Spelprogram - P12- 3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 15 Sofia Karlsson 0708142644 Vinröd/Svart/Svarta
Espanyol Academy IF Antonio Guiu Lajusticia Randiga blåvita/ blå/ blå.
FC Boo 1 Anders Modig Svart/vit/Svart/Svart
FC Vantör U12 Raul Garcia Villalobos 0720492583 Svart/Svart/Svart
Hammarby IF FF 2 grön Per Ahlbom 0702355066 Vit/Grön/Vit
Hammarby IF FF 6 grön Yvette Vignuolo 0705987618 Vit/Grön/Vit
IF Brommapojkarna 18 Marcus Broberg 0707813010 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Haninge U Gojko Laic 0850022409 0704665858 Vit/Blå/Vit
IFK Stockholm FK Marcelo Soto Röd/Blå/Vit
IFK Tumba FK Blå Rikard Erik Ratzki Löndahl 0730821732 Vit/Blå/Blå
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Kristina Walles 0858036939 0766343356 Röd/Vit/Röd
Sickla IF Blå 4 Per-Ola Mattsson 0707207495 Röd/Blå/Röd
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Magnus Jansson Grön/Vit/Grön/Grön
Vendelsö IK 1 Chamilla Kindbom Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:15 IFK Stockholm FK - IF Brommapojkarna 18 Vårbergs IP 11
2019-04-27 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hammarby IF FF 2 grön Axelsbergs BP 12
2019-04-27 17:45 Boo FF 15 - IFK Haninge U Boovallen 21
2019-04-28 11:15 FC Vantör U12 - IFK Tumba FK Blå Rågsveds BP 1
2019-04-28 13:45 Espanyol Academy IF - Sickla IF Blå 4 Fisksätra IP 2
2019-04-28 19:00 Hammarby IF FF 6 grön - Vendelsö IK 1 Kärrtorps IP 31
Maj
2019-05-04 10:00 IFK Tumba FK Blå - IFK Stockholm FK Storvretens BP 21
2019-05-04 10:00 Vendelsö IK 1 - Hammarby IF FF 2 grön Vendelsömalmsskolan 11
2019-05-04 14:00 Sickla IF Blå 4 - FC Boo 1 Sicklavallen 1
2019-05-05 09:30 IF Brommapojkarna 18 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Axelsbergs BP 12
2019-05-05 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Espanyol Academy IF Brantbrinks IP 21
2019-05-05 15:15 Hammarby IF FF 6 grön - Boo FF 15 Kärrtorps IP 31
2019-05-11 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IFK Tumba FK Blå Axelsbergs BP 12
2019-05-11 16:30 Hammarby IF FF 2 grön - IF Brommapojkarna 18 Kärrtorps IP 31
2019-05-11 17:45 Boo FF 15 - Vendelsö IK 1 Boovallen 21
2019-05-12 09:30 FC Boo 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Boovallen 22
2019-05-12 11:15 FC Vantör U12 - Sickla IF Blå 4 Rågsveds BP 1
2019-05-12 13:45 Espanyol Academy IF - IFK Haninge U Fisksätra IP 2
2019-05-18 10:00 IFK Tumba FK Blå - Hammarby IF FF 2 grön Storvretens BP 21
2019-05-18 10:00 Vendelsö IK 1 - IF Brommapojkarna 18 Vendelsömalmsskolan 11
2019-05-19 12:30 IFK Haninge U - FC Boo 1 Torvalla IP 32
2019-05-19 12:45 Sickla IF Blå 4 - IFK Stockholm FK Nacka IP 22
2019-05-19 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - FC Vantör U12 Brantbrinks IP 21
2019-05-19 17:45 Hammarby IF FF 6 grön - Espanyol Academy IF Kärrtorps IP 31
2019-05-25 09:00 IF Brommapojkarna 18 - IFK Tumba FK Blå Stora Mossens IP 2
2019-05-25 10:15 FC Boo 1 - Hammarby IF FF 6 grön Myrsjö IP 11
2019-05-25 10:15 IFK Stockholm FK - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Vårbergs IP 11
2019-05-25 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Sickla IF Blå 4 Axelsbergs BP 12
2019-05-26 09:00 Hammarby IF FF 6 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Axelsbergs BP 11
2019-05-26 11:15 FC Vantör U12 - IFK Haninge U Rågsveds BP 1
2019-05-26 13:45 Espanyol Academy IF - Boo FF 15 Fisksätra IP 2
Juni
2019-06-01 10:00 Vendelsö IK 1 - IFK Tumba FK Blå Vendelsömalmsskolan 11
2019-06-01 14:00 Hammarby IF FF 6 grön - FC Vantör U12 Kärrtorps IP 31
2019-06-01 17:45 Boo FF 15 - FC Boo 1 Boovallen 21
2019-06-02 12:30 IFK Haninge U - IFK Stockholm FK Torvalla IP 32
2019-06-02 12:45 Sickla IF Blå 4 - Hammarby IF FF 2 grön Nacka IP 22
2019-06-08 10:15 IFK Stockholm FK - Hammarby IF FF 6 grön Vårbergs IP 11
2019-06-08 11:30 IF Brommapojkarna 18 - Sickla IF Blå 4 Stora Mossens IP 2
2019-06-09 11:15 FC Vantör U12 - Boo FF 15 Rågsveds BP 1
2019-06-09 13:45 Espanyol Academy IF - Vendelsö IK 1 Fisksätra IP 2
2019-06-09 16:30 Hammarby IF FF 2 grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Kärrtorps IP 31
2019-06-15 13:30 IFK Haninge U - Hammarby IF FF 2 grön Torvalla IP 32
2019-06-15 14:00 Boo FF 15 - IFK Stockholm FK Boovallen 21
2019-06-15 16:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Brantbrinks IP 11
2019-06-16 10:15 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - IF Brommapojkarna 18 Brantbrinks IP 21
2019-06-16 12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - IFK Haninge U Axelsbergs BP 11
2019-06-16 13:45 Espanyol Academy IF - FC Boo 1 Fisksätra IP 2
2019-06-17 19:15 Sickla IF Blå 4 - IFK Tumba FK Blå Nacka IP 22
Augusti
2019-08-17 09:00 FC Boo 1 - Vendelsö IK 1 Myrsjö IP 11
2019-08-17 10:15 IF Brommapojkarna 18 - IFK Haninge U Stora Mossens IP 2
2019-08-18 11:15 FC Vantör U12 - Espanyol Academy IF Rågsveds BP 1
2019-08-18 15:15 Hammarby IF FF 2 grön - Hammarby IF FF 6 grön Kärrtorps IP 31
2019-08-24 09:30 FC Boo 1 - FC Vantör U12 Myrsjö IP 11
2019-08-24 12:30 IFK Haninge U - IFK Tumba FK Blå Torvalla IP 32
2019-08-24 14:30 Boo FF 15 - Hammarby IF FF 2 grön Björknäs IP 1
2019-08-25 09:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Boo FF 15 Axelsbergs BP 12
2019-08-25 13:45 Espanyol Academy IF - IFK Stockholm FK Fisksätra IP 2
2019-08-25 15:15 Hammarby IF FF 6 grön - IF Brommapojkarna 18 Kärrtorps IP 31
2019-08-25 15:15 Vendelsö IK 1 - Sickla IF Blå 4 Sicklavallen 1
2019-08-31 10:00 IFK Tumba FK Blå - Hammarby IF FF 6 grön Storvretens BP 21
2019-08-31 10:15 IFK Stockholm FK - FC Boo 1 Vårbergs IP 11
2019-08-31 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Espanyol Academy IF Axelsbergs BP 12
2019-08-31 11:30 IF Brommapojkarna 18 - Boo FF 15 Stora Mossens IP 2
September
2019-09-01 11:15 FC Vantör U12 - Vendelsö IK 1 Rågsveds BP 1
2019-09-01 14:00 Sickla IF Blå 4 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Skuru IP 11
2019-09-07 10:00 Vendelsö IK 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Vendelsömalmsskolan 11
2019-09-07 10:15 FC Boo 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Myrsjö IP 11
2019-09-07 12:30 IFK Haninge U - Sickla IF Blå 4 Torvalla IP 32
2019-09-07 15:15 Boo FF 15 - IFK Tumba FK Blå Björknäs IP 1
2019-09-08 11:15 FC Vantör U12 - IFK Stockholm FK Rågsveds BP 1
2019-09-08 13:45 Espanyol Academy IF - Hammarby IF FF 2 grön Fisksätra IP 2
2019-09-08 18:00 IFK Tumba FK Blå - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Storvretens BP 11
2019-09-14 10:15 IFK Stockholm FK - Vendelsö IK 1 Vårbergs IP 11
2019-09-14 11:30 IF Brommapojkarna 18 - Espanyol Academy IF Stora Mossens IP 2
2019-09-14 12:45 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - FC Vantör U12 Axelsbergs BP 12
2019-09-15 12:45 Sickla IF Blå 4 - Hammarby IF FF 6 grön Nacka IP 22
2019-09-15 12:45 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - IFK Haninge U Brantbrinks IP 21
2019-09-15 17:45 Hammarby IF FF 2 grön - FC Boo 1 Kärrtorps IP 31
2019-09-21 10:00 Vendelsö IK 1 - IFK Haninge U Vendelsömalmsskolan 11
2019-09-21 10:15 FC Boo 1 - IF Brommapojkarna 18 Myrsjö IP 11
2019-09-21 10:15 IFK Stockholm FK - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Vårbergs IP 11
2019-09-21 14:00 Hammarby IF FF 6 grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit Kärrtorps IP 31
2019-09-21 17:45 Boo FF 15 - Sickla IF Blå 4 Orminge BP 1
2019-09-22 10:00 FC Vantör U12 - Hammarby IF FF 2 grön Rågsveds BP 1
2019-09-22 13:45 Espanyol Academy IF - IFK Tumba FK Blå Fisksätra IP 2
2019-09-28 11:30 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Vendelsö IK 1 Axelsbergs BP 12
2019-09-28 11:30 IF Brommapojkarna 18 - FC Vantör U12 Stora Mossens IP 2
2019-09-29 13:45 IFK Haninge U - Hammarby IF FF 6 grön Torvalla IP 32
2019-09-29 15:15 Hammarby IF FF 2 grön - IFK Stockholm FK Kärrtorps IP 31
2019-09-29 15:30 IFK Tumba FK Blå - FC Boo 1 Storvretens BP 11
2019-09-29 17:30 Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Boo FF 15 Brantbrinks IP 21