Tabell och resultat - P15- 1A

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-09-15 12:00 Apollon Solna FK 1 - Enebybergs IF 1 4 - 0 Skytteholms IP 3
2019-09-15 11:15 IFK Stocksund 2 - Åkersberga BK Svart 1 - 1 Danderyd Arena 1
2019-09-14 13:00 IF Brommapojkarna 6 - AIK FF 1 2 - 3 Åkeshovs BP 1
2019-09-13 19:00 IF Brommapojkarna 6 - Apollon Solna FK 1 0 - 3 Ängby IP 1
2019-09-08 16:30 IF Brommapojkarna 1 - Apollon Solna FK 1 9 - 0 Grimsta IP 2
2019-09-08 09:00 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 6 1 - 3 Hjorthagens IP 1
2019-09-01 12:30 IFK Stocksund 2 - IF Brommapojkarna 1 0 - 6 Danderyd Arena 1
2019-09-01 10:30 Apollon Solna FK 1 - Åkersberga BK Svart 1 - 0 Skytteholms IP 3
2019-08-31 10:00 Djurgårdens IF FF 2 - AIK FF 1 0 - 1 Hjorthagens IP 1
2019-08-25 10:30 AIK FF 1 - IFK Stocksund 2 3 - 0 Skytteholms IP 3
2019-08-24 14:00 Enebybergs IF 1 - Djurgårdens IF FF 2 2 - 1 Enebybergs IP 2
2019-08-23 19:00 Åkersberga BK Svart - IF Brommapojkarna 6 3 - 4 Margretelunds IP 2
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
IF Brommapojkarna 1 10 10 0 0 51-6 45 30 5 5 0 0 31-3 28 15 5 5 0 0 20-3 17 15
AIK FF 1 11 8 1 2 30-12 18 25 5 3 0 2 15-8 7 9 6 5 1 0 15-4 11 16
IF Brommapojkarna 6 11 8 0 3 33-20 13 24 6 4 0 2 16-10 6 12 5 4 0 1 17-10 7 12
Apollon Solna FK 1 11 6 0 5 20-23 -3 18 4 2 0 2 5-5 0 6 7 4 0 3 15-18 -3 12
IFK Stocksund 2 10 2 2 6 17-34 -17 8 6 2 1 3 12-17 -5 7 4 0 1 3 5-17 -12 1
Åkersberga BK Svart 10 1 4 5 21-29 -8 7 5 1 2 2 12-15 -3 5 5 0 2 3 9-14 -5 2
Enebybergs IF 1 10 2 0 8 11-46 -35 6 5 2 0 3 7-19 -12 6 5 0 0 5 4-27 -23 0
Djurgårdens IF FF 2 11 1 1 9 18-31 -13 4 6 1 1 4 12-14 -2 4 5 0 0 5 6-17 -11 0
Ekerö IK Utgått
FC Järfälla 1 Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-09-21 11:15 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Stocksund 2 Hjorthagens IP 1
2019-09-22 10:30 AIK FF 1 - Apollon Solna FK 1 Skytteholms IP 3
2019-09-22 16:00 IF Brommapojkarna 1 - Åkersberga BK Svart Grimsta IP 2
2019-09-24 20:00 Enebybergs IF 1 - IFK Stocksund 2 Enebybergs IP 2
2019-09-28 15:30 IF Brommapojkarna 6 - IF Brommapojkarna 1 Vällingby BP 1
2019-09-28 16:00 Åkersberga BK Svart - Enebybergs IF 1 Margretelunds IP 2
2019-09-29 12:00 Apollon Solna FK 1 - Djurgårdens IF FF 2 Skytteholms IP 3
2019-10-05 12:00 Enebybergs IF 1 - IF Brommapojkarna 1 Enebybergs IP 2
2019-10-06 12:00 AIK FF 1 - Åkersberga BK Svart Skytteholms IP 3
2019-10-06 14:00 IFK Stocksund 2 - IF Brommapojkarna 6 Danderyd Arena 1
2019-10-11 19:00 IF Brommapojkarna 6 - Enebybergs IF 1 Ängby IP 1
2019-10-12 14:00 Apollon Solna FK 1 - IFK Stocksund 2 Skytteholms IP 3