Spelprogram - P12- 4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 3 Rasmus Hiort 00436608159303 Svart/Vit/Svart/Gul
Bollstanäs SK Svart 1 Anton Kaya 0760000712 GUL/GRÖN/GRÖN
Bällsta FF 5 Bengt-Åke Grip Grön/Vit/Vit
Enebybergs IF 1 Erik Lars Hallmén 0738681885 Lila/Vit eller lila/Lila
IF Brommapojkarna 14 Ola Mattias Dahlberg 0702831415 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 16 Magnus Runnander 0703648744 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 17 Robert Liljeson 0705750933 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Stocksund 1 Bo Bengtsson 0708366302 Vit/Blå/Vit
IFK Vaxholm 2 Fredrik Hjern Blå/Blå/Blå
Sollentuna FK 16 Mikael Bolander Andersson 0730311537 Svart/vit/Svart/Svart
Täby FK 21 Olof Isestedt Blå-Svart/Svart/Blå
Täby United FC Svart Lennarth Selander 0733778755 Svart/Svart/Svart
Åkersberga BK Svart Mikael Andersson Grön-Svart/Svart/Svart
Åkersberga FC Blå Fredrik Lundh 0739128354 0739128354 Blå/Svart randig/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:00 IF Brommapojkarna 16 - Täby United FC Svart Blackeberg BP 12
2019-04-27 15:30 IFK Vaxholm 2 - IF Brommapojkarna 14 Vaxö IP 11
2019-04-28 10:15 Åkersberga BK Svart - Bollstanäs SK Svart 1 Margretelunds IP 21
2019-04-28 10:15 IFK Lidingö FK 17 - Enebybergs IF 1 Hersby BP 1
2019-04-28 11:15 Sollentuna FK 16 - Bällsta FF 5 Edsbergs Sportfält 4
2019-04-28 19:00 Åkersberga FC Blå - IFK Stocksund 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
Maj
2019-05-01 18:50 Täby FK 21 - AIK FF 3 Näsbydal 11
2019-05-03 18:45 Bollstanäs SK Svart 1 - Åkersberga FC Blå Bollstanäs IP 22
2019-05-03 19:00 Bällsta FF 5 - IFK Lidingö FK 17 Bällstabergs BP 12
2019-05-04 11:30 IF Brommapojkarna 14 - Sollentuna FK 16 Vällingby BP 11
2019-05-04 12:45 AIK FF 3 - IF Brommapojkarna 16 Råsunda IP 12
2019-05-05 13:45 Täby United FC Svart - IFK Vaxholm 2 Erikslund 11
2019-05-05 16:30 Enebybergs IF 1 - Åkersberga BK Svart Enebybergs IP 3
2019-05-11 10:15 Åkersberga BK Svart - Bällsta FF 5 Margretelunds IP 21
2019-05-11 11:15 Åkersberga FC Blå - Enebybergs IF 1 Röllingby 11
2019-05-11 14:00 IFK Vaxholm 2 - AIK FF 3 Vaxö IP 11
2019-05-11 15:15 IFK Lidingö FK 17 - Sollentuna FK 16 Hersby BP 1
2019-05-12 09:00 Täby FK 21 - Bollstanäs SK Svart 1 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-05-12 12:30 Täby United FC Svart - IF Brommapojkarna 14 Erikslund 11
2019-05-12 19:00 IF Brommapojkarna 16 - IFK Stocksund 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-17 20:00 Bollstanäs SK Svart 1 - IF Brommapojkarna 16 Bollstanäs IP 22
2019-05-18 12:00 Bällsta FF 5 - Åkersberga FC Blå Bällstabergs BP 12
2019-05-18 15:30 IF Brommapojkarna 14 - IFK Lidingö FK 17 Vällingby BP 11
2019-05-19 12:45 AIK FF 3 - Täby United FC Svart Råsunda IP 12
2019-05-19 13:45 Sollentuna FK 16 - Åkersberga BK Svart Edsbergs Sportfält 4
2019-05-19 17:45 Enebybergs IF 1 - Täby FK 21 Enebybergs IP 3
2019-05-19 17:45 IFK Stocksund 1 - IFK Vaxholm 2 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-25 10:00 Täby United FC Svart - IFK Stocksund 1 Erikslund 11
2019-05-25 10:15 Täby FK 21 - Bällsta FF 5 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-05-25 10:15 Åkersberga BK Svart - IFK Lidingö FK 17 Margretelunds IP 21
2019-05-25 11:15 Åkersberga FC Blå - Sollentuna FK 16 Röllingby 11
2019-05-25 14:00 IFK Vaxholm 2 - Bollstanäs SK Svart 1 Vaxö IP 11
2019-05-25 15:15 AIK FF 3 - IF Brommapojkarna 14 Råsunda IP 11
2019-05-26 10:30 IF Brommapojkarna 16 - Enebybergs IF 1 Blackeberg BP 11
2019-05-26 19:00 IFK Stocksund 1 - Täby FK 21 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-05-31 20:00 Bollstanäs SK Svart 1 - Täby United FC Svart Bollstanäs IP 22
Juni
2019-06-01 12:00 Bällsta FF 5 - IF Brommapojkarna 16 Bällstabergs BP 12
2019-06-01 12:45 IF Brommapojkarna 14 - Åkersberga BK Svart Vällingby BP 11
2019-06-02 11:15 Sollentuna FK 16 - Täby FK 21 Edsbergs Sportfält 4
2019-06-02 11:30 IFK Lidingö FK 17 - Åkersberga FC Blå Hersby BP 1
2019-06-02 16:30 Enebybergs IF 1 - IFK Vaxholm 2 Enebybergs IP 3
2019-06-02 16:30 IFK Stocksund 1 - AIK FF 3 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-06-08 09:00 IF Brommapojkarna 16 - Sollentuna FK 16 Blackeberg BP 12
2019-06-08 14:00 IFK Vaxholm 2 - Bällsta FF 5 Vaxö IP 11
2019-06-09 09:00 Täby FK 21 - IFK Lidingö FK 17 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-06-09 10:00 Åkersberga FC Blå - Åkersberga BK Svart Röllingby 11
2019-06-09 10:15 IFK Stocksund 1 - IF Brommapojkarna 14 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-06-09 12:45 AIK FF 3 - Bollstanäs SK Svart 1 Råsunda IP 12
2019-06-09 17:30 Täby United FC Svart - Enebybergs IF 1 Erikslund 11
Augusti
2019-08-18 13:00 IFK Stocksund 1 - Enebybergs IF 1 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-08-23 20:00 Bollstanäs SK Svart 1 - IFK Stocksund 1 Bollstanäs IP 22
2019-08-24 11:30 IF Brommapojkarna 14 - Åkersberga FC Blå Vällingby BP 11
2019-08-25 11:15 Sollentuna FK 16 - IFK Vaxholm 2 Edsbergs Sportfält 4
2019-08-25 11:30 IFK Lidingö FK 17 - IF Brommapojkarna 16 Hersby BP 1
2019-08-25 13:45 Bällsta FF 5 - Täby United FC Svart Bällstabergs BP 12
2019-08-25 17:45 Enebybergs IF 1 - AIK FF 3 Enebybergs IP 3
2019-08-28 19:00 Åkersberga BK Svart - Täby FK 21 Näsbydal 11
2019-08-30 20:00 Bollstanäs SK Svart 1 - IF Brommapojkarna 14 Bollstanäs IP 22
2019-08-31 10:15 IF Brommapojkarna 16 - Åkersberga BK Svart Blackeberg BP 12
2019-08-31 13:45 IFK Vaxholm 2 - IFK Lidingö FK 17 Vaxö IP 11
September
2019-09-01 09:00 Täby FK 21 - Åkersberga FC Blå Tibblevallen (Täby SC) 21
2019-09-01 11:30 AIK FF 3 - Bällsta FF 5 Råsunda IP 12
2019-09-01 12:30 Täby United FC Svart - Sollentuna FK 16 Erikslund 11
2019-09-06 19:15 IFK Lidingö FK 17 - Täby United FC Svart Hersby BP 1
2019-09-07 09:00 IF Brommapojkarna 14 - Täby FK 21 Vällingby BP 11
2019-09-07 10:00 Åkersberga FC Blå - IF Brommapojkarna 16 Röllingby 11
2019-09-07 10:15 Åkersberga BK Svart - IFK Vaxholm 2 Margretelunds IP 21
2019-09-07 12:00 Bällsta FF 5 - IFK Stocksund 1 Bällstabergs BP 12
2019-09-08 16:30 Enebybergs IF 1 - Bollstanäs SK Svart 1 Enebybergs IP 3
2019-09-08 17:30 Sollentuna FK 16 - AIK FF 3 Edsbergs Sportfält 4
2019-09-13 18:30 Täby United FC Svart - Åkersberga BK Svart Erikslund 12
2019-09-13 20:00 Bollstanäs SK Svart 1 - Bällsta FF 5 Bollstanäs IP 22
2019-09-15 10:00 IFK Vaxholm 2 - Åkersberga FC Blå Röllingby 11
2019-09-15 11:30 IFK Stocksund 1 - Sollentuna FK 16 Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-15 11:30 AIK FF 3 - IFK Lidingö FK 17 Råsunda IP 12
2019-09-15 14:00 IF Brommapojkarna 16 - Täby FK 21 Näsbydal 11
2019-09-15 17:45 Enebybergs IF 1 - IF Brommapojkarna 14 Enebybergs IP 3
2019-09-21 10:00 Åkersberga FC Blå - Täby United FC Svart Röllingby 11
2019-09-21 10:15 Täby FK 21 - IFK Vaxholm 2 Tibblevallen (Täby SC) 22
2019-09-21 11:30 IF Brommapojkarna 14 - IF Brommapojkarna 16 Vällingby BP 11
2019-09-21 12:00 Bällsta FF 5 - Enebybergs IF 1 Bällstabergs BP 12
2019-09-21 16:30 IFK Lidingö FK 17 - IFK Stocksund 1 Hersby BP 1
2019-09-22 10:15 Åkersberga BK Svart - AIK FF 3 Margretelunds IP 21
2019-09-22 16:15 Sollentuna FK 16 - Bollstanäs SK Svart 1 Edsbergs Sportfält 4
2019-09-28 11:00 Bollstanäs SK Svart 1 - IFK Lidingö FK 17 Bollstanäs IP 22
2019-09-28 12:00 Bällsta FF 5 - IF Brommapojkarna 14 Bällstabergs BP 12
2019-09-28 12:45 IFK Vaxholm 2 - IF Brommapojkarna 16 Vaxö IP 11
2019-09-29 09:00 IFK Stocksund 1 - Åkersberga BK Svart Stockhagens IP 3 (S&P-vallen)
2019-09-29 10:15 AIK FF 3 - Åkersberga FC Blå Råsunda IP 12
2019-09-29 13:45 Täby United FC Svart - Täby FK 21 Erikslund 11
2019-09-29 16:30 Enebybergs IF 1 - Sollentuna FK 16 Enebybergs IP 3