bollstanäs SK Grön Erikslund 125
2019-09-15 12:00 IFK Bergshamra - Djurgårdens IF FF 6 Bergshamra IP 25
2019-09-21 09:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Karlbergs BK 2 Lidingövallen 225
2019-09-21 09:00 Djurgårdens IF FF 6 - Enebybergs IF 3 Hjorthagens IP 3
2019-09-21 09:30 Bollstanäs SK Grön - IFK Stocksund 2 Bollstanäs IP 215
2019-09-21 10:00 IF Brommapojkarna 5 - Erikslunds KF Vit Grimsta IP 35
2019-09-21 11:00 Norrtulls SK 1 - IFK Lidingö FK 9 vit Norra Real 16
2019-09-22 10:15 FC Djursholm Vit - Värtans IK 1 Djursholms IP 4
2019-09-22 12:00 Täby FK 22 - IFK Bergshamra Näsbydal 115
2019-09-28 09:00 Djurgårdens IF FF 6 - FC Djursholm Vit Hjorthagens IP 3
2019-09-28 09:00 Karlbergs BK 2 - Norrtulls SK 1 Kristinebergs IP 25
2019-09-28 11:00 Enebybergs IF 3 - Täby FK 22 Enebybergs IP 35
2019-09-28 14:00 IFK Stocksund 2 - IF Brommapojkarna 5 Stockhagens IP 36 (S&P-vallen)
2019-09-29 11:00 Erikslunds KF Vit - Värtans IK 1 Erikslund 125
2019-09-29 12:00 IFK Bergshamra - IFK Lidingö FK 5 vit Bergshamra IP 25
2019-09-29 15:00 IFK Lidingö FK 9 vit - Bollstanäs SK Grön Killinge BP 15