Spelprogram - F 8- 6

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 2 Helene Almberg Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 3 Katarina Lundqvist 0706634995 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IF Brommapojkarna 6 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Bergshamra Blå Tor Jannas Svensson 0739649873 Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 8 vit Alexander Brunlid 0705729999 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK 2 Karlbergs BK Kansli 0701904090 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK vit 1 Anders Jonas Sjölander Gul/Svart/Gul
Värtans IK 1 Anna Abrahamsson Hägg 0704912720 Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 Norrtulls SK vit 1 - IFK Lidingö FK 8 vit Norra Real 16
2019-04-28 14:00 Djurgårdens IF FF 3 - Värtans IK 1 Hjorthagens IP 3
2019-04-28 14:00 IF Brommapojkarna 6 - IFK Bergshamra Blå Grimsta IP 36
2019-04-28 17:00 AIK FF 2 - Karlbergs BK 2 Läroverket 1
Maj
2019-05-04 12:00 Karlbergs BK 2 - IF Brommapojkarna 6 Kristinebergs IP 25
2019-05-04 14:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Djurgårdens IF FF 3 Gångsätra BP 15
2019-05-05 13:00 IFK Bergshamra Blå - Norrtulls SK vit 1 Bergshamra IP 25
2019-05-05 16:00 Värtans IK 1 - AIK FF 2 Hjorthagens IP 3
2019-05-11 11:00 Norrtulls SK vit 1 - Karlbergs BK 2 Norra Real 16
2019-05-11 14:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Värtans IK 1 Gångsätra BP 15
2019-05-12 13:00 IF Brommapojkarna 6 - AIK FF 2 Grimsta IP 36
2019-05-12 15:00 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Bergshamra Blå Hjorthagens IP 3
2019-05-18 12:00 Karlbergs BK 2 - Djurgårdens IF FF 3 Kristinebergs IP 25
2019-05-19 13:00 IFK Bergshamra Blå - IFK Lidingö FK 8 vit Bergshamra IP 25
2019-05-19 15:00 AIK FF 2 - Norrtulls SK vit 1 Läroverket 1
2019-05-19 15:00 Värtans IK 1 - IF Brommapojkarna 6 Hjorthagens IP 3
2019-05-25 11:00 Norrtulls SK vit 1 - IF Brommapojkarna 6 Norra Real 16
2019-05-25 15:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Karlbergs BK 2 Gångsätra BP 15
2019-05-26 12:00 IFK Bergshamra Blå - Värtans IK 1 Bergshamra IP 25
2019-05-26 15:00 Djurgårdens IF FF 3 - AIK FF 2 Hjorthagens IP 3
Juni
2019-06-01 11:00 Karlbergs BK 2 - IFK Bergshamra Blå Kristinebergs IP 25
2019-06-02 14:00 IF Brommapojkarna 6 - Djurgårdens IF FF 3 Grimsta IP 36
2019-06-02 15:00 Värtans IK 1 - Norrtulls SK vit 1 Hjorthagens IP 3
2019-06-02 17:00 AIK FF 2 - IFK Lidingö FK 8 vit Läroverket 1
2019-06-08 12:00 Karlbergs BK 2 - Värtans IK 1 Kristinebergs IP 25
2019-06-09 13:00 IFK Bergshamra Blå - AIK FF 2 Bergshamra IP 25
2019-06-09 15:00 Djurgårdens IF FF 3 - Norrtulls SK vit 1 Hjorthagens IP 3
2019-06-09 17:00 IFK Lidingö FK 8 vit - IF Brommapojkarna 6 Gångsätra BP 16
Augusti
2019-08-17 10:00 Norrtulls SK vit 1 - Djurgårdens IF FF 3 Norra Real 16
2019-08-17 10:00 IF Brommapojkarna 6 - IFK Lidingö FK 8 vit Grimsta IP 36
2019-08-18 14:00 AIK FF 2 - IFK Bergshamra Blå Läroverket 1
2019-08-18 16:00 Värtans IK 1 - Karlbergs BK 2 Hjorthagens IP 3
2019-08-24 12:00 Norrtulls SK vit 1 - Värtans IK 1 Norra Real 16
2019-08-24 14:00 IFK Lidingö FK 8 vit - AIK FF 2 Gångsätra BP 15
2019-08-25 10:00 IFK Bergshamra Blå - Karlbergs BK 2 Bergshamra IP 25
2019-08-25 15:00 Djurgårdens IF FF 3 - IF Brommapojkarna 6 Hjorthagens IP 3
2019-08-31 12:00 Karlbergs BK 2 - IFK Lidingö FK 8 vit Kristinebergs IP 25
September
2019-09-01 11:00 AIK FF 2 - Djurgårdens IF FF 3 Läroverket 1
2019-09-01 14:00 IF Brommapojkarna 6 - Norrtulls SK vit 1 Grimsta IP 36
2019-09-01 14:00 Värtans IK 1 - IFK Bergshamra Blå Hjorthagens IP 3
2019-09-07 13:00 Norrtulls SK vit 1 - AIK FF 2 Norra Real 16
2019-09-07 14:00 IFK Lidingö FK 8 vit - IFK Bergshamra Blå Gångsätra BP 15
2019-09-08 13:00 IF Brommapojkarna 6 - Värtans IK 1 Grimsta IP 36
2019-09-08 14:00 Djurgårdens IF FF 3 - Karlbergs BK 2 Hjorthagens IP 3
2019-09-14 12:00 Karlbergs BK 2 - Norrtulls SK vit 1 Kristinebergs IP 25
2019-09-15 13:00 IFK Bergshamra Blå - Djurgårdens IF FF 3 Bergshamra IP 25
2019-09-15 14:00 Värtans IK 1 - IFK Lidingö FK 8 vit Hjorthagens IP 3
2019-09-15 15:00 AIK FF 2 - IF Brommapojkarna 6 Läroverket 1
2019-09-21 12:00 Norrtulls SK vit 1 - IFK Bergshamra Blå Norra Real 16
2019-09-22 13:00 IF Brommapojkarna 6 - Karlbergs BK 2 Grimsta IP 36
2019-09-22 14:00 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Lidingö FK 8 vit Hjorthagens IP 3
2019-09-22 17:00 AIK FF 2 - Värtans IK 1 Läroverket 1
2019-09-28 12:00 Karlbergs BK 2 - AIK FF 2 Kristinebergs IP 25
2019-09-28 15:00 IFK Lidingö FK 8 vit - Norrtulls SK vit 1 Gångsätra BP 15
2019-09-29 13:00 IFK Bergshamra Blå - IF Brommapojkarna 6 Bergshamra IP 25
2019-09-29 14:00 Värtans IK 1 - Djurgårdens IF FF 3 Hjorthagens IP 3