Spelprogram - F 8- 7

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 2 Per Strid 0768843296 Vinröd/Svart/Svarta
Djurgårdens IF FF 4 Jan Fecko 0722074802 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Hammarby IF FF 2 vit Magnus Bergman 0734345234 0734345234 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 5 grön Hanna Ann-Charlotte Järvinen 0704540314 0704540314 Vit/Grön/Vit
Hägersten SK Rasmus Henriksson Gul/Svart/Gul
Högalids IF 1 Stefan Karlsson Vit/Vit/Vit
IFK Aspudden-Tellus 1 Erlend Kristoffersen Blå/Blå/Blå
IFK Lidingö FK 6 vit Mikael Köver 0765265107 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Louise Zettergren 0704850667 Röd/Vit/Röd
Reymersholms IK 1 Reymersholms IK(Föreningen) Grön/Vit/Grön
Sickla IF Röd Adam Petryla 0707214506 Röd/Blå/Röd
Solberga BK F2011 Magnus Lundgren 0734612509 Orange/svart/Svart/Orange
Årsta FF 1 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 12:30 Boo FF 2 - Solberga BK F2011 Boovallen 215
2019-04-27 15:15 IFK Lidingö FK 6 vit - Årsta FF 1 Gångsätra BP 16
2019-04-28 09:00 Hammarby IF FF 5 grön - IFK Aspudden-Tellus 1 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-04-28 12:00 Hägersten SK - Reymersholms IK 1 Hägerstensåsens BP 25
2019-04-28 15:00 Hammarby IF FF 2 vit - Sickla IF Röd Hammarbyhöjdens BP 116
2019-04-28 15:00 Djurgårdens IF FF 4 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Hjorthagens IP 3
Maj
2019-05-04 09:00 Solberga BK F2011 - Hägersten SK Solberga BP 125
2019-05-04 11:00 Sickla IF Röd - Hammarby IF FF 5 grön Sicklavallen 15
2019-05-04 12:00 Högalids IF 1 - IFK Lidingö FK 6 vit Långholmens BP 115
2019-05-04 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hammarby IF FF 2 vit Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-05 09:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Boo FF 2 Aspuddens IP 115
2019-05-05 14:00 Årsta FF 1 - Djurgårdens IF FF 4 Årstagårdens BP 126
2019-05-08 17:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Solberga BK F2011 Aspuddens IP 115
2019-05-11 11:30 Boo FF 2 - Sickla IF Röd Boovallen 215
2019-05-11 14:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Reymersholms IK 1 Gångsätra BP 16
2019-05-12 09:00 Hammarby IF FF 5 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-05-12 14:00 Djurgårdens IF FF 4 - Högalids IF 1 Hjorthagens IP 3
2019-05-12 15:00 Hammarby IF FF 2 vit - Årsta FF 1 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-05-18 11:00 Sickla IF Röd - IFK Aspudden-Tellus 1 Sicklavallen 15
2019-05-18 12:00 Högalids IF 1 - Hammarby IF FF 2 vit Långholmens BP 115
2019-05-18 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Boo FF 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-19 11:00 Reymersholms IK 1 - Djurgårdens IF FF 4 Tantolundens BP 2
2019-05-19 12:00 Hägersten SK - IFK Lidingö FK 6 vit Hägerstensåsens BP 25
2019-05-19 14:00 Årsta FF 1 - Hammarby IF FF 5 grön Årstagårdens BP 126
2019-05-22 17:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Aspuddens IP 115
2019-05-25 11:00 Sickla IF Röd - Solberga BK F2011 Sicklavallen 15
2019-05-25 11:30 Boo FF 2 - Årsta FF 1 Boovallen 215
2019-05-26 09:00 Hammarby IF FF 5 grön - Högalids IF 1 Hammarbyhöjdens BP 126
2019-05-26 14:00 Djurgårdens IF FF 4 - Hägersten SK Hjorthagens IP 3
2019-05-26 15:00 Hammarby IF FF 2 vit - Reymersholms IK 1 Hammarbyhöjdens BP 116
Juni
2019-06-01 10:00 Högalids IF 1 - Boo FF 2 Långholmens BP 115
2019-06-01 10:00 Solberga BK F2011 - IFK Lidingö FK 6 vit Solberga BP 125
2019-06-01 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Sickla IF Röd Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-06-02 10:00 Reymersholms IK 1 - Hammarby IF FF 5 grön Tantolundens BP 2
2019-06-02 12:00 Hägersten SK - Hammarby IF FF 2 vit Hägerstensåsens BP 25
2019-06-02 16:00 Årsta FF 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Årstagårdens BP 126
2019-06-08 11:00 Sickla IF Röd - Årsta FF 1 Sicklavallen 15
2019-06-08 11:30 Boo FF 2 - Reymersholms IK 1 Boovallen 215
2019-06-08 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Solberga BK F2011 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-06-09 09:00 Hammarby IF FF 5 grön - Hägersten SK Hammarbyhöjdens BP 126
2019-06-09 09:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Högalids IF 1 Aspuddens IP 115
2019-06-09 14:00 Djurgårdens IF FF 4 - IFK Lidingö FK 6 vit Hjorthagens IP 3
Augusti
2019-08-24 09:00 Solberga BK F2011 - Djurgårdens IF FF 4 Solberga BP 125
2019-08-24 12:00 Högalids IF 1 - Sickla IF Röd Långholmens BP 115
2019-08-24 15:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Hammarby IF FF 2 vit Gångsätra BP 16
2019-08-25 10:00 Reymersholms IK 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 Tantolundens BP 2
2019-08-25 12:00 Hägersten SK - Boo FF 2 Hägerstensåsens BP 25
2019-08-25 15:00 Årsta FF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Årstagårdens BP 126
2019-08-28 17:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Hägersten SK Aspuddens IP 115
2019-08-31 11:00 Sickla IF Röd - Reymersholms IK 1 Sicklavallen 15
2019-08-31 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Högalids IF 1 Mälarhöjdens Skola BP 15
September
2019-09-01 09:00 Hammarby IF FF 5 grön - IFK Lidingö FK 6 vit Hammarbyhöjdens BP 126
2019-09-01 15:00 Årsta FF 1 - Solberga BK F2011 Årstagårdens BP 126
2019-09-01 16:00 Hammarby IF FF 2 vit - Djurgårdens IF FF 4 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-07 09:00 Solberga BK F2011 - Hammarby IF FF 2 vit Solberga BP 125
2019-09-07 12:00 Högalids IF 1 - Årsta FF 1 Långholmens BP 115
2019-09-07 15:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Boo FF 2 Gångsätra BP 16
2019-09-08 10:00 Reymersholms IK 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Tantolundens BP 2
2019-09-08 12:00 Hägersten SK - Sickla IF Röd Hägerstensåsens BP 25
2019-09-08 15:00 Djurgårdens IF FF 4 - Hammarby IF FF 5 grön Hjorthagens IP 3
2019-09-11 17:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - IFK Lidingö FK 6 vit Aspuddens IP 115
2019-09-14 12:00 Högalids IF 1 - Solberga BK F2011 Långholmens BP 115
2019-09-14 12:30 Boo FF 2 - Djurgårdens IF FF 4 Boovallen 215
2019-09-14 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hägersten SK Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-15 09:00 Hammarby IF FF 5 grön - Hammarby IF FF 2 vit Hammarbyhöjdens BP 126
2019-09-15 14:00 Årsta FF 1 - Reymersholms IK 1 Årstagårdens BP 126
2019-09-21 10:00 Solberga BK F2011 - Hammarby IF FF 5 grön Solberga BP 125
2019-09-21 15:00 IFK Lidingö FK 6 vit - Sickla IF Röd Gångsätra BP 16
2019-09-22 10:00 Reymersholms IK 1 - Högalids IF 1 Tantolundens BP 2
2019-09-22 12:00 Hägersten SK - Årsta FF 1 Hägerstensåsens BP 25
2019-09-22 15:00 Hammarby IF FF 2 vit - Boo FF 2 Hammarbyhöjdens BP 116
2019-09-22 16:00 Djurgårdens IF FF 4 - IFK Aspudden-Tellus 1 Hjorthagens IP 3
2019-09-25 17:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Hammarby IF FF 2 vit Aspuddens IP 115
2019-09-28 10:30 Boo FF 2 - Hammarby IF FF 5 grön Boovallen 215
2019-09-28 11:00 Sickla IF Röd - Djurgårdens IF FF 4 Sicklavallen 15
2019-09-28 12:00 Högalids IF 1 - Hägersten SK Långholmens BP 115
2019-09-28 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IFK Lidingö FK 6 vit Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-29 11:00 Reymersholms IK 1 - Solberga BK F2011 Tantolundens BP 2